|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.7.2019 11:36:05   
Sankka
Jooooj od tega poletja bom zaspalaaaaaa!!


Stara sem 28. Ne vem zakaj mi je G rekel, da se HSG vec ne dela, ker je to kao zastarel postopek zaradi slikanja in sevanja.. Kar nekaj, zato sem razmisljala da tega ne bo. Pa saj imas prav, najbrz bo res to najprej. Upam, da vsaj kaj. Itak mi ni v narkozo za hodit tak da se boljse.
Ampak vseeno mislim da zamasenih jajcevodov res nimam. Glede na to da je trajalo 3 sproscena leta brez racunanja O in podobnega, da se je prijelo pa da je potem slo dalje kar pozno no, 10t, pa da zdaj spet toliko ciklov mimo, pa da kljub O ne gre, ko sem imela 3 cikle po 4 fajn velike folikle, pol pa ne vem.
Sem pa tudi jaz zanosila mesec po obdobju res hudeg hudega stresa, tak da tudi jaz ne verjamem najbolj v to.
Kdaj planiras kaki test mariposa?
Jaz kar vsem po resnici povem.. rada zaprem usta radovednezem. Dobijo tako solanje o neplodnosti, da po moje nikoga vec ne upajo vprasat kaj se caka z otrokom 😁
Punce a katera od vas kadi? Jaz kadim, partner je kadil, pa je nehal in je ze skoraj 3 mesece popolnoma brez. Na kliniki za neplodnost mi je rekla ja do naslednjic prenehajte... ja ok, kaj naj recem. Mi je jasno da pomaga verjetno ne, ampak pod kakimi pogoji pa zenske vse zanosijo.. no ja ne vem. Tudi partner je imel super spermiogram, res ful dober obakrat, pa je takrat se kadil. Kaj pa vem.
Sem pa zmanjsala na 2 cigareta na dan, ko sem bla noseca, pa je glih tak slo 😁
Kaj pa vem te joske. Saj me skos bolijo od clomida, pa bradavice se posebaj hudo, od dabrostona oz estime pa mene tudi niso. Cudna so pota, bogve kaj bo iz nas 😁
Danes zvem ce je sploh pocil ta moj folikel, ampak se morem ugotoviti kdaj sem narocena, ker sem si pozabila shranit datum in uro heh.
Sem se fajn razpisala, se vidi da nimam kaj za pocet v sluzbi 😁

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.7.2019 11:58:44   
fracek
Zdravo punce. Nic pametnega pri meni, sama zmesnjava. Sem potem naredila tisti frdaman test, itak negativen, tako da sem zdaj po celem mesecu pestre palete izcedkov narocena 1.8. h ginekologu. Da to se ni vse, pa sem na 18. dan cikla popolnoma nepricakovano dobila  mocno menstruacijo in je dva dni se to lilo z mene kot noro. Svasta. Druge spremembe, razen da sem zacela 3 tedne nazaj jemat folno, nisem vnesla. O nekem posebnem stresu, ce odmislim neplodnost, tudi ni govora. 

Drugace pa tudi jaz kadim. Bi ze bil zdavnaj cas, da neham, ampak ce si zdaj se to vzamem, bo celi hudic. Me prav zanima, ce bo ginekolog sploh kaj ukrepal, glede na to, da sem cez tri tedne narpcena v neplodnostni ... porocam in drzim pesti, da se pri kateri pa vendarle kaj zgane. Lepo bodite

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.7.2019 12:03:52   
fracek
Aja, sem se mislila pripomnit, da me res zanima, kako sele bolijo joske, ko dejansko pride do nosecnosti, ker moje so ze leto dni pred vsako m cisto podivjane. Po predzadnji m pa sploh niso spustile, ampak je pms kar trajal. Butasto res. Pogresam case, ko se nisem ukvarjala z vsako spremembo na mojem telesu, zdaj pa sto in en simptom. Ni da ni 🙈


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.7.2019 14:53:45   
Sankka
Fracek tudi jaz sem 2x dobila M tako hitro, enkrat ze 15 dan (pa trajala 11 dni in to precej mocna), drugic pa 19. Obakrat sem bla brez progesterona v drugem delu cikla, tak da sem tak prepricana da mi progesterona primanjkuje, ce mi cikel me zdrzi niti 20 dni.  Mogoce je tudi pri tebi finta. Saj bodo v neplodnostni preverli. Ceprav jaz sem G rekla kaj se bo zgodilo pa je vseeno vztrajala, da naj dam kri za progesteron med 20 in 22 dnem cikla.. ja kakoooooo ce pa vem da ne bom tako dalec prilezla. No in res nisem.


A ste vse v lj na neplodnostni?
Heh fracek kot da bi sebe brala s temi cigareti... ne mi se tega vzet, tocno tako se pocutim :DAja, prsi pa so me takrat ko sem zanosila isto bolele kot zdaj, samo nehale niso. Samo se takrat nisem zavedala sploh ker itak so me kdaj ful in kdaj sploh ne, vcasih 3 mesece skupaj, vcasih pa pol leta ne.. kar nekaj, kdo bi to razumel :D

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.7.2019 16:23:17   
Mariposa08
Fracek zgleda imaš podoben problem kot sankka, ko ima prekratek cikel, res je smotano, jaz pa predolge haha, saj ne veš več kaj je bolj zmešano 🤭😂 od teh hormonov se mi bo počas že čist sfuzlalo 😀

Koliko si pa stara? Ti si že v neplodnostni? 


Sankka jaz sem bivša kadilka, ne kadim že par let, moj partner tudi ne kadi, vem pa kako se je težko upret cigaretom. Mi še zdej poleti včasih zadiši, da bi prižgala kakšnega tko ob kavici na prostem ampak se zadržim 😀 potem pa voham sosednjo mizo, ki kadijo in z noskom vdihavam tisti poznani vonj 😂😂


Moja kolegica je kadila celo nosečnost, res da manj, kot predn je zanosila, pa tudi preden je zanosila ni nič zmanjšala cigaret pa ni bilo z otrokom noč narobe. Zdravo ravno ni ampak, če omejiš na 2-3 cigarete na dan pomoje spet ni tok hudo. Ker če si kadilec je še huje da prenehaš kar od enkrat, baje je bolje postopoma. Jaz sem odnehala takoj, kot bi odrezala, res neke krize nisem imela, samo poleti me kdaj tko res prime, da bi prižgala cigaret, ampak se zadržim, ker če bi prižgala en cigaret bi me navleklo takoj, da bi kupila celo škatlo cigaret in potem bi bila spet na začetku😂😂

Rekli ti bojo pa itak vsi zdravniki in sestre, da nehat kadit, pač oni ti morajo povedat kako se pa ti odločiš je pa pač tvoja stvar. Jaz sem v Lj v Dravljah, sej že komaj čakam ta prvi pregled 😀 aja testa ne bom delala, če M ne pride do pregleda, bom en dan prej test naredila, da bo za ziher. Ma ne verjamem, da je ratal, ker se čist nič drgač ne počutim. Sankka kje si pa ti v neplodnostni? 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.7.2019 21:43:11   
Sankka
Okej pol nisem skrajno sebicna in neprimerna ler kadim in poskusam zanosit 😎
Jaz sem pa v mb.
Joj da vam povem kaj je rekel ginekolog.No na prvem pregledu na levem jajcniku na 8 dan (!) cikla 2 folikla, en ze 22, drugi pa 16mm.Cez 3 dni je bil ze 25, drugi pa 18. Na desnem nicesar.No in grem danes... na levem velik 56mm, na desnem pa 48?!?! Kaj pa je zdaj to? Mislim res ne vem kaj si naj mislim ker sem bla kar v soku, sploh ne vem kaj mi je govoril. Rekel je da je to lahko blaga hiperstimulacija. Pa da naj ne bi M izostala od tega, da lahko pa pa nekaj da naj po M pridem na pregled... je mela katera ze kaj podobnega?Aja pa mislim da je rekel da sta v desnem 2, da mozno da bi se en ovuliral.. ampak jaz itak jemljem ze progesteron, ker sem par dni nazaj mela filing kot da se bo vlila M, kar bi blo pri meni cisto mozno. Progesteron pa itak zavira M.
Mislim vec kot 1 leto po splavu sem imela redne ovulacije pa vse bp, zdaj pa kar nekaj in niti ne vem kaj sledi iz tega. Morem malo zguglat, o tem nisem se nic brala.. hjoj zdaj pa se to res

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.7.2019 17:08:20   
Mariposa08
Sankka ojoj, to pa prvič slišim, da bi folikel toliko zraatel ampak očitno je vse možno 🤭 ja kaj pa če se nekaj dogaja pa to ni folikel, samo da ni dobro videl 😀? Nevem, držim pesti, če toliko ovuliraš bi pa ja že moglo kaj bit 😀


Jaz itak čakam M, nimam upanja tudi za ta cikel, očitno pri meni naravno ne bo šlo, bo treba umetno, sam naj bo že čim prej vse skupaj 😊

Cali90 nič se ne javljaš, če kaj bereš, upam, da si ok in javi se kdaj. Lillyy ti tudi, nisi nič javila kako je bilo na pregledu, ali sem jaz kaj spregledala? 😀

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Noseča vsak mesec znova
31.7.2019 22:17:22   
fracek
Sankka, tudi jaz sem v Mb naročena v neplodnostni. 

Mariposa, stara sem 37 in se nimam otrok. Pri meni je mocna zelja prisla zelo pozno, ampak tako se je zgleda moglo zgodit 😁 Sem ze kdaj prej pomislila, kako bi bilo, ampak so vse druge stvari v zivljenju potekale prevec intenzivno. Leta mi do sedaj, ko sem dejansko prvic pri necem "omejena", nikoli niso predstavljala neke ovire, ker se pocutim dalec od starega 🙈 Telo pa gre svojo pot seveda in se ne meni za to, kar je v glavi hahaha. Kot zanimivost, moji cikli so bili do konca jemanja clomifena zmeraj urejeni, menstruacija vedno tocna na 28 dan, zdaj pa imam celo zbrko, odkar sem nehala s terapijo. Ze prvi cikel po clomidu skrajsan za dva dni, zdaj pa kar na 18. dan. Jutri porocam, kaj se bo izcimilo iz pregleda pri ginekologu. Lepo se imejte.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.8.2019 10:13:26   
Mariposa08
Fracek nič se za leta ne sekiraj, itak v povprečju zdaj 30+ letnice izgledamo 10 let manj kot pa je bilo včasih 😀 tudi jaz ta mesec polnim 31 let pa še nič otrok, je pa že 4 leta okoli, ko sva začela na tem, vmes tudi 1ss ampak se z leti več nič ne obremenjujem, vsak itak misli, da jih imam  od 18-21 😂



Drgače pa malo za vzpodbudo, moja znanka ni sicer nikomur razlagala ali je imela probleme pri zanositvi ali ne, glede na to, da je obiskovala bioenergetika, predvidevam da ravno gladko enostavno ni zanosila, nisem pa nič spraševala, ker ne maram posegati v zasebnost nekoga. Skratka prvega rodila pri 38, drugega potem pri skoraj 40. Res, da je čisto brez energije ampak je srečna in uživa v materinstvu. Tako, da nič ni pomembno kdaj se ti je želja po materinstvu prebudila, enkrat nam bo že uspelo 😀

Koliko časa se potem že trudita? Hmm, mogoče pa res hormoni malo nihajo, ti je dala samo klomid, nobenega dabrostona, da uravna cikel nekako na 28-30 dni, tudi zarodek se lažje ugnezdi,če bi zanosila, klomid baje tanjša sluznico in je potem potrebna tudi podpora progesterona. A v neplodnostno vaju še ni dala? Se mi zdi, ko si nad 35 te dajo že po pol leta, če do takrat še ni nič, da ne čakajo predolgo. 

Upam, da bo to leto uspešno za nas, lepo bi bilo imeti sončka rojenega v letu 2020 ( zelo rada imam soda števila 😂) . 😀💪

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.8.2019 21:46:56   
Sankka
Mariposa, kak kaže tvoja M? 😁


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.8.2019 10:14:13   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Sankka

Mariposa, kak kaže tvoja M? 😁






Sankka nič še ne kaže, da bi M prišla 😀 pa pri tebi, kakšni znaki 😀? Pomojem, da ni uspel, nimam filinga, dojke mam čist mlahave 😂 itak čakam zdej posvet v neplodnostni zdej ta tedn ko bo tko, da se ne sekiram preveč, me bojo že tam poštimal, da se bo končno kej prijel 😀 drgač sm pa spet sanjala, da sm bla noseča z dvojčki in imela v septembru pregled in nuhalno in kr neki, se mi že blede počasi od vsega 😂🙈

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.8.2019 21:05:23   
Sankka
Kdaj pa bi jo mogla dobit?

Eh pri meni tudi vse mlahavo, tak da tudi ne bo nic 😁

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.8.2019 21:06:35   
Sankka
Mogoče pa se ti sanje uresnicijo samo mislim da bo nuhala novembra pol :p mogoce si narobe razumela v sanjah :p


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.8.2019 21:40:04   
Malecka8
Da se še jaz malo javim.. Nevem kaj pričakovat, M še ni. Prsa so tak tak, boleča še vedno, čeprav se mi zdi da manj kot po O. Nevem več. Je pa dabes 9.dan od zadnje tabletke Dabrostona. Nikoli še ni tako dolgo trajalo.


Sankka, kdaj bi pa ti mogla dobit M? 
*Ajda*, kako je s tabo kaj? 
Lepo bodite, držim pesti. 😊 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.8.2019 21:41:32   
Mariposa08
Sankka mogoče pa septembra zanosim 😀🙈 bi blo fajn pa naj bo nuhalna tud novembra ali decembra pol 😂 ja neke številke sem sanjala kot da me je sestra naročila semptembra na nuhalno ob 17:07uri, to bi bil lahko tudi datum al pa kakšna pomebna ura 😂🙈 pomojem mi mal živčki zdej delajo pred pregledom tam v neplodnostni ker se bliža z svetlobno hitrostjo 😀 sej že komi čakam, sam da bo, dvojčkov se pa itak ne bi branla 😀



M bi mogla pridt nevem tam od 28.7-3 .8 ,to je do danes bi mogla dobit M pa še nič ne kaže, pomojem bo itak zamudila kot vedno. Pa ti, kdaj jo ne pričakuješ? Maš kakšne znake tko, ker tisto kakšne si imela folikle ni vraga, da se ni kej prijel 😀

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.8.2019 21:43:59   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Malecka8

Da se še jaz malo javim.. Nevem kaj pričakovat, M še ni. Prsa so tak tak, boleča še vedno, čeprav se mi zdi da manj kot po O. Nevem več. Je pa dabes 9.dan od zadnje tabletke Dabrostona. Nikoli še ni tako dolgo trajalo.


Sankka, kdaj bi pa ti mogla dobit M? 
*Ajda*, kako je s tabo kaj? 
Lepo bodite, držim pesti. 😊 






Malecka jaz sem enkrat po dabrostonu čakala 11 dni, 12 dan je prišla, ker sem bila tako živčna, da naj že pride, da sva lahko zopet šla v novi krog. Tako da se samo sprosti, odmisli to, če ne pride M čez par dni pa test naredi, mogoče te kaj preseneti 😊

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.8.2019 10:14:58   
Mariposa08
Evo punce moja M je tu, tako da kot sem predvidevala, zopet nič ta cikel. Ta tedn imam pregled v neplodnostni pa bom vidla kaj mi bo zdravnica rekla. Sploh nevem ali bi pila ta mesec femaro ali ne, ima sploh smisel? Tiste, ki ste jemale femaro ali ste jemale 2tbl hkrati ali 1 zj in 1 zv? 


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.8.2019 13:03:01   
Sankka
Jojoj kako zdržita brez testa! A ni ena izmed nas pricakovala M konec julija, dve pa nekje okoli 10 avgusta? No jaz vzamem danes se estimo, potem pa prekinem, pa ko bo se odlocila prit... ce sploh bo glede na te velike ciste :/ mojim foliklom ni jasno, da je vcasih manj vec heh. Tako da ta mesec upanja res nimam, ker dvomim, da je ovulacija sploh bila. Jaz sem najdlje cakala mislim da nekih 6 dni po estimi, tak da 12 dni je res ze kar dolgo.


Upam da je v lj v neplodnostni kaj hitreje vse skupaj. Jaz sem se narocila januarja v mb, pa bom cez 2 tedna komaj hormonske izvide krvi dobila na drugem posvetu.. ko ze mislis da napredujes, pa gre vse tako pocasi.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.8.2019 13:09:30   
Sankka
Ojoj mariposa, sem komaj zdaj vidla. Ja upam da te tam porihtajo. Jaz nisem ravno neki motivacijski govorec, sem bolj pesimist po dusi, ampak vem da enkrat vse pridemo na vrsto. Ce ne tak pa drugac. Ceprav res traja vse.

Jaz sem clomid jemala 1 zjutraj in 1 zvecer dva cikla, pol sem pa nekje prebrala da je vecji ucinek ce dve skupaj. Potem sem dve skupaj, foliklov enako kot prva dva meseca, 4. Zdaj cetrti krog sem tudi dve skupaj, pa sem dobla te ciste. Mislim da sem pridelala 3 folikle, en je zginil, dva pa nista sploh pocila. S tem da je bil en velik 22mm ze 8 dan cikla, se med jemanjem Clomida. Tako velik bi moral biti sele 5 do 10 dni po clomidu. Ne vem ce ima kako vezo to in ce si s temi podatki lahko kaj pomagas.. dvomim :)))
Jaz tudi ne vem, ali naj jemljem zdaj ali ne, ravno par dni pred neplonostno bi naj zacela. Pa mislim da bom, da pokurim se zadnjo moznost s clomidom. 5 ciklov je po moje dovolj, da bi kaj blo ce bi mislo bit.Racunaj pa da bos mogla dat kri na zacetku cikla z hormonske preiskave, tisti mesec ne bos smela jemati nicesar. Morda pa se poskusi ta krog s femaro. Koliko ciklov jo ze jemljes?
Malecka ti si se upanje ta mesec 💪

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 9:21:24   
Uporabnica123
Hej babike!

K1234 tu. 
Torej jaz sem bila aprila na laparoskopiji in abraziji da so mi spucali zarodek ki se ni razvijal pravilno. Ta nosecnost je bila po drugem jemanju clomida. 
Prejsni mesec sem prvic zacela z femaro in bila na uz ter so se folikli lepo razvili in o je bila potrjena potem 1 teden kasneje ko sem se mogla vrnit na uz nazaj. Amoak se ni prijelo in sem m dobila ze 25dan cikla. Ponavadi vsaj zdaj po operaciji ko se mi je uredila je bila na 28dan.. Zdaj sem v drugem poskusu z femaro in je danes 12dan cikla tako da bo ovulacija vsak cas ce so tabletke pomagale. Tablete imam se za enkrat potem pa oktobra spet na kliniko in se vrjetno zmenimo za umetno. Potrjeno je da svojih ovulacij nimam ko so mi pregledovali kri se prej nazaj brez tablet tako da res upam da nama tokrat zopet rata z tabletam in se potem plodek obdrzi. Je katera tu ko je zanosila s pomocjo femare? Nisem vec redna bralka tega foruma tako da ne sledim kateri je ze uspelo in kateri ne, sem samo hitro preletela. Cestitke noseckam in pa drzim pesti za nas ki bomo to se postale :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 11:08:59   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Hej babike!

K1234 tu. 
Torej jaz sem bila aprila na laparoskopiji in abraziji da so mi spucali zarodek ki se ni razvijal pravilno. Ta nosecnost je bila po drugem jemanju clomida. 
Prejsni mesec sem prvic zacela z femaro in bila na uz ter so se folikli lepo razvili in o je bila potrjena potem 1 teden kasneje ko sem se mogla vrnit na uz nazaj. Amoak se ni prijelo in sem m dobila ze 25dan cikla. Ponavadi vsaj zdaj po operaciji ko se mi je uredila je bila na 28dan.. Zdaj sem v drugem poskusu z femaro in je danes 12dan cikla tako da bo ovulacija vsak cas ce so tabletke pomagale. Tablete imam se za enkrat potem pa oktobra spet na kliniko in se vrjetno zmenimo za umetno. Potrjeno je da svojih ovulacij nimam ko so mi pregledovali kri se prej nazaj brez tablet tako da res upam da nama tokrat zopet rata z tabletam in se potem plodek obdrzi. Je katera tu ko je zanosila s pomocjo femare? Nisem vec redna bralka tega foruma tako da ne sledim kateri je ze uspelo in kateri ne, sem samo hitro preletela. Cestitke noseckam in pa drzim pesti za nas ki bomo to se postale :) 






K1234 lepo te je brati po dolgem času :) lepo, da si bolje, sej bo tudi nam uspelo, ki še čakamo 😊Kako pa jemlješ femaro, imaš 2 tbl na dan, eno zj in eno zv ali 2 tbl zj? Jaz imam predpisano 2tbl, eno zj in eno zv pa ni bilo nekega učinka, tudi O dvomim, da sem imela , pa nevem, če ne bi ta cikel probala kr 2tbl zj vzet, jutri začnem. Sej nevem, če bo kej pomagalo ali ne, G me itak ne spremlja, ta tedn imava pa prvi posvet v neplodnostni tko da bom vidla kako bo :) 
Drži se pa javi se še kaj 😀

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 11:14:13   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Sankka

Ojoj mariposa, sem komaj zdaj vidla. Ja upam da te tam porihtajo. Jaz nisem ravno neki motivacijski govorec, sem bolj pesimist po dusi, ampak vem da enkrat vse pridemo na vrsto. Ce ne tak pa drugac. Ceprav res traja vse.

Jaz sem clomid jemala 1 zjutraj in 1 zvecer dva cikla, pol sem pa nekje prebrala da je vecji ucinek ce dve skupaj. Potem sem dve skupaj, foliklov enako kot prva dva meseca, 4. Zdaj cetrti krog sem tudi dve skupaj, pa sem dobla te ciste. Mislim da sem pridelala 3 folikle, en je zginil, dva pa nista sploh pocila. S tem da je bil en velik 22mm ze 8 dan cikla, se med jemanjem Clomida. Tako velik bi moral biti sele 5 do 10 dni po clomidu. Ne vem ce ima kako vezo to in ce si s temi podatki lahko kaj pomagas.. dvomim :)))
Jaz tudi ne vem, ali naj jemljem zdaj ali ne, ravno par dni pred neplonostno bi naj zacela. Pa mislim da bom, da pokurim se zadnjo moznost s clomidom. 5 ciklov je po moje dovolj, da bi kaj blo ce bi mislo bit.Racunaj pa da bos mogla dat kri na zacetku cikla z hormonske preiskave, tisti mesec ne bos smela jemati nicesar. Morda pa se poskusi ta krog s femaro. Koliko ciklov jo ze jemljes?
Malecka ti si se upanje ta mesec 💪





Sankka pomoje ni nič narobe, če boš še en cikel jemala clomid, tudi jaz imam konec tedna posvet v neplodnostni pa bom vseeno kr pila femaro sej itak mi ta mesec ne bo mogla nič pomagati, bojo bolj preiskave in vse to. 
Nevem kako imajo v MB, se mi zdi, da če si na kliniki gre vse nekaj počasi, če si v privat kliniki gre pa vse hitreje nevem. Upam,da bojo kmalu ti kaj pomagali, da bo uspelo, da ne vlečejo samo mesece pa nič ne naredijo. 

Jaz sem brala za dr. Mili Lomšek, da se zelo posveti parom in da jih je pri njej kr veliko zanosilo, prej pa drugje ni bilo uspeha, tako, da upam da bo tudi nama znala pomagat in da nama bo z njeno pomočjo končno tudi uspelo 😊

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 17:02:25   
Malecka8
In je prišla tudi moja M... 😐 Bom pa šele jutrišnji dan štela za 1. in pisala G glede jemanja druge doze Clomida.

Kako psiha vpliva na vse skupaj, res grozno. Še nikoli mi po Dabrostonu ni M tako zamujala, neverjetno, ampak tudi kakšnih znakov ni bilo. Verjetno takoj veš če je kaj al nič. 🙄😁
Lepo bodite, gremo novim zmagam naproti. 😊🤞

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 17:24:48   
Cali90
Živjo punce, da se malo oglasim. Sem ravno po dopustu in ravno v času O. Itak že par mesecev ne pričakujem, da M ne bo, tako, da se sploh nič ne obremenjujem s stvarmi in čakam, da mine leto (je že), da pokličem G (ta teden bom klicala). Jaz sem jemala femaro, mi ni nič pomagala. Tretji mesec, ko sem jemala po 2 tbl sem obe skupaj pa se mi zdi, da sem prva 2 meseca (1tbl) bolj čutila O. No pa še vseno nič ni bilo. Komaj čakam, da grem do G, da se kaj premanke naprej. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 17:42:06   
Sukanček
MariposaMoja izbrana G je bila Lomskova. Super je 1a, kapo dol. Samo smehlja se 🤪 prijazna, je oa redkobesedna. Napram Ursule ko je v dravljah prava klepetulja. 
Vidim, da vas veliko jemlje femaro/klomid? Zakaj so sploh ta zdravila?  Vem da naj bi pomagale pri sprožitvi ovulacije, ampak veliko je takih, ki jih kljub ovulacijam jemlje? Nikoli nisem vedela za kaj se ubistvu res jemljejo? Hmmm mogoče da izboljšajo ovulacijo? 
Ste vse tukaj, ki čakate na prvega 👶? 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?