|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
8.3.2009 7:39:47   
Janci F
Dobro jutro,


Najprej vam vsem pošiljam en user posted image user posted image user posted image  za dan žena.

Jaz sem tudi že kar nekaj časa pokonci in se sedaj počasi spravljat delat eno seminarsko za faks.
Moj dragi je bolj nočni ptic, jaz pa bolj jutranji človek, tako da jaz velikokrat že kar na kavču zaspim in me potem zbudi, ko gre on v posteljo. Zjutraj pa ponavadi jaz kar zgodaj vstajam, moj dragi pa rad še do ene devetih spi.
Tako, da sem mu rekla, da ko pride Srečko bo on dežural prve pol noči, ker je itak še pokonci, jaz bom pa potem zjutraj prej vstala in skrbela za user posted image , da bo lahko moj user posted image  še malo spal.

Ali ima kakšna idejo, kaj podariti ženskam namesto rož za dan žena, se mi zdi da jih je kar malo preveč v tem času.
Razmišljam, da bi kakšne posebne cukrčke?

Uživajte v nedelji in ne pozabite it na sonček.

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: junijke 2009
8.3.2009 7:41:19   
Janci F
Tudi jaz dobim enekcijo za Rh- in sicer 17.3.2009, ko imam že tako ali tako posvetovalnico.
Takrat bom že 28t 3dni noseča.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: junijke 2009
8.3.2009 8:17:02   
bamoocham
Jutro. Hvala za kavo, pa vam še js eno pošiljamuser posted image in seveda user posted image user posted image user posted image user posted image za naš praznik.

Ali ima kakšna idejo, kaj podariti ženskam namesto rož za dan žena, se mi zdi da jih je kar malo preveč v tem času.
Razmišljam, da bi kakšne posebne cukrčke?


Js tudi študiram, ba mi kr kako malo bonbonjero al pa nekaj, ko so mešane stvari noter. Itak pa bom dala samo mami, sestrama in tašči. Mala pozornost, pa je.

Tudi jaz sem Rh-. Js  pa dobim injekcijo v 28 tednu, to je od 23.3 naprej, takrat grem tud za sladkorno test delat. Kaj smo vse Rh-???user posted image

Danes sem spala kr ok, morem priznat (če ne štejem obiskov wcja zaradi lulanja), od 23h do pol 8h. Pa mi je že moj spet rekel, kaj sem slabe volje. Pa saj nisem, samo se mi res ne lubi že na vse zgodaj smejat.

Včerajšna fešta mu je pustila posledice, se mu rahlo vrti, pa glava ga boli..se bo že zrihtal, ga bom spravila na luft.
Danes bom po dolgem času loto plačala, mogoče bo kaj srečeuser posted image

Izkoristite dan, ko je tak lepuser posted image

A je katera jedla že regrad letos??

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: junijke 2009
8.3.2009 8:37:58   
Mala_princeska
user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: junijke 2009
8.3.2009 8:38:58   
Mala_princeska
Najprej šopki tulipanov za vse za 8. marec user posted image .

Ja, jaz sem že jedla regrad letos - njami.

Vsem želim lep dan.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: junijke 2009
8.3.2009 8:43:51   
kalanteja
Bamoocham ravno včeraj sem ga prvikrat jedla- sem ga res 5 krat oprala
Jaz imam B+, tk da me ne bojo pikaliuser posted image , grem danes spet regrat nabirat
A tebe še brca user posted image v mehur? Mene je tud, vendar se je v 26 tednu prestavla malo višje in me na desni strani trebuha brca in je veliko bolje, pa tudi bolj intezivno in močno user posted image

Kaminek ma jst bi tud eno kremšnito, sama sem sicer naredila kokosove kocke sam to se ne da primerjat. Jih jaz ponavad tud sama delam, sam jih že odnovembra nisem, če imaš kakšen fajn recept za testo, kako narediti fajn tankega bi te posila ...

Ponoči zelo slabo spim, ma saj spim, dokler se ne zbudim in grem na WC, pol pač ne gre in ponavad bedim tam od 5 naprej ...včeraj sem bila zelo slabe volje zarad tega, ma danes pa niti ne, me trebušček malo ovira

Grem sedaj k moji mami, da naberem regrat - ker tam ni nobene ceste ob travniku


Lep dan vsem nosečkam, danes je naš dan in eno http://www.povej.net/forum/images/smiles/neroden.gif






< Sporočilo je popravil kalanteja -- 8.3.2009 8:46:21 >


_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: junijke 2009
8.3.2009 9:11:07   
bamoocham
A tebe še brca  v mehur? Mene je tud, vendar se je v 26 tednu prestavla malo višje in me na desni strani trebuha brca in je veliko bolje, pa tudi bolj intezivno in močno 


U ja, še brca v mehur, vendar manj. Sem opazila, da se je nekam dvignila in jo imam skoraj pri želodcuuser posted image
A vidva bota tut mela punčko?

Js pa sploh ne vem, kje naj regrad nabiram, tam ko so moji doma, je cesta, pa psi pa mačke hodijo okol, tk da ni glih najbolj varno...


(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: junijke 2009
8.3.2009 9:27:28   
biba14
user posted image user posted image user posted image  in user posted image  za začetek lepega dne...
Mi je user posted image  dal že na vse zgodaj user posted image . Se nekaj pritožuje, da sedaj ko sva poročena mi mora dat darilce še za 8.3, ne le za Valentinovouser posted image user posted image ....da moški pa nimajo praznikov, da bi kaj dobil. No, pa sem mu razložila, da ženske jih tak al tak celo leto neki razvajamo-kuhamo,peremo,likamo,pospravljamo....user posted image .
Jaz se bom letos regratu izognila user posted image , ko lahk ga še tok perem, nisem prepričana, da je šlo vse dol...pa saj je samo še 3 meseceuser posted image user posted image user posted image .
Tudi jaz sm Rh+, tako da sem rešena pikanjauser posted image .
Včeraj sem se s kolegico menla, da ona je 2x rodila 7 t prezgodaj...tko da sedaj malo tuhtam, a bi sploh šla kam za prvomajskeuser posted image , ko sm si ful želela nekam it ( sva honeymoon za 2 leti prestavila zaradi user posted image  in user posted image , pa smučanje je odpadlo ( tudi zaradi user posted image )...ker takrat bom že v 33tuser posted image . A veboste šle kam v tujino?

Lepo se imejteuser posted image

< Sporočilo je popravil biba14 -- 8.3.2009 9:28:02 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: junijke 2009
8.3.2009 9:45:37   
lino
Jutro.

Še od mene za 8.marec.user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi letos ne gremo nikamor...kako pa bo poleti, ko bo user posted image že tukaj pa še ne vem, ker dragi in sinko gresta verjetno na kamping (Kolpa) in se jima ne bom pridružila...jst pa bi mal na user posted image skočila konec poletja in tudi bom, če mi bodo seveda finance dopuščale (kr na Slovensko obalo)...

A regrat je že???? Nisem ga še jedla in ga tudi verjetn ne bom, ker sem prelena, da bi se šla po travnikih past...no nabere mi ga pa tudi ne kdo.user posted image

Sedaj se grem za v trgovino spravit, ker moram it za teto user posted image kupovati...pa tk nimam pojma kaj ji naj za RD kupim, pol pa vedno pri rožici obstanem, jih ima že celo hišo.user posted image

Imejte lepo nedeljo in se še kasneje kaj tipkamo...

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: junijke 2009
8.3.2009 9:48:21   
biba14
IZVIRNO SPOROČILO: lino
kaj ji naj za RD kupim, pol pa vedno pri rožici obstanem, jih ima že celo hišo.user posted image



Meni se zdi to najlepše darilo...in najbolj praktično,če ima rada rožice...jaz se tega in kakšne dobre bonbonjere najbolj razveselimuser posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: junijke 2009
8.3.2009 9:50:35   
malagala
Lsca in lino

Preglede ginek. odloči, tudi glede na starost ženske, predhodne zdrav. težave in podobno. Bris je vseeno dobro, da ti vzame vsaj enkrat, da se izloči možnost prisotnosti bakterij v vagini, četudi jih v urinu ni...Največkrat je to vidno v povečanem izcedku, včasih pa sploh ni znakov...

MV se mri z vaginalnim UZ, drugače na otip ni možno...Eni gin. to delajo, drugi ne - moja napravi to rutinsko vsaki na morfologiji - in na srečo, da meni je, da smo preventivno poskrbeli za pravočasen počitek, da ne bi bilo kasneje težav...Pred 22. - 24. tednom pa baje tega ni treba merit, je user posted image še premali...


No, moj trebušček je tudi med ta malimi, čeprav bom čez 2 dni že 28tuser posted image Mislim, da je user posted image precej noter, ker gibe in kobacanje čutim še vedno v notranjosti, na trebuhu pa samo nežne premike. Še vedno jih čutim kako dlan pod popkom, tako da je vse precej nizko...Malo sem zaskrbljena glede tega, ker sem pričakovala bolj intenzivne gibe, pa že malo više...Je pa res, da je imel 2 tedna nazaj user posted image glavico ravno v višini popka, nogice in rito pa dol, verjetno je še sedaj tako...user posted image Pa precej velik in težak je, mogoče pa mu že placa primanjkujeuser posted image Boljše, da tako razmišljam ne???

PA LEP PRAZNIK VSEMuser posted image user posted image user posted image NAM ŽENSKAM SEVEDA!!! PUSTITE SE RAZVAJAT IN CRKLJAT - DANES ŠE BOLJ KOT OSTALE DNEVEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: junijke 2009
8.3.2009 11:18:50   
mojjaka
user posted image user posted image user posted image   LEP PRAZNIK VSEMuser posted image user posted image user posted image

Tudi nocoj je bil moj spanec zelo slab, upam, da ne bo tako do konca nosečnosti... samo je pa zanimivo, da čez dan nisem nič zaspana.
Aja, pa moj je jamral zjutraj, da kolikor sem spala, sem menda smrčala kot medveduser posted image

No,lep dan vsem ,jaz moram it kuhat, pa če ne bo preveč pihalo gremo malo na sooončekauser posted image



(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: junijke 2009
8.3.2009 15:02:13   
bamoocham
Tako, midva sva se najedla (polpeti, pečen krompir v pečici in radič). Moj še pomivauser posted image , zdj pa se odpravljama malo na sonček, kolikor ga je še ostalo. Grema okoli jezera.

Lepo se mejte.

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: junijke 2009
8.3.2009 16:07:38   
lino
Pozdravljene.user posted image

Jst sem se pa tako dolgo zadržala, da se je sonček skril...user posted image

Moja dva user posted image (sinek+dragi) imata pa danes očitno sindrom gnezdenja...ma sta full pridna in sta celo otroško (sinovo) premaknila, preuredila, pospravila... res občudovanja vredno.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: junijke 2009
8.3.2009 16:52:21   
princ_princeska
user posted image user posted image user posted image user posted image za naš praznik
Ma sej ste prave čvekice...en mal me ni, pa vas morem že kr dost za nazaj bratuser posted image user posted image user posted image user posted image pa sej tako je prav

no midva z mojim sva tudi danes izkoristila tak lep sonček in sva bila precej dolgo zunaj z najinimuser posted image ...

No vidiš Lino, zadnjič te je tvoj razkuril, danes pa je malo popravil situacijo in je res bil zelo pridenuser posted image ...

in kaj ste še kaj druge počele....?user posted image


čao buc bauuser posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: junijke 2009
8.3.2009 17:23:49   
bamoocham
Nič ni bilo od najinega sprehoda. Potem grema samo svečko prižgat na grob njegovem atiju. Je rihtal programe na tv, tak da je zdj vse tk ko more bit.

Sem gledala v materinsko zdjle in me je kr malo pogrelo, ko sem videla, da je imela najina pikica na točno 22 t obseg glave 155 mm-vse ostale mere so ok.
Kake so bile vaše mere na 22 t?? (se mi zdi zelo mali obseg)

Nobenega podatka o glavici nimam vpisanega za preglede pred 22 t, tako da sploh ne vem, za koliko se je obseg povečal do 22 t.

A je možno, da se je obseg do 24 t povečal za 6 cm? Ker zdj je bil pa 217mm.

Sej vem, da sem smotana, samo me res zanima-ker je možno, da se je sestra zmotila in vpisala namesto 195mm 155.

(odgovor članu princ_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: junijke 2009
8.3.2009 18:23:17   
biba14
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Sem gledala v materinsko zdjle in me je kr malo pogrelo, ko sem videla, da je imela najina pikica na točno 22 t obseg glave 155 mm-vse ostale mere so ok.



Meni nikoli nič ne vpisujejo v knjižico ( razen kil in pritiska ), ampak sem čist mirna, ko mi reče, da je vse ok. Tudi tebi se ni potrebno obremenjevati z merami, ker če bi bilo karkoli narobe, bi tudi zdravniki zagnali paniko. Tako da le mirno uživaj nosečnostuser posted image ...
A si ostale kaj beležite mere ( mislim obsege in težo ?). Jaz se vsak teden zmerim in sem tokrat na 95cm (kar rastemuser posted image ) in +6,5kg. Se mi zdi, da sem ko taka mala žogica-v boke sem se ful razgnala...košarice pa ševedno istouser posted image .

Pa lep danuser posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: junijke 2009
8.3.2009 18:29:19   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: biba14

A si ostale kaj beležite mere ( mislim obsege in težo ?). Jaz se vsak teden zmerim in sem tokrat na 95cm (kar rastemuser posted image ) in +6,5kg. Se mi zdi, da sem ko taka mala žogica-v boke sem se ful razgnala...košarice pa ševedno istouser posted image .

Pa lep danuser posted image


Hvala, saj po moje bi tudi rekli, če bi bilo do zdaj že kaj narobe. Rekla je samo, da ima malo jajčasto glavo, ker je v medenični vstavi in da se bom vse porihtalo.

Drugače se pa sploh nisem merila. Čutim pa, da me je kr velik več skupajuser posted image
Se mi zdi, da je šlo vse skup, kar sem pridobila kg v trebuh in joškeuser posted image (za 2 košarici so se mi povečale). Sem probavala danes stare hlače, so mi še prav, jih dobim gor, le zapret jih je problem-tudi na račun širših bokov.
Bo že, a neuser posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: junijke 2009
8.3.2009 18:54:41   
biba14
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Rekla je samo, da ima malo jajčasto glavo.



To se potem uredi, ker kosti na glavici so ful mehke še nekaj časa po rojstvu....tako da bo vse okuser posted image .


(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: junijke 2009
8.3.2009 20:12:41   
amaya
Večer čvekice....
1. vsem ženskam , da ste preživele lepo 8.marec. pri nas ni blo nič kaj posebnega, ker je moj skregan z vsemi prazniki, kjer je komerciala zraven....ste mi pa dale idejo, da bi mi pa lahko regrat šel nabrat. Ta je zastonj user posted image
2. Jaz sem že kronično utrujena in neprespana, ker me mala žaba zbuja (po novem) TUDI PONOČI. Po novem je začel izvajat after partyje in kr noče spat. on bi se ob 3 zjutraj igral...ma halooooooooo....neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
3. Ali ste že imele preiskave za sladkorno?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: junijke 2009
8.3.2009 20:15:41   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: biba14
...tko da sedaj malo tuhtam, a bi sploh šla kam za prvomajskeuser posted image , ko sm si ful želela nekam it ( sva honeymoon za 2 leti prestavila zaradi user posted image  in user posted image , pa smučanje je odpadlo ( tudi zaradi user posted image )...ker takrat bom že v 33tuser posted image . A veboste šle kam v tujino?


Jaz letos ne bom šla nikamor, čeprav sva vedno za prvomajske skočila na hrvaško obalo. Če bi imela rok konec junija bi mogoče še šla, tako pa raje ne. Razmišljam pa, da bi konec marca odšla kam v SLO za kakšen podaljšan vikend, samo nimam idej kam. Moj bi šel zelo rad v kakšne toplice, meni je pa G kopanje v bazenih odsvetovala user posted image . Bom še razmislila okoli tega.

Drugače pa sem tudi jaz danes prišla na svoj račun in se nastavljala sončku...cel dan sva bla zunaj, tako da sem preživela prav prijeten dan. Samo malo preveč sladoleda sem pojedlauser posted image user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: junijke 2009
9.3.2009 2:22:38   
mojjaka
user posted image user posted image user posted image ne morem bit več v postelji, me zoooob tako boliuser posted image user posted image user posted image komaj čakam na jutro, da grem k zobozdravniku...pa še v službo moram...
Saj ne vem kaj naj...lekadol mi itak nebi pomegal,ker svinjsko boli...user posted image user posted image user posted image
user posted image tudi ne more spat...mi vsaj ni dolgcajt,ko poslušam njegove premike.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: junijke 2009
9.3.2009 6:32:55   
amaya
lekadol ful pomaga proti zobobolu...preizkušeno edini...joj, ti ne zavidam, vem kako je če zob boli user posted image Upam, da boš rešila težavo čimprej. Jaz imam enega za pulit še iz prve nosečnosti pa vedno zanosim preden do nje pridem user posted image

Jaz verjetno za prvomajske ne grem nikamor...sploh pa kar se letala tiče zadnji mesec sploh odsvetujejo! tako da nič ne bo s toplimi kraji...sej bo itak pri nas že dovolj toplo.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:04:04   
kaminek
dobro jutro, vabim vas na user posted image  ob krasnem jutru. sem že odfruštkala-čokolešnik. mi je tolk zapasal.

tako, kremšnite so včeraj uspele. sam kaj, ko jih nisem bila nič deležnauser posted image user posted image user posted image
kalanteja: jst kr kupim listanto testo, ker mam itak dela z maso, k je 100% naravna, ne iz vrečke.

danes zgleda, da bo spet lep dan. včeraj sm bila malo na sončku in v zavetju mi je blo tko vroče, da sm zdržala sam kakšne pol ure, potem sm pa šla kr noter v senco.

danes pa bom imela za kosilo regrat, mnjami, komaj čakam; s krompirčkom, jajčki in popečeno slanino.user posted image
najboljš ga je nabirat v vinogradih, kjer je res lep, pa tud tam se ne sprehaja velik živali kot po travnikih, pa še ceste ni vmes, tko da je ok! je pa res, da če ga na travnikih nabiraš, nikol ne veš, sam če bi tko gledal, pol nebi nč v usta daluser posted image , ker je že vse tolk onesnaženo in okuženo!

za zdej mislim, da sm dost natvezla!user posted image


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: junijke 2009
9.3.2009 7:42:34   
Hanuši
Dobro jutro,
hvala za kavico in pa eno zapoznelouser posted image  za včerajšnji praznik. Čeprav jaz nič ne dam na te praznike kot so 8.marec, Valentinovo, dan mrtvih. Nikdar mi ni bilo jasno zakaj mora nekdo zapovedat, da tut, če noben dan v letu, ampak na ta dan se pa moraš spomnit in kupit rožo ali prižgat svečo... A sem zamorila, a ne. Sam res že od nekdaj ne maram tega. Moj se pa tut čist strinja, ker mu ni treba v km-skih vrstah stat.

Ta vikend sem bila čist cel zunaj, tko, da sem se kar nabrala sedaj. Tok je pasu ta sonček, jest sem čist oživela, pa narcise in tulipani so mi že ven prišli, pa trobentice in zvončki nam že cvetijo, ma tok je lepo. Glih zaradi teh lepih rožic in barv mi je po dolgi sivi zimi, po mojem, pomlad najlepši letni čas.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?