|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.4.2019 12:40:03   
Mariposa08
Sankka drzim pesti, da bodo folikli narastli in opravili nalogo 😀 ja sej tko sem tudi jaz mislila, da O imam, mogoce vcasih je bila kaj os vem, receno mi je pa bilo na zadnjem pregledu pri G, da zaninivo da sploh se M dobivam glde na to da O sploh nimam, oziroma tudi ce je, je zelo zelo slaba. Potem si pa misli ti kaj  je in kaj ni 😀 mah kr dvomim, da bi lahko bilo nekaj, česar dojke premal bolijo, bi me mogle kr konkretno bolet, sam mal polne so. Sej konc tedna, ce ne bo pa test naredim. Moj pravi sej ves a bos dobila M al si niseca 🙄🙄 sem rekla ja itak, da vem, zato se pa res cist brez veze vsak mesec psihiram a bo M ali plusek ker itak vrm kdaj bo M in kdaj bom noseca  😂😂 te moski tud ne razumejo vcasih 😁




Cali suoer, potem stiskamo pesti 😁😀 upam, da je femara /clomid ( pozabila ze kaj od tega jemljes) pomagala in da nekaj bo! 😀😀🤞

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.4.2019 12:41:27   
K1234
Javim samo da je pri meni potrjena izvenmatericna nosecnost. Hormon premalo raste, ploda se se kar ne vidi.. jutri probamo se enkrat na ultrazvoku ce bi se videl, da lahko naredijo operacijo.. ce se nebo vidlo nic mi morajo dati neko tableto za sprozitev splava in potem nesmem zanosit 6 mesecev. Upam da se pokaze plod jutri in dam cez operacijo ter se lahko takoj zopet uvrstim med vas in cakam na drugi plusek..

Drzim pesti pa za vse vas❤

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.4.2019 12:50:32   
Mariposa08
K1234  joj kako mi je zal 😪😪☹️☹️ se vedno stiskam pesti, da se bo plodek pojavil tam kjer mora. Pq a ni bilo na zacetku videt tam nekaj, ce se ne motim. Drzi se, se vedno upam, da se pojavi cudez in bo plodek viden 🤗🤗


(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.4.2019 10:36:18   
Pika Poka 12
Zdravo. Da se vam se jaz malo javim. No pri meni je situacija taka, vceraj bi mogla dobiti menstruacijo (ciklus imam na 26 dni) vendar je za enkrat se nism dobila. Pac po prqvici povedano sva imela z mojim zadnji mesec zelo malo spolnih odnosov, ker sen jaz obupala ze nad vsem. Seveda nism zdrzala in sm danes delala test nosecnosti in se je zelo slabo prikazala druga crtica. U bistvu sploh ne vem kako nej povem. Res je tko zelo slabo vidna, pac samo ce je obrns pod dolocen kot vidis da je tam. In sedaj sploh ne vwm kak nej si mislim, ali je ta druga crtica tam zato ker si vse skupaj samo domisljam ker si res tako mocno zelim otroka, kljub zemu da sva ta mesec res zelo malo seksala ali pa je ta druga crtica dejansko tam kjer mora biti... Jaoooo

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 10:09:11   
Cali90
Pika poka, veš, da je možno, da je test pozitiven. Kako je danes, še vedno ni M? Si naredila še kakšen test? 
K1234 kako se ti kaj držiš? Kaj so se potem odločili?
Mariposa je pri tebi kaj novega?
Jaz čakam na M, še 2 dni, oo kako si želim, da ne pride 🙂

(odgovor članu Pika Poka 12)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 10:54:57   
Mariposa08
Pika poka tudi jaz mislim, da je cisto mozno, da je test pozitivrn, tudi ce se le bleda do vidi. Ponovi zopet cez par dni s CB, drzim pesti, da je ti je uspelo 😀




Cali delala sem test in je bil negativen, tako da pocakam do jutri, da se narocin pri G, da mi sprozi M. Mi je kr cudni, ker sem skos imela obcutek, da bo M prisla ampak kaj cmo. Kako se pa ti pocutis? Imas kaksne znake ta mesec? 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 13:36:04   
Dežna
K1234  zelo mi je zal za tvojo situacijo.. 😞 se vedno drzim pesti, da se vse tako izide kot se mora. 6 mesecev ne smes zanosit? Kolegica je imela IMN in so ji rekli da naj samo pocaka prvo M in kar v akcijo, da ce v roku pol leta ne zanosi spet potem gresta na vrsto za umetno..sta imela sreco sicer, da je prakticno zadnji mesec zanosila in bodo pestvali jeseni 😊  🤞


PikaPoka12Velika verjetnost je, da si noseca ceprav se minimalno vidi druga crtica. Drzim pesti, da je uspelo 😉
Cali90Kako je pocutje? Upajmo, da ne pride vec 9 mesecev 😊
Mariposa08Kateri dan cikla si ze? Mogoce se ti bo pa po krvi pokazalo, da je pozitivno 🤞😉
Jaz sem pa po nekem cudezu imela zelo ocitno O in to 13. oz. 14. dan cikla. Opazila sem izcedek, ki je bil dejansko kot beljak ampak nisem ziher po eni strani a je bila O ali ne, ker me je tist dan zacel mehur matrat v roku ene ure me je zacelo bolet in tiscat na wc in nikakor ni nehalo potem cez nekaj caasa se je pa umirilo. Sem sicer takoj tekla v lekarno po prasek tako da ne vem zdaj ..lahko da je bilo zaradi tega izcedek? 🤔sem pa naslednji dan delala O test in se je pokazala kar ocitna druga crtica tako da upam da je bilo to to  🤞🤞😁  po eni strani bi bilo fajn, da uspe tokrat in ne bo treba na hsg po drugi strani pa grem na hsg in se tolazimo, da bo pa takrat (ziher) 🤣😁
Srecno bejbe 💝🤗

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 14:07:11   
Cali90
Ta mesec sploh ne gledam če je kaj znakov. Se puščam presenetiti. Itak sem zdaj v teh mesecih vsak mesec imela znake, da bi lahko bilo pa je bila vedno samo M. Dežna a tvoji kolegici so takoj po prvi M že dovolili zanosit? A je imela operacijo in odstranjen jajcevod? Meni so rekli da lahko po treh ciklih šele zanosim. Glede umetne pa me tudi ne misli nič prej dat ko po enem letu. No mogoče sem zato femaro malo prej dobila, bo pa po koncu femare več kot eno leto odkar sva spet začela poskušat, če se do takrat ne zgodi magični + 😉

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 14:08:48   
Cali90
Aja, za izcedek mislim da je bila to O. Jaz ga imam vsak mesec in zanj so krivi hormoni. Zato mislim, da ga težave z mehurjem ne morejo povzročiti. Pa še pozitiven test si imela. Držim pesti 😀

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 14:16:23   
Dežna
Cali90 ok si me pomirila za O tako da je verjetn res bila ampak nikoli do zdaj ni bilo takega izcedka tako da jeej 😁🤗

 Ja glede kolegice pa je prakticno se isti dan imela operacijo ko je prisla na urgenco, ker je mocno zacela krvavet in so ji odstranili en jajcevod. Pocakati je morala prvo M ni pa vedela ali je ostali jajcevod sploh funkcionalen in je dejansko trajalo ravno pol leta da je zopet zanosila. So ji pa kr rekli naj nic ne cakata..slo pa se je za drugega otrocka.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 22:34:27   
Cali90
Vrjetno je odvisno od ginekologa do ginekologa. Sem brala pušenjaka in je tudi pisal da lahko po prvi M spet zanosiš. Meni je moj rekel, da naj počakam 3. Tudi jaz ne vem kako je z drugim jajcevodom. Na izvidu od laparoskopije sicer piše, da je BP ampak to je samo na zunaj.. za znotraj pa moraš na hsg preiskavo. Ne vem zakaj me bi dal pred femaro na to preiskavo, to se mi zdi malo čudno.. ampak sem se odločila, da te 4 mesece še počakam in bomo potem že naprej ukrepali. Tebe Dežna so dali na hsg pred katerimi koli hormonskimi tableti ane?

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.4.2019 22:57:14   
Dežna
No ce ne drugace pa upam, da ti hitro mine to cas cakanja, Cali90 😉 a ti si takoj hormonske tablete dobila?

Ja meni je iz prve dala napotnico za hsg takoj, ko sva izvedela izvide od partnerja, da so v redu.  Rekla je, da grem najprej na to, da ni nic hudega in ne bi smelo bit nic narobe glede na to da je bilo na UZ vse ok ampak, da pa ce se po hsgju ne bo rezultatov nadaljujemo zadevo s clomidom. 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2019 12:14:25   
Cali90
Ja, meni je najprej dal femaro pa nisem imela nobenega pregleda jajcevoda, glede na to, da sem imela IMN bi bilo ubistvu bolj smiselno najprej to. Sem premišljevala, da bi šla samoplačniško ampak sem se odločila, da počakam do konca femare pa me bo vrjetno potem takoj dal na hsg.. itak je to ena od prvih preiskav.. 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2019 13:28:10   
Dežna
Zanimivo, da te je kr takoj dal na femaro. Ne vem, ce sem ze vprasala ampak kako je pa s partnerjem? A vesta v cem je problem?


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2019 16:11:38   
Cali90
Tudi on ni šel na preiskave. Predvidevam da je OK, ker se je takrat ko je bila IMN prijelo takoj, v prvem mesecu. Bo pa vrjetno tudi on šel takrat, ko bom šla jaz naprej.. če bom, upam, da ne bo treba. Jutr pričakujem M, zarnkrat ni še nobenih znakov da bo prišla.. držim pesti, da je ne bo 😀 ponavadi dobim mozolje že par dni prej in bolijo me jajčniki, prav taka klasična pred M bolečina. Danes sem ugotovila, da ni še nobenega mozolja in bolečine tudi ne, me pa špika v maternici, to me pa že par dni ampak ne upam preveč upat. 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.4.2019 19:25:13   
Dežna
Aha no potem je mozno, da je pri njemu vse ok. Mogoce je pa tudi pri vama potrebna samo vzpodbuda.. tako kot je meni rekla 😁 pa cim manj se obremenjevat (lazje rect kot nardit) ampak ok..razumljivo, da manj se sekiras lazje gres cez vse to.  Upam pa, da le ne pride M in je uspelo 🤞😁 meni app Flo kaze, da naj bi ze v petek oz 23. dan cikla ze dobila samo dvomim, ker imam ponavadi nekje okol 26 dni dolg cikel. Zgleda, da ga je nekaj spralo, ker sem oznacila O ze na 13. dan in ga je zmedlo 😂  se mi pa zdi, kot da imam malo razbolene prsi. Cist rahel obcutek..ali pa spet saj ves ko kar vidis neke znake pa jih ni v resnici 😫😂 


Kako pa kaj ostale punce? Kaj je novega? Drzim pesti za vse borke 😁🤞🤞😘

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 13:09:25   
Sankka
Hej punce.


K1234 upam, da se držiš.
Tudi jaz sem dobila Clomid pred hsg in ostalim, ker naceloma ce zanosis bi naj bli prehodni ne. Ampak kaj vem, ce bi se strinjala s tem. Mogoce pa je bla takrat huda huda sreca, ne vem. S partnerjem pa ke vse ok. Na clomid v tem cilku sem se odzvala, 4 folikle sem imela. Pa mi rece G da naj zacnem z estimo 9.4. In v mojem svetu je 9.4. bil vceraj... joooj, tak da sem prehitro vzela en dan. Upam da kaj ne vpliva. Kaj vem, nimam pa nekega obcutka, da se je prijelo, me nic bolj na pozitivno ni obrnil ta Clomid, ampak sem se kar v onem moodu ko itak nic ni noben mesec. Tak da kar nekaj no, jutri mam spet pregled, da vidimo če je vse kot treba, pol pa se kaki teden pocakat do testa.
Kaksno aplikacijo to uporabljas, Dežna? Meni se je to tak nezanesljivo zdelo vedno, no razen ce mas res urejene cikle. Sicer jaz sem imela redne no, od 21 do 26 dni, ovulacije vmes pa z 10 dnevnimi razlikami.. tak da ne vem ce bi mi aplikacija znala predvidet kaj heh.
Lep dan vam želim.

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 15:12:08   
Dežna
Sankka


Aplikacija Flo se imenuje. Je drugace kar zanesljiva je pa res, da imam zelo tocne cikle razen O je kadar jo prime se mi zdi 😂 nazadnje je bila zelo ocitna tako, da cakam ali se je zgodil tokrat cudez.. verjetno me je zato dala takoj na hsg, ker v letu in se nekaj mesecev niti enkrat ni nakazalo, da bi zanosila tako, da je zelo mozno, da imam zamasene jajcevode. To, da si en dan prezgodaj vzela mislim, da ne bi smelo bit nic narobe. Upam, pa da se ti bo zadeva zacela premikat kaj 🤞😁Se eno vprasanje..itak kakrsno imam jaz sreco se mi je naredilo rahlo glivicno vnetje in glede na to, da obstaja min. moznost za nosecnost ali lahko vzamem vaginalete Canesten? Krema mi ne pomaga kaj dosti.. 😞

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 17:00:08   
*Ajda*
Pozdravljene punce 🙂 Zadnjih nekaj dni tudi jaz prebiram ta forum. Dva meseca nazaj mi je ginekologinja odkrila PCO. S partnerjem se trudiva zanosit od decembra dalje, zaenkrat neuspešno. Zaradi nerednih menstruacij in posledično odsotnosti ovulacije me je ginekologinja napotila na kliniko za neplodnost v Ljubljani k dr. Burnik Papler. Ima mogoče katera izkušnje z njo? 🙂


(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 17:21:52   
Sankka
Dezna, kdaj delas test? Sem pozabla pa sem ziher prebrala. Ja upam da je bla posebna ovulacija :) glede canestena ne vem, poglej kaj pise na navodilih, sicer pa mislim da obstajajo v lekarnah neke naravne varjante z laktobakterijami al kaj pac  je to, pa da ko so nosece se dosti to predpisuje zenskam za vzdrzevanje flore. Canesten je meni precej grrr, ne pomaga pa se tista tableta se drobi ven. Ene pa kar tampon pa probioticni jogurt, al pa olje cajevca pa take. Ne vem ne kolko pa vpliva na karkoli... :/ to je res nadlezno vnetje, jaz sem tega mela ful pred leti, pa sem bla pol leta na nekih tabletah, pa je zdaj ful ful dolgo ze mir, hvala bogu.

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 18:20:47   
Dežna
Sankka


Danes je 20. dan cikla tako, da bom se cakala s testom 😁sem sla v lekarno in je rekla farmacevtka, da je canesten primeren do 3 mesecev. Ma to je ful nadlezna zadeva..sem kar zivcna 😂 kaj pa si dobila to, da imas mir zdaj s tem? Jaz sem opazila, da mi intimni geli to povzrocajo in mi ph unicijo ampak to ne uporabljam ze dobrih 10 let.. 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 18:46:19   
Mariposa08
Hei punce, vidim da ste se kr razpisale 😀 sem mogla it kr dvakrar brat za nazaj pa se zdej ne vem kaj vse ste se menile, sm kr mal pozavljiva 😂😂




Dezna za vnetje je meni canesten pomagal, jaz sem ga do pred stirimi leti imela kar pogostokrat eno obdobje, mogoce tudi od malo prevec sloncakanja 🤔😳 drugo pa nevem kaj bi se pomagalo razen, da si zv pred spanjem das vlozek na hlacke in na vlozek probioticni jogurt, meni jr zo kr pomagalo. No drzim pesti, da se ti vnetje pozdravi in da bo kaj ta mesec ✌️😊



Zdej nisem sigurna kera je pred M? Se mi zdi da Cali 😀 upam da te M ne obisce 😊! 
Sankka ti si tudi pred M? Joj sm cist pozabila, pa sem si vse 2x prebrala, me ocitno emso daje pocasi 😂😂😂 skratka za vse drzim pesti, da se to ze nekam naprej premakne pri vseh nas! 

Jaz sem danes 49 dan, G ne dobim na tel oz. sestre ne dobim na tel, upam da se uspem se ta teden narociti na pregled, ker ta moja M ocitno dobro strajka 🙄🤔🤔


Ajda dobrodosla med nami! Jaz imam pco, ce te kaj zanima kar vprasaj, ce ti bom znala kaj pomagati 😀 drugace pa nisem se na kliniki za neplodnost, bom pa verjetnu kmalu, te zdravnice pa zal ne poznam in ne vem kaksna je, tu ti ne bi znala svetovati in pomagati z mnenji. 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 21:47:25   
Cali90
Ja jaz sem pred M, flo mi jo je napovedal danes mislim pa da bo prišla jutri. Me že malo zvija.. no dokler ne pride upanje ostaja 😉

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.4.2019 22:14:45   
*Ajda*
Mariposa hvala🙂 sem vesela, da sem našla ta forum, ker me je malo potolažilo, da upanje obstaja tudi če imam pco. Koliko časa pa se že trudiš, da bi zanosila? Jaz sem začela delati na tem decembra.. Z avgustom pa sem prenehala z jemanjem kt. Nato sem dva meseca imela normalen ciklus na 28 dni.. Potem pa je bila menstruacija zelo neredna.. Največ na 57 dni.. V februarju sem imela zato pregled pri ginekologu, ki mi je odkril pco😕 včeraj pa sem imela ponovno kontrolo in mi je dala kar napotnico za prvi pregled na kliniki in pa partner mora na pregled.  Berem, da ste ostale dobile tabletke za spodbuditev ovulacije.  Meni pa je rekla, da mi ona tega nemore predpisati po tanovem.. Sedaj pa imam tudi ponovno probleme z menstruacijo.. Nazadnje sem jo imela 11.2.😕 Sicer upam da jo sploh nebo😀 včeraj mi je samo rekla da imam lepo zadebeljeno sluznico... Imaš ti kakšne težave zaradi pco poleg zanositve? 


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.4.2019 11:00:38   
naty1989
Dežna


Mislim da je bila tisto O, tisti izcedek kot beljak, tak prozoren, vlečljiv. Ponavadi pride O čez dan ali 2, tako pravijo. Pa bolj bogat je izcedek, bolj si plodna, baje :).

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?