|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 16:18:48   
poli*
Prejšnji teden mi je na pregledu dala napotnico za v p. in za rešilca... pol pridem vn h med. sestri, k more dat papir še skoz računalnik in se je zmotila pri tistem delu, kolk časa velja napotnica... je napisala veljavnost 1 leto in ko je opazila smo se začele smejat in je rekla: ja sej čez eno leto bosta lahko že dva otroka user posted image   user posted image .
Malo heca more bit, ampak da bi mela enega za drugim mi pa ni- zarečenga kruha se pa največ poje, zato ne bom nč rekla user posted image   user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:11:37   
caligula
vprašanje za tiste, ki ste že rodile...
mene je ponoči nekaj kot zalilo in sem šla na wc in normalno oz mal količinsko več, lulala. Isto se mi je danes zgodilo v trgovini pred cca 2 urami, sem imela hlačke čist mokre, zdaj pa sem si dala vir 80 in je malenkost moker, ampak brez barve, lahko je samo da se potim?
noge, gležnje imam nespremenjeno otekle že cel dan.vsake tolk časa imam kot user posted image bolečine, kratko pa jedrnato.

a je katera imela takšne znake pred porodom? a naj grem danes v porodnišnico al počakam še kakšen dan, če slučajno dobim popadke al če začne voda odtekat kot mora.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:12:31   
pomar*ANČA*
eno vprašanje imam... ne morem se spomniti, katero kremco ste priporočale za mazanje bradavic. za becutan vem pa še o eni kremci se je govorilo. midva sva včeraj končno nakupila vse, no skoraj vse stvariuser posted image še vedno čakava na posteljnino, pa kakšna melenkost ziher še ni kupljena.  aja, pa še to sem hotela vprašati, če sta kupovale termovko in kakšno? tisto, ki daš flaško not ali tisto ko potem tekočino preliješ v flaško?



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:16:44   
caligula
jaz imam termovko, ko daš flaško not, je bolj praktično, če si kje na sprehodu. vsaj meni se tko zdi.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:44:09   
orka
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

eno vprašanje imam... ne morem se spomniti, katero kremco ste priporočale za mazanje bradavic. za becutan vem pa še o eni kremci se je govorilo. midva sva včeraj končno nakupila vse, no skoraj vse stvariuser posted image še vedno čakava na posteljnino, pa kakšna melenkost ziher še ni kupljena.  aja, pa še to sem hotela vprašati, če sta kupovale termovko in kakšno? tisto, ki daš flaško not ali tisto ko potem tekočino preliješ v flaško?




za bradavice BEPANTEN..... termo pa tista k flaško not postaviš...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:44:34   
poli*
caligula- sicer še nisem rodila, ampak jaz imam ogromno izcedka in se včasih ulije vn iz mene, kot da bi mi voda odtekla... in pride prav skozi hlače... kot da bi se malo polulala. Mislim, količinsko je to zloooo

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:44:49   
luna8
caligula po mojem ti voda odteka in če bi jo izgubila preveč bi bil dojenček lahko v nevarnosti, nisem pa zihr, jst bi zihr vsaj svojo ginekologinjo poklicala.

orkauser posted image user posted image user posted image  da ema tako napreduje in da greš ti tud notr.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 19:45:35   
orka

IZVIRNO SPOROČILO: caligula

vprašanje za tiste, ki ste že rodile...
mene je ponoči nekaj kot zalilo in sem šla na wc in normalno oz mal količinsko več, lulala. Isto se mi je danes zgodilo v trgovini pred cca 2 urami, sem imela hlačke čist mokre, zdaj pa sem si dala vir 80 in je malenkost moker, ampak brez barve, lahko je samo da se potim?
noge, gležnje imam nespremenjeno otekle že cel dan.vsake tolk časa imam kot user posted image bolečine, kratko pa jedrnato.

a je katera imela takšne znake pred porodom? a naj grem danes v porodnišnico al počakam še kakšen dan, če slučajno dobim popadke al če začne voda odtekat kot mora.


kaj pa vonj, ker potenje ima vonj voda ga pa nima....če nisi sigurna le pojdi v p. se pokazat...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 20:00:04   
onur
Caliluga, jaz mam zjutraj hlačke mokre, vendar je to od potenja, pa še to je na zadnjici. Imam pa tudi čez dan izcedek. Če nisi sigurna pojdi raje v p.
Pomar*anča*, jaz sem kupila kremo lanolin od Multimam, ker je ni potrebno spirati z bradavic predne dojiš.



(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 20:31:53   
caligula
meni se zmočijo cele hlačke pa še čez. jutri bom poklicala G., danes bi še  doma spala :D vonja pa ni nobenga, sam jaz tud ko se znojim ni nekega vonja...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 20:34:36   
lyra*
babeeeeeeeeeeeeee


Jaz mislim,da mi je čep šel!....mislim ne mislim ampak vem..vsaj mislimuser posted image
o šit..jaz se cela tresem!

A anj grem kr v P al kaj naj naredim???


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 20:50:30   
caligula
jaz pamislim da nas bo kr neki danes čez noč letelo v p. :D

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 20:57:48   
mojsoncek
lyra, ti ne rabis se nic hiteti, ce se je samo cep odluscil. Lahko traja se nekaj dni, da se zacne zares dogajat.

caligula, ti se pa ne hecat, ce ti je res voda odtekla.

Vse ostale pa... naj vas lunca danes ne premami, ker se ni nas cas user posted image


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 21:07:19   
poli*
lyra, ti boš pa kmalu letela v p user posted image   user posted image . Evo, saj sem rekla, da je to zatišje pred viharjem user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 21:10:42   
tamy31
 Caligula če mene vprašaš bi na tvojem mestu se šla najkasneje jutri pokazat! Jaz recimo imam tut skos dnevni mali vložek zaradi izcedka sam ga je čisto malo skoraj za vzorec!  Če pa tebi pride čez pa bi rekla da skor res ti uhaja voda in to res ni najboljše za otročka! NO pri meni je bilo prvič poodobno par dni prej mi je voda odtekla po malo tko da sem imela tut hlače mokre pol pa se mi je en dan zjutraj tut tko mal vlilo pol ko sem pa že hotla it nazaj spat pa se mi je vlilo do konca! Pa še to kar si danes napisala da zatekaš in to res je vse tako kot je bilo prvič pri meni ! Šojdi se pokazat bolje kot pa da si kdaj kaj očitaš! Srečno !

JA drage moje ki ste žerodile prav vse imate res lepe otročke pravi cukrčki so vam kr mal zavidam no pa saj bomo tudi ostale kaml imele svoje bebice v naročju! A vas je kaj strah k ste se tko bale tepolne lune!
Pri nas nič ne kaže da bi že kam šli mali še veselo brca kar intenzivno!

Lyra nič hudega če ti je šel čep men je tut šel par dni pred porodom , če te je pa strah kaj nardit pa pokliči v porodnišnico da se pomiriš! Srečno tudi tebi! Pa brez strahu!
Jaz sem imela prvič lanolin s sabo in tudi tokrat nr grem brez njega men je ful pomagal, kolegica pa si ni nič mazala bradavic in so ji pol tok razpokale da ji je kri tekla ven in je tut kaml nehala dojit!

Vsem želim lepo in mirno noč!

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 21:30:38   
petra *k
caligula, ti se le idi pokazat v p, ni se za hecat, ziher je ziher. saj mam tudi jaz probleme s tem, zadnje cajte še posebej, dnevno zamenjam kar nekaj vložkov, tak teče. ampak zaj nem komplicirala, mam v čet ctg pa pregled, pa tak sem že za pol prsta odprta-tak je reko v petek, in samo čakam kdaj bo. tak da mogoče pa vam v čet že javim veselo novico-ne,ne zajebavam se, nebo še tak hitro. čakamo na škorpijonauser posted image ja je pa hudo to, pridem v trgovino, pa čeprav mam vložek, mam občutek kot da nemrem zadržati vode in je vložek pa hlačke že takoj mokre, ponavadi pa še takrat začne tak dol pritiskati, da niti stati ravno ne morem, da komaj čakam da se vsedem v avto in da pridem domov, pa se spravim malo v posteljo počivat, tolko da najhujše mine. kaj še keri kaj otrdeva trebuh?? meni zaj že kar en čas ne, edino brce so take močne da prav boli na desni strani trebuha, da me vjutro zbudi, ko tak brca.

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu tamy31)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 21:31:36   
bobika1
Čer!

Jaz sem pa danes jabolka pobirala in me zej tolk noge bolijo.... no sej bo jutri boljšeuser posted image . Mi je mama prepovedala da bi jih jutri pobirala

Eno vpr. kaj ve se že sedaj mažete z temi kremami lanolinskimi od multi mam al pa z tisti bepanthen?

Caligula....ne se hecat... Pejt takoj v P!!!!Ker če ti se je ponoči to zgodilo....ne se hecat- gre se za tvojo bebico!!!!

Ker izcedek pri meni je tako da ga imam tudi dosti in morem uporabljat dnevne vložke ker če ne bi si lahko najmanj 4x menja spodne perilo ampak to je drugače- veš da gre za izcedek....ima tudi vonj...

Iyra- ker še z tem nimam izkušenj bi na tvojem mestu poklicala v P!!

Nič punce grem počasi ležat pa mojga nahecat da mi noge mal zmasira preden mi padejo kam... Potem pa spat jutri imam kar nekaj opravkov...

Lepo spančkajte

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu tamy31)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 21:49:16   
lyra*
Hvala vam punce! Ste me kar malo pomirleuser posted image
Sem se tut z dravnico menla pa je rekla,da mi zdaj ne preostane druga kot pa čakat na popadke ali pa,da mi poda odteče.user posted image

Tako,da se grem še zdepilirat pa počaaaasi spat!

Se pa vam ju3 javim,če sem preživela nočuser posted image



_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 22:17:36   
orka
helow
jaz pa ne vem kako izgleda ta čep pa vseeno Lyra vso srečo saj je prišel tvoj čas pa čimprej poročaj....
Ostale pa ji boste sledile prav kmalu....jaz pa komaj čakam da bodo Emo oblekli in jo dali v posteljico pol bo pa tud še kaka fotka padlauser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil orka -- 14.10.2008 22:18:09 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 22:20:25   
caligula
jaz se bom jutri dop lepo očedila in skuhala kosilo, po kosilu pa v p.
še prej bom oblekla pojstlco pa uredila še kolk bom uspela za ta malga.
kaj ne bom bo pa mama ker men se zdi da ta rteden bo dan d.
al se bom pa samo pridružila Tinki05 user posted image
zaenkrat ne bom dvigovala prahu, kar se mene tiče bi kr še mal počakala.
a naj počakam popadke al je dovolj če voda odteka? sej če ležim je boljš. zdaj grem pa mal poskusit pančat pa upam da ta luna zaobide mene vsaj danes. user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
14.10.2008 22:33:22   
Polynesia
Hello dečve.

caligula če ti odteče voda nimaš kaj čakat, ampak je nujen takojšenj obisk porodnišnice.
To ni isto kot popadtki ali če se ti odlušči čep, ko lahko traja nekaj časa!!! Pri vodi pa moraš nujno takoj v P, ker se ti otrok spusti in lahko pritisne na popkovino in ni več prehoda zraku in vsega, ali pa če ni glavično je tudi full nevarno.
Daj ne se igrat, sej tuki te nočemo strašit, ampak kaj te stane se iti pokazat v P?!?!

Orka, če katera rodi te obvestim na gsm, glede na to da Anime sedaj verjetno nima tolk časa za RR ob svojih sončkih. No obveščam te lahko vsaj dokler sama ne rodim, takrat pa se vidiva v P kajne?! user posted image user posted image

Me veseli za zaro in Andromedo da njuna fantka lepo napredujeta, še malo pa bodo šli lahko domov.
Orka tudi tvoja Emica je prava mala borkica in sem fuuuuul vesela, da bo šla kmalu v toplo posteljico, joj ti kar verjamem da komaj čakaš user posted image user posted image .

lyra* ti pa le mirno, ko se ti češ odlušči lahko traja do 3 dni predno se kaj začne, se bo pa sigurno začelo če se ti je res odluščil....saj je že čas ti revca user posted image user posted image user posted image ...pa le javi takoj če bo kaj novičk prav.

Drugače pa jaz neki full izcedka nimam, če se pa kam odpravim pa imam mokre hlačke, ampak ima vonj, neprijeten, ker mi je skos vroče tm spodi, hahahaha. Pa tudi jaz če grem zdele zadnje tedne v trgovino ali če dolgo stojim mi tamauček fuuuuuul dol pritiska in imam občutek da se bom kar pokakala user posted image ...no ampak tele zadnje tedne bomo že zdržali, nam ne preostane drugega kajne. Se je pa tudi meni trebuh spustil.

No jutri pa imam jaz pregled, no saj bo samo srčka poslušal, pa vseeno se ga veselim. Tko da sem se prejle skopala in seveda očedila, mož mi je pa spet seveda pomagal pri britju, ker jaz se že komaj skobacam iz banje, to je noro, hahaha...no še malo pa bo.

Tko, zdej grem pa še mal ležat potem pa spat.

Nočko user posted image .

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
15.10.2008 7:59:50   
Oaza
Jutro!
Najprej ena user posted image za vas!
Lyra  in caligula kako sta preživele noč????


(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
15.10.2008 8:23:36   
pomar*ANČA*
jutro

je kakšen dojenček na novo?

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
15.10.2008 8:32:03   
caligula
jaz sem še tle. spala cca dve uri. ne počutim se najboljš. vse me boli pod trebuhom. grem pse vn peljat pa bom videla kako bo naprej, hlačke pa suhe čez nočuser posted image torej je bil najbrž res mehur sam ni mi jasno kaj je blo čez noč, ko sem ležala? zakaj je bilo vse mokro. skratka pop grem k G. boljš da me domov pošlje pa se mal vozim gor dol kot da je kaj narobe.


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
15.10.2008 8:42:53   
luna8
Verjtno je naša lyra v porodnišnici in če je upam, da gre vse po načrtuuser posted image

Ti caligulla pa pejt res danes do ginekologa - a gibe še čutiš?

Kje pa se kupi lanolin, v lekarni al drogeriji?

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?