|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.10.2009 21:38:46   
borovnicka
No, tudi mi smo ta teden praznovali. Tjaš je dobil za roj.dan prometne znake različnih velikosti - za preprogo in za ulico, tako, da imamo pred hišo postavljene znake na vseh mogočih lokacijah.

Na Tjašev rojstni dan so delavci končali fasado in smo v novi preobleki. Vabljene na kavo user posted image

Jutri Tjan odhaja na tridnevni tabor v Črmošnjice. Se zelo veseli, jaz pa sem malo user posted image . Saj bo. Prvič gre sam nekam - tako da...

Kolega sta na Tjašev rojstni dan dobila Manjo (starejši David pa ima rojstni dan tri dni za Tjanom. razlika pa je tudi leto in pol) - smo se nasmejali naključju.

Lepo se imejte!


_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.10.2009 21:41:41   
moci
mi smo imeli danes popoldne v vrtcu delavnice, kliniko medimedo, pa barvanje obraza, oblikovanje iz pene, pa kajvemkajše.
kuki, če še ponujaš gugalnik ... bomo skompenzirali ...

jaz sem pa utrujena, ker ta teden še nobeno popoldne nisem bila doma. jutri pa upam, da bom.
sva pa jutri in v soboto sami. brez veze. jaz bi šla v topliceeee



sivkamivka, mi smo malo gledali vozičke, ugotovili, da noben ne bo tako fajn (za naše kriterije) kot je bil traxx, najbližje je bil mutsy. kako ste bili vi zadovoljni? teža, velikost, vodljivost, priročnost, ...
in kje se ga najbolj splača kupit?

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   [Brisano sporočilo]
8.10.2009 21:49:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4953
   [Brisano sporočilo]
8.10.2009 21:51:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.10.2009 21:53:32   
@lina
Še jaz pristavim, kaj se pri nas dogaja in kakšen je naš vrtec.
Jaz se nikoli ne bi strinjala s takim načinom odnosa vzgojiteljica - otrok - starš, kot si ga opisala, pikapolona. Prvič način tega sporočanja, drugič pa - a vam je bilo to na roditeljskem sestanku povedano, da morate nadomestiti polomljene igrače? In ste se starši strinjali? Meni je to mimo. Ker vrtec mora imeti kvalitetne igrače, ki se jih ne kupi za vsakim vogalom, ampak mora biti "dobra igrača", "varna igrača", "poučna igrača" itd. Igrače grejo čez 100 in več rok otrok in če imaš (oz. tvoj otrok) to smolo, da ravno tebi ostane v rokah v dveh delih, da starši nosijo breme nakupa nove? Res mi ne gre v glavo?!
No, res je tudi, da morajo tudi vrtci v kriznem letu šparati in paziti na porabo proračunskih sredstev, ampak tako? NI prav, res ne.

V skupinah naših dveh se marsikaj dogaja - pri malemu bomo šli starši in otroci nabirat kostanj, imeli bomo delovno akcijo (tudi starši) urejanja okolice vrtca (sodeluje vrtec v nekem projektu), piknik bomo imeli v maju in zaključek leta bomo imeli na splavu. Pri tavečjemu bomo tudi imeli nekako 3 srečanja skupaj s starši, pa zaključek-slovo od vrtca... Aja pa oboji imajo decembra čajanke z dedki in babicami... Mislim, da je res kar dosti tega.

In še nekaj je kar me čaka jutri - v vrtcu spodbujajo, da otroci praznujejo rojstni dan skupaj s starši. Starši pridejo v vrtec, nekaj tam počnejo skupaj z otroci urco ali dve, pa čeprav mogoče samo pravljico preberejo... Danes so tudi praznovali in so šli k sošolcu domov, kjer imajo manjšo kmetijo, je pa v bližini vrtca in so jih tam pogostili.
Ker moj mali zelo rad "kuha" in meni pomaga v kuhinji, sem se namenila, da bom jutri z otroki pekla piškote. Doma bom naredila testo, potem pa bojo otroci delali rogljičke, pa z modelčki izrezovali, spekli bomo v vrtčevski kuhinji in potem bomo okrasili z barvami in čokolado. Upam, da se bomo imeli lepo.

borovnicka, čak mal, naši prijatelji so tudi dobili ta teden Manjo, ki ima starejšega bratca Davidauser posted image user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Oktobrčki 2006-5
8.10.2009 21:57:13   
moci
saj smo jih gledali v bc, ja.
bomo novega kupili. v rabljene dvomim. če ne bi obdržali traxxa. po mojem je vsak, ki je bil fino rabljen tudi fino zbit.
ja, mi gremo v gozd, tudi brez potke. fensi šmensi mestni vozički so out of questionuser posted image
noben več pa nima strehe, ki jo lepo, kadar dežuje samo potegneš do nog in je otrok pod streho. v rit naj grejo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 8:31:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 8:41:18   
Maxica
Jutrce lepo. Sem ugotovila, da se ful rada javljam ob petkih sem gor. user posted image  
Kaj imate v planu čez vikend? Mi bomo verjetno kar doma, za spremembo paše kdaj biti tudi samo doma. Če nam bo uspelo. user posted image
Piskot, kako je z Ano? Sicer nimam izkušenj glede tega, sam opozarjajo res, da naj medu ne bi uživali dojenčki.
Frrrčafela naša, čimprej se porihtajte vsi skupaj in začnite uživati, no. user posted image
Sivkamivka, kako zdravje? user posted image
Lucika, upam, da uspešno brcaš gospo na d stran od sebe. Pojdi malo v naravo, trikrat globoko vdihni, pa negativne misli stran, šcšcšc. user posted image
Okoli daril mene tudi mal dilema daje, itak me bodo zdaj vsi spraševali, kaj mu kupit. user posted image  Pojma nimam, vem samo, da igrač imata že čist preveč. user posted image Če njega vprašam, reče, avion od Indya. Sam nohte še vedno grize, jebela cesta. user posted image
Mis, kako si ti, naša pogumna nosečka? user posted image  Že kaj slabosti?
Borovnicka, upam, da se bo imel Tjan fajn na prvih počitnicah, pa da mamica ne bo preveč jokala. user posted image  Zdej se hecam, v resnici bi bila pa sama še stokrat slabša. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 8:48:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4959
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 8:50:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4960
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 8:52:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 8:56:43   
borovnicka
sivkamivka - pa ne gre in je v ostalih skupinah. itak poznajo vse vzgojiteljice in ni panike

@lina - a so z dolenjske NM?

_____________________________

nagajivčka TT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:24:01   
Anonimen
glede daril za rojstni dan - če vam bo kaj v pomoč, kaj je naš dobil od drugih:

- tovornjak od CAT - ima nekaj gumbov in gre sam naprej, nazaj, dviga in spušča prikolico, piska....naš je nad tem najbolj navdušen
- cel kup avtomobilčkov, taki ki se razstavijo, postavijo - mega blocks ali nekaj podobnega
- tamale legokocke - nekaj takega kar imajo tudi v Bufu
- oblačila
- torto
- ponujali so nam tudi akvarij z ribicami
- čelada za kolo
- knjigice
- posteljnina
- barvanke, barvice, flomastre....

ah čisto preveč vsega

(odgovor članu borovnicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:24:05   
altati
dobro jutro...jaz sem se pa danes prepustila nostalgiji.
jutro začela s kozarcem whiskija, dobro glasbo, peko torte in piškotov in kupom spominov v glavi...
rezultat - malo prej sem testo za torto rinila v hladilnik, namesto v pečico...hudo:)

dan bo lep, vikend še lepši......želim ga tudi vsem ostalim....

(odgovor članu borovnicka)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:27:25   
altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Če njega vprašam, reče, avion od Indya. Sam nohte še vedno grize, jebela cesta. [image]


maxi, naša Tara jih je grizla do letos.
kakšn mesec nazaj bi me kmalu kap, ko sem ugotovila, da ima punca dolge, nalakirane nohte....13 let in pomagalo nič (nobena nagrada, obljuba, mazilo, nič...). preklop je naredila sama v glavi.
poznam pa dva doktorja znanosti, stara 40 +, ki imata do krvi pogrižene nohte še danes.
jaz se ne bi sekirala za to, res ne...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:27:33   
Anonimen
hm, kaj bomo delali ta vikend ?user posted image

imamo bolj kratkega, ker naš gospod mož v nedeljo odhaja v svet za dobre tri tedne. Je pa revež ves išiast, zato gre jutri na eno ornk masažo, da ga tajke malo pregnetejo. Mi bomo šli pa vmes na kakšna igrala v city park. Tista dežela je Tristanu blazno všeč. Pa na kakšen sladoled. Bo bolj tako izi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:28:23   
Anonimen
Jaša - vse najboljše ! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mati Altati - NA ZDRAVJE !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4967
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 9:30:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:48:39   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: altati


IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Če njega vprašam, reče, avion od Indya. Sam nohte še vedno grize, jebela cesta. [image]


maxi, naša Tara jih je grizla do letos.
kakšn mesec nazaj bi me kmalu kap, ko sem ugotovila, da ima punca dolge, nalakirane nohte....13 let in pomagalo nič (nobena nagrada, obljuba, mazilo, nič...). preklop je naredila sama v glavi.
poznam pa dva doktorja znanosti, stara 40 +, ki imata do krvi pogrižene nohte še danes.
jaz se ne bi sekirala za to, res ne...


Ma ne, saj lih v kakšne travme ne padam zaradi tega user posted image , sam priznam, da bi mi bilo ljubše, če jih ne bi. Grdo mi je. Pa kr takole podzavestno on to grinca, niti sam ne ve, kaj počne. Mu jih pa po moje že več kot pol leta nismo postrigli. Sem mu zadnjič rekla, naj si jih še na nogah začne, kolk mi bo šele s tem prišparal dela. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 9:50:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:51:01   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: altati

dobro jutro...jaz sem se pa danes prepustila nostalgiji.
jutro začela s kozarcem whiskija, dobro glasbo, peko torte in piškotov in kupom spominov v glavi...
rezultat - malo prej sem testo za torto rinila v hladilnik, namesto v pečico...hudo:)

dan bo lep, vikend še lepši......želim ga tudi vsem ostalim....


Čin čin in na zdravje, Jaša pa - vse najboljše. user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:53:26   
altati

IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka



poznam pa dva doktorja znanosti, stara 40 +, ki imata do krvi pogrižene nohte še danes.



na odraslem moškem je pa to eden najbolj odbijajočih znakov, priznam. meni so roke na prvem mestu, že od nedaj


se popolnoma strinjam.
meni so tudi roke prvo, kar pogledam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:54:29   
altati
maxi - hvala! še ti si privošči kozarček na Jaševo zdravje.

pri nas ima še moj gospod mož v nedeljo okroglo.

zdaj sem na gibboniju in tretjem kozarcu, rumovi polmesci so že, nuttela torta čaka na mazanje...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:55:24   
altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: altati


IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Če njega vprašam, reče, avion od Indya. Sam nohte še vedno grize, jebela cesta. [image]


maxi, naša Tara jih je grizla do letos.
kakšn mesec nazaj bi me kmalu kap, ko sem ugotovila, da ima punca dolge, nalakirane nohte....13 let in pomagalo nič (nobena nagrada, obljuba, mazilo, nič...). preklop je naredila sama v glavi.
poznam pa dva doktorja znanosti, stara 40 +, ki imata do krvi pogrižene nohte še danes.
jaz se ne bi sekirala za to, res ne...


Ma ne, saj lih v kakšne travme ne padam zaradi tega user posted image , sam priznam, da bi mi bilo ljubše, če jih ne bi. Grdo mi je. Pa kr takole podzavestno on to grinca, niti sam ne ve, kaj počne. Mu jih pa po moje že več kot pol leta nismo postrigli. Sem mu zadnjič rekla, naj si jih še na nogah začne, kolk mi bo šele s tem prišparal dela. user posted image


moja Tara jih je eno obdobje, tam od 3-5 let res tudi na nogah....zdaj je pa preklop naredila...pa bi človek rekel, da nima nobene travme manj, kvečjemu več, glede na to da je v puberteti..

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Oktobrčki 2006-5
9.10.2009 9:57:25   
altati
lina - hvala, hvala, hvala....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?