|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:00:11   
Anonimen
dnevno polnite in praznite


Sam polnimouser posted image , prazni se sam enkrat tedenskouser posted image

No čakam....uno packasto novico....bl nagravžna od unga vprašanja kako oprat od dedca gate k so od dreka ne more bituser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:02:48   
higuys
mater vam hugis...

O košu, no ko je bil mali dojenček, sem ga še zraven pampersk v platnene plenice previjala - itak , no in je.bi ga, te umazane pleničke (malo umazane od blata, malo od urina) sem lepo metala v koš. Pa pobruhane slinčke in majčke tudi....no in tako sem v treh dneh zaredila 2 cm plesen user posted image  . To je bilo res gravž, tak , da je šel direkt v smeti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:06:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

mater vam hugis...

O košu, no ko je bil mali dojenček, sem ga še zraven pampersk v platnene plenice previjala - itak , no in je.bi ga, te umazane pleničke (malo umazane od blata, malo od urina) sem lepo metala v koš. Pa pobruhane slinčke in majčke tudi....no in tako sem v treh dneh zaredila 2 cm plesen user posted image  . To je bilo res gravž, tak , da je šel direkt v smeti.


Aja, saj ni tako hudo. Sem misla, da bo kaj hujšega. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:10:04   
higuys
Ti si pa res tolerantana...čakam na odziv...no ja , brisačkarc user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:19:05   
baguSka
recimo kot Monk


no to sem pa jaz.. vsaj tko mi pravjo.. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:21:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Ti si pa res tolerantana...čakam na odziv...no ja , brisačkarc user posted image


Se zgodi.user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:24:30   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Sicer pa, a veš, da marsikdo gostom ponudi copate, ker jim je "gnusno" da jim hodijo s prešvicanimi, smrdljivimi nogami po stanovanju. Je vseeno lažje vreči copate v pralni stroj, kat pa celo bajto brisat po tleh user posted image



Ja, sem se najdla kle not... hotla že prej komentirat, pa raj nisem, se mi ni dal pregovarjat pol. Lih zadnjič, ko je blo še ful vroče, je ena kolegica prišla k men, ji dam copate pa pravi... "joj bom kar bosa (brez štumfov), k je tok vroče...."
Grrrr sem si misila.... a boš pol še vse prešvicane stopinje pobrisala za sabo po parketuuser posted image

Sicer mam pa jaz posebne copate samo za obiske (ene tri pare manjših za punce in ene tri pare večjih za fante), ki so ful malkrat rabljeni, pa še menjam jih pogosto, tako da niso "gnusni". Lih zato, ker je men tud mal čudno, če pridem nekam, pa mi uturijo kakšne 10 let stare zlizane copate, ampak mal zamižim na en uč in jih obujem.


Mi tudi mamo ekstra za goste. In jih tudi večkrat operem. Vržem v pralni stroj na 30 stopinj pa je.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:40:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

mater vam hugis...

O košu, no ko je bil mali dojenček, sem ga še zraven pampersk v platnene plenice previjala - itak , no in je.bi ga, te umazane pleničke (malo umazane od blata, malo od urina) sem lepo metala v koš. Pa pobruhane slinčke in majčke tudi....no in tako sem v treh dneh zaredila 2 cm plesen user posted image  . To je bilo res gravž, tak , da je šel direkt v smeti.


Aja, saj ni tako hudo. Sem misla, da bo kaj hujšega. user posted image


Jaz sem tudi pričakovala kaj hujšega. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:43:08   
higuys
No , kako ste tukaj tolerantene, ker več ali manj na to mojo zgodbo se vse odzovejo s "bejž nesnaga"

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:43:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

No , kako ste tukaj tolerantene, ker več ali manj na to mojo zgodbo se vse odzovejo s "bejž nesnaga"


Ja že, samo ne prašičje brisačkarce. Počakaj na orto brisačkarce.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:47:02   
higuys
dokler pridejo jo bom že pobrisala - z rabljeno brisačo user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
18.9.2008 14:48:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 14:50:16   
Anonimen
prašičje brisačkarce


Grdouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:09:05   
nizy
pri nas mamo eno brisačo 50*100 za obraz 1 na dan , za tuširanje pa vsak svežo uporabi in takoj vržemo v koš za pranje in vsakič je isto .... si ne predstavljam , da bi se z isto brisačo dvakrat brisala user posted image , saj zato pa mam stroj , pa HB ni treba na roke prat user posted image .Imam rada  sveži vonj po mehčalcu , a sem zaradi tega kaj čudna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
18.9.2008 15:11:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:14:26   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

pri nas mamo eno brisačo 50*100 za obraz 1 na dan , za tuširanje pa vsak svežo uporabi in takoj vržemo v koš za pranje in vsakič je isto .... si ne predstavljam , da bi se z isto brisačo dvakrat brisala user posted image , saj zato pa mam stroj , pa HB ni treba na roke prat user posted image .Imam rada  sveži vonj po mehčalcu , a sem zaradi tega kaj čudna user posted image


A si prebrala vse poste na tej temi?



In kaj je po tvojem  razlika user posted image Saj je naslov,  koliko brisač porabite na dan ?



< Sporočilo je popravil nizy -- 18.9.2008 15:23:59 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:25:40   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Ti si pa res tolerantana...čakam na odziv...no ja , brisačkarc user posted image
A to name leti, hugis?? user posted image  Me ne gane plesen, dokler ni moja. Sicer sem pa mislila, da bo kaj hujšega. Amaterka.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:28:25   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Ti si pa res tolerantana...čakam na odziv...no ja , brisačkarc user posted image
A to name leti, hugis?? user posted image  Me ne gane plesen, dokler ni moja. Sicer sem pa mislila, da bo kaj hujšega. Amaterka.



Please, share it with us.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:28:58   
puncica
Zdej pa druga skrajnost, mene pa zanima kako hudiča se lahko brišete z brisačo katera se je namakala v mehčalc, saj to ostane na cotah, se ne izpere kot prašek in na brisačah in na krpah, uh, jaz pa tega ne morem, brisat oz. oblečt coto ki se je namakala v mehčalcu, sama kemija fuj....


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:30:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Zdej pa druga skrajnost, mene pa zanima kako hudiča se lahko brišete z brisačo katera se je namakala v mehčalc, saj to ostane na cotah, se ne izpere kot prašek in na brisačah in na krpah, uh, jaz pa tega ne morem, brisat oz. oblečt coto ki se je namakala v mehčalcu, sama kemija fuj....



ma daj no, komplicirat tolk, važno, da diši.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:31:23   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Please, share it with us.

Aj dont šer drti sings. user posted image  Kaj bi pa rada vedela? Eno "menstrualno" vem, še izpred časa, ampak to ne bi ven spet vlekla. BV.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 15:34:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Zdej pa druga skrajnost, mene pa zanima kako hudiča se lahko brišete z brisačo katera se je namakala v mehčalc, saj to ostane na cotah, se ne izpere kot prašek in na brisačah in na krpah, uh, jaz pa tega ne morem, brisat oz. oblečt coto ki se je namakala v mehčalcu, sama kemija fuj....

Ti si smešna za p.o.p.i.z.d.i.t. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
18.9.2008 15:37:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 16:27:49   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

ker se s to brisačo brišeš povsod.tudi spodaj in mi ni da bi si naslednjič z isto podrgnila po ksihtu


Nimam nekih predsodkov glede tega. Vase zaupam toliko, da vem da se bom tudi spodaj temeljito umil. Brisačo vidim kot sredstvo s katerim s sebe obrišeš vodo ne umazanijo.

Razmišljam, kako se je ob takšnem odnosu do tistih stvari spodaj možno sprostiti recimo med seksom.



Glih s tem stavkom sem želela zaključiti svoj post.


Za roke mamo eno skupno brisačo, ki jo menjamo po potrebi. Kolikokrat na teden, nimam pojma, ker enkrat jo menjam jaz, potem mož, potem pubertetnik. V glavnem menja se takrat, ko je bodisi umazana, bodisi fejst mokra.

Za tuširanje ma vsak svojo veliko brisačo. Vzame si jo na pamet iz košare in vsak si je v kopalnici našel svoj plac za obešanje mokrih brisač, tak da naslednji dan veš, katera je tvoja. Jaz imam ekstra brisačo (malo) za lase. In brisače za po tuširanju ne menjam vsak dan, prav iz zgoraj citiranega razloga. Torej tudi g. Predsednika mojega moža ne morem dati v usta, če ne zaupam v higieničnost (tokrat njegovo). In glih tak vam ne vem napisat, kolikokrat menjamo brisače za tuširanje. Ker se menjavajo po potrebi in vsak svojo.




Lih tko sem tla jst napisat.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 16:37:14   
Moyca_
vedno svežo, razen za roke uporabljamo vsi enako in se na 2-3 dni menja.
Barvo se pa trudim da kupim vedno v kombinaciiji z kopalnico.
Malo sem čudna ja

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?