|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 16:46:35   
Mariposa08
Punce pizdravljene! Pizdrav tudi vsem novim in dobrodosle 😀



Hsg je za mano, jajcevodi prehodni, nobenih dodatnih problemov hvala bogu, samo oba jajcnikw sta policisticna. Kakor sem razumela, bo to potrevno odstraniti torej verjetno me se caka laparoskopija?? Skratka, bom ze vse zvedela pri svoji G 😀 nic bolece ni, malo neprijetno, drugace pa enako kot pri G pregled 😀 upam, da rata ze brez pomoci umetne, je rekla tam dr, da ce je enkrst uspelo s klomidom bi zdaj tudi moglo, no upam da bo. Drzite se punce, drzim pesti za vsako posebej, da bo zopet katera od nas plusek docakala 😀🤞

(odgovor članu Shalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 18:21:24   
Anaina
Pozdravljene punce.

Evo mene po dolgem času. Iz G pregleda z mešanimi občutki. Pred časom sem dobila zaradi ne rednih M Dabroston, ki je M uredil.. Ker pa so jajčniki policisticni in očitno ni bilo dovolj močnih o sem danes dobila še Clomid. Prvo rundo 1 tableta od 5. Do 9. Dne. Potem imam 12 dan cikla UZ da bomo videli ali vstrajamo z 1 tableto ali gremo na dve... Je pa rekla da bi raje poizkusila še prvo z Clomidom preden me da na lapro.. Tako da upam da s Clomidom hitro uspe.. Kako ste ostale?  Mariposa kakšno dozo Clomida si pa ti imela? 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 18:43:53   
Mariposa08
Anaina a ti si hsg ze imela? Ce si imela, ti je kaj pokazalo?


Jaz sem jemala 1/2 tbl clomida 3 mesece, 4 mesec sem zanosila potem oa je sledil ss, ampak nic v povezavi s clomidom ni to bilo. Verjtno bo mene zopet dala na clomid do laparo cs bo potrebna, morm se narociti pri G na kontrolo pa bom tocno vedela kako in kaj potem. Upam da se kam premakne to vse skupaj, mi je ze vse totalno odvec vcasih. No suoer, jaz drzim pesti, da ti s clomidom uspe 😀🤞ocitno sva ze dve z enakimi problemi ampak sej bo 🤗😀

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 18:51:52   
Anaina
Mariposa ne jaz hsg nisem imela.. Imam doma že tri letnika.. Tak da je rekla da je mala verjetnost da bi bili zdaj jajčniki ne prehodni.. Sva rekle da probava s clomidom. Če pa do jeseni ne bo nič pa bom pač šla v neplodnostno..Ja je pa teh PCO vedno več se mi zdi... Mariposa ti že imaš kakega otročka? 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 19:05:03   
Mariposa08
Aha, no malo sem ze pozabila, ker vas je toliko novih ki se obcasno javite pa potem nevem pri kateri je kaj 😀


Ne jaz nimam na zalost se nobenega otrocka, upam pa da vsaj letos zanosim 😀 nekako mi je ta zdravnica na hsg dala upanje, da ni tako hudo kot mi je bilo receno, tko da upanje se imam 😀 Ja res je, vcasih sem bila zdrava, vse ok, zdaj pa kr ciste in pco, nevem ali je to od stresa, prehrane, starosti hehe 😀😀😂

Sej mene tudi sigurno caka neplodnostna,bomo vidli kako bo. 

No lepo, imas vsaj ze enega otrocka, sej vem, da ce si zelis 1,2,3,...6 otroka in ce ne gre je vedno obcutek neprijeten, zakaj ne uspe. Kdaj clomid zacnes jemati, naslednji cikel? 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 19:21:48   
Anaina
Ja tako kot si rekla. Sem se tudi za prvega namučila 3 leta. Sem pa iz prehrane črtala vso belo moko, sladkarije... Imam kar nekaj viška kg. Pa zdaj bom dodala še krvomočnico. Pa upamo da bo...

Ja res je hvala bogu imam vsaj enega vragca doma.. Z clomidom pa začnem zdaj ko dobim m. Čez en teden. Koliko si stara ti? Pa od kod si? Tudi meni je G rekla da se ni za obupat in me je kar malo potolažila s tem. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 20:30:01   
Mariposa08
Aja si se potem tudi za prvega otroka tako matrala, ojoj, ampak dobro vazno, da je uspelo in da imas ze enega navihancka doma 😀



Stara sem 30, grem proti 31, pa ti? Sem pa iz Lj. 
No super, upam da ti ze v prvem krogu s clomidom pokaze pkusek 😊 jaz se bom tudi narocila pri G pa bom vidla kaj bo rekla za naprej, upam da me bo dala spet na clomid in vsaj povecala dozo, bom vidla kaj bo rekla. 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 20:33:13   
Mariposa08
Drugace sem pa tudi jaz crtala iz prehrane nasplosno kruh in vse kar je z moko povezano, sladkarije pa tako tako, poskusim se jim izogibati ampak se vcasih vseeno pregresim 😂 jem pa veliko zelenjave in sadja, smootije, zitarice.. Ja tudi jaz imam okoli trebuscka par kilc viska, ni vec tko zategnjen trebuh kot je bil vcasih, ni pa spet grozno hehe 😊


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.4.2019 20:46:33   
Anaina
No pol imava pa res dokaj približne težave...

Men se tudi najbolj okoli trebuha pozna😲Sploh po nosečnosti... Drugače sem pa 31 Oz. Počasi bom 32 sem pa iz MB. Me ja pa pri Clomidu strah SS ker pravijo da je kr pogost. Pa opozorila me je da lahko pride do večplodne nosečnosti... Zato je rekla da me bo prve tri cikle spremljala z uz vmes. Sicer upam da sbo potrebno samo en ciklus spremljat. 😁Za prvo nosečnost sem se pa tudi na učila ja... In potem  Je še sama N bila kr stresna. Do 20t skozi neke krvavitve. Od 23t dalje pa skozi povdarjali da je plod prevelik za trajanje N. No na koncu se je rodil zdrav ampak res velik in težek.. 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2019 11:35:35   
Janey

IZVIRNO SPOROČILO: Shalini

Janey... Najina zgodba je pa kat podobna tudi jaz imam 12 letnico s prejsnjim partnerjem, ki je bila spoceta po naravni poti. :) 





Takrat smo bili še rosno mladi user posted image
Sta v postopku?

(odgovor članu Shalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2019 14:37:05   
Sankka
Hej punce, javljam, da kljub Clomidu, Estimi in štirim foliklom ta mesec ni ratalo in je prišla M.


Mariposa a za hsg ti je dal G napotnico? Kako dolgo si čakala? V petek grem do G, pa razmisljam da bi mu rekla, da mi da. Je pa vezano na cikel ne? Bi rada imela cim vec izvidov, ko grem v neplodnostno, da ne zgubljam casa.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2019 15:04:21   
*Ajda*
Hej punce... Danes sem morala na pregled k ginekologu, ker sem imela 14 dni zelo močno menstruacijo in kr ni hotelo nehat. Prej nikakor jo dobit zdj pa nikakor nehat..narobe svet 😀 uglavnem dobila sem tablete za prekint menstruacijo neki Dabstron al neki tazga. A je jemala že katera to? 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2019 15:51:33   
Mariposa08
Sankka kdaj si pa M dobila? Ce si jo dobila sele vceraj al danes gres se vedno jutri lahko do G in se se ta cikel marocis na hsg, delajo itak do 13 ali 14 dne ciklusa. Ce si pa zw pozna potem pa ja, pocakakti M, potem naj ti G takoj da napotnico in se narocis. Jaz sem imela pod hitro napisano na nspotnifi tako da sem bila isti cikel ko sem M dobils ze na  vrsti za hsg. Zal mi je da je M prisla, upam pa da je vec ne bo in bo plusek 😀




Ajda jaz sem jemala dabroston za sprozitev M, nrkaterw ga jemljejo kot podporo pri nosecnosti do 12 tedna kot preventiva, da ne bi prislo do ss, ima pa vec razlicnih pomenov to zdravilo. Upam, da ti bo pomagako, da se krvavitve ustavijo. 🤞



Anaina clomid tanjsa sluznico zato mozno tak strah pred ss, naj bi pa dabtoston debelil sluznico in s tem preprecil morebitni ss. Vsako telo je drufacno in vsaka izmed nas drugace odreagira, v naprej se pa sekirati je brez veze, sej bo samo vztrajati moramo 😊

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.4.2019 22:36:08   
Dežna
Hejla punce..dobrodosle nove 😁


Tud za mano je hsg opravljen. Vse super, vse prehodno. Ampak je pa rekla za partnerjeve izvide, da ni vse tko ok kakor bi moralo bit in nekaj podatkov kljucnih za njih sploh napisanih ni. Tako, da smo spet na zacetku in ne veva nic. Razmisljam, da bi sel moj se enkrat na pregled magari samoplacnisko, ker se leto takoj spet obrne ..Mariposa08 super, da si tud ti prehodna 🤣 ze takoj ves, da je vec sans, da uspe. 🤞
Upam, da se zacnejo kake dobre novicke pocasi tukaj, da se malo obrnejo stvari na boljse! Posiljam vsem baby dust 😘
Srecno 🤞🤞😁

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.4.2019 0:08:23   
Sankka
Dežna kako dolgo pa si ti čakala na hsg? Sem malo pozabla ze casovno. Joj pa kak to delajo, da niti ne zapisejo vsega? Neverjetno ne, sploh se vec ne ve komu verjeti pa kaj je sigurno :/ vsaj ti si ok, to je ze ful.


(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.4.2019 10:31:02   
Dežna
Sankka


V bistvu sem cakala M in takoj poklicala in je rekla, da nekje do 12. dne ciklusa se mora to opravit tako da sem cez en teden ze bila narocena. Mah jezna sem na zdravnika, ki je opravljal partnerjev test. Je znan po tem da je velik bedak in nisem se slisala dobre besede o njem. Njemu je itak ravno za paciente in je malomaren.. cakam, da spet dobim datum pri G in bomo videli kaj bo ona rekla na to. 
Kako si ti? 😁

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Noseča vsak mesec znova
26.4.2019 12:17:15   
Mariposa08
Dežna kje je pa partner opravil spermiogram, da ni bilo ok? Moj je v Dravljah pri dr. Mili Lomšek in je opravljeno vse tako kot mora bit. Res smotano, da tko malomarno to opravijo preiskave.



Drgac pa super, da je bil hsg ok in da si ti tudi prehodna tko kot jaz 🤣🤣 ko bi ze koncno kaj bilo zdej ane 😀😀

Babe, zdej si pa vse posujmo ta baby dust pa maja meseca zbiramo vesele novicke, bi bil ze cajt ane?? 😀😀🍼🍀🌸🌺🐞🐞😍

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.4.2019 12:49:45   
Shalini
Evo, da se malo javim. Od 11 se je oplodilo 9 celic...

Ze pridno grejem svojo pikico in upam na najboljsi izzid... Lep vikend

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Noseča vsak mesec znova
27.4.2019 20:42:31   
Cali90
Shalini, želim ti, da pikici uspe najti svoje mesto in da bo vse vredu! Lahko nam malo zaupaš svojo zgodbo. Jaz sem sedaj že malo izgubila upanje, da bo šlo po naravni poti. Koliko časa traja, da prideš do punkcije in oploditve, katere preiskave moraš dati skozi, vse te stvari me zanimajo. Če ti ni težko bi bila zelo vesela. 

(odgovor članu Shalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.4.2019 0:30:00   
BubblyPanda
Živjo!Midva sva v 3. krogu, O bi morala biti v prihodnjih dneh. Prvi otroček nama je uspel v 3. krogu, mogoče bo tudi tokrat šlo 😍. 🤞

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Noseča vsak mesec znova
28.4.2019 21:27:24   
Dežna
Mariposa08


Preiskavo je moj delal v Nm pri dr. Pišek..ocitno bo treba se 1x nekam drugam zadevo opravit. K moji G bom sla po praznikih, vmes se se porociva in nimam casa se se s tem ubadat, ker sem sita pocasi ze zdravnikov...
Res ni nekaj dobrih novic zadnje case...se je kar ustavilo vse skup. 
Dekleta upam, da se vsaj vam prime katere ste v postopku 😁😉
Dejmo se vsaj za praznike mal sprostit pa pozabit za trenutek vse to kar nas mori. Jaz se zavedam in sem hvalezna za vse kar imam pa tud ce zal sam.pri tem ostane..Lepe praznike babe...we can do it! 💋🤞🤞👶

(odgovor članu BubblyPanda)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.4.2019 15:49:38   
Sankka
Hej punce.


Dežna, zdaj ne smeš en mesec zanosit ne? Po hsgju? No, vsaj ves da je prehodno, to je ful vredno.
Meni je pa je moj G rekel da hsgjev vec ne delajo... ampak nekaj drugo... mislim vsepovsod drugace neverjetno.
9 od 11 celic je lepo ne, držim pesti. Tudi mene zanima kako izgleda postopek, kako dolgo traja od prvega obiska pa do umetne itd.
Tudi jaz nimam nekega upanja vec da bo slo naravno. Cez 2 tedna sva narocena v ambulanti za neplodnost, pa bom tudi sama kake informacije imela, ki bodo mogoce kateri pomagale.
A je katera imela se kake ostale preiskave, recimo laparoskopijo pa to? Niti ne vem tocno katera preiskava je namenjena čemu, ker nisem tega brala nikoli, ker sem misla da meni to ne bo potrebno... mah.
Jaz sem v drugem krogu clomida. Skoda da so dopusti, da me G ne bo mogel spremljati po UZ, da bi videla koliko foliklov bo v tem krogu. V ponedeljek ko grem jih najbrz ne bo vec.
Punce zdaj cez praznike pa drzim pesti, da dobimo kaksno novo srečko, se mi zdi da se nikam ne premaknemo. Moj teden bo sicer deloven, bodo pa praznični plodni dnevi, tak da dolgčas ne bo 😁

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.4.2019 23:32:04   
Dežna
Sankka


Pa v bistvu ne. Rekli so samo da naj nimava odnosov 3 dni pa naj se ne kopam ali pa naj ne grem v bazen ampak samo tusiram. Noben ni rekel, da se ne sme zanosit prvi mesec po tem. Drugace pa je edino res da se je postopek malo spremenil skozi leta. Vcasih so to delali z rentgenom zdaj pa vbrizgajo neko peno oz tekocino in gledajo z UZ. Nic bolece sam rahlo neprijetno. 
A potem imata vidva ze prav datum na kliniki.. jooj upam, da se vama tam vsaj kej premakne! 🤞  


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2019 9:23:00   
Sankka
Aja, sem brala nekaj da naj ne bi. Mogoce je res drugace zdaj ja. Ja imava datum, itak sva cakala par mesecev, tako da ce se lahko zmenis z G ti naj da kar napotnico, da si na cakalni listi, ker itak vse trajaaaaaaa


(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.4.2019 10:21:30   
Mariposa08
Jaz sem pa spolne odnose po hsg kar opustila, ker me je kr dost bolelo po preiskavi. Sama preiskava je bila neprijetna nic boleca, potem pa kar spikanje in bolecine, sploh pri uriniranju. No zdaj je boljse ampak za uspeh ta mesec je po mojem ze prepozno 😀



Jaz tudi ze komaj cakam, da se stvari premaknejo, se mi zdi, da sem kr skos na mrtvi tocki in da vedno mislim, da je nekaj bolje pa je skos isto, meseci pa kar letijo mimo mene 🤭🙈

Ima katera kak sesti cut, kdaj bomo nosecke 😂🤭 jaz sem ta cut ocitno malo izgubila 🙈🙃

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?