|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
8.8.2009 1:01:51   
sandra85
aja še to:
kahlica:
naš je ni in ni hotel sprejet, nikakor ga nisem moglaprepričat, da bi gor sedel. pol mi je moja babica priporočala nastavek za na školjko, drugi dan sem kupila, sprobala in je delovalo!
tako naš mišek kaka v školjko že nekje 3 mesece, lula pa malo na školjko, malo na parket (ko se zaigra in pozabi) zunaj na terasi pa steče hitro na travico, da narazen nogice, dvigne majčko in lula (doma je poleti vedno nag ali pa samo kratko majčko gor)
se trudimo, da bi do konca poletja ukinili pleničko in mislim, da nam gre kr dobro! user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
10.8.2009 22:27:59   
ana b
Guppy: VSE NAJBOLJŠE!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
20.8.2009 19:20:17   
guppy
Ooooo hvala za čestitke, vračam nazaj, mamica!! user posted image

Vse najboljše našim septembrčkom!
user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
31.8.2009 11:42:10   
andreja32
Lumpa, Vse najboljše Žigu za 2. roj. dan...user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
31.8.2009 22:28:12   
december06
Hej. A je že DVE LETI mimo? Vsem, ki so že upihnili dve svečki in ki še bodo, naši septemberčki, želim vse najlepše in najboljše!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
17.3.2010 21:29:32   
Rožica*
Živjo vsem!!!

Če katera še kdaj pogleda sem in se mogoče spomni na našo virtualno "družinico", jo/vas prav lepo pozdravljamo.

Naš Lumpi hitro raste, kot verjetno vsi septemberčki.
V zadnjem času imamo pri naši hiši po novem VELIKEGA fanta, ki želi vse postoriti sam. vsekakor nskajkrat v minuti poudari, da je že velik in da bo vse storil sam.
Je izredno priden, dojemljiv in skrben. Kadar mu kaj naročim, da naj komu kaj sporoči, zgolj zato, da vidim kako bo odreagiral, navadno pove, opomni kar sem mu pač naročila....
Izredno rad bere knjige, nekaj jih zna že do besede natančno na pamet in jih potem "sam" bere, ljubi glasbo doma imamo veliko inštrumentov na katere se trudi igrati,... najraje pa trenutno piše po knjigi (piši-briši varianta)....
Zelo rad pomaga pri raznoraznih opravilih, zlaga posodo v pom. stroj, pomaga obešati perilo, pometa in seveda najraje briše s krpo in jo potem izplakuje,... packa po vodi.
Je že popolnoma samostojen, sam hodi na Wc, se že tudi sleče in obleče sam, čeprav moram navadno popravit in zatlačit majico za nogavice.


Tako malo na kratko.

LEP POZDRAV

Rožica*

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
22.4.2010 20:39:58   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.


(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?