|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2019 21:59:26   
Ella221118
Cali jaz jemljem folno Jamieson prenatal :)

Naty super da vse štima :) Pa tudi fajn, da imaš naslednji teden spet pregled, večina nosečnic se kar načaka pred temi pregledi :)
Poskusi ne preveč skrbet drugače, kot je rekla Mariposa, velika večina nosečnosti se srečno izteče in verjamem, da bo tudi pri tebi vse ok :) Ena skrb manj je že to, da si dobila potrditev da je nosečnost na pravem mestu, torej v maternici, in da se že lepo vidi, no, toliko kolikor se lahko v tako zgodnjem času :) Pusti si biti vesela in čimbolj uživaj kot nosečka :)
Jaz pred splavom nisem imela nobene krvavitve, niti krčev niti nič takšnega. Edino, kar mi je bilo malo čudno je bilo da mi ni bilo nikoli slabo. Splav je bil potem v bolnici sprožen s tabletkami.
Se pa strinjam, da je treba vsako krvavitev v nosečnosti preverit pri G, čeprav ni nujno da pomeni kaj slabega.

Mariposa ja sanje so dostikrat posledica razmišljanj.. mi je kar malo čudno da ne sanjam kaj dosti o teh temah :) Žal mi je za tvoj -, ampak ni še vse izgubljeno.. saj veš, si mi sama rekla da dokler ne pride M je še upanje :) Mi je pa všeč da tako pozitivno razmišljaš, jaz verjamem da je tudi to veliko vredno :) In seveda da boš kmalu nosečka, ti in vse ki smo še ostale tu :)

Lily, žal mi je da ni tvoj mesec. Ti pošiljam en velik objem in upam, da nisi preveč razočarana. Še malo pa bomo tudi me na vrsti.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.1.2019 23:30:26   
naty1989
Mariposa08

Ja sej ne želim preveč razmišljat o slabih stvareh, ampak ko je tega veliko, ti ni vseeno, če se to naredi. Ampak upajmo na najboljše. 

Žal mi je za -. Izgleda da ni 10.krog srečen. Pa sej bo, pri meni tudi ni bil in trajal je 100 let, 34.dan je šele M prišla. Sem se konkretno načakala. Ti kr pojdi do G, da ti pomaga. Pa bo ratalo, mogoče sploh ne bo potrebno veliko pomoči. Po moje je potrebno samo malo več časa, da se vse poklopi.

Lilly

Tudi meni je žal za M. Na žalost ni bilo to to. Ampak še vedno imaš pred sabo nekaj krogov in se bližaš uspehu 100%. V kateri krog boš šla?

Ella

Sej vem, včasih se je težko sprostit, vedno obstaja tisti kaj pa če...bo kaj narobe. To imaš v glavi skoz, kot bi se želel pripravit na to če ne bo šlo vse tako kot treba. Ker je še vse v zraku. 

To pa bilo čudno da ti ni bilo slabo. To je bil najbrž problem, ker neka slabost more bit ne. No sej meni tud ni slabo še. Pa zdaj upam da mi bo, pa četudi je hudo, samo je potrebno. 

Ja je v maternici ja, samo se ga baje še ne vidi. Ampak to je še prehitro. Upajmo pa da bojo kmalu spet še vzpodbujnejše novice, da je res to to. 

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.1.2019 12:14:57   
Mariposa08
Ella nisem vedno tako pozitivna , mi dostikrat kar volje zmanjka , da bi samo jokala ampak vem da mi to nič ne pomaga . Kakšen dan sem vesela , drugi dan že na robu živčnega zloma hehe :) verjamem , da bomo letos vse nosečke :) tudi ti si dosti pozitivna glede na to kaj vse ei dala skozi in da vsak mesec nekako vseeno z nasmeškom sprejmeš to M in greš naprej , saj je tako tudi prav , ne smemo se pustit , da nas slaba volja dobi :) 


Naty jah kaj čem pač ni prišel še moj čas , prsa me čedalje bolj bolijo M pa še ni , da sem že čisto nervozna , naj se že ulije čimprej da grem lahko v novi krog :) nevem kaj bo G še počela z mano , mogoče da bi me dala na to preiskavo , da bi pogledali prehodnost jajcevodov in da ni kakšne pregrade preden bi me dala na umetno , bomo vidli , zato pa čakam M da se potem lahko naročim . No, ti kar uživaj v nosečnosti , vse bo ok :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.1.2019 12:52:55   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: naty1989

Mariposa08

Ja sej ne želim preveč razmišljat o slabih stvareh, ampak ko je tega veliko, ti ni vseeno, če se to naredi. Ampak upajmo na najboljše. 

Žal mi je za -. Izgleda da ni 10.krog srečen. Pa sej bo, pri meni tudi ni bil in trajal je 100 let, 34.dan je šele M prišla. Sem se konkretno načakala. Ti kr pojdi do G, da ti pomaga. Pa bo ratalo, mogoče sploh ne bo potrebno veliko pomoči. Po moje je potrebno samo malo več časa, da se vse poklopi.

Lilly

Tudi meni je žal za M. Na žalost ni bilo to to. Ampak še vedno imaš pred sabo nekaj krogov in se bližaš uspehu 100%. V kateri krog boš šla?

Ella

Sej vem, včasih se je težko sprostit, vedno obstaja tisti kaj pa če...bo kaj narobe. To imaš v glavi skoz, kot bi se želel pripravit na to če ne bo šlo vse tako kot treba. Ker je še vse v zraku. 

To pa bilo čudno da ti ni bilo slabo. To je bil najbrž problem, ker neka slabost more bit ne. No sej meni tud ni slabo še. Pa zdaj upam da mi bo, pa četudi je hudo, samo je potrebno. 

Ja je v maternici ja, samo se ga baje še ne vidi. Ampak to je še prehitro. Upajmo pa da bojo kmalu spet še vzpodbujnejše novice, da je res to to. 



Meni v celi nosečnosti niti enkrat ni bilo slabo. Imela sem super nosečnost, brez težav. Pa sem bila do konca aktivna, ogromno prehodila itd. 
Slabost ni merilo ali se bo nosečnost uspešno zaključila ali ne. Prva nosečnost se je končala s SS. Zvečer sem opazila manjšo krvavitev in zjutri je bilo vsega konec. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.1.2019 19:10:38   
naty1989
Mariposa08

Ja so nihanja, 1x si poln upanja, spet drug dan čisto na tleh. Najslabše je čakat M vsak dan, uro, minuto...ko 1x pride, daš to skozi in se spet malo dvigneš. Je res, da so skrbi skoz, dokler res ne rodiš zdravega pikeca ali pikico. Skoz se porajajo vprašanja, kaj pa če bo kaj narobe do takrat...ampak nekako moraš s tem živet, da se lahko kaj zgodi, da vedno ni vse rožnato...

Ja meni je G obljubljal, da če ne no šlo s klomidom, da se gre na kliniko za neplodnost in probajo z enekcijami. Ne vem kako bo pri tebi, ampak zna nit nekako tako, podobno. Mogoče ti prej preverijo jajcevode ali če je kaka pregrada, potem pa možno da probajo s tem. Ker ti si pa možnosti s klomidom porabila vse ne? Ali pa če mogoče nisi dovolj velike doze jemala? Mislim so ti premalo predpisali. Mogoče bo tu kaj. Ker 2 tabletki na dan lahko ješ. Ne vem, ziher obstaja še možnost, ampak rabiš nekaj več najbrž. Nekaj močnejšega. Bo res najboljše da greš do G. Če ne gre, bojo pomagali. Če so toliko parov spravili do otroka, bojo še tebe. Jaz vrjamem v to. Iz nič , jim lahko uspe. Toliko je že vse mogočih vzpodbud in vsega, da bojo nekaj najdli, ni hudič. 1x bo samo presenetilo. 

Sofie

Sej vem, nič ni rečeno in odločeno, kakor je komu namenjeno, tako je. 
Žal mi je za ss.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2019 14:47:57   
Mariposa08
Naty pri meni je danes 35.dan, M še ni , prsa me bolijo , napeta so , test včeraj ponovno delala , zopet je -, tako več ne vem kaj naj počnem. Sem že počasi sita vsega , če do srede M ne dpbim, bom šla ro G , da mi z dabrostonom sproži M , čeprav glede na znake bi mogla M dobit . Tudi  jaz sem že razmišljala da glede na to da imam PCO bi morala imeti dozo klomida večjo pa bi mogoče imela več možnosti ta uspeh . To ji bom tudi rekla , ko bom šla k njej . 

Toliko od mene za enkrat , naty tebi želim mirno nosečnost , upam da se v redu počutiš :) 
Ella in Lillyy upam da sta v redu in javita se kaj :) 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.1.2019 22:02:51   
Ella221118
Naty ja saj meni je bilo malo cudno da ni bilo slabosti, ker pri vecini nosecnic je, ni pa seveda nujno, kot je napisala sophie, tako da kaj prevec se nisem obremenjevala s tem takrat. Pa tudi je bila se moznost da bi se kasneje pojavila.

Pri tebi so ze kaksni novi znaki? :) Kdaj ze imas naslesnji pregled? Zdaj enkrat ane?



Mariposa ja saj normalno da kdaj zmanjka volje, seveda da so tudi taksni dnevi. Ampak se mi ne zdi nic narobe s tem, logicno da ce si nekaj tako zelo zelis in si vsakic znova razocaran da nemores ostajat vedno pozitiven. Vazno da v osnovi ne izgubimo upanja in verjamemo da bo uspelo ko bo pravi cas :)



To pa cudno da se ni M ali pluska, sploh ker ves prb kdaj je bila O.. Upam, da se kaj spremeni v naslednjih dneh, ce ze ni pravi mesec za plus, pa vsaj da pride M da gres cimprej v nov krog:) vseeno pa se vedno upam da taboljso novico!



Jaz pa sem ze kar blizu O se mi zdi, izcedek je tu, spika me stalno kaj, pa tudi O testi so ze skoraj pozitivni :) Tako da zgleda da se bo normaliziralo stanje ta cikel :) sem sele 10. dan cikla tako da mozno da bo spet nazaj 26 dnevni. Kar mi je se najboljse, najhitreje mine vse skupaj. Ta cakanja so najhujsa.

Smo pa imeli danes pogreb tako da je bil bolj zalosten dan. In pa nazeblo nas je zeeelo. Sem ze cisto navelicana tega mraza.


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 9:50:30   
Mariposa08
Ella glede na to , da O je bila bi M morala pridet . Ni pa nič čudnega če bi izostala , ker pri pco je M neredna ampak jaz jo vzdržujem z zdravili in bi morala M pridet . Bom do konec tedna počakala in zopet test naredila , če spet bo - potem bom se pa pri G naročila na pregled in naj vidi a je kaj ali je samo M izostala . Sem pa brala da pri ženskah s pco test nosečnosti dosti kasneje šele pokaže + , zaradi hormonov , tako je tudi bilo ko sem takrat bila noseča je bil test - po 10 dnevih izostanka M. No bom vidla kaj bo, me pa to tako živcira , kot i praviš, če še ni pravi čas naj vsaj potem M pride , nevem kaj čaka . 

Super ti si že blizu O , zdaj lahko s pozitivo naprej greš v tem krogu :) aha si imela tudi prej 26 dnevne cikle, no sej to je v redu , moji so bili 28 dnevni , zdej pa se očitno podaljšujejo , bi tudi jaz rada vidla da se mi uravnajo zopet na 28 , to čakanje je res obupno :) no super , potem pa kar pridna bit ta mesec, da bomo konec meseca stiskali pesti in da bo + :))

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 11:50:49   
naty1989
Mariposa08

Vem kako je, to čakanje je mučno in ni in ni konca. Ba koncu pa samo M malo heca. Ja nikoli ne veš, mogoče je pa res uspelo. Jaz držim pesti, da M ne bo. Potem oa ti bo že G povedal kako pa kaj. Morda pa te res preseneti že prvi mesec tega leta. Tako da res boljše da greš do G. 

Tudi jaz sem prej ko se še nisem trudila za zanositev imela M vedno redno na 28 dni, tudi ko sem jemala tabletke je bilo skoz točno, redno. Še na uro natančno. Potem pa ko sem začela delat na otročku pa so se zadeve vse zmrdale, nihanja so bile, 1x 26,27 dni, potem 30 in tudi do 34,35. No več od tega ni bilo. Tako da nikoli ne veš kdaj jo pričakovati. 

To je nek psihični pritisk tudi, ko hočemo da M pride ona na nalašč noče. Če bi se pa zdaj odločile, da ne bomo več delale na tem npr.ne, bi se pa tudi M uravnala. Kot nalašč včasih jezi. 

Jaz sem ok zaenkrat. Hvala za lepe želje. Tudi jaz upam za tebe da bo končno se tista 2 črtica narisala ko boš delala test.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 12:01:33   
naty1989
Ella

Pa niti ni nekih znakov, razen ful bolečih prsi. Ponoči ko grem na wc ali zjutraj ko vstanem me res bolijo in se takoj zavem da se nekaj dogaja. Težko je opisat občutek kot bi ti nekaj pritiskalo na njih, kot bi kr migalo not, pa taki zbodljaji so. No 1x sem čutila neko slabost, ampak kratek čas, drugače pa ni sile. Pa občasna špikanja v trebuhu, napetost skoz. Ja to bi bilo to. 

No super si že pri O. Ja ta mesec boš imela prej M, glede na O. Bo se uravnalo in šlo na stare tire. 

Ju3 imam pregled pri G, ampak ne ultrazvok. Tisto je rečeno za 3 tedne, no zdaj bo počasi še 14 dni. Ker je še prehitro. Je treba kr čakat. Zdaj bom kri dala in posvet bo. Bom sporočila ju3 kako bom zrihtala. 

Ja meni tudi ni všeč ta mraz. Danes je prav ledeno zunaj. 

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 12:13:23   
Ella221118
Mariposa ja saj to :) Po O bi mogla prit najkasneje v 17 dneh kolikor vem. No to pa nisem vedela, da pri PCOS vseeno zamuja M, tudi če je bila O. Sem mislila, da ravno O ni vedno takrat kot bi mogla bit in zato posledično ni M :).
O ares je tako dolgo trajalo za +? Potem pa definitivno še ni nič izgubljeno :) Kar poskusi še s kakšnim testom, mogoče tudi kar krvnim? Tisto je najbolj ziher :) Drugače se že počutiš kaj bolj nosečka ali si še vedno prepričana da pride M?

Ja jaz sem zdaj s pozitivo v novem krogu :) Upam, da bo to moj krog, bi bil že čas.
Meni so se tudi daljšali cikli v zadnjih par mesecih. Iz 26 so prišli na 32. Hvala bogu zdaj zgleda da bo nazaj normalno :) Včeraj zvečer sem že imela enako močni črtici, tako da v roku dveh dni naj bi bila :) Tako da danes v akcijo user posted image

A imate drugače ve kdaj kakšne bolečine med O? Oz špikanje? Če ja, se vam izmenjujejo strani? Ker jaz vedno čutim na desni strani vse, kar mi je malo čudno. Tudi v spodnjem delu hrbta me zadnje čase veliko boli in je vedno na desni strani, prav ne spomnim se da bi bilo kdaj na levi. user posted image

Naty ja tudi jaz se spomnim teh bolečih prsi iz tiste prve nosečnosti. Res je bilo neznosno na trenutke.. modrcev sploh nisem mogla nosit, razen športnih. Ko sem hodla po stopnicah sem se pa mogla držat za njih user posted image . Tako da ja, to je mislim da kar normalno.
Aja, no važno da se greš malo pogovorit, pa tudi da druge stvari preverijo :) Že to te dosti pomiri :) Potem pa bo tako hitro spet ultrazvok na vrsti in boš že slišala bitje srca user posted image .

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 12:29:40   
Mariposa08
Ella pri pco je problem, da so O šibkejše ali pa jih sploh ni , cikli so daljši in tako dalje . Jaz O in cikle vzdržujem s tbl zato da mi ne bi izostajala M in da bi O bile prisotne . Zato pa pravim, O je bila na 14 dan ampak ne čudim se , da M malo zamuja . Lahko je tudi od živcev nevrm. Glede na to da je O bila bi naj tudi M prišla, če O ne bi imela potem tudi M verjetno ne bi prišla. Zato pa ni je to vse skupaj zdaj čudno . Ne verjamem v nosečnost ta cikel, mene so tudi takrst prsa tako bolela da se jih dotaknit nisem smela , zdaj pa je samo napetost v prsih in samo zj malo boleča. Očitno mi je M vseeno izostala kljub O , ki sem jo imela . Sem se odločila da kar jutri že pokličem k G in se čimprej naročim, ne da se mi več čakat kaj je in kaj ni , sem kr jokava , mi je že vse čist dol padlo :/ 


No super , da je test pozitiven , zdej pa glej da ne zamudiš dneve , že kar danes v akcijo :)) no super da so cikli zdaj bolj urejeni , kaj pa veš mogoče pa bo januar uspešen zate :) 



Naty lepo , da se v redu počutiš , sporoči jutri kako bo na pregledu :) zdej imaš že temo za nosečke , ki pričakujejo v istem mesecu kot ti pa se jim lepo lahko pridržiš :) pa še se nam javi :) ah jaz sem že obupala , več ne razumwm kaj se dogaja , tako da nekega upanja in volje za naprej niti več nimam . Bi se najraje kar predala in pustila vse skupaj , bom vidla kaj bo :) 

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 14:56:50   
Cali90
Živjo punce! 
Evo jaz pa u najbolj bednem obdobju cikla, čakanje ali bo M ali ne.. sicer imam še kar nekaj dni do tam pa bi en trenutek najrajši šla na krvi test (ne bom) naslednji si pa rečem, da itak spet ne bo nič.. sem si rekla, da ta mesec pa znakov ne bom gledala pa si ne morem pomagat, samo kaj, ko jih imam itak vsak mesec 😣. Drugače pa jaz ovulacije pogosto kar čutim, ta mesec me je prav bolelo na desni strani, ni pa to vsak mesec.. Sem pa tudi sama vsak mesec bolj potrta in žalostna, ker ni nič. Pa še skoraj vsak teden zvem za novo nosečko in me spet potre.. Oh punce, dajmo si predstavljat, kako bomo srečne, ko bomo zagledale tisti +, vem, da ga bomo! Vse ga bomo!!!

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 15:15:30   
Lillyy
Ojla punce, se še jaz javljam. 😀 Sem mimo z M in gremo v nov krog. Hvala za vso tolažbo, mi je bilo res kar hudo ta mesec, ker sem pa upala da morda pa le je. Res razmišljam kaj delava narobe. Sem tudi tuhtala, da bi nehala pisat sem na forum, samo po drugi strani pa da imaš kam pojamrat in da skupaj čakamo.Mariposa, to da še ni M je dober znak. Bo najbrž kot prvič, ti bo pokazalo kasneje. Si kdaj imela že tako dolg cikel? Naty, super da si ok in kar poročajo 😀 Ella in Cali držim pesti! 😀 Jaz pa glede moje O nič več ne vem, se mi je zdelo kdaj da jo čutim, potem ne. Teste sem enkrat delala, mi je uspelo dobiti +. Zdaj pa sem si rekla, da se ne bom več s tem, čeprav jih še imam. Sploh ker imam pomoje O prej.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 18:57:52   
abracadabraa
Punce, vsake toliko vas se kar malo spremljam pa berem :)Upam, da ste dobro! Jaz kar ne morem verjeti kako dobro se pocutim, brez nekih slabosti.. Vceraj sem prvic slisala srcka <3 
En velik objem vsem in srecno zanaprej 

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 20:11:34   
Cali90
Abracadabraa v katerem mesecu pa si? Ali si tudi imela težave z zanositvijo?
Lepo nosečnost ti želim 🙂

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.1.2019 20:21:02   
abracadabraa
Cali, hvala :) ja po enem letu truda sem dobila clomid. In clomid mi je v prvem ciklu pomagal da je uspelo :)Sem pa sedaj noseca 9t :) Se kar mi je cudno to rect hihih:) 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2019 8:19:12   
K1234
Na hitro se javla. Cali dobrodosla in Naty cestitke se z moje strani! Vsem ostalim pa lahko recem samo da v 2019 bomo tudi me plusek zagledale. Samo pozitiuno!:)No jaz sem koncno dobila s pomocjo dabrostona po 6 mesecih M. mi je bilo kar cudno :) Cez teden dni sem narocena na ultrazvoku na kliniki. in pa 2x sem dala kri da mi preverijo vse hormone. Cez 14dni moram zaceti zopet jesti dabroston in clomid in pridet zopet na ultrazvok da vidijo kaj je z ovulacijo. :)Se tule da pohvalim kliniko za neplodnost v mariboru. super prijazni vsi od pomocnic,sestr in zdravnikov. Res lepo te sprejmejo in ralozijo zadeve. Srecno babike! 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2019 19:42:51   
naty1989
Jaz sem imela danes pregled pri G in je načeloma vse ok. Naslednji torek me je pa dal na ultrazvok, da ne čakam predolgo. In ker tudi njega zanima kako je s plodom. Mogoče se bo pa že kaj videlo. Sem vprašala če imam kake omejitve pa je rekel da ne. Tako da nič posebnega. Čakamo na uz. To me že konkretno zanima, po eni strani bi rada da bi že torek bil, po drugi pa me je tudi malo strah kaj se bo videlo, oz.če bo to ok. Ah mešani občutki. 

Na koncu se je še pohecal, da bojo videli če bo 1,2 ali 3 otroci,haha. Sem rekla 3 pa ja menda ne, pa se je smejal. Malo heca more bit. 

Drugače pa se mi zdi da meni da sem zdrava in je optimističen. Najbrž če ne bi bil, bi že kaj omenil ne?

Ella

Mene je pa se mi zdi skoz na levi strani bolelo oz.če se je kaj dogajalo je bilo na levi. Mislim da to ni tako važno, dogaja se tako tam ko so jajčniki ali v maternici in se nam zdi da je skoz na eni strani. 

O pa sem včasih čutila, včasih pa ne. Ponavadi je bilo špikanje in pa sluz. Ko je sluz je to to za dan ali 2. Tako nekako. Je pa pri vsaki ženski drugače, tako da tudi ni čisto rečeno, da je pri vseh enako. Jaz drugače ko sem sama prakticirala kdaj bi bila O je nisem trofla kak pa sem na uz-je začela hodit in imela potrditev da so bili plodni dnevi je pa hitro bilo. Ne vem če je naključje ali je res dobro biti pod vodstvom. Ali samo usoda. Ponavadi rata ko greš po pomoč. Če ne pa s pomočjo. 

Mariposa08

Si že bila pri G? Kako si zrihtala?

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2019 19:57:55   
naty1989
Cali90

Ne biti preveč žalostna in potrta. Kako dolgo se že trudita, 6 mes.si rekla? Stara si pa 28? Nisem ziher, če si to napisala? No potem imaš še časa, je mučno in dolgotrajno, vmes so nihanja, 1x boljše si poln upanja, spet 2x čisto fertik, pa misliš saj ne bo nikoli. Ampak na koncu, kjer nas čaka, nas čaka in ne moremo nič. In 1x nas vse čaka. Se pa splača it malo pred 1 letom do G. Ker meseci le tečejo in boljše da prej ugotovijo in pomagajo in bo prej kot pa kasnej. 

Abracadabra

Čestitam za uspešen uz. No super da si ok, da ni slabosti...mene še čaka, to kar si ti dala skoz pa tudi upam da bo vse ok, da bo vse štimalo. Pa še poročaj kaj kako bo naprej.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2019 20:11:36   
abracadabraa
Naty, kot prvo iskrene cestitke! Zelo sem vesela zate. Verjamem, da zdaj se druge pridete na vrsto!
Naty, samo cimbolj mirna poskusi bit.. Jaz sem se nonstop nekaj obremenjevala vsak dan, kaj pa ce ni ok, kaj pa ce bo slo kaj narobe itd.. To samo skodis sama sebi. Jaz se trudim bit pozitivna, ceprav me tu pa tam strah prevzame. Veliko srece in lepega, vsem! 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2019 21:09:48   
Anaina
Zdravo punce.Po dolgem času sem tudi sama spet prišla na forum. Na kratko.. Doma imam sina starega 3 leta za katerega sva se namatrala 3 leta..  Pco in težave s ščitnico so moj problem... Uspelo mi je ko sem res spremenila življenjski slog. Nič pšenice in sladkorja pa dosti gibanja in s tem seveda izguba kg. V nosečnosti se mi je ščitnica ful izboljšala. Ampak po opozorilu dr. Je po porodu TSH poletel v višave.. Po 8 mesecih smo uspeli najt pravo dozo zdravil in zdaj se spet že 2, 5 leti trudimo za nov plusek. So pa tudi problemi z M. Je zelo neredna. Spet sem izločila vs nezdrave stvari iz prehrane in začela s telovadbo. Upam da nama do polotje uspe. Imam pa konec meseca pregled pri G pa bomo videli. Mogoče probamo s klomifenom..  Tako da skupaj z vami čakam in se veselim.. 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.1.2019 22:33:02   
Anonimen
Zdravo, tudi jaz sem nova na forumu in s partnerjem delava na otroku od avgusta 2018 (takrat sem si odstranila mireno). Menstruacijo sem imela na 28 dni, sedaj mi pa ze 1 teden zamuja. Naredila sem malo morje testov, vendar so bili vsi negativni (zadnji test sem naredila danes proti veceru) tako da noseca nism. Me pa grozno spika v desnem jajcniki, prsi me nenormalno bolijo, vsakodnevne slabosti imam. Dva dni po izostanku menstruacije se mi je tudi pojavu neki rjav izcedek in tega je bilo vse skupaj par kapljic in to je bilo to. U glavnm katastrofa... 

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.1.2019 8:20:26   
naty1989
K1234

No super, da si zrihtala in dobila M. To je dober znak. Zdaj pa samo pozitivno naprej in vso srečo. Pa še javi kaj, kako bo. 

Abracadabra

Hvala za čestitke. Ja skrbi so še naprej vseeno. Nič ni 100%. Ja sej tako poskušem čim manj mislit na vse skupaj. Pa naj se izteče čim boljše. In pa tako kot se mora. V končni fazi tako ne moremo nič narediti. Samo upat na najboljše. 

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.1.2019 8:27:12   
naty1989
Aniina

Pozdravljena na forumu. Hja veliko imaš težav. Pravzaprav skupek vsega, ščitnica, neredne m in še pco. Vse skupaj je zelo zelo pomembno da funkcionira za uspešno zanositev. Vse pohvale, da si tako vztrajna pri tem poskušanju. In čestitke za že enega malega navihančka, ki ti lepša včasih tudi zelo težke dni. 

Ampak na koncu se bo vse poglihalo, kot se mora tudi zate. Držim pest da res uspe do takrat ko si želiš ali pa vsaj letos. Vso srečo še naprej. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?