|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 17:18:39   
Čebel@
čer čvekice!!
kje pa ste vse??
sem šla po bolniški list in me sestra že kar pozna in mi tud kartice ni bilo treba dati-po moje je uredu da si me je zapomnila.....je pa res da ko je enkat mela full slab dan sem se hecala in se je začela smejat.....je kul ženskauser posted image user posted image user posted image
zdej  pa malo tv in čakam da moj zakluči z delom na gradbišču-potem ga pa peljemna večerjo ker je tok  priden in se trudi za najin novi domekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 17:47:53   
witto
dober večer dekleta, kako ste kaj? Naj povem, da sem v ponedeljek dobila dvd od Pušenjaka, in se ga z dragim nemoreva nagledatuser posted image .No,  23.10. ko sem imela kontrolo, sem odšla domov kar poklapanauser posted image , saj sem ugotovila, da sem se do sedaj zredila "lepih"18kg, in kje je še konec!!!!!!!!  Maja, ko smo šli na eno poroko, pa nisem vedela, da sem noseča, sem se vagala, in jih imela 55kg.Sedaj me  je spet vagala, in jih imam 71kg!?!?user posted image  je pa res, da se mi veliko vode zadržuje, noge imam zvečer čisto napihnjene. Pa pazim, da ne jem preveč slano. V ponedeljek, sem pa šla naredit test, za sladkorno, pila sem tisto gnjusno sladko user posted image  vodo, in potem so me zbadali. Danes me je pa klicala ginekologinja, da so bili izvidi slabi, in imam povišan sladkoruser posted image . Torej ponovno v diabetični dispanzer, in ponovno testiranje, le da bo tokrat trajalo 3 ure, in ne le 1 uro, kot je zadnjič. Tko sem žalostnauser posted image , ker nebi rada, da kaj škodujem otročku, pa niti nevem ali se moram trenutno odpovedat sladekemu, sej ne da sem neki manijak na sladko, tu pa tam me prime volja, in si le kaj privoščim. Moja sestra je tudi imela v nosečnosti sladkorno, in so malemu ko s je rodil mogli dajat glukozo. A ve mogoče katera, kaj o tem? Naslednji pregled in uz. imam 3.12. Pa še danes sem se lotila potico pečt, pa je jest nebom mogla........user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 17:54:04   
Čebel@
witto......ne sikeri se zarad kilogramov.....glede gladkorne pa jaz ne znam pomagati ker na srečo nimam teh težev.....držim pa pestke da ne pristaneš na inzulinu in mali na glukoziuser posted image user posted image user posted image  drigač sem pa vesela da sta dubila dvduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image do februarja ga glejta tko,pol bo pa bolj v živo vidit malegauser posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:03:52   
witto
Hvala Majchy, sej se zaradi kg niti malo nesekiram, bo šlo že dol po porodu. Samo si želim, da je z malim "Frančkom"(user posted image  vse ok.) Ma glede nato, kako je živahen, domnevam, da je vse dobro. Danes sem tudi dobila potrdila o pdp, za urejat porodniško, tako, da po praznikih v akcijouser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:15:32   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: witto

Hvala Majchy, sej se zaradi kg niti malo nesekiram, bo šlo že dol po porodu. Samo si želim, da je z malim "Frančkom"(user posted image  vse ok.) Ma glede nato, kako je živahen, domnevam, da je vse dobro. Danes sem tudi dobila potrdila o pdp, za urejat porodniško, tako, da po praznikih v akcijouser posted image
če je full aktiven sem prepričana da je vse user posted image ......bomo se po porodu  preselile na forum "hujšajo skupaj"user posted image user posted image si pa kmalu dobila potrdilouser posted image user posted image user posted image ....nekje sem brala da g počakajo do 32.,34,tednauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:21:56   
witto
Ja, jast sem vprašala na csd, kdaj lahko začnem urejat stvari, pa so mi rekli, da lahko že v novembru. Glede nato da bo Decembra en kup praznikov, pa verjetno še kakšni mostovi.....user posted image . in sem vprašala mojo ginekologinjo, pa mi je jar dala potrdilo, brez problemov. Pa še kolegica mi je rekla, da če baje en dan  zamudiš(na csd) ful komplicirajouser posted image  Tako, da se bom lotila enkrat po 15.11. to je pa itak kmalu

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:29:04   
Čebel@
sem res vesela da boš lahko že urejala dokumente.......jaz imam namreč naslednji pregled šele 2.12. in upam da mi bo takrat dala potrdilouser posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:34:31   
witto
ja sej, glede nato, da imam tudi jast naslednji pregled komaj 3.12., sem izkoristila današnjo priliko, ko sem bila gor, in ji to omenila

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:39:36   
tanci29
uf ste spet napisale...

nisem šla brat...sem rekla da se samo malo javim...moj erik bo jutri prvič spal sam pri babici in dedku...midva sva nekam povablejena in sva se odločla da bova šla...
zdaj pa grem malo pospravit da bomo imeli lepo za praznike...
uživčkajte pa mogoče kasneje malo pokomentiram če bo cajt

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 18:57:07   
Čebel@
tanci.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za erika da ga bo feštov na počitnicah(pa čeprov samo za eno noč)-sigurno bojo uživaliuser posted image user posted image user posted image  ne pucej preveč-jaz bom jutri malo pospravljala

no zdej pa mojga peljem na obljubljeno večerjo-se tipkamo

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 19:25:02   
Balonchy

user posted image



 
 

user posted image



PDP   Ime (starost)    (št.user posted image , št.user posted image )       Spol   Pregledi/Porod.
____________________________________________________
user posted image  1.2. matineja (28)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image   1.2. Balonchy (27)       (št.user posted image  2, št.user posted image 0)   user posted image    19.11.  PO
user posted image    1.2. Urša08 (28)         (št.user posted image  2, št.user posted image  1)  user posted image     6.11.  KR 
user posted image   2.2. smokvica72      (št.user posted image 3, št.user posted image 0)    user posted image   LJ               
user posted image   2.2. TEDIGO (30)        (št.user posted image  2, št.user posted image 0)    user posted image  17.11.      
user posted image   3.2. mamutka             (št.user posted image  3, št.user posted image 2)    user posted image    ?
user posted image   3.2. bara10                (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image   ?
user posted image   3.2. LaraS                   (št.user posted image  x, št.user posted image x)     user posted image   ?
user posted image   5.2. Ajvy                     (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image   26.11.  LJ
user posted image   5.2. nina 166              (št.user posted image  2, št.user posted image 1)     user posted image    ?
user posted image   5.2. Nusa30 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image    ?
user posted image    5.2. petrap (24)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    17.11.  PO
user posted image  5.2. claud (22)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)   user posted image     3.11.
user posted image   6.2. kk85                     (št.user posted image 2, št.user posted image 1)      user posted image   ?
user posted image   6.2. RAISA (35)             (št.user posted image  2, št.user posted image  1)   user posted image    ?  LJ
user posted image    7.2. witto (29)             (št.user posted image  1, št.user posted image 0)     user posted image    3.12.  IZ 
user posted image   7.2. carmar                  (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image   ?
user posted image   8.2. reckova (24)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   17.11. MB 
user posted image   8.2. timy (28)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    2.12.  CE
user posted image   8.2. Nea                      (št.user posted image  4, št.user posted image  2)    user posted image   ?
user posted image   8.2. diamantina (23)   (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   
4.11. MB
user posted image 10.2. cati (28)              (št.user posted image  3, št.user posted image  0)     user posted image    4.11. MB
user posted image 10.2. kolumbo              (št.user posted image  x, št.user posted image  1)   user posted image   3.11.
user posted image 10.2. Shuka                 (št.user posted image  3, št.user posted image  0)    user posted image   6.11.
user posted image 10.2. Katjusa (27)        (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   5.11. CE
user posted image  10.2. orto2 (28)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    7.11. LJ
user posted image  10.2. barbyka (32)        (št.user posted image 3, št.user posted image 1)     user posted image     ?  LJ
user posted image  12.2. rebeka84              (št.user posted image  x, št.user posted image  x)      user posted image     ?
user posted image  13.2. izidora                  (št.user posted image  5, št.user posted image  2)    user posted image    ?
user posted image  14.2. tanci29 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image    4.11. LJ
user posted image  14.2. Kranjcanka          (št. user posted image x, št.user posted image  x)    user posted image    ?
user posted image  14.2. Maša29               (št. user posted image 1, št.user posted image 0)    user posted image     ?   JES
user posted image  14.2. Kaška (33)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  CE
user posted image  15.2. micamuca            (št.user posted image 1, št.user posted image  0)     user posted image    ?
user posted image  15.2. SALT (23)            (št.user posted image   2, št.user posted image  0)   user posted image     ? CE 
user posted image  16.2. birdy                    (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image    ?
user posted image  16.2. kayica24 (24)       (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    19.11. PT
user posted image  16.2. vesnozaver (27)  (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image      5.11. MB
user posted image  16.2. mala* (23)             (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?     KR
user posted image  17.2. julija 30 (30)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image     ? PT
user posted image  18.2. naia (25)               (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image      ?     LJ
user posted image  18.2. Želva                      (št.user posted image  2, št.user posted image  1)   user posted image      ?
user posted image  18.2. *Nelly* (27)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image  19.2. zorica (30)             (št.user posted image  1, št.user posted image   0)   user posted image       ? MS
user posted image  20.2. maja83 (24)          (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     ?    SG
user posted image  20.2. mrka                      (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image     ?
user posted image  20.2. macka27 (25)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image     ?  KR/LJ
user posted image  21.2. Cvetka13               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image     ?
user posted image  21.2. Maksi1                   (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image   7.11.
user posted image  21.2. Alter_ego               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     ? 
user posted image  22.2. Pikica5 (21)       (št.user posted image  2, štuser posted image  0)  user posted image user posted image   11.11. MB
user posted image  22.2. glen (28)           (št.user posted image  5, št.user posted image  1)   user posted image   12.11. IZ
user posted image  22.2. bad girl (24)           (št.user posted image  4, št.user posted image   1)     user posted image    ?
user posted image  22.2. Deja (25)       (št.user posted image 1, št.user posted image  0)    user posted image    10.11.  CE
user posted image   22.2. lea88            (št.user posted image 1, št.user posted image   0)  user posted image     ?     PO/NG
user posted image  23.2. brkn83 (25)           (št.user posted image  1, št.user posted image 0)  user posted image   17.11.  CE  
user posted image  23.2. antonia (32)          (št.user posted image 3, št.user posted image  0)   user posted image    12.11.  PO
user posted image   23.2. majchy23 (23)         (št.user posted image  1, št.user posted image 0)   user posted image    2.12.  LJ
user posted image  23.2. Anonimen                 (št.user posted image  x, št.user posted image   x)   user posted image    ?
user posted image  24.2. sunny24 (27)           (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image   10.11.  PO
user posted image  24.2. Luca (29)                 (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   6.11.   LJ
user posted image  25.2. delfinkica                (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image     ?
user posted image  25.2. boma2 (31)            (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   14.11.  LJ
user posted image  25.2. lilcha (28)                (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image      1.12.  LJ
user posted image  26.2. sazi (32)                 (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   ?  LJ
user posted image  26.2. piskot (33)              (št.user posted image  2, št.user posted image  1)      user posted image    ?     KR
user posted image  26.2. akvalina (27)          (št.user posted image  3, št.user posted image   1)    user posted image      3.11.  LJ
user posted image  27.2. kristina5 (30)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  NM
user posted image  28.2. dita7                       (št.user posted image  x, št.user posted image  x)      user posted image    ?
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image    VSEH NOSEČK = 69   user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  = 15
user posted image  = 12
 user posted image  = 43
 
 
 
 
user posted image
 
 
   Z nami so pot začele:   
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 19:25:03   
Balonchy
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 19:48:59   
Ajvy
oj...grozno noč imam za seboj...adijo pamet....po vseh bizarnih sanjah me je zbudila zgaga...sem misnla da mi jo bo odtrgal....mi je posstalo pa tako slabo....da sem misnla ,da bom pobruhala celo sobo.....
Ne vem....

moj je šel kinovat..jst se bom pa zdejle zleknla pred tv.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 20:08:52   
sunny24
Dober večer! Kako smo?

Ajvy...user posted image user posted image
tanci, Erik se bo pa fajn mel...Vi2 pa tudi!user posted image user posted image user posted image

witto...zaradi kil se ne sekiri. Držim pa pestke, da ne bo s sladkorno nič hujšega in da se bo lepo pošlihtalo! user posted image user posted image user posted image  

Jst sem bla pa prej na firmi in sem od 25.11. dalje na dopustu do porodniške...Lih fajn bom pokurla vse, kar morem! Upam, da bo ta dopust kej vplival na višino porodniške... Optimist!user posted image

Je dal danes stric sterilizirat mucko, pa je vsa boga...Se mi prov smili bošček mali. Sam rajš tako, kot pa da bi jo mačkoni preganjali, pa da bi mela mlade, k pol kam naj z njimi...Še kuža jo je pršu pogledat in ji lupčka dal...Ku sta bla dobra! Mini mačka in ogromen pes, k jo lupčka...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 20:59:35   
Ajvy
Evo,,,nadaljevanke LAw & Order je konec...super nadaljevanka...ta detektiv mi je prav všeč...kako čist vsakega obrne.....

Sunny...hvala za objemčke......

meni je pa spet tak slabo....zdej klelele glodam plazmo...upam, da bo kej pomagalo.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:04:08   
Čebel@
čer!!
ajvy .........tudi jaz ti pošiljamuser posted image
sunny.......bogi muci......ampak bo žeuser posted image

jaz grem pa pod tuška.....

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:04:48   
birdy
Jst sem si šla pa kokice narest. Joj, sam kva bi en čips pa ga nimamo, al pa smokijeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:15:13   
Ajvy
1. NE RAZVAJAJ ME! Dobro vem, da ne morem dobiti vsega, kar zahtevam, samo preizkušam te.
2. NE BOJ SE ODLOČNOSTI! Tako vsaj vem, pri čem sem.
3. NE SILI ME! S siljenjem me samo učiš, da zmaguje moč. Rajši me vodi!
4. NE SPREMINJAJ SVOJIH ODLOČITEV! To me samo zmede. potem pa poskušam doseči vse, kar mi pride na um.
5. NE OBLJUBLJAJ! Mogoče obljub ne boš mogel izpolniti. Tako krniš moje zaupanje vate.
6. NA NASEDAJ, KADAR TE HOČEM VREČI IZ TIRA! Sicer bom skušal doseči še več takšnih " zmag".
7. NE DELAJ SI PREVEČ SKRBI, ČE TI KDAJ ZABRUSIM: SOVRAŽIM TE! Hočem te samo zjeziti, če si mi kaj storil.
8. NE DOPUSTI, DA BI SE POČUTIL MANJŠEGA, KOT SEM! Lahko podivjam.
9. NE NAREDI ZAME TEGA, KAR ZMOREM SAM!  Sicer se bom obnašal kot dojenček in te bom še naprej imel v svoji službi.
10.NE UKVARJAJ SE PREVEČ Z MOJIMI RAZVADAMI! Nevarno je, da jih obdržim za stalno.
11. NE POPRAVLJAJ ME PRED DRUGIMI LJUDMI! Name narediš večji vtis, če me pokaraš mirno in na samem.
12. NE POSKUŠAJ GOVORITI O MOJEM VEDENJU, KADAR SE PREPIRAVA! Iz različnih razlogov tedaj ne slišimprav dobro. Raje ukrepaj! Pogovoriva se lahko drugič.
13. NE POSKUŠAJ MI PRIDIGATI! Čudu se boš kako dobro vem ignorirati!
14. NE RECI MI, DA SO MOJE NAPAKE GREHI! Naučiti se moram delati napake, ne da bi zaradi tega mislil, da sem slabši, kot če bi jih ne delal.
15. NE NERGAJ! Sicer se moram narediti gluhega, da se zavarujem.
16. NE ZAHTEVAJ POJASNIL ZA MOJE NAPAČNO RAVNANJE! Res ne vem, zakaj sem to storil.
17. NE DVOMI O MOJI POŠTENOSTI! V strahu se bom zlagal!
18. NE POZABI, DA RAD DELAM POSKUSE! Tako se učim. Pusti mi to veselje.
19. NE ŠČITI ME PRED POSLEDICAMI! Zbrati moram izkušnje.
20. NE POSVEČAJ PREVEČ POZORNOSTI MOJIM MALIM TEŽAVAM Z ZDRAVJEM!Začel bom ceniti rahlo zdravje.
21. NE UMIKAJ SE, ČE ŽELIM KAJ IZVEDETI! Sicer boš kmalu ugotovil, da iščem odgovore drugje.
22. NAJ TI NE BO POD ČASTJO, ČE SE KDAJ OPRAVIČIŠ! Pristno opravičilo ogreje moja čustva do tebe.
23. NE DELAJ VTISA, DA SI POPOLN IN NEZMOTLJIV! Bil bi prevelik vzor zame.
24. NAJ TE NE SKRBI, ČE IMAŠ PREMALO ČASA ZAME! Važnejše je, kako prebijeva skupni čas.
25. NE POZABI, DA POTREBUJEM VELIKO RAZUMEVANJA IN OPOGUMLJANJA! Sicer ne bom mogel napredovati.
26. POMISLI: VEČ ME NAUČI VZORNIK KOT KRITIK!


tole je ena nalepla v post...luštkano...za razmislit user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:16:11   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Jst sem si šla pa kokice narest. Joj, sam kva bi en čips pa ga nimamo, al pa smokijeuser posted image

prid k men na smokije....čippsa pa res nimam?user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:17:22   
Ajvy
Birdy..kako je Neli spala??Je bilo v redu??

Majchy....hvala....ampak sej bo...od vsega mi je najhujša slabost...ostalo že preživim....
Kako si ti??

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:18:44   
Čebel@
birdy.....dober tekuser posted image
ajvy........super za prebratuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:20:56   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy....hvala....ampak sej bo...od vsega mi je najhujša slabost...ostalo že preživim....
Kako si ti??
zgaga me peče za pop.izdituser posted image user posted image user posted image  sem glih mal prej mojmurekla da vse preživim razen tale zgaga mi gre pa že na živce.......slabost je tudi pekel-vem ker mi je bilo na začetku čez cel dan slabouser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:27:10   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy....hvala....ampak sej bo...od vsega mi je najhujša slabost...ostalo že preživim....
Kako si ti??
zgaga me peče za pop.izdituser posted image user posted image user posted image  sem glih mal prej mojmurekla da vse preživim razen tale zgaga mi gre pa že na živce.......slabost je tudi pekel-vem ker mi je bilo na začetku čez cel dan slabouser posted image


me ne govor od zgage...sem se zdej spomnila une reklame...a veš..ko un dec v gozdu....piha kolkr zmaj....tko sva midve zdeleuser posted image user posted image user posted image  sam da jst ne maram radenske...user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:30:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Majchy....hvala....ampak sej bo...od vsega mi je najhujša slabost...ostalo že preživim....
Kako si ti??
zgaga me peče za pop.izdituser posted image user posted image user posted image  sem glih mal prej mojmurekla da vse preživim razen tale zgaga mi gre pa že na živce.......slabost je tudi pekel-vem ker mi je bilo na začetku čez cel dan slabouser posted image


me ne govor od zgage...sem se zdej spomnila une reklame...a veš..ko un dec v gozdu....piha kolkr zmaj....tko sva midve zdeleuser posted image user posted image user posted image  sam da jst ne maram radenske...user posted image
sem si že mleko nesla na nočno omaricouser posted image user posted image user posted image  donata se bom poslužila ko mleko ne bo več nucalouser posted image user posted image

no jaz odhajam spat.......je bil naporen dan.........pridne bodite,božite bušije in se tipkamo jutri..........nočkouser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Februarčice 2009 - 2.del...
30.10.2008 21:31:50   
Ajvy
nočko....jst grem tudi spat....

nočko punce......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?