|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: razlika v letih in razumevanje
11.10.2008 16:32:00   
Nončika
pa še to: midve z sestro mama 10l razlike. prvotno sma rasle kot edinki. sestra me je pazila, pri mojih 9l pa je šla študirat in je več niti ni bilo doma. ob vikedndih, nato pa se je poročila. praktično sem rasla brez nje. fino pa je bilo  to, da sem jo lahko kadarkoli poklicala in me je kjerkoli pobrala, me večkrat celo z dreka potegnila ven. zdaj se razumema čist ok. ona je odrasla, jaz tudi, obe mama deco in to je to.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: razlika v letih in razumevanje
11.10.2008 19:04:59   
Sarajevo
Meni se zdi tale razlika prav uporabna. Jaz ne bi preveč čakala - če imaš možnosti (in vse ostalo), potem kar v akcijo. Jaz sicer še ne razmišljam o drugemu, ampak imam pa sestro, ki je 7 let mlajša od mene in se nikoli nisva ujeli. Zdaj, ko sva odrasli, se štekava, prej pa nikoli. Nekje med 2 in 4 (mogoče 5) leti je optimalno. 

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: razlika v letih in razumevanje
15.10.2008 19:33:11   
kalbo
kakor kateri dojenček, ane. Očitno tvoj ni bil, da to lahko trdiš. Od koga drugega pa mogoče je.

Mogoče pa ona ni komplicirala za vsako figo, pa mogoče ma še moža, k nima dveh levih, kaj veš?user posted image
Sam sem še vedno mnenja, da si zahtevne dojenčke sami naredimo (izjema so bolni dojenčki).

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: razlika v letih in razumevanje
6.11.2008 11:22:42   
Branka Teržan


jst jih mam narazen 2leti in dva meseca in je zdajle še mali problem. Julija-3 in Sanja-1 so še mal premale da bi se skup igrale je pa res da čez dve leti bo pa to super in mislim da nimaš kaj čakat ker večja ko je razlika manj imajo otroci eden od drugega. po mojem

moreš se pa sama odločit.


_____________________________

Moja pikapolonica Julija 2005.
Moja čebelica Sanja 2007

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: razlika v letih in razumevanje
6.11.2008 13:57:54   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

kakor kateri dojenček, ane. Očitno tvoj ni bil, da to lahko trdiš. Od koga drugega pa mogoče je.

Mogoče pa ona ni komplicirala za vsako figo, pa mogoče ma še moža, k nima dveh levih, kaj veš?user posted image
Sam sem še vedno mnenja, da si zahtevne dojenčke sami naredimo (izjema so bolni dojenčki).



Ne ni res. Meni je bilo pri npr.9.mesecih veliko lažje kot prej in moj mož nima dveh levih rok. Moj otrok pač čez dan ni spal, veliko je jokal, hotel se je nosit, z njim nisi smel sedet niti minute, ker je bil že grozen jok, ki se ga ni dalo pomirit. V vozičku se je vozil kakšno minuto in nič več,... Ne vem, če sem si to naredila sama.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: razlika v letih in razumevanje
6.11.2008 19:23:53   
Gina
Jaz sem imela majhno razliko med otroki tudi zato, ker se midva z bratom, ki sva imela 6-letno razliko v letih,  nisva razumela, pa sem si na smrt želela, da bi bilo pri mojih otrocih drugače. Samo da si ne bi bila dva tujca in sovražnika je bila moja globoka želja. Zdaj je pa tako, da se ta velika dva, ki sta po letih zelo blizu tolk kregata kot pes in mačka, ta mali je pa 6 oz. 8 let mlajši od njiju, je pa njun ljubljenček in ga imata res ful rada in se dobro razume z obema.
Če mene vprašaš, je največ odvisno od karakterja in značajske kompatibilnosti otrok, ne pa od razlike v letih.  

< Sporočilo je popravil Gina -- 6.11.2008 19:24:23 >

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: razlika v letih in razumevanje
6.11.2008 20:00:12   
seny
Mi pa imamo razliko 10 let.Starejši bo aprila 11 , mlajša pa tri mesece.Tudi s to razliko ni prav nič narobe.Veste kakšna ljubezen je to, ko pride sin iz šole .Neverjetno jo obožuje user posted image .No , ampak tudi jaz od njega ne zahtevam , da jo čuva , previja ali vozi z vozičkom .Ponavadi se starejšim zamiri ravno to , ker mu starši non stop porivajo mlajšega brata ali sestrico.Moj mož se bolj razume z bratom ,ki sta osem let razlike , kot pa z drugim s katerim sta razlike slabi dve leti.Midve s sestro sva pa narazen eno leto in se tudi odlično razumeva.Tako , da jaz na te trače , kdaj in koliko razlike naj bi bilo med otroci ne dam čisto nič.
Mogoče bom pa imela , še kakšnega z manjšo razlikouser posted image , pa vam bom potem sporočila kako je.
Pa brez zamire , če sem koga užalila.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: razlika v letih in razumevanje
7.11.2008 8:55:02   
TiaSara
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sam sem še vedno mnenja, da si zahtevne dojenčke sami naredimo (izjema so bolni dojenčki).



Ker imaš to srečo, da ga še nisi srečal. Pridi malo k nam na obisk - pa je drugi otrok in torej nimamo vsega časa na svetu, da bi za vsako malenkost okoli nje skakali.  No, smetimo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?