|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 18:28:17   
orka
helow
šema glej da se kaj takega ne zgodi....ni treba vse zažgatuser posted image user posted image , drugič bo lahko kaka druga tekočina ( beri olje ) no in......
prsne školjke - sicer ne vem kakšne je imela tvoja sestra, da jih lahko  uporabljaš samo 40 min....jaz sem jih prvič uporabljala in sem jih imela non stop gor, saj mo je nenormalno teklo, tud blazinice niso pomagaleuser posted image user posted image user posted image , drugič je bilo malo manj in nisem potrebovala nič, sedaj pa tudi ne....


< Sporočilo je popravil orka -- 16.10.2008 18:30:20 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 18:41:35   
luna8
petra zakaj je tebi vzel bris?

Niste mi odgovorile ali mora imeti novorojenček za domov oblečene 3 plasti po rokah, ker tako sem razumela iz tistega ko ste pisale seznam za domov iz P.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 18:47:16   
ANIME
Lyra.... čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
si le tudi ti šla rodit.


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 18:59:51   
pomar*ANČA*
luna8 glede cotk ti jaz ne znam odgovoriti. bris bo pa vzela  tudi meni na naslednjem pregledu, saj je ravno čas za odvzem brisa- moja ginekologinja  ga jemlje na tri leta, tako kot so pregledi in ravno v teh mesecih bi morala imeti pregled.

danes me tako spodaj boli, vsako brco čutim čisto nizko, sem se že ustrašila, da bo rokico porinil ven user posted image pa včeraj me je zjutraj zagrabil krč v nogo in še danes ne morem normalno hoditi. tako da sem danes v postelji, ampak me že vse boli od ležanja... si lahko potem predstavljate kako sem tečna? nič mi ni prav. dragega tudi že nisem videla cel pop, se je raje umaknil kot pa da bi se pričkal z mano.

jutri delam zadnji dan- začne se mi porodniška!! čeprav mislim da bom še vedno kak dan skočila v pisarno kaj narediti, po par urc oz kolikor bom zdržala, ker vem, da mi bo doma dokcajt, pa še vsak eur pride prav.

se spomente ko sem vas žicala za glasove za miss buši? no, med 10 finalist nisem prišla, kar mi je prišlo precej prav, saj so punce imele precej naporen vikend pa teden, bom pa jutri šla na ljubljanki grad ko bodo izbirai miss. zato tudi danes malce več počivam, da bom jutri polna energije in da bom lahko navijala za mojo favoritinjouser posted image user posted image


(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 19:29:19   
petra *k
luna8, nemam pojma zakaj mi je vzel bris, mi ni povedal, mislim, da zaradi zelo močnega belega toka in izcedka. pa ko mi je vzel bris me je spraševal če me kaj srbi al peče, pa če me voda peče, tak da zato mislim, da je to vzrok. v glavnem danes glih je dobil izvid, ki pa pač ni glih najboljši.

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 19:51:31   
orka
luna8....otrok je že v por. v dve plasti oblečen in ti mu daš gor body pa pliš pajac ali kompl, pol pa še jaknico oz če zelo mraz pajaca....običajno daš otroku eno plast več kakor sebi, in ti imaš verjetno za ven dolg rokav pa še jakno.....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 21:23:56   
orka
KU_KU
saj sploh ne morem verjeti, da ni nobene....kaj pa pol počnete?

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 21:39:26   
Oaza
IZVIRNO SPOROČILO: emina83

tamy-sej če je sam prehlad, pol ti ni treba nič drugega pit kot lekadol (plus c  je meni osebno boljši, pač zaradi vitamina), al pa kake granobile, če te grlo boli, drugače pa itak v user posted image nič ne priporočajo, da se filamo s tabletami, razen če je res nuja.



Ko sem imela jaz take težave, mi je v lekarni rekla NE Lekadol plus c, ampak navadnega in NE septolet za grlo, tako, da poskusi z navadnim Lekadolom, medom, limono...
bris- tudi meni je do zdaj (v nosečnosti) vzel že ene 4x bris. Tudi nevem zakaj. Mogoče res zaradi tega, ker sem imela močnejši izcedek in 1x vnetje nožnice.
luna8- napisala sem bod in 2 majčki ter jopico. Mogoče bom oblekla samo bodi, debelejšo majčko in jopco. Vzela pa bom vse zraven, pa potem vidiš kako in kaj. Tudi v MŠ so nam rekli 2 srajčki in eno garniturico (pliš, volneno,...)+ zimski pajac.



(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 22:06:50   
tamy31
Ojla! Dons pa niste nič kaj dosti čvekale se vidi da jih je nekaj že rodilo ostale pa smo v pripravljenosti nekatere še v predpripravljenosti! Jst sem misla da bo dons že treba it me je začelo v križu bolet potem pa še spodi pa sem šla hitr ležat in no zaenkrat se je pomirilo!
Ja Glede lekadola plus C je tko da ga žal ne smemo res je da vse kar lahko je navadni daleron in navadni lekadol ! Tko da sem si c vitamin kupila posebej ! Upam da bo jutr že kaj bolje!
A Caligula se ni nič javla? Upam da se bo vse dobr izteklo in da čimprej sporoči kaj in kako je z no in njeno bebico!
Sedaj pa grem spat ! Mirno noč vsem skupaj!
Lahko noč!

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 22:11:06   
caligula
meni je pa rekla da mi bo bris takoj po porodu vzela, da zdaj ni realnega pokazatelja, če gre za redni odvzem brisa. če je pa kaj narobe so pa po moje zaradi nosečnosti jemali.meni bi morala vzet takrat, ko mi je povedala da sem noseča, aprila. user posted image

upam da me jutri ne zadržijo v p. user posted image
nisem še štorkle pa dojenčka do konca pobarvala, zdaj pa nimam več moči, ker sem zlagala cotke zadnji dve uri pa tega je TOLK!!!! za dve omari! pa plenice pa pajacki pa štunfki,... ije, se kr nabere.
vsaj kufrčke mam vštimane za malga in zase. sam vseeno bi vsaj do konc mesca še počakala :D

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
16.10.2008 23:52:29   
onur
Če vzame bris med 35 in 37t, je zaradi bakterije, če je prisotna, da ti dajo zdravilo ob porodu, da se otrok ne okuži. Bris je plačljiv.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 7:59:54   
caligula
jaz grem zdaj v nm, pa bom Tinki še prej printala naš drugi del, da vidi kaj se dogaja in kdo vse je že rodil.
se slišmo kasnej, ko pridem nazaj. papa

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 8:02:09   
caligula
uhhh, vsaka stran ima 16 listov, grr, bom ji kr ustno povedala kaj se dogaja :D

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 8:54:17   
luna8
Caligula res si prijazna da tinki poročaš, zihr ji je ful dolčas, ko lahko samo čakauser posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 8:59:33   
carly
Jutr punce,

Caligula dobro opravi, pa Tinko pozdravi, upajmo da ji čas čim hitreje mineva.

Glede brisa, meni ga je vzela ko sem bila na drugem pregledu, to je bil tisti redni bris, ki se jemlje na vsaka tri leta.

Joj kakšn čudn vreme je danes, bo zgleda vsak čas zečelo deževati, bi šla najraje kar še malo spat.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 9:10:21   
jelka123
ko pišete o brisih ,morate ločit bris po pap,ki se jemlje na 3 leta oz pogram zara 3krat vredu bris-to je bris za ugotavljanje sprememb celic na materničnem vratu,bris kateri se jemlje v nosečnosti pa je test s katerim gledajo prisotnost streptokoka b,ki je zelo patogen za otroka,ki se lahko okuži med porodom v ta namen se daje potem antibiotik,do sedaj pa se ta test še ne jemlje rutinsko in je samoplačniško,če ni indikacij za to,se pe jemlje vedno pogosteje in mislim da bo kmalu res pripadal vsemuser posted image ,ne vem zakak šparajo pri taki stvari-zzzs!


_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 9:24:04   
ally79
živjo novembrčice!tudi sama imam rok novembra, pa sem našla tale forum šele zdaj. Ker pričakujem prvegauser posted image imam polno vprašanj:
- napisale ste naj ima 3 rokave, ko gre iz porodnišnice. Kaj pa žabice? ali je dovolj samo pajacek in zimski pajacek?
- koliko mislite, da mora biti dojenček pokrit ponoči? Ali samo s kovtrčkom ali še z dekico?
-tiste, ki boste dale user posted image takoj v pojstlico 120 x 60 in ne v zibko- ali jo boste kaj ''zanjšale''? mogoče s kljukcom. ali naj dojenček spi na sredini postelje ali ga je bolje dati čim bolj na konec postelje, da bo imel občutek, da je manjša postelja?
Vem, da se zdi, da nimam pojma, ampak res sem čisti evednež v vsem tem.
Hvala za pomoč


(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 9:25:18   
ally79
še eno vprašanje: tiste, ki ste se odločili namesto paketa za danar- ali mogoče veste, kdaj ta denar nakazujejo?

(odgovor članu ally79)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 9:47:23   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Danes je pa tako gggrrrrr vreme...........Pa saj bo jutri bolje, bo baje sonček.
Orka user posted image user posted image user posted image  za Emo......še malo pa boste doma in se cartali. Res vam privoščim user posted image .
Sem včeraj hotla najine stvari zlikat, pa sta mami in ati najprej od mene šla v trg.-da kupita za kosilo. In pol prideta nazaj, češ da grem kar z njima in naj moj pride tja na kosilo.....Jaz jima lepo vrata odprem in stojita pred mano s previjalno mizo, ki mi je bla ful všeč....pa sem mislila, da mi jo bo ati sam nardil, pol jo je pa kar kupil. user posted image  ati in mami, res sta me presenetila. Sem kar nekaj user posted image  spustila.....
No, pa bom mogla likat danes....sicer je dan tako primeren. Pa cotike imam vse oprane, samo posušijo se še....
Nič, grem sedaj, ker drugače mi ne bo uspelo vsega nardit......pa še kauč zraven mučit user posted image ......

(odgovor članu ally79)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 10:07:19   
carly
Ally79 pozdravljena.
To je tudi moja prva nosečnost tako da ti kaj dosti ne znam pomagati.Sem bila že vsa zbegana ko sem cunjice kupovala, ker mi še sedaj ni čisto jasno koliko je traba novorojenčka obleči. Je veliko odvisno tudi od tega kako toplo boste imeli notri. nek splošni nasvet je ena rokava več kot jih imamo mi, samo jest sem že na splošno tako zmrznjena, da pomoje ravni nisem pravo merilouser posted image user posted image

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 10:46:18   
bobika1
Pozdravljene.

Danes pa dež... Takšno skisano vreme, jaz imam ful probleme kadar dež pada komi spravim psa ven že tak spi full dolgo potem če je pa dež ...to bi lahka komedije posnela...
V glavnem Orka user posted image user posted image  za Emico, upam da se boste lahko že kmalu doma cartali.

Danes ima ati roj. dan in sva z mamo včeri zvečer pekle tortouser posted image user posted image , komi čakam da jo danes pojemouser posted image user posted image .

No sedaj si grem pa natančno prebrat glede stvari za CSD, da ne bom zarad ene trape tam potem kaj pozabila uredit- ker se mi zdi da bi moj mogu že uredit te stvari za očetovski dopust....

Se potem še oglasim

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 11:11:36   
_katja_
Pozdravljene punce!

Najprej cestitke lyri za dva soncka, pa emi za napredovanje pa klavdy za prvo pomoc,...upam, da nisem kaj spustila.

Denar za paket nakazejo pomoje 15. v mesecu. Vsaj ta mesece je bilo tako. Je bilo pa 269 eur.

Meni se nič ne teče iz bradavic.

Jaz sem imela pa vceraj pregled, je drugače vse vredu. Mali se je obrnil user posted image Tako da je sedaj nastiman pravilno user posted image . Spet mi je rekla, da bo velik. Mene pa kregala glede kg, jih imam ze +15. Ampak počutim se dobro, pa bo ze.
Naslednji pregled imam 3.11. Bi ga imela prej, pa je g ravno na počitnicah. Mi je ful smesno ko vse tako na izi jemljejo tele zdravniki.

Po pregledu sva sla pa z mojim se malo v soping: podloga za previjalno, pa ene hude zametke za iz porodnisnice:) pa plenicke,.... Sva plenice vzela kar 2, ker so od 3-6 kg. Upam, da ne potem ful majhen pa bojo ful prevelike. Bomo pa potem kupili.

Punce uzivajte!
K

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 11:12:00   
luna8
pozdravljena ally79 tudi jaz imam podobna vprašanja kot tiuser posted image

na csd sem oddala 3.10. in je rekla, da bo mogoče nakazano že 14.10. vendar ni bilo, niti odločbe še nisem prejela - po kolikem času ste drugeuser posted image  dobile odločbo?

glede spanja v posteljici, pravijo, da se boljše počuti, če ima manjši prostor, zato sem mislila malo založit, ko bo spal na enem boku, ga bom premaknila bolj k eni stranici, za hrbtom pa založila - kaj mislite druge?

Dejte nasvete še glede drugih vprašanj, ki jih zastavlja ally, ker mene tudi zanimajouser posted image

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 11:39:38   
carly
A je katera za user posted image za spanje kupila tisto blazino za novorojenčke pri Galebu? Jaz sem jo pa bomo vidli kako se kej obnese. Sem pa tudi v raznih knjigah videla da priporočajo da na začetku user posted image tako zaviješ kot je zavit v tisti blazini ko spi, ker se baje počuti utesnjeno kot v maternici.

_katja_ čestitam za pregled. Moja je na glavo obrnjena že od konca avgusta, sem prov čutila, ker so se brce takrat čisto spremenile. Moj me pa zafrkava, da je revca prov boga k je že tolk časa na glavo obrnjenauser posted image .

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
17.10.2008 12:38:03   
_katja_
čao!

Jaz sem oddala tam okoli 20.septembra, takoj ko sem dobila papirje. Odločbo sem dobila mislim, da v roku enega tedna, nakazano pa zdej 15.10. Sigurno moraš najprej odločbo dobit in šele potem denar. Verjetno so na centru bolj počasni in dobis potem denar sele novembra. Ne vem tocno....

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?