|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 19:59:00   
*talcy*
aja še to bi vprašala  a katera ve če je otročiček težji od 5kg naredijo carski al naraven porod???

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 20:26:24   
corti
Punce javljam vam, da je Jolly odtekla voda in da leži v Kranjski porodnišnici ter čaka prave popadke! Za enkrat so še zelo blagi!
Tako da mislim da bomo kmalu imeli še enega septembrčkauser posted image !
Pa še danes sva bili na pjački in tiramisuju.....res hecno!

NIč vam še javim, ko mi še kaj napiše!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 20:55:13   
coccinella
*talcy* moj brat je bil težak malo več kot 5 kg, pa je moja mami rodila po naravni poti.

Zelim vam čimbolj mirno noč.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 20:58:21   
laknerš
user posted image user posted image user posted image  jollyuser posted image user posted image user posted image  še mal pa bomo dobili nove user posted image user posted image user posted image

jollyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa čim krajši porod




joj sm med taprvimi na spisku pa jih bo pol prej rodil kot jest

user posted image user posted image user posted image sm vam kr mal foušuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 21:01:05   
stunfek
talcy, skoraj bi dala roko v ogenj, da ne bo imel vec kot 5 kg :) kot zanimivost pa, da je moja mamica, sicer zelo drobne, postave rodila 4 otrocke - in samo moj starejsi brat je imel manj kot 5 kg (4.7 kg) ostali pa smo bili 5 kg in vec...in nas je vse rodila normalno. zaupaj svojemu telesu, da obvlada rojevanje in da je tam spodaj vse res zelo prilagodljivo in raztegljivo!

komaj cakam novic o novih dojenckh :)


_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 21:21:21   
janja 27
user posted image user posted image user posted image user posted image JOLLY user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v porodniuser posted image user posted image user posted image user posted image
še malo pa bo še en septembrčekuser posted image user posted image user posted image user posted image upam da ji hitro mine...

DEJMO JOLLY DEJMO JOLLY  user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktober 2008 - 2 del
25.9.2008 22:22:22   
*talcy*
o navivamo za jolly user posted image user posted image user posted image  dajmo in želimo ti čimhitrejši porod user posted image user posted image user posted image  pa še tile za srečo user posted image user posted image user posted image  .....

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 6:03:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 6:45:00   
*talcy*
evo me bom pa jaz druga danes ...
valla  pa še dobr da si se odločila za bris ... ko sem bila v bolnici tri tedne nazaj sem brala kaj vse lahko povzroči ta sreptokok ... kriza res ... sam da so ti ga odkrili pravočasno ...
no me prav zanima kako je z našo  jolly tud jaz upam da že carta svoje dete in da je že šel porod lepo skozi ....

sicer pa glede mene 3noč je za mano in spet malo spanja...me tako boli odspodi da vsak gib ki nardim boli tako da me seveda zbudi ... na wc sicer grem enkrat samo kaj ko boli da se ne da spat ....
...zdaj se grem počasi odpravit za na pregled .... me prav zanima kaj bodo danes naredili z mano .... user posted image

lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 6:48:15   
*talcy*
aja še tebi stunfek .... ma dvomim veš da moj otročiček ni blizu 5kg user posted image user posted image  ...
je imel že 3 tedne nazaj 2,9 kg pa je zdravnik kar mal pogledal ... tako da upam danes na UZ pa bom povedala kolko je pridobiil ....
eh bo kolikor bo samo da mi pride zdravo ven....

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 7:13:47   
corti
Dobro jutro!

No saj tko spet nič ne spimo...sva si z Jolly mal pisali!

Sporočam pa vam...da je ob 1:36 postala mamica sinčku Taju, ki je velik 48 in težak 2750! Pravi, da ni bila šivanauser posted image user posted image  in da se oba ok počutita!user posted image user posted image  No in imam o še enega septembrčka!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 7:40:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu corti)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 7:40:18   
mbd0411
Jutro vsem!

Še 2 tedna in 3 dni.Kako čas beži.Tako se mi zdi,da je hitro mimo.Tudi težave so tečne,a saj smo že na koncu.Najbolj me muči ponoči,ko ne spim in potem kooomaj vstanem,da pridem do wc,ker mi na mehur tišči...user posted image Potem čez dan kar gre.Malo sem si včeraj privoščila in si naredila kopel z veliko pene in malo olja.Moj sin je gledal tv,moj je šel nekam...Bilo je božansko.Mir...Talcy,daj še ti poskusi.Pomaga.
Tažave bodo mimo,zelo kmalu.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 7:40:57   
lena35
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke Jolly  uživaj v maternstvu in cartaj malega sinčka Tajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 7:43:03   
sonček33
Punce, srečno. Zdaj prihaja pa vas čas. Dejmo dihat. Naj hitro mine porod. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 8:19:36   
laknerš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE JOLLYuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LEPO CARTANJE TVOJEGA user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 8:24:30   
laknerš
JA DRUGAČ PA DOBRO JUTRO VSEM!

Ne vem kaj se dogaja ampak jest vsako noč boljše spim, res da grem na wc 2-3 ampak takoj nazaj zaspim pa ni več panike. ja pa še vedno me zjutraj vse boli ampak ponoč je pa kar v redu. mogoče me telo špara ker bomo hmal dobil user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image                                  ŠE 6 DNI                      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil laknerš -- 26.9.2008 8:29:19 >

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 8:42:59   
ZalaTM
Jolly čestitke za sinčka Taja pa prijetno crkljanje,....jupiiii, sem vesela,...vedno več nas bo zdaj,.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:03:55   
ZalaTM
he, drugače pa sem jaz mela danes ponoči prav hecne sanje,...sem že imela otročka pri sebi,...tak mičken je bil,...ajej,...saj najbrz bo res proti temu mojemu velikemu 2 letniku hehe,...

A boste ve vzele črpalke za dojenje s seboj,...jaz jo sicer imam doma ampak ne vem če naj jo vzamem s sabo, pa saj mi jo lahko še vedno mož prinese tja,...ne vem kako je če je zlatenica, ker baje tu v Trb gre otrok drugam in potem ne vem kako je z dojenjem,...

joj še 3 tedne imam do konca,....se mi zdi cela večnost,...pa še vreme je zunaj obupno,....nič vseeno vam želim lep in krasen dan,...papa

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:17:15   
laknerš

IZVIRNO SPOROČILO: ZalaTM

he, drugače pa sem jaz mela danes ponoči prav hecne sanje,...sem že imela otročka pri sebi,...tak mičken je bil,...ajej,...saj najbrz bo res proti temu mojemu velikemu 2 letniku hehe,...

A boste ve vzele črpalke za dojenje s seboj,...jaz jo sicer imam doma ampak ne vem če naj jo vzamem s sabo, pa saj mi jo lahko še vedno mož prinese tja,...ne vem kako je če je zlatenica, ker baje tu v Trb gre otrok drugam in potem ne vem kako je z dojenjem,...

joj še 3 tedne imam do konca,....se mi zdi cela večnost,...pa še vreme je zunaj obupno,....nič vseeno vam želim lep in krasen dan,...papa

črpalke ne rabiš sabo nosit ker jo itak dobiš v porodnišnici če jo rabiš. oni majo tiste električne molzne stroje

(odgovor članu ZalaTM)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:18:53   
laknerš
a doma maš ročno al elektronsko

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:19:17   
tanja29

ojla.
Sem si odtrgala malo časa, da se vam javim, ker princeska ravno spančka.
Valla - ja, rodila sem v Ljubljani, porod je bil pa tako na hitro in spontan, da boljš ne bi moglo it. Ob 2.uri zjutraj sem prišla v porodnišnico s popadki na 5 min. Potem pa tisti cel postopek (sprejemna pisarna, klistir, britje, tuširanje) - ob 4-ih so me poslali v porodno in ob 4.27 se je že rodila naša princeskauser posted image . Nisem dobila niti maske, nič proti bolečinam - ni bilo časauser posted image . Domov so me pa poslali predčasno (samo z mojo privolitvijo), ker smo bile po štiri mamice v sobah, pa v dveh dneh so me 2x selili v drugo sobo.  Baje je bilo 170 porodov v enem tednu.
No, sedaj pa grem, ker pride patronažna, pa se slišimo še koaj ob priliki.
Lepo se imejte in čuvajte na vaše prince in princeske...

Pozdravček, Tanja


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:21:56   
tanja29

Jolly user posted image user posted image user posted image čestitke tudi od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanja

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:22:12   
laknerš
kaj bo šele ta vikend ko je mlaj bomo ležale dve na eni postli al kaj

(odgovor članu tanja29)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktober 2008 - 2 del
26.9.2008 9:38:53   
janja 27
hello

najprej

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE JOLLYuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za tvojega korenjaka , ki je nekaj časa veljal za korenjakinjouser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


ne vem al mi je ona htela poslat sms ker sem ravno dobila samo danes se je rodil...in naprej je blo prazno, št. pa ne pozanam nekatere ste mi tud svojo poslale nazaj tko da sem vas v telefon dalauser posted image user posted image no te nimam čakam če bo še kak sms pa ni ničuser posted image user posted image ma verjetno je jolly

siicer pa mega da ni bla šivana in nič potem je kot rožicauser posted image user posted image user posted image

valla ja hvala bogu da si vzela birs, jaz tud čakam rezultate sicer jih pošljejo tud v porodno če bom slučajno tam v nedeljouser posted image me kr mal panika grabiuser posted image user posted image user posted image kaj bo šele jutri zvečer...sej na konc bom pa domov prilezlauser posted image user posted image

mi tud danes praznujemo rojstni dan ima nečak 7 letuser posted image user posted image user posted image
valla tvojemu sinčku pa vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image


zala tm jaz ne bom črpalke vzela s seboj, sicer jo še niti nimam doma mi jo bo svakinja posodla, sicer pa po moje imajo v porodnišnicah če hočeš, zdej je odvisno kolk je priden user posted image za vlečt pa po moje ga greš lohk podojit če je pod lučko zaradi zlatence, sicer  ne vem kako je s tem ker manca jo ni imelauser posted image

tanja29 čestitke za hiter hiter porod in to prvi user posted image user posted image user posted image user posted image no lepo da je vse ok obema, mance so pridne boš vidlauser posted image user posted image user posted image
lakrneš ja s tabo je pa lih kontra gre prot koncu ti pa se vedno boljš počutiš....bo treba res ven vlečtuser posted image user posted image user posted image jaz sem danes tud spala in zjutraj sem komajda vstala da peljem tamalo v vrtec tko bi še bla v posteljiuser posted image user posted image
jutri pa tud k meni pride mama da mal hišo pošlihtave, danes še nekaj perem  in sušim v sušilcu da bom potem še polikala (naše stvari) user posted image user posted image




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu tanja29)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?