|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 18:19:05   
* Mateja *
Brisačo za kopat ima vsak svojo in jo ima običajno za dvakrat se umit, razen tamali ima vsak večer novo. Brisačke za roke imamo take mel, tako da jih tudi večkrat na dan menjam, sploh zdej v zimskem času. Jo pa obvezno menjam zvečer, da si obrat umijem. MOja dva dedca si ga namreč pod tušem.  Imamo pa brisače šaraste, vseh colorjev, ker sem jih kupovala žer pred poroko in pred nakupom stanovanja.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 18:39:25   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

U, jaaaaaa. Tisti frotirasti tepihi okoli wc- ja in za povrh še na školjki. To mi je pa resnično največji gravž.

UUuu ja, meni je tudi bljak. Za videt, predvsem pa zato, ker gre pravzaprav za zbirališče, gojišče raznoraznih bacilov, bakterij..., ko vso vlago vpije vase...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 20:28:44   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Kako to, da menjate (nekateri) posteljnino samo 1x na mesec?... a nič ne švicate? mam pižamo user posted image ... a nič ne seksate? ne pretiravamo user posted image ... pa kakšna domača žival prileze k vam nimamo... pa kakšen otrok vsaj malo sline spusti, če že ne prstnega odtisa s čokolado ali čemerkoli je še premajhen za čokolado user posted image ... no, skratka - SAMO 1x na mesec? jaaaaaaaaaaa


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
18.9.2008 20:43:35   
Kerensa*
Ja, no... prav... saj nekateri tudi na kuhinjski mizi seksajo, potem pa - voila, kosilo je na miziii. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 7:52:12   
puncica
a zdej sem pa jaz smešna, ko ne dajem mehčalca na cote, ker mi je to mal mim, da se pol brišem z mehčalcem, eni pretiravajo v eno smer (menjavanje brisače vsakič ko se tuširaš), eni pa v drugo smer in svet je spet lep a ne user posted image Sej sem že povedala na eni temi da sem obsedena z naravnimi zadevami in mehčalc mi tja ne spada, pa če sem zato smešna za **** pa tudi prav, men so pa smešni tisti ki menjavajo brisače vsakič ko se tuširajo zato ker lepo diši po mehčalcu user posted image user posted image

A ja pa še to, brisače ko se vanje obrišeš niso čiste pa čeprav si se prej umil zato, ker ko kožo brišemo se iz nje kljub temu da je umita lušijo mrtve celice in tako je brisača kljub "navidezno" čistem telesu, umazana in zato dobi po parkratni uporabi vonj po nesvežem.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:32:08   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Skoraj tako dobra tema kot tista o toaletnem papirju.

Brisače niso usklajene s kopalnico .
V  koplanicah nimamo unih nagravžnih držal za brisače (vprašajte Raho user posted image ), brisaše imamo na radiatorju - tistemu pokončnemu, ki je kot lojtra.

Najnižje za malega, na sredi moževa, čisto na vrhu moja.

Menjamo jih po potrebi, recimo 3 x na teden..oziroma po potrebi (pa ne ta veliki , ampak ko so umazane ali čudno dišeče)

Rokavico za umivanje uporabljam le za malega -triletni pač. Pa včasih še brisačka ne zaleže za usrana kolena.

Živali ne spijo v stanovanju.

Rjuhe menjam enkrat na teden ali dva...Od malega večkrat, ker še ne obvlada popolnoma svojega mehurja.

O copatah in čevljih: Na pamet mi ne pride , da bi rekla gostu , da se mora sezuti. Se mi zdi to skrajno nevljudno .

Še to mi povejte...a imate vse kopalniško garnituro ( držala za brisače, toaletni papir, tepih pred kadjo, uni čupavac na pokrovu od školjke?)


Se pravi, pri vas obiski lahko grejo notri kar obuti? Ne glede na vreme? Tudi v mokrih čevljih? Svašta....user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:36:50   
higuys
Se pravi, pri vas obiski lahko grejo notri kar obuti? Ne glede na vreme? Tudi v mokrih čevljih? Svašta....


Kaj svašta, pa saj ti ne čistiš moje hiše. Mona.

Ja , lahko gredo obuti noter. Ne glede na vreme. Tudi v mokrih čevljih . Z tepih, predpražnik pa verjetno še nisi slišala ...

Aja , zame je gost Gost.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:39:26   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Se pravi, pri vas obiski lahko grejo notri kar obuti? Ne glede na vreme? Tudi v mokrih čevljih? Svašta....


Kaj svašta, pa saj ti ne čistiš moje hiše. Mona.

Ja , lahko gredo obuti noter. Ne glede na vreme. Tudi v mokrih čevljih . Z tepih, predpražnik pa verjetno še nisi slišala ...

Aja , zame je gost Gost.


Upam, da še nimaš otroka, ki se ti plazi po tleh in tisti tepihi ne obrišejo čevlja, ki je moker. Obrišejo ga površno, na hitrco...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:41:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Se pravi, pri vas obiski lahko grejo notri kar obuti? Ne glede na vreme? Tudi v mokrih čevljih? Svašta....


Kaj svašta, pa saj ti ne čistiš moje hiše. Mona.

Ja , lahko gredo obuti noter. Ne glede na vreme. Tudi v mokrih čevljih . Z tepih, predpražnik pa verjetno še nisi slišala ...

Aja , zame je gost Gost.



Eh ne ga srat. Gost Gost. user posted image  Ne vem, pri nas pa  pri naših kolegih se sezuvamo. Meni je pač to samoumevno, da ne bo nekdo potem ko odidem še pol ure letal s coto po bajti in čistil svinjarijo za mano. Je pa res, da se nekateri obiski pri nas ne sezuvajo. Jih niti ne silim, ni mi pa vseeno, če mi na tepih v dnevni sobi držijo blatne in mokre čevlje. Ampak probam vse to spregledati, ker na koncu koncev je važno to, da se v času obiskov mamo fajn, tisto pucanje pa itak hitro mine.

Na koncu mi je čisto vseeno, kaka merila kdo ima. Jaz se na obiskih sezujem. Pač stvar navade. In vsaj do zdaj nisem še nikoli imela tako umazanih nog, da bi se ljudem lahko gnusilo to, da hodim po njihovi bajti bosa. No, v bistvu v copatih, ki mi jih ponudijo. Pa glivic do zdaj zaradi teh "tujih" copat še tudi nisem fasala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:49:58   
higuys
tanikaa...saj je podobno pri nas. Nobenega ne silim da sezuje - to je pojnt. Če se želi sezut naj se sezuje. , če želi biti obut naj bo obut , če hoče copate - dobi copate, če hoče biti bos, naj bo bos; če si prinese svoje copatke  - naj ima pač svoje.

To pomeni, da je gost Gost. Važno mi je , da se dobro počutimo , ko smo skupaj. Tudi , če moram potem posesti drobtinice, pa posodo pomit, pa tla pomit...

Kot rečeno, lepo , da smo si različni..

Anitaz, mam, mam otročka - pravzaprav je že cel fante. Le v vatki in pod steklenim zvonom ga nimam.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:52:10   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja, no... prav... saj nekateri tudi na kuhinjski mizi seksajo, potem pa - voila, kosilo je na miziii. user posted image


mi potem prt menjamo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:56:01   
Marogica
Mater, da sem se komaj prebila skozi ta "doktorat" o brisačah.

TOrej.....brisače menjavamo čisto po POTREBI, imamo vsak svo brisačo za roke in za tuširanje. BRisače imam bele že 20 let, tako, da so "usklajenje" skoraj za vsako kopalnico....

Aja..pa ne obremenjujem se s tem....smo zaenkrat še zdravi in nismo "fasali" ničesar, kar bi bilo v povezavi z menjavo brisač. Pač še ena stvar v življenju, kjer ne pretiravamo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:57:23   
amaya
Mi smo dejansko ene velike čiste user posted image . Brisače menjamo po potrebi. Verjetno na 2 dni. Nikoli se nisem ubadala s tem vprašanjem, ker to delamo kar spontano. imamo pa 2 za tuširanje, dve za roke in 2 za rito pri bideju (brez katerega si ne predstavljam življenja).
Rjuhe menjam 1x tedensko, ob nedeljah, ker paše z mašo in govejo juhco. Pa skopamo se fanj in zdrgnemo vsi tisti dan...tako da porabimo ful preveč vode v nedeljo.
Drugače se pa umivamo tudi med tednom in tudi tuširamo se.

Mojim gostom ne težimo, da se preubujejo, ne še!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 8:59:05   
higuys
Rjuhe menjam 1x tedensko, ob nedeljah, ker paše z mašo in govejo juhco



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
19.9.2008 9:18:12   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

tanikaa...saj je podobno pri nas. Nobenega ne silim da sezuje - to je pojnt. Če se želi sezut naj se sezuje. , če želi biti obut naj bo obut , če hoče copate - dobi copate, če hoče biti bos, naj bo bos; če si prinese svoje copatke  - naj ima pač svoje.

To pomeni, da je gost Gost. Važno mi je , da se dobro počutimo , ko smo skupaj. Tudi , če moram potem posesti drobtinice, pa posodo pomit, pa tla pomit...

Kot rečeno, lepo , da smo si različni..

Anitaz, mam, mam otročka - pravzaprav je že cel fante. Le v vatki in pod steklenim zvonom ga nimam.


Ah....brez veze. user posted image Kakor komur paše. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
5.5.2014 22:34:31   
Stanislava_
?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
5.5.2014 22:45:49   
Stanislava_
Kaj zdaj, a ste se nehala brisat med krizo user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
5.5.2014 23:12:20   
mateyka
tle je zelo tipično da majo za roke namesto ene brisače 4 malo manjše. vsaj 2-3 če ne 4. prodajajo jih pa v paketu po 4 in so manjše kot naše ročne - tko nekak:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

a se je moda v sloveniji kaj spremenila ali imamo še vedno eno brisačo za vse roke?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   [Brisano sporočilo]
6.5.2014 9:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
6.5.2014 9:16:24   
alda
najbolj nagravžni običaj :sezuvanje na obiskih user posted image

Po možnosti ti pod nos uturijo copate,ki so že obšlesane od umazanije, polne glivic in drugih izločkov in
jaz naj jih obujem ??
ma me ne vidijo več tam!

K sreči se pa družim z ljudmi, kjer ta običaj ni dobil mesta, tako da se sezujem ko sama mislim da je prav in sem v nogavicah, ali pa obuta v gojzerih.

Brisače: v straniču imamo 2,ki jih menjam vsaj vsak dan 1x, v kopalnici pa po potrebi_torej če je treba večkrat na dan ,če ne pa vsak drug tretji dan.

.Od sina je treba itak vsak dan, ker on se umije tako, da je več nutele in paradižnika na brisači kot pa jo je dejansko spral user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
6.5.2014 9:16:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a se je moda v sloveniji kaj spremenila ali imamo še vedno eno brisačo za vse roke?


Mi ne da zgolj imamo vsak vsak dan svojo svežo brisačo za roke brisati.....mi imamo celo za levo in desno roko svojo brisačo.....tako da na glavo prideta dve brisači za roke brisati.....jaz vedno našijem na vsako novo prisačo tak velik L in D, da se točno ve (kljub temu, da imamo za desno roko temno rjave brisače, za levo roko pa bele brisače.....previdnost je mati modrosti, pravijo).....ker, če upoštevamo, da je človek desničar, večino "umazanih" stvari počne z desno roko (vrta po nosu, briše genitalije itd.)...torej je desna roka bolj umazana od leve......zato je nezaslišano, da bi si levo roko brisal človek v isto brisačo kot "umazano, desno roko".......user posted image user posted image ....

p.s. za goste pa imamo ekstra obešalnik, kjer na veliko piše gosti.....da nam gosti ne zamešajo lastne čistosti.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
6.5.2014 9:19:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: alda


Po možnosti ti pod nos uturijo copate,ki so že obšlesane od umazanije, polne glivic in drugih izločkov in
jaz naj jih obujem ??
ma me ne vidijo več tam!

K sreči se pa družim z ljudmi, kjer ta običaj ni dobil mesta, tako da se sezujem ko sama mislim da je prav in sem v nogavicah, ali pa obuta v gojzerih.




Pa imej vedno v avtu rezervne, čiste in deratizirane copate.......user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
6.5.2014 9:24:57   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: alda

najbolj nagravžni običaj :sezuvanje na obiskih user posted image


a se hecaš? pa kaj je narobe, če majo ljudje čista tla in bi radi da v zoknah hodiš okol namesto z zemljo, kamenčki in peskom ovešenimi čevlji? veš kok sranja se potem po fletu nabere? raj ne pomislim.. že tako spim celo poletje v peskovniku, ker tudi ob tem da tamalo zvečer striktno stuširamo, se vseen nekako na pojstli najde polno mivke; da bi mi še folk tacal po celem fletu z enimi mivkastimi čevlji, se mi glih sfuzla - gahh.. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
6.5.2014 9:32:50   
petea
Mateyka,
Zakaj bi naj bilo to cudno.
Eni baje celo seksajo v skornjih.
Naj bi se tako delalo deklice... user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Koliko brisač porabite na dan?
6.5.2014 9:38:56   
mateyka
ne vem, sem zgleda resno zaznamovana, ker sem 1x v lajfu vidla flet od dveh džankijev, ki sta okol hodila v čevljih in nič pucala. še zdaj mam to "rano" na spominu in me strese.. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?