|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 [55] 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
27.5.2009 15:12:21   
babyrok
December čestitke, Rožica....veliko že zna tvoj mali...super.

Jaz prodajam še lupinico s podstavkom in če katera koga pozna, ki jo rabi naj me zvrcne

lp vsem

http://www.bolha.com/oglas382898436/otroski-avtosedezi-maxi-cosi-cabriofix-ter-easy-fix

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
28.5.2009 13:26:12   
babyrok
prodanouser posted image

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
28.5.2009 21:48:58   
sandra85
december, ti bom kr tuki odpisala :)
mi rpidemo spet gor 20-22.6. ker ima najin nelakec 1. roj dan :) upam, da bo kej cajta vsaj za eno quick kavico
mi smo se pa že kopali ja :))) bom dala slikice na FB, sam da kabel od fotoaparata najdem

rožica
, priden je user posted image naš šteje do 5, pa tut rad štirico izpusti :)
zna pa pesmico od pike nogavičke :) z malo pomoči seveda
poganjalček je pa tut pri nas na 1. mestu trenutno


Lp


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
2.6.2009 12:56:34   
december06
Hej. Rožica, pridej vaš mali. Pravi govorec. Naš je še bolj godrnjač ali pa ponavljač. Razumemo ga, to je bistvo.

Sandra, pokliči kako bo, ker imamo v planu nekam it tisti viken, potem pa imamo dopust. Od 2. - 5. 7. pa bomo na Slovenski obali. No, se slišiva.

Hvala vsem za čestitke. Zaekrat vse poteka normalno in zelo podobno prvi nosečnosti.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
4.6.2009 10:55:04   
lumpa6
joj punce

men je pa tok dougčas, sem sama doma z srednjima, ostali pa so v šoli in sem si že vse spedenala, sedaj pa sploh nevem kam naj se dam, ostali pa so na morju, živa groza user posted image user posted image

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
4.6.2009 12:09:24   
andreja32
Lumpa, jaz pa šipe pucam, pa travo imam za kosit,...a se javišuser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
10.6.2009 10:15:57   
lumpa6
ja mogoče pa res, bi bila vsaj nekje koristnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
11.6.2009 8:55:52   
Rožica*
Lumpa ka ti je fajn, pri nas se vedno najde še kaj za delat.
Sam voljo je treba met. Vsak dan znova rečem samo to še naredim jutri potem pa bo vse v nulo in si bom privoščila malo oddiha. Ker mi dela navadno nikoli ne zmanjka si kar vzamem prosto.

Sem že vse postorola obesila perilo, zalila rože, zdaj pijem kavico, malček glega risanke, potem na hitro nekaj skuham in spakiram, grem na krajši dopust na morje.

Jaz kar malo pogrešam čvek, tle gor, čeprav imam tudi sama zelo malo časa za net vedno pokukam, verjetno iz navade če se bo katera javla.

Daj povejte malo kako ste. GUPPY, TIANNA, Sandra, ........ Punce javte se!

LP.Rožica

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
18.6.2009 0:51:23   
sandra85
rožica, lepo da nas pogrešaš :) nej ti povem, da sem (odkar sem se prijavila na facebook) skozi tam in se niti ne spomnem na RR....tebi ni na FB-u, ne? če pa si, pa me le klikni (gregorsandraenej) bomo malo tam poklepetale, sam je precej RR-jevk tam :)

mi smo danes kupili našemu dvd od mojster mihe in upam, da bo začel mal risanke gledat :))) da lahko vsaj v miru kej postorim :)

drugače novega-ja marsikaj, ni časa niti za naštevat :) v glavne, se mi doma že lepo pogovarjamo, mišek pove že skratka vse...kaj ga muči kaj bi rad, kam bi šel, koga bi klical, kero igračo mu nej poiščem, lulat, kakat, ninat, na plažo.......................res veliko govori in to že kr povediuser posted image mu pravimo mala reglja :D

js sem še vedno doma, tudi za naslednje leto, ga nismo vpisali v vrtec, tako da bo kr do 3. leta doma, čeprav me mal mika, da bi ga dala za 4 ure v vrtec (pa ga nebi vsak dan vozila) bolj za zabavo, ker poletje je super, sam zime so pa tečne in dolgeeeee

kahlica pri nas odpade, zato smo mu kupili nastavek za na školjko (tak luškan, oblazinjen z ročaji...) in pridno kaka že dober teden. čez dan ga imamo tudi doma precej nagega, tako da večkrat tut za lulat pove, če le utegne, ker se zaigra in pozabi, da mora lulat :)

v nedeljo praznuje 1. rojstni dan naš prvi nečakec-se mi zdi kot da sem včeraj tuki pisala, da sem teta postala....zdaj pa že 1 leto od tega??????????

nič, fajn se imejte, se bom še kej oglasila :)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
21.6.2009 0:24:55   
dreamz
Ciao!!

Se javljam po dolgem cajtu, upam, da se me še spomnete user posted image

Mi smo vredu, napredujemo s svetlobno hitrostjo, verjetno kot vsi user posted image  Vse ve, vse razume, skoraj vse pove, povezuje nekaj besed, včasih pove kratek stavek, poje eno pesmico, rad pomaga... itd
Spi v svoji sobi v veliki postelji, ampak ko se ponoči predrami (proti jutru), pride k nama in povlečemo spanje tudi do 9.00. Zaspi pa okoli 22.00, seveda tako, da grem jaz z njim ležat enih 15-20 min.
Sem se odločila, da ga začnem odvajati od plenic, ampak noče povedat kdaj se mu kaka ali lula, tako da mislim, da bo težka...
Sam še ne je (razen kakšnih prigrizkov), ker se mu ne da... on bi pojedel par žlic, pa bi mu bilo zadosti. Pa še ko ga jaz hranim, morem zraven izvajat celo animacijo, da poje čimveč.

Jaz sem še doma, zato tudi mali ne hodi še v vrtec. Sem ga hotela vpisati samo za 4 ure, ampak sem se premislila, ker decembra pričakujemo  user posted image , pa ga nočem izpostavljati nepotrebnim boleznim iz vrtca.

Tako nahitro o nas.
Škoda, da je ta tema tako zamrla.

Lepo se imejte, ciao!!!user posted image


_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
23.6.2009 17:53:12   
lemavrica
Dreamz čestitke user posted image  user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
24.6.2009 10:38:25   
miklarom
123a - ojla, no zdaj sem te pa končno našlauser posted image , kako ste kaj, in kako kaj Zoya - a jo ubogašuser posted image , upam da veš kdo sem , sodelavka mojauser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.7.2009 8:50:32   
ana b
Pozdravljene!

December06 in Dreamz čestitke za user posted image . Ne bo vam dolgčas, tako kot tudi nam niuser posted image user posted image .
Pri nas sicer vse po starem. Mali je pravi mali user posted image  in zna že prav nalašč nagajat. Ko naredi, kaj prepovedanega prav izpod čela gleda, kakšna bo reakcija in ko rečeš, da ne sme, hitro ponovi. Je pa prav hecen, ker ima prav poseben izraz na obrazu, ko ima namen kako ušpičituser posted image . Smo že bili 1 teden na morju in sta oba uživala v mivki, jaz pa tudi user posted image .
V vrtec hodi rad in zjutraj kar sam odide v sobo. Mož samo odpre vrata, ker še en doseže kljuke. Sicer je postal prava mala čveka in hoče vse povedat, je pa vse skupaj razumljivo samo meni, ker polovice besed manjkajouser posted image , npr: tovornjak je jak,... Je pa prav posrečen, ko jih ati krega in jima reče banda mala, pa Matic za njim govori bada, badauser posted image user posted image user posted image .

Danes je moj zadnji dan dopusta, jutri pa veselo na delo do konca avgusta, potem pa spet pade ena manjša kitica dopusta.

Lepo se imejte in uživajte.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
3.7.2009 22:35:59   
sandra85
dreamz čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
4.7.2009 23:22:26   
123a
Pozdravljene punce...

Da se še jaz malo javim po dolgem ,dolagem času user posted image

Pri nas se dogaja na polnouser posted image vsak dan je drugačen in moja mala pupa me vsak dan ,preseneti z novimi bedarijamiuser posted image user posted image .Pred tremi tedni sva imele posvetovalnico in je prava babnica...ima 12,9kg in 86cm. Pediatrinja je bila full presenečena koliko čveka in,da pokaže vse kar ji je rekla. Malo nas je okregala ,ker hodi veliko po prstkih...ampak kaj naj,saj jo opozarjam kolikor se da. Drugače pa se je naša rast glavice ustavila in ima sedaj mere v zalti srediniuser posted image nič več skrbi jupijaaaa.
Letos smo jo vpisali v vrtec,ampak nismo dobili in bo še eno leto doma. Smo zaposlili tatija in babico in upam,da naslednje leto dobimo,ker pa je že potem čas da gre v vrtec. Malo se ji pozna,da je doma,ker ji je tati veliko dovolil (beri:tatijeva lubica) in posledica tega je razvajenost. Sedaj smo uvedli prvo kaznovanje-ko ni pridna sledi ohladitev v sobi (fulll paliuser posted image ). Je pa zelo vztrajna in trmasta...je prišel čas ,ko si je začela izoblikovati svoj karakter in zato smo sedaj dokaj strogi in vztrajni pri vzgoji.

Drugače pa ,da se pohvalimuser posted image smo brez dudike že dva meseca in moram reči,da tako kot sem se bala odvajanja,se je moja pupa zeloooo izkazala. Mi je žal ,da nisem temu naredila že prej konec.
Smo pa tudi že 14 dni brez pleničke čez dan in sedaj ,ko gremo na dopust ji bom ukinala še ponoči (seveda jo bom še zbudila 1x in jo dala lulat,dokler se ne navadi). Moram reči,da se je hitro navadila povedati za lulanje (polula se je samo 4x).Je pa res ,da včasih,ko se zaigra malo prepozno pove in ji potem uide samo par kapljic. Mah super je že to...samo ,da smo na dobri poti. Za  kakanje me pa itak ne skrbi,ker že pove od enega leta.

No tole  je bilo malo hvaleuser posted image sedaj pa še slabe strani.....SPANJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....od kar smo ukinili dudiko se fulllll več zbuja ponoči in hoče meni ,da jo nosimuser posted image user posted image user posted image kot,da je stara 6m hallooooo....Včasih sem tako jezna na njouser posted image nimam več ideje kaj narediti??? Pridejo pa noči,ko spi od 20 in do 9 brez zbujanja...mah ni mi več jasno kaj se dogaja in samo upam,da se bo kamlu uredilo tudi to. Po drugi strani,ko pa malo berem na netu pa vidim,da lahko tako traja do 4 leta,predno se uredi spanje.

Je pa prava mala čvekica in full rada poje. Pove mi že vse in tudi v stavku...sem včasih prav presenečena,kako lahko tako lepo zloži skupaj besede. Drugače pa je pravi mali hudiček in,ko je vse tiho vem da se dogajajo čudne stvariuser posted image user posted image
Zelo rada se je začela igrati s punčkami in se lahko zamoti tudi do dve ure (jih daje spat,jesti,piti,vozičkauser posted image itd...). Sedaj pa je najbolj aktualno,ko vidi tovornjaka,kombija,avtobus in letalo in se ji kar meša...fantek mojuser posted image user posted image user posted image .
Veliko smo zunaj na igrišču in peskovniku in tudi gledamo,da se veliko druži z otroci,ker i v vrtecu.

Evo toliko o napi pupiuser posted image

Jaz sem vredu,no včasih malo utrujeno tako fizično,kot psihičnouser posted image jah tako pač je in to je nekaj vsakdanjega,ko postaneš mama. Zaenkrat še ne razmišljamo o naraščaju,ker nama Zoja vzame veliko energije. Sva se že pa pogovarjala o tem in definitivno bomo še imeli enaga,da Zoja ne bo sama,ko boma mi2 že stara in v domuuser posted image user posted image Sva pa oba istega mišlenja,da mora biti Zoja najprej bolj samostojna in,da se malo naspimouser posted image ...se pravi čez kakšne 2,3 l.


No sedaj pa je že čas,da zaključimuser posted image jah malo se javim in potem veliko napišem


pa pa in vsem lepe dopuste


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
14.7.2009 8:29:24   
LINA31
Živjo babniceuser posted image ,

da se še jaz malo javim. Tudi pri nas se dogaja s polno paro, ampak tako pač je in to mi je superuser posted image . Žan je pravi mali razbojnik. Tako kot že same pišete vse razume in zna pokazat, je pa trmast. Tudi mi smo fazo odvajanja od pleničk uvedli, tako da je že dober mesec brez pleničke čez dan. Je pa res, d amu včasih še uideuser posted image , bo že. Lulamo in kakamo pa na školjko, ker kahla ni okuser posted image

Dreamz...čestitke za user posted image .

Saj sploh nevem kaj še napisat, ker je vsak dan tolk stvari. Junija smo že bili na morju, zdaj pa gremo še v začetku avgusta. Komaj čakamuser posted image user posted image .

Čau čau pa se še beremo.

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
15.7.2009 9:22:59   
Rožica*
Živjo!

Mi smo zaključili z dopustom.

Tudi naš Lump je čez dan brez pleničke, lula v školjko ker ga kadar lula v kahlo boli. Haloooo.
Kakšne nastavke ste kupile za na školjko? Kaj priporočate?
Mi ga še nimamo, bi pa rada kupila nekaj takega da bi ga lahko navadla da gre sam.

Tudi naš je začel z trmo in uveljavljenjem sebe, včasih nevem kako bi odreagirala, kako ga naj kaznujem, sem poizkusila že veliko stvari, pa nekako še nič ni dojel kot kazen. user posted image  
Mirno sedenje na stolčku, brez igre,... je za našega lumpa prava igra in ne kazen, kar sam od sebe se hodi vsedat na stolček in si pravi ni bil priden, .....

Kako kaznijete?


Lp.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
16.7.2009 11:54:33   
december06
Hej!

Dreamz čestitke user posted image user posted image user posted image . Sem full vesela za še eno user posted image .

123a pridna vaša Zoja. Brez dude, pleničke in to še kmalu ponoči. Poročaj kako bo to šlo, ponoči namreč.

Kako se odvadle user posted image  dud? Jaz imam namen. Sicer jo ima samo za spat, pa vendarle menim, da bi bilo dobro čimprej. Samo ne vem ali naj pospopoma ali naj kar dam stran in je ni, al naj dudo s čim "namažem" da mu ne bo dišala. Kakšen nasvet bi prišel prav.

Škoda, ja da je tema zamrla, pa kaj čmo če imamo tolk opravkov in dela. Naši septembrčki 07 pa so že skoraj samostojni.

No, tudi mi smo bili že na dopustu, uživali v morju in soncu. Mali naš bo počitnice še podaljšal pri babici in dedku in potem še pri drugih. Ja, tole varstvo zna bit kar problem. Hvala babicam in dedkom. Je pa že tudi dva tedna brez pleničk čez dan, ampak ga moramo skoz opozarjat in spominjat, sam redkokdaj pove, za lulanje, za kakanje ni problem, že eno leto pove.

Sem pa ugotovila da je mali fantič razvajen, ker če nekaj ne dobi ali ni po njegovem se začne jokat ali pa razburjat in mu ugodimo. Včasih ne, ampak večinoma ja, ker ga imamo radi, samo to ni dobro vem, bo treba drugač.

Drugače pa naš bodoči član že pridno brca. Tako, da punce kar v akcijo, je fajn občutek. No, ja, če odmisliš vročino in otekle noge in še kaj bi se našlo... user posted image

Lepo se mejte in uživajte na dopustih!!!!!user posted image


(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
30.7.2009 14:46:51   
guppy
Ojla, samo en pozdrav vam pošiljam user posted image
še nismo bili na dopustu, planiramo v septembru (finance in to).

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.8.2009 10:38:13   
Pikica pokica
Pozdravček!
Pišem po DOLGEM času, če se me še katera spomni user posted image .
Najprej čestitke novima nosečkama. Čim lepšo nosečnost želim user posted image .

Zdaj se naši malčki že približujejo dvojkici. Kako čas leti. Moja Zoja je tudi že prava baba, čeprav ima še vedno pleničko. Zelo rada lula v kahljico, ponavadi tudi pove, ko gre lulat ali kakat, ampak še nise naredila te poteze, da ji bi jo ukinila. Bo še čas za to.
Je tudi prava čvekica, vendar še daleč od tega, da bi različno govorila stavke. Midva z možem jo dobro razumeva, tudi bratec Nik, za druga je pa vse skupaj velika uganka. Zelo rada tudi poje in pleše, ampak seveda spet po svoje. Melodijo kakšne pesmice z na- na-na zapoje super in se že vidi, da je glasbeno nadarjena. Že sedaj ima posluh za ritem, tone...

Obožuje vodo. Nič je ni strah skakati v bazen, voziti po toboganih, pa tudi, če pade cela pod vodo. Nekaj časa rabi, da pride do sape, potem pa se na veliko smeji.

Ker imamo 200 m od bloka celjski bazen, smo zelo pogosto tam.

Bili smo že 2x na dopustu - junija v Turčiji, kjer sta oba otroka uživala maximalno, potem, pa še pri naših bližnjih sosedih - v Medulinu.
Konec avgusta imamo namen iti v Grčijo, ampak me je malo strah zaradi nove gripe, saj za tako male še nimajo zdravil oz. jim ne dajejo Tamifluja pri zapletih. Šele po 5 letu starosti. No, bomo videli. Mogoče pa vseeno.

Drugače pa je začela uveljavljati svojo trmo in če ji kaj ne paše, po novem cvili. In to tako glasno, da te kar ušesa bolijo. Tudi meče se po tleh in trmari, ampak v tem primeru jo zapreva v sobo, da se "OHLADI". Potem je bolje.

Pri zobkih smo verjetno pri ta zadnjih, saj je malo nazaj dobila zgornji trojkici, spodnjih pa še vedno ni. da o petkah niti ne govorim,ker jih verjetnop še nekaj časa ne bo..

Sicer so pa zakon bomboni in kisle kumarice :)) No, z bomboni se jo da vedno "podkupiti" user posted image user posted image user posted image .

Z bratcem se imata zelo rada in če ga kdaj ni, joka, tako ga pogreša. Se tudi stepeta ( predvsem Zoja je tista, ki se jo je treba bati), ampak že naslednji trenutek se božata in objemata.

Lepo se mejte in uživajte v poletju, ki ga bo prehitro konec!!!

ČAO

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
2.8.2009 15:10:17   
sonček85
123a:super za glavicooo,da se je vse uredilo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj te moram poklicat in nekja vprašat .super pridna Zoja,že brez pleničke in dudeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
3.8.2009 10:28:47   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Da se še jaz po dolgem času malo oglasimuser posted image

In sicer sta naša malčka že praznovala 2 leti. Letos še nismo bili na morju...gremo po 15-em. Najbrž bosta fuuul uživala, ker že doma v bazenu delajo celega hudiča.

Brez dude sta še dolgo, plenička pa še kar rula. Aljaž je sicer bolj priden za lulanje v travco, Klara pa ponavad dolgo čepi in nič ne naredi. Pol ga pa spoha v gateuser posted image
Ah, bo že.....saj imata še čas.

Sicer sta pa velika okol 90 in imata nekje 15 kil (Klara malo manj).

JE pa kar pestro drugače pri nas. Al se malo neznansko radi, da se ne morejo sprot tolk lupčkat in objemat kot se želijo., al se pa tepejo in kregajouser posted image Maladva se fuul stepeta, ščipata, lasata......in pol ji vlečemo narazen kot dva podivjana psauser posted image user posted image user posted image

Takle mamouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
4.8.2009 18:46:32   
ana b
Ojla!

CUKRČEK čestitke z zamudo!!!!! Kako čas šiba. Dolgčas vam pa ziher ni.

Rožica: VSE NAJBOLJŠE ZA 2. ROJSTNI DAN



LP

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
8.8.2009 0:43:08   
sandra85
pozdravljene še od mene!

123a super!!!!!!!!

no, naš mišek je tut ena klepetulja-on se kr sam odpravi na teraso, se vsede na poganjalčka in med "vožnjo" se meni, meni in meni v 3 dni :) js pa za njim in se mu smejim....pove že cele stavke-neprekinjeno. pravimo mu mala regljauser posted image

naše cucanje palčka je končano :))))))) user posted image user posted image user posted image imeli smo zobozdravnico pri 22. mesecih in ko ga je vdila, da še vedno cuca palček, je kr priporočala lak za nohte proti grizenju nohtov in je takoj delovalo, tako naš lump ne cuca palčka že dober mesec user posted image

dopust: po 15. 8. ker takrat si je vzel moj dopust (od 15.-29.8.)

še vedno sem doma, mišeka nismo vpisali v vrtec (tako dabo do 3. leta doma)
js sem ta teden delala kot varuška pri enih fajn ljudeh in je bilo prav fajn, pa zelo naporno (saj sem čuvala eno 3,5 letnico in enega 20 mesečnika)user posted image ko sem prišla domov sem bila čist povožena, a sem komaj čakala, da objamem Eneja :)

vsak dan opazujem z začudenjem najinega sinčka, kako je lahko otrok tako sladek in kako lahko en tak mali bavc polepša dan z enim samim objemom za dobro jutro......zelo rad naju objema in reče moja mami/moj tata-tako lepo, da se kr zjočeš....
no, lep večer pa lep dopust vsem ki vas še čaka


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
8.8.2009 0:46:15   
sandra85
Cukrček in Rožica, se opravičujem za veliko zamudo, ampak nisem odprla strani od RR od mojega zadnjega posta!
vse naj naj Aljažu, Klari in malemu čmrljčku za 2. rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 54 [55] 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 [55] 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?