|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
17.2.2009 14:31:22   
meti21
Gantar - moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: junijke 2009
17.2.2009 14:53:03   
bjondi
Gantar-še iz moje strani sožalje...je pa to res zadeva ,ki nimaš kaj reči in te samo še spreleti srh po celem telesu...objemček tebi in tvojemu možeku...

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: junijke 2009
17.2.2009 15:10:43   
dodi
Gantar-še z moje strani iskrene sožalje...kako je svet in usoda včasih kruta,da se poigra z nami.
Komaj je ta mala pikica začela osrečevati ljudi okrog sebe,že se je morala posloviti in iti delat družbo angelčkom na nebu.Očitno je Bog hotel še enega angelčka...pa ga je vzel vama,ker ve,da sta dobra človeka...na nebu je zasijala še ena drobna zvezdica,ki bo sijala močneje od vseh,ker bo sijala samo za vaju....ni moči in ni mere,ki bi lahko izmerila bolečino,kot je smrt otroka...pa naj bo še tako majhen...sploh,ker je tako kruto vzet iz varnega zavetja maternice....
Bodita močna...močna za vse kar vam prihaja nasproti,,,mogoče bosta nekega dne slišala prav tak jok in prav tak glasek,kot ga je imel mali Gašper in zdelo se vama bo,da sta vse skupaj samo sanjala,da se vse skupaj sploh ni dogajalo....naj vama Bog pomaga,da premagata to težko preizkušnjo,da se kmalu pobereta in da znova dobita svetle žarke in trenutke v vajinem življenju.
Žal mi je in žalostna sem skupaj z vami!
user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: junijke 2009
17.2.2009 15:56:06   
biba14
Gantar, moje sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: junijke 2009
17.2.2009 16:07:38   
Goldy
Gantar - user posted image še moje sožalje. Besede so itak odveč. Človek tako in tako ne ve, kaj bi rekel ob takšnih trenutkih.

smrketa24 - ne vem do kdaj so popusti. Midva sva dala včeraj voziček na stran in ga danes prišla gledat. Sicer sva se potem odločila za drugega, ker prvi možu ni šel v avto. Kupila sva od Baby welta - Oregon GT 6. Nama je bil všeč. Zraven je košara (sicer mehka, ampak mislim, da bo ok) in zimska vreča za noge.  Voziček je drugače 334 eurov, zdaj pa je prišel 200.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: junijke 2009
17.2.2009 16:11:51   
mojcaz.
GANTAR tudi iz moje strani iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image vem,da besede nič ne pomagajo, saj sem pred kratkim tudi jaz izgubila svojo Žano, bila sem pa julijka, tak da vem da to ni fajn.
Drži se in ne obupaj, pa upam, da boš čim prej zagledala plusek....

< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 17.2.2009 16:12:13 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: junijke 2009
17.2.2009 16:57:33   
mery15031981
GANTAR-tudi v mojem imenu iskreno sežalje tebi in tvojemu možekuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mesecuseptembru pricakujeva najinega drugega malčka!
Doma imava že enega prekrasnega sinčka Lovrota:)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: junijke 2009
17.2.2009 18:52:35   
princ_princeska
Gantar-tudi meni je hudo .....sožalje tebi in tvojemuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: junijke 2009
17.2.2009 19:14:00   
mojjaka
Gantar,nimam besed....tudi verjetno ni besed,ki bi te zdaj lahko potolažile...sploh si nočem predstavljati kako hudo ti je. Moje sožalje

(odgovor članu princ_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: junijke 2009
17.2.2009 19:18:18   
kalanteja
tudi iz moje stranji iskreno sožalje

_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: junijke 2009
17.2.2009 19:26:43   
lenika
Gantar moje iskreno sožalje. Sploh ne morem verjet, da se lahko usoda tako poigrava z nami in da se lahko to nekomu zgodi celo dvakrat. user posted image user posted image user posted image A upanje umre zadnje in nekoč boš tudi ti mama, čeprav verjamem, da je sedaj bolečina nepredstavljiva.

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: junijke 2009
17.2.2009 19:35:17   
Anonimen
Pozdravljene!

Jaz sem doma, pri svojem možeku in hvala Bogu da ga imam. Hvala vam, res, prav vsem za spodbudne besede in tudi hvala za iskrene sožalje. Kar je, je... vesela sem, ampak resnično vesela, da sem se lahko poslovila od sinčka. Da sva imela nekaj minut samo zase. Tako da sem bila včeraj resnično pomirjena in sem lahko v miru zaspala. Kaj bo prinesel jutrišnji dan ne vem. Bomo videli.

Hvala še enkrat vsem.

Držite se, božajte svoje bušije in vsem želim veliko, veliko sreče. user posted image  user posted image  user posted image

Gantar 

(odgovor članu kalanteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: junijke 2009
17.2.2009 20:04:19   
fejči
ganteruser posted image user posted image user posted image tudi jaz ti želim da se čim prej pobereš od te bolečine drži se.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: junijke 2009
17.2.2009 20:38:10   
matejchi
naj vaju tolaži, da sta bratca skupaj in da vesta kako čudovita starša imata, sedaj vama pa želim poleg teh dveh angelčkov še otročka, dva ali tri, ki bodo z vama tukaj..user posted image

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: junijke 2009
17.2.2009 21:24:27   
tecka
Gantar, iskreno sožalje tudi  z moje straniuser posted image
Naj bo življenje v prihodnje bolj milostno s teboj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: junijke 2009
17.2.2009 21:40:01   
zoga08
Gantaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image user posted image  za vaju z možem.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: junijke 2009
17.2.2009 22:45:30   
Erin
Gantar...user posted image user posted image user posted image user posted image moje sožalje..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nimam besed...drži se punca...želim ti vse dobro...

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: junijke 2009
18.2.2009 7:05:25   
tinca84
Dobro jutro!

Jst sem že spila user posted image , zdaj pa grem k zdravniku, da mi bolniško podaljšajo. Kok je bedn tale sneg, sem mislila, da je že konec, pa ga je spet nametal. Po tem kar se je zdle v zadnjih dveh dneh nardil gantar sploh nimam volje RR odpiratuser posted image

No punce držte se in čuvajte svoje pikice.....pa pa


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: junijke 2009
18.2.2009 7:10:18   
majana79
Dobro jutro vsem!

Jaz sem tudi že pokonci, ker ne morem spat, me tako hrbet boli, da bom znorela... Po vsem kašljanju in dvotedenskem ležanju so se mi na levi strani mišice čisto zatrdile in nič ne pomaga. user posted image Nisem se pošteno naspala že ene 4 dni...

tinca, moramo bit pozitivne, saj veš. Ti dobro uredi pri zdravniku potem pa domov počivat. user posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: junijke 2009
18.2.2009 7:41:06   
Anonimen
Gantar sožalje še iz naše strani.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: junijke 2009
18.2.2009 8:33:32   
tatly
gantar iskreno sozaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: junijke 2009
18.2.2009 8:39:59   
*blu*
Dobro jutro!
Kakšna noč je za nami grrr. Najprej ob 22-ih pogledam skozi okno in vse belo zunaj, me je skoraj kap. Se ob treh ponoči zbudim, kaj user posted image  tako ropota. Je pa zunaj pihalo, res pihalo. Zjutraj se pa zbudimo v sončno, mrzlo, poledenelo jutro user posted image .
Moj dragi je spet odletel do petka, tako da sva s tamalo sami in že razmišljam kaj bova počeli, ko pride iz vrtca, ker zadnje čase je tak hiperaktivec in tečka če se ji nič ne dogaja. Včeraj sva ji že trampolin sestavila in potem skače toliko časa da že kar od nje teče user posted image  pa bi kar še. No danes pa spet sneg in mrzel veter. Mogoče se bova šli sankat.

Tamala mi pa tud po trebuhu tak zganja, da se bojim, da ne bo kaj ven pogledalo.

Kako ste kaj ostale?




_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: junijke 2009
18.2.2009 8:45:21   
*blu*
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

Pozdravljene!

Jaz sem doma, pri svojem možeku in hvala Bogu da ga imam. Hvala vam, res, prav vsem za spodbudne besede in tudi hvala za iskrene sožalje. Kar je, je... vesela sem, ampak resnično vesela, da sem se lahko poslovila od sinčka. Da sva imela nekaj minut samo zase. Tako da sem bila včeraj resnično pomirjena in sem lahko v miru zaspala. Kaj bo prinesel jutrišnji dan ne vem. Bomo videli.

Hvala še enkrat vsem.

Držite se, božajte svoje bušije in vsem želim veliko, veliko sreče. user posted image  user posted image  user posted image

Gantar 


Gantar, lepo da si se javila. Vidim, da si kar pozitivna in to me močno veseli in da imaš ljudi, ki ti stojijo ob strani. Upam, da bo jutrišnji dan za vaju sončen in pozitiven. Želim vama veliko sreče user posted image  user posted image , vajin user posted image  pa bo za vedno naš junijček.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: junijke 2009
18.2.2009 8:48:53   
Janci F
Dobro jutro!

Jaz sedaj pridno hodim za 4 ure v službo.
Pri meni v trebuhu je pa tudi prava fešta, že včeraj je bilo čist divje.
Imam pa občutek, da mu ni všeč da sedim, saj takrat veliko bolj divje brca in imam kar slabo vest, da ga stiskam.

V začetku marca imam namen it na 4d UZ in komaj čakam, da spet vidiva najinega Srečkota. :)

Vsem želim lep dan, če je le možno pojdite ven na sonček.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: junijke 2009
18.2.2009 8:49:47   
tinca84
Evo me, jst sm že nazaj od zdravnika. Majana79 sej vem, maš prav da mormo bit pozitivne. Neki mi je slabo danes, pa mi že dolgo ni bilo. Ena je zadnjič napisala, pa se ne spomnim dobro katera, da ima včasih tak občutek, kot da ji user posted image čist spodaj v nožnici brca, mene tudi včasih tak. Bom mogla počas začet razmišljat, kam bi našga user posted image vpisala, če pa je že zdaj v trebuhu tak aktivenuser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?