|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 18:06:24   
Metka234
Zdravo, sem bolj na začetku te poti (v pricakovanju izplena 3. meseca) in če bi si katera želela malo pisati o pričakovanju in težavah na tej poti, mi lahko piše na metkametka234@gmail.com. :) 

(odgovor članu Sukanček)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 19:07:54   
Uporabnica123
Mariposa.. Hvala! :)

Jemlem eno zjutraj eno zvecer. Drzim pesti da obema rata!! Meni je clomid lepo deloval takrat nazaj in zdaj je femara pripomogla da je bila ovulacija :) tako da drzim pesti da bo tako tudi ta mesec ali potem naslednji :) 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 19:46:00   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Živjo punce, da se malo oglasim. Sem ravno po dopustu in ravno v času O. Itak že par mesecev ne pričakujem, da M ne bo, tako, da se sploh nič ne obremenjujem s stvarmi in čakam, da mine leto (je že), da pokličem G (ta teden bom klicala). Jaz sem jemala femaro, mi ni nič pomagala. Tretji mesec, ko sem jemala po 2 tbl sem obe skupaj pa se mi zdi, da sem prva 2 meseca (1tbl) bolj čutila O. No pa še vseno nič ni bilo. Komaj čakam, da grem do G, da se kaj premanke naprej. 





Cali lepo te je brati po dolgem času, sem dosti mislila nate :) mogoče ti je pa dopust kakšnega potnika prinesel 😊 itak držimo pesti 💪😊Kr pojdi do svoje G, ne odlašaj, jaz sem malo kr odlašala z to neplodnostno ampak očitno je vse ob svojem času 😀 srčno upam, da nam uspe do komc leta vsem, ki še čakamo, bi bil res že skrajni čas :) 

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 19:47:56   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Mariposa.. Hvala! :)

Jemlem eno zjutraj eno zvecer. Drzim pesti da obema rata!! Meni je clomid lepo deloval takrat nazaj in zdaj je femara pripomogla da je bila ovulacija :) tako da drzim pesti da bo tako tudi ta mesec ali potem naslednji :) 






Ti tudi svojih ovulacij nimaš? Oziroma so slabe? Ker pri meni je slaba ovulacija oz. izostanek O zaradi pcos. Baje femara pomaga pri pcos, ker naj bi jajčnike zelo vzpodbudila, tko da upam da kej rata tako tebi kot meni in ostalim seveda tudi 😊

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 19:51:20   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Metka234

Zdravo, sem bolj na začetku te poti (v pricakovanju izplena 3. meseca) in če bi si katera želela malo pisati o pričakovanju in težavah na tej poti, mi lahko piše na metkametka234@gmail.com. :) 





Metka pozdravljena :) meni je lažje kar tu na forumu malo pojamrat in klepetati s puncami, ki imamo enak problem z zanositvijo, nekako se tako lažje izpovem. Mail sploh po par dni niti ne grem pogledat tako, da nekaj po e-mailu nebi ravno si dopisovala. Če želiš, se nam lahko tu pridružiš v debati, so itak vse dobrodošle, zato pa so forumi, da malo pojmaramo in si izmenjamo mnenja in nasvete in malo poklepetamo 😀

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.8.2019 21:14:25   
Uporabnica123
Mariposa.

Ne tudi jaz sploh nimam ovulacij in jih vrjetno tudi nikoli nisem in nikoli nebom imela.. Vsaj tako so mi rekli na kliniki. Tako da naravno pri nama sploh nebo slo. Zato z veseljem pojem te tablete ce je to to kar pac rabim :) ce ne pa nevem kako bo naprej.. Kolk dolgo se caka na umetno ipd. Zaenkrat se ne razmisljam o tem in upam da se v tem oz naslednjem mescu kaj skuha 🙏🙏 drzim pesti za vse! 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.8.2019 13:55:45   
Malecka8
Da še jaz malo pojamram...


Včeraj je prišla M in seveda sem morala javit, prvi dan krvavitve. Moja G pa je na dopustu še 14dni, kar pomeni, da bom ta mesec brez Clomida, saj mi ne more delati pregledov, prav tako pa ne vem, koliko tabletk bi morala sedaj jemat. 
Zdaj sem pa res jezna. Uh... 
Kričim. 😐🙄

Pozdravcek vsem, drzim pesti. 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.8.2019 17:03:03   
Sankka
K1234 vsi smo te pogresali, dobrodosla nazaj 🎉


Ojoj malecka, bedno je ko je en mesec brez vsega, ko se ti zdi da ni nobenega upanja. Ampak ogromno punc zanosi kaksen mesec po clomidu, mogoce bos med njimi 💪💪💪
Mariposa si ze bila na pregledu?
Me bi mogle ustanovit drustvo zensk z M, jao jao 😲

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.8.2019 17:47:10   
Malecka8
Ja res je bedno. Sploh zato, ker sem itak imela pavzo zdaj... In zdaj še en mesec.. Tako, da kr 2 cikla brez clomida.

Upajmo pač, da bo uspelo brez, ta mesec žal ni.. Bom kupila ovulacijske teste.. Me zanima če bo zdaj kaj pokazalo, lani ni bilo nič pozitivnega iz tega.. 
Me res zanima.. 
Lp

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.8.2019 18:58:42   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Malecka8

Ja res je bedno. Sploh zato, ker sem itak imela pavzo zdaj... In zdaj še en mesec.. Tako, da kr 2 cikla brez clomida.

Upajmo pač, da bo uspelo brez, ta mesec žal ni.. Bom kupila ovulacijske teste.. Me zanima če bo zdaj kaj pokazalo, lani ni bilo nič pozitivnega iz tega.. 
Me res zanima.. 
Lp





Malecka vem, da ti je težko ampak probaj biti bolj pozitivna. Vem, da je lažje rečt kot narest ampak, če je kaj v vzpodbudo sem jaz takrat 3,4mesece jemala klomid in nevem kaj vse pa ni bilo nič, celo M je izostala vmes in jo je bilo potrebno sprožiti, potem sem pa v ciklu, ko nisem jemala nič ne klomid ne nič sem pa zanosila. Res da je potem prišlo do ss ampak to nima veze pač splet okoliščin. Dejstvo je, da sem enostavno takrat pozabila na vse, brez tbl brez vsega in je uspelo. Tako da verjemi tudi tebi bo uspelo, slej ko prej 😀

Drugače pa, če je tvoja G na dopustu bi jo moral nekdo nadomeščati, čeprav je to tko tko ja, odvisno kje imaš G. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.8.2019 19:02:23   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Uporabnica123

Mariposa.

Ne tudi jaz sploh nimam ovulacij in jih vrjetno tudi nikoli nisem in nikoli nebom imela.. Vsaj tako so mi rekli na kliniki. Tako da naravno pri nama sploh nebo slo. Zato z veseljem pojem te tablete ce je to to kar pac rabim :) ce ne pa nevem kako bo naprej.. Kolk dolgo se caka na umetno ipd. Zaenkrat se ne razmisljam o tem in upam da se v tem oz naslednjem mescu kaj skuha 🙏🙏 drzim pesti za vse! 





Potem sva na istem, ker tudi jaz svojih ovulacij nimam oziroma so zelo slabe. Tako, da tudi pri nama brez pomoči zdravnikov ne bo šlo, vsaj za prvič baje. Sej je bolje ne razmišljati o tem, pa kar bo pač bo. Držim pesti zate in za vse nas 😊🍀🐞

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Noseča vsak mesec znova
6.8.2019 19:04:22   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: Sankka

K1234 vsi smo te pogresali, dobrodosla nazaj 🎉


Ojoj malecka, bedno je ko je en mesec brez vsega, ko se ti zdi da ni nobenega upanja. Ampak ogromno punc zanosi kaksen mesec po clomidu, mogoce bos med njimi 💪💪💪
Mariposa si ze bila na pregledu?
Me bi mogle ustanovit drustvo zensk z M, jao jao 😲





Sankka konec tedna imam pregled, bomo vidli kaj bo rekla, verjetno prvo preiskave, ker za ta mesec je itak pozno da bi kaj počeli tam 😀 ja res bi mogle ustanovit nek klub 😀

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.8.2019 8:51:13   
Uporabnica123
O hvala sanka. Kako si ti kaj?

Mariposa zdaj imas na kliniki prvi pregled al kako? Jaz sem uceraj imela krce po jajcnikih in sem naredila o test ki je bil pozitiven. Tako da so tablete vrjetno pomagale zdej pa samo cakam oz ne cakam M cez 14 dni :D 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.8.2019 10:11:41   
Mariposa08
K1234 ja prvi pregled imam, in že nestrpno čakam kaj bo povedala zdravnica. Sej sem vesela, da se stvari premikajo naprej, mi vsaj daje upanje da pa mogoče kaj kmalu že nekaj bo 😊

Aja imaš ravno O, potem pa kr v akcijo in držim pesti, da bo tokrat uspešno :) 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Noseča vsak mesec znova
7.8.2019 12:06:07   
Uporabnica123
Mariposa. No pri nama je prvi pregled zgledal tako.. Prides tam in te sprejme v pisarno potem se pa samo pogovarjas in odgovarjas na uprasanja.. Jaz sem dobila kar takoj potem clomid pa polno napotnic za vzem krvi in za ultrazvoke.. Sva bila pa v mb in so zelo prijazni! :) drzim pesti da vaju pomaknejo hitro naprej. :)

Ja sva bila in se bova pridna tako da upajmo na najbolse :P 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.8.2019 10:32:56   
*Ajda*
Živjo punce.  Da se vam malo javim. Ravno sem iz dopusta😊.  Pri meni ni nič novega.. M še vedno ni.. Že 3 mesec.. Bila sem pri ginekologu in je čist znorela, da kaj se gredo v Leonišču.  Rekla mi je, da jim je vse napisala na napotnico in zdraven priložila tudi izvide krvi, ki sem jo dala v februarju 3 dan M. In je bla res jezna, da zakaj mi niso predpisali femare, ker ona mi je nemore. Je rekla, da če bi jo lahko bi mi jo že ona in me sploh ne bi pošiljala tja. Je rekla, da po nepotrebnem izgubljamo čas. In je rekla, da bo prou tja poklicala to zdravnico in ji povedala svoje,  ker je tko jezna. In je tudi rekla, da mi sedaj nebo sprožala M pač, da če bo bo če ne pa ne.. In v septembru imam kontrolo v Leonišču in bi morala dat prej še kri ponovno.. In je rekla, da če pride M pač pride grem dat kri če ne pa grem en teden dat prej kri tud če nebo M. Me je pa zdj na morju prou **** M.. Dvakrat me je bolel trebuh kot, da jo bom dobila in dejansko je bilo malo krvavo.. Ampak samo enkrat na papirju in potem spet vse normalno.. Za znoret res.. Upam, da vsaj vam ta mesec bolj uspeva vse skupaj😀 jaz bom očitno mogla počakat na jesen oz zimo😊


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.8.2019 15:42:56   
Mariposa08
Hei punce, da se malo javim.. Skratka imela sem pregled v neplodnostni, naredila mi je uz, cist na obeh jajčnikih kar precej, je rekla da, tko pač je, da to ne pomeni da se naravno ne da zanositi. Dala mi je klomid in dabroston za 3 mesece, septembra, ko/če dobim M, morm dat kri za hormone samoplačniško in je kr drago ampak bomo že napraskali denar😊 potem pa se morm naročit za uz, da spremljajo tam od 12-14 dne cikla kako reagiram in če so folikli, koliko jih je in ali pride do O ali ne.3-4,mesece se probava še naravno s pomočjo zdravil, če ne bo nič se gre konec leta ali v januarju v postopek umetne oploditve. Sem kr upala, da bova šla že septembra v postopek ampak imajo tak protokol, da prvo poskusijo s 3 mesečno terapijo, če ne uspe se gre kr takoj v postopek, pri njih je takoj konzilij in se nič ne čaka tko, da super. Upam da bom v novo leto vstopila že kot nosečka 😍 drugače je pa zdravnica zelooo prijazna, vse lepo razloži, lepo vse vpraša, pogledala, da ni kakšne pregrade, vse tam izmerila jajčnike, maternico, maternični vrat pogledala, tako da sem bila kr lepo pomirjena in zadovoljna z odnosom zdravnice 😊 vse sva jo lahko vprašala, nič ji ni bilo odveč povedati in kaj dodatno razložiti 😀


Ajda zate pa nevem kaj naj rečem, zelo mi je žal, da se ti to dogaja, morm pa rečt ker sm itak mal preveč direktna, da imaš obe G za en drek vredne zdravnice. Zdej ti v Leonišču ne da dabroston, tvoja G zdej zanalašč noče dat dabroston, ker una tam ni dala, skratka kr neki. Bit 3 mesece brez M ni ok, je prov da je G v Leonišču povedala svoje ampak sprožila M bi ti pa tudi lahko. Jaz bi na tvojem mestu že zdavnaj živce zgubila in bi jih pomojem še kam poslala, dabroston bi si pa kr sama kje zrihtala, pa tudi če bi mogla it kam čez mejo ga sama iskat in plačat. Nevem probaj kaj urediti, upam, da nisem izpadla zadirčna ampak me jezi, ko se eni zdravniki kr igrajo malo z našim zdravjem in časom. 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.8.2019 20:54:24   
Malecka8
*Ajda*Ojoj... Oprosti, ampak tvoja G je pa res neresna. Torej zdaj čakaš na september, da ti bodo sprožili M, če je pač ne bo... Potem pa dalje.. Groza, držim pesti, da bo že prej ksj napredkov. 
Mariposa08Uuu... Lepo je slišati, da se vse skupaj premika, super. Držim pesti, da ti ne bo treba jesti Clomida.. Če pa, pa bomo takrat pošiljali pozitivčke. Mi je pa všeč, da imaš lepo izkušnjo tudi z zdravnico, tudi to je zelo pomembno in da boš zdaj še bolj pozitivna. 😊

No.. Jaz sem pa že pisala, da je moja G na dopustu, najprej sem dobila mail, da so na dopustu in da bodo odgovorili, ko pridejo nazaj (predvidevam da avtomatski mail). Seveda sem poslala še enega, ker me je zanimalo, če bom tudi ta mesec brez clomida. Danes dobim mail, da me recept čaka v lekarni, nisem vedela ali Dabroston, ker Clomid mi je še ostal. V lekarni dobim Clomid, po isti shemi kot prvi mesec. Spet sem poslala mail, da bi prosila še za Dabroston, ker ga nimam dovolj. Pa da me zanima, glede spremljanja foliklov. Spet dobim mail, da so zdravila poslana v lekarno. Uporaba od 5-10dne 2x1 tableta - UZ kontrola endometrija. Čisto zmedena, verjetno je zdaj predpisala Dabroston, uporabo pa za Clomid. Kaj misli z UZ kontrolo endometrija, mi res ni jasno, ker ni nobenega datuma. 😊Pa še eno bedno vprašanje, M sem dobila popoldne, okrog 5h, je bolje da naslednji dan štejem za 1.dan M? Tako tudi en dan kasneje začnem s Clomidom, pa bo mogoče hitreje moja G nazaj.. 😁 Se opravičujem, morala sem se malo spihat. Neverjetno, sem pa kljub zbrki res dobre volje. 😁 

Pozdravčke vsem. 🤗


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.8.2019 21:49:00   
*Ajda*
Nevem kar se tiče moje ginekologinje sem imela zmer dobre izkušnje z njo.. In tud zdj mislm, da ji ni cilj, da me zajebava.. Potem me nebi že po 4 mesecih poslala direkt v neplodnostno ko mi je ugotovila, da imam pco, ker mi je takoj povedala, da osebni ginekologi ne smejo predpisovati več hormonskih zdravil.. Pol pa nevem... Mislm, da se G ne dela norca... Ker mi je tudi rekla, da nej ji zmer poročam, kaj bo v neplodnostni pa tko.. In tudi drugi majo dobre izkušnje z njo.. Problem je kr v neplodnostni sploh ni bilo moje zdravnice je bila ena nadomestna... Zdj nimam kj.. Bom počakala september pa, da vidimo kaj bo.. Sita sem vsega tega čakanja po nepotrebnem..


Malecka8 pomoje bolš, da šteješ naslednji dan🙂

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.8.2019 22:24:59   
Sofie
Jaz bi štela prvi dan tisti dan, ko je krvavitev. Tako do meni razložili. Ne vem zakaj bi zamaknila za en dan.


(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Noseča vsak mesec znova
8.8.2019 23:00:16   
Sankka
Oo mariposa, super. Saj si menda ze povedala kje si bila, pa bi te se enkrat vprasala 😁 zgleda res obetavno, da gres lahko ze z novim letom v postopek! A pol je postopek tudi samoplacniski? No drzim pesti, da ti uspe se letos, je pa lazje, ko imas back up 💪


Ajda tudi meni ni jasno zakaj ti ne sprozijo M. Pa tako kot sem ze enkrat rekla, meni je moj osebni G predpisal Clomid, prejsnji mesec ze drugo rundo... ne vem zakaj ti tvoja ne more. Najraje bi ti poslala moj dabroston in ti jaz osebno sprozila M 😎 eh vse skupaj je ze groteska. Samo cakanje in cakanje.
Malecka dabroston se jemlje v razlicne namene tak da eni ga jemljejo od 5 -10 dne, recimo moja kolegica ga je tak jemala. Mogoce je to neko bedno splosno navodilo. Ti ga pa jemlji PO ovulaciji, pa bo vse ok. Pred ovulacijo pa ne, jo baje zavira. Pa tudi jaz stejem prvi dan M tisti dan ko pac je. Saj itak ni tak pomembno, ene jemljejo clomid od 3-7 dne, ene od 4-8 in ene od 5-9.
Moje M se vedno ni. Sem ze kake 5 dni v pricakovanju, pa kar noce prit. Upam da nimajo ciste kake veze, bogve kaj sploh zdaj imam, ce rastejo al so pocle al pa celo kaka tretja varjanta. Kdo bi vedel 😪

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 7:21:42   
Anaina
Pozdravljene punce.

Po dolgem času se vam javljam. Trenutno v 12t nosečnosti in čakam na NS. Držim pesti za vse vas in ne obupat. Jaz sem imela PCOS pa mi je v drugem krogu uspelo z clomidom in dabristonom. 2 tbl na dan. Ajda ti pa svojo G nekam pošlji... Meni je moja rekla da če več kot 60 dni ni M jo je potrebno sprožit in tudi v neplodnostni povejo isto. In tudi clomid in femaro pri nas predpise G brez kakšnih težav. Tako da dobiš pri tvoji zgodbi občutek da en na drugega krivdo valijo.. Ne pusti se in vstrajaj da ti nekaj dajo, ker izgubljaš čas brezveze.. Pa brez zamere. 
Lp

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 7:57:16   
Sankka
Anaina lepo da si se javila. Čas pa res hitro gre! Lepo nosecnost ti zelim in javi se se kaj!🎀


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 8:01:21   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: *Ajda*

Nevem kar se tiče moje ginekologinje sem imela zmer dobre izkušnje z njo.. In tud zdj mislm, da ji ni cilj, da me zajebava.. Potem me nebi že po 4 mesecih poslala direkt v neplodnostno ko mi je ugotovila, da imam pco, ker mi je takoj povedala, da osebni ginekologi ne smejo predpisovati več hormonskih zdravil.. Pol pa nevem... Mislm, da se G ne dela norca... Ker mi je tudi rekla, da nej ji zmer poročam, kaj bo v neplodnostni pa tko.. In tudi drugi majo dobre izkušnje z njo.. Problem je kr v neplodnostni sploh ni bilo moje zdravnice je bila ena nadomestna... Zdj nimam kj.. Bom počakala september pa, da vidimo kaj bo.. Sita sem vsega tega čakanja po nepotrebnem..


Malecka8 pomoje bolš, da šteješ naslednji dan🙂


Tudi jaz sem enako slišala. Da ker se je prevečkrat brez predhodnikh preiskav predpisalo razne Femare in Clomid, da ginekologi več ne smejo kar tako prepisovati zdravil. Dejansko bi najprej morali narediti hormonske preiskave, preverit prehodnost jajcevodov in šele kasneje to predpisati. Tako pa jih veliko dobi Clomid kar takoj. Eni niti ne spremljajo potem z UZ kaj se dogaja med ovulacijo. Nič čudnega, da je pol en kup žensk, ki ugotovijo da po treh mesecih jemanja vseeno niso zanosile.



(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 8:34:14   
Sankka
Meni so recimo v neplodnostni v mb potem rekli, da ni panike in da naj nadaljujem s Clomidom, ki sem ga dobila 2 meseca pred prvim posvetom. Pa sem rekla a ne bi blo boljse, da se preveri prehodnost itd.. pa mi je v neplodnostni G rekla da se sklepa, da je vsaj en prehoden, ker sem enkrat zanosila.. ja ok, pol pa ze, razen da je to blo 16 ciklov nazaj. Ne vem po eni strani se gredo nekih pravil, po drugi pa take bedarije. To bi res moglo bit pravilo, da se pred tabletami dejansko nekaj preveri, pa se na podlagi tega napise terapija. Mene vsaj spremlja moj G, enih pa res se to ne.


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?