|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 11:45:17   
carly
Mislim, da se je ena mal nazaj pridušala glede posteljnine pri Galebu, da je še zdej ni dobila. No jest se morm pohvalt, sem jo naročila v petek ko sem izvedela da dobim posteljico ta teden,  pa sem jo danes že dobila, sem bila prejle prov presenečena ko je tašča s pošte prišla in rekla da je en paket za mene prišel.Sem pa vzela 7-delno v vzorčku 4. Zdej morm pa samo še jogi kupiti. Za kakšnega ste se ve odločile? Klasičnega, s kokosovim jedrom al kej dražjega iz pene?

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 12:35:03   
carly
Danes pa nič ne čvekate? Se vse potepate al pridno počivate?

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 12:55:12   
Polynesia
Mi imamo jogi od Dormea, memory 120x60, mislim da je bil malo pod 100€.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 13:14:08   
mojsoncek
Evo mene, jaz sem tukaj... kako je spet vroce zadnje dni. In prav je tako, ker je bilo septembra cisto prevec mrzlo.

Danes sem se lotila pregledovat cotice od tavelikega tamalega user posted image . Saj se bo kar naslo nekaj stvari, bo pa treba se vseeno kar nekaj dokupit, ker je bil ta prvi spomladanski in je v skatlah pol "kratkih" in tankih cotk. No, kakorkoli ze, ostala mi je se ena skatla, tako da popoldan zacnem prat... koncno user posted image

britje je prepusceno mozeku, tako da imava oba kaj od tega user posted image .

Pocasi bo cas za kosilo, potem pa malo pocitka...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 13:14:57   
pomar*ANČA*
jaz sem se nekaj pritoževa nad galebom, pa danes še tudi niso nič poslaliuser posted image ah, pa sej se ne mudi tolk, do novembra bodo že poslali.

jogi sva pa midva vzela čisto navaden, pri recinkotu.si sva ga kupila, saj je bil tam najceneje. mislim, da pri tako malem otroku, ki še ne skače po postelji in ki je lahek ne rabiš navem kakega jogija. pa pri nas je tako, da ko bo star leto bo šel v svojo sobo in takrat bo dobil večjo posteljo in seveda boljši jogi. zdaj sva pa na jogiju malce šparalauser posted image

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 13:29:58   
taly82
tudi midva sva vzela jogi od Recinkota prišel pa naju je 27 eur user posted image
razmišljala pa sem tako kot ti pomar*ANČA*user posted image  
glede user posted image ... ja zmanjšalo se je definitivno zdaj na koncu, vendar smo še vedno aktivni user posted image  
jaz sem tudi včeraj oprala en stroj cunjic, samo z tekočim mehčalcem, sem kar uporabila Dreft sensitive, malo sem jih vrgla v sušilec in jih obesila, zdaj pa jih bom še enkrat dala v sušilec, da bodo bolj mehke..
nato me čaka še en stroj cunjic, perem pa samo od velikosti 50-68, potem pa bomo videli kje bomo začeli, s katero številko..
konec tedna si bom vzela en dan, da opravim še zadnje nakupe, lekarna, Muller, dude, stekleničke, pleničke za enkratno uporabo, dekice... mi še nekaj stvari manjka...ostalo pa bo počakalo na novega člana in bomo dokupovali po potrebi...

lep dan

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 13:57:12   
poli*
Nekaj dni nazaj ste mi naredile lušte z mandarini, tako da sem jih šla danes velikoooo kupiti user posted image   njami

user posted image - pri nas je kar redno. Mi je pa všeč, da me moj ne sili, ko mi pač ni (beri: ko me vse tišči in boli zaradi dojenčka), ampak razume, da sem že pri "koncu" user posted image
jogi- kupila sva kar navadnega v bc (okoli 45 €). tudi jaz sem mnenja, da še ne potrebuje nekih ortopedskih.

< Sporočilo je popravil poli* -- 13.10.2008 13:58:38 >

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 13:58:49   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Sem videla, da smo čez vikent prilezle na 2.del....user posted image user posted image user posted image
Mi pa smo čez vikend postavili stene gor in sem tako vesela. Sedaj dejansko vidim "kakšna jutri naša hiša"....user posted image  Sem se tako veselo sprehajala včeraj po njej. Pa saj še nikjer ni nič, samo gole stene, še stropa ni.....meni pa je bilo tako toplo pri srcu user posted image . Kljub temu, da sva bila z user posted image  izčrpana (psihično in fizično) se nama kar ni mudilo domov......
Drugače pa me zadnje dni občasno zašpika, kot pri menstruaciji.....upam, da še user posted image  počaka. Sicer mi je G rekla, da se mv že malce razpira.....pa tud kolki me ful bolijo, pa vsak dan (predvsem zvečer) me tako špikne v nožnici, kot da bo user posted image  ven pogledal user posted image user posted image .....ampak jaz še vseeno ne bi šla v P. Mu je user posted image  včeraj govoril, kdaj naj se rodi, pa me zanima če že kaj uboga user posted image user posted image user posted image ......
Britje-se sama, z britvico in peno, na pamet, malo z ogledalom pomagam, pa moj še preveri.....pol sem kje malo porezana, ampak bo že bolje.....
user posted image -uf, kaj je že to???user posted image user posted image user posted image user posted image ......Sicer sedaj tako ne smeva, če zdržim vsaj blizu roka, pa bogi moj......user posted image . Pol pa spet suša za 6t....
Nič, grem sedaj še posodo pospravit, pa ene stroj perila obesit.....Pol pa malo na kauč, ker me noge še komaj držijo.

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 14:10:48   
poli*
Februarčice imajo res že v drugem delu skoraj 70 strani... zgleda da so same klepetulje  user posted image .. nam se pa že pozna, da se bo zdaj zdaj začelo dogajati.

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 14:18:01   
bobika1
No midva imava jogi od tuš ko-si  zgleda takole: http://www.ko-si.net/html/otroska_lezisca/Lepo_odzadje.html
MODEL bi16
Za njega sva dala pa 65EUR

Joj mi delate lušte z temi mandarinami, mislim da se bom danes pregrešila pa kar bo bo...user posted image

Od Galeba sem tudi jaz naročlila posteljnino pa sem imela tudi neki težav glede tega, so mi prvo sam stojalo za baldehin poslali ker se je takrat paket nekam založil tako da sem pol čez približn tedn dni dobila drug del...



_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 15:15:10   
luna8
nagajivauser posted image user posted image user posted image  da ste postavili stene.

Pa sej mi vsak dan klepetamo, kaj so pa februarčice naumileuser posted image user posted image  da so že tolk pridelale, kaj šele bo do februarjauser posted image

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 15:18:54   
luna8
Polynesia hvala za odgovor, ampak a si ti misla dojenčkov album al za tisto knjigo, ko jaz sprašujem, v katero vpisujejo stari starši?

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 15:21:08   
lyra*
Dann.
 
 
Gledeuser posted image ...hehe! Kaj naj rečem?! Suša je pri namuser posted image  Razn tak,ko bluzima nekaj..se bolj igramauser posted image Tako,da že oba komaj čakama,da mine teh nekaj tednov po porodu,da grema spet v akcijouser posted image
 
 
 
članica bogi sin tvoj! Želim mu čimprejšnje okrevanje.
 
Sem pa se zdanjič vdarla v prst na nogi in mi je pol nohta vstran šlouser posted image user posted image  Pa nekaj sm si presekala in boli,ko hudič!
 
Drugač se danes počutim,ko rožicauser posted image  Edino malo me križ boli.
 
Kaj pa pravite na to,da user posted image  spijo z vami v posteljici?
Po eni strani bi mi blo lažje,da bi bli skupaj po drugi strani pa bi jih takoj že preveč razvadlauser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 15:34:37   
poli*
Ma dejjjjjjjjjjjjjjjjj, sm napisala nekej o temu spanju pri starših in mi je vse zbrisalo user posted image .
Uglavnem na kratko- jaz tega ne odobravam, ker en red mora bit! Poznam par, ki ima že 2 otroka in starejši, ki bo kmalu 6 let spi še vedno (!) v njuni postelji. Zdej ga pa ne znajo odvadit tega in "prisilit", da bo spal v svoji sobi. Kaj bo v njuni postelji do 18 leta???? Mogoče malo filozofsko, ampak to se mi (vsaj pri taki starosti) ne zdi več zdravo za psihični razvoj. Da ne govorimo o tem, koliko tukaj trpi ljubezensko življenje staršev user posted image

To mnenje se ne tiče situacije, ko mama doji novorojenčka in ta še malo pospi pri njej.

< Sporočilo je popravil poli* -- 13.10.2008 15:35:55 >

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 16:10:40   
orka
Kaj pa pravite na to,da user posted image  spijo z vami v posteljici?
Po eni strani bi mi blo lažje,da bi bli skupaj po drugi strani pa bi jih takoj že preveč razvadlauser posted image
[/quote]
helow
user posted image  tako majhnih se ne da razvaditi....jaz sem oba prej imela v moji postelji....od rojstva do nekje pol leta v mali posteljici potem pa pri meni do 2. leta starosti, se mi ponočo ni bilo treba zbujati je user posted image  sam dojko poiskal in se najedel user posted image user posted image user posted image ...pol pa v svojo odraslo posteljo pa noben ni imel težav user posted image .... pa bomo verjetn tako ponovili pri Emi...

< Sporočilo je popravil orka -- 13.10.2008 16:11:58 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 16:37:13   
konina
Evo mene. Sem rabila nekaj časa, da sem prišla k sebi. user posted image  Sem bila dopoldne na kontroli. Videla sem moja dva fantiča, kako veselo brcata mamico. Stanje je enako kot je bilo, tako da se grem v sredo 15.10. dogovarjat za CR, pa bojo tam povedali kako in kaj. Velika sta tako kot treba, težka okrog 2kg, živahna. user posted image  Sedaj počakam na sredo, da vidimo kdaj bo moj dan. Se pa bojim, da ne bom čakala, ampak se bo kar samo od sebe začelo kmalu. Ampak to itak že dolgo govorim. user posted image  Vse me pritiska dol, včasih že malo uščipne v križu, pa potem mine... NO, bomo videli, kako bo. Me pa ni nič na CTG dala, tako da ne vem, če se res že kaj dogaja. Morda je samo moja psiha, ki deluje 100 na uro. user posted image


LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 20:03:53   
pomar*ANČA*
jaz sem tudi proti spanju otrok pri stariš. včasih že- toliko da se pocrkljjo, ne pa vedno.  po moje je otrok lahko v isti sobi, v ločeni postelji do enega leta, potem pa mora na svoje, drugače ga razvadiš. veliko ljudi govori, da otroka do enega leta ne razvadiš, ampak sem videla že zelooo razvajene dojenčke.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 20:07:41   
taly82
Anime sem ravno gledala albume in videla tvojedva cukrčka user posted image user posted image  kako sta fletkana user posted image

Tudi jaz sem proti spanju dojenčka pri sebi, upam, da mi ga bo uspelo navaditi na svojo posteljico in da ne bom popustila user posted image  nikoli ne veš, kako boš odreagiral takrat, ko pride do tega, zato bom raje počakala user posted image  se bom pa trudila da ne bi...

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 20:11:10   
ANIME
Ojla punce!


taly82 .... si me prehitela; sem se ravno hotela pohvalit, da sem danes RES nalimala slikce v album.

Vročina mi je padla (že včeraj je bila do 38, danes sem pa brez)
Šivi (vsaj upam) se mi počasi celijo. Sklepam po tem, da vedno lažje lezem iz postelje in vedno manj mislim nanje

Mulčka sta odlično. Danes sta se prvič kopala (seveda ju je patronažna sestra). Pridno jesta, se redita in spita. Za enkrat sta zlata otroka in samo upam, da bosta vsaj še toliko zdržala, da si naberem moči.


Ostale punce, ki še čakate ... držite se. Zdržite čim dlje, saj je res zelo malo oz. nič problemov s otroki, ki so donošeni.


LP in se pridem še kaj javit

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 20:16:10   
petra *k
jaz pa nisem za to, da dojenčki spijo pri starših. meni je ena babica prav povedala, se čisto strinjam z njo- otrok se rodi brez izkušenj in vse kar ga naučiš in pokažeš, ga naučiš ti. se pravi, če ga daš en dan v postelco spat, bo spal tam brez problema, ker ne ve, kak je spati pri starših, ko pa boš ga par noči imela polek sebe, pa bo videl, da je tam lepše, in ga v pojstlco več neš dobla- odvisno tudi od vsakega posameznika. jaz poznam samo v družini 3 primere, ki so svoje otroke tako navadli. ena ima dober mesec starega otrokca in ji ni 2krat spal v pojstlci, ampak ga je dala k sebi in sedaj bog ne daj da ga da v pojstlco. drugi 2 pa mata sine, (1.5let in 2leti) sta enako naredle, in še vedno spi pri  njima, petleka pa so lahko kar vstran dali. jaz sem rekla, da boma midva delala na tem, da bo spala v petleku, pa upam da mi bo uspelo.ene kolegice mi solijo pamet, ja saj boš vidla kak boš zmatrana, ampak to mene nič ne briga. za dobro otroka bom zmatrana, bom pač spala takrat ko ona. tako je pač moje mišljenje, nobeni ga ne mislim vsiljevat, jaz se bom potrudla da bo spala v petleku. user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 20:51:03   
poli*
uuuu anime, zdej sm pa tut js vidla tvoje slikice. Ma ku sta zlatga user posted image   user posted image  user posted image
Sploh ne morem verjet, da imamo že vse novembrčice tko velike otročičke not v trebuhu user posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 20:58:21   
Oaza
Pozdravljene!

Kako ste kaj? Jaz malo boljše kot včeraj. Spala pa sem tudi odlično.
nagajiva user posted image user posted image user posted image za novi domek (čeprav še nedokončan). Upam, da bova midva tudi kdaj imela svojo hiško!
kostanji- pravkar sem se jih najedla! mmmmmmmm user posted image
spanje otrok pri starših- tudi jaz tega ne zagovarjam, ampak vem, da se je zelo težko zadržat. Bomo videli kako bo...
Anime- ful lepe slikice! Pa kako imata dolge laske! user posted image user posted image


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 21:17:31   
nixie
odgovor na spanje pri starših-lahko je biti pameten, dokler ne izkusiš vstajanja tudi po desetkrat na noč. potem pa mislim, da bi vsak obupal in otroka priklopil na joško, da si kupiš vsaj urico spanja. naša je prve pol leta kar lepo v svoji postelji spala, potem pa je zaradi omenjene situacije spala kako leto pri nama. okoli drugega leta sva ji kupila večjo posteljo in je brez problema začela spati v njej. no, včasih še prileze, ampak naju ne moti.
zato sem kar mal huda, ko slišim: a bo do 18.l spal pri starših?
vse ob svojem času-to sem se naučila pri svojem prvem in nobena reč ne gre na silo.

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 21:34:00   
Polynesia
luna8 mislila sem na tisti album, ko notri vpisuješ kdaj si prvič imela UZ, prvi gibi, pa potem ko se otroček rodi vpisuješ vse podatke, mislim da je do enega leta...upam da si to mislila user posted image .

Anime tudi jaz sem videla slikice, kakšna korenjaka, super super user posted image user posted image user posted image ...tudi meni ni čist jasno da je moj fantek tudi že tolk velik, ufff...

Jaz sem tudi proti temu, da otrok spi v pistelji mamice in atija, ampak bom tukaj raje tiho, sej veste, zarečenega kruha se največ poje...zato sem povedala mnenje, ostalo pa rajš ne, hahaha user posted image .

Evo zlikala sem cunjice za tamalega, ostali so mi še samo tamali bodiji in žabice, in sem fertik...aja no, pa še sterilizirat moram dudke in te zadeve.
V četrtek gre mož v Šmarješke toplice za 14dni in bom šla verjetno z njim samo čez vikend potem pa domov, ker bom manj kot 3tedne pred PDP user posted image user posted image user posted image pa si res ne upam res okol kolovratit...bom imela torbo za P v avtu, potem bi me pa v nedeljo prišla iskat tast in tašča. Pa v tem času ko bo mož tam bom šla za par dni k našim na "all inclusive" user posted image user posted image user posted image .

Zdej sem pa prav utrujena in grem pred tv.

(odgovor članu nixie)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
13.10.2008 21:35:55   
caligula
anime... jaz bi tud dva :D pa taka cortka. :D
v glavnem...Tinka je še vedno not user posted image , dva tedna še počakajo potem ji MOGOČE sprožijo porod.
Jaz imam pregled v petek ampak mislim da bom šla mal prej gor. Noge so mi danes tko otekle, da če bi imela do konca porisano steno, bi takoj šla v porodnišnico se pokazat, ker soli sploh nisem jedla pa ne vem od česa so otekle? komaj hodim.
Jutri pride kolegica k meni dop bova skupaj zaključili vse za ta malga potem bom pa videla če bom kaj boljša. Trebuh pa že vlečem po nogah...
Čist dol mi je padu in to vse se je zgodilo danes pop po tretji uri. Pa začelo me je na 8 min špikat spredaj, potem je naenkrat nehalo po cca treh urah in zddaj je vse ok razen noge in trebuh ki je že skor na kolenih.
tko na hitro, konina, srečno v sredo. ostale, čuvajte ta male. Nočka

(odgovor članu nixie)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?