|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:11:26   
@lina
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka
naročili smo dvojčke


uau, iskrene čestitke, in to dvojneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:13:06   
@lina
khm, dobro mi gre, vsaka druga stran se začne z mojo sončnicouser posted image user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:20:03   
frrrr
kje začet?

bom pri nas... v vrtcu imajo slinavko. naše dete je zjutraj nakazalo, da ga boli uho. po večerji je začel kuhat in zakuhal na 38.5. sva mu dala calpol. v službo sem napisala mail, da me jutr ne bo. in potem je še izbruhal večerjo po postelji. zdaj pa spi. gremo zjutraj k zdravniku.

včeraj smo uvedli zvezdice in pike. pravila spoznava sproti, ker je še premajhen, da bi mu vnaprej lahko povedala vse. sicer sem poskusila, a ga ni kaj preveč zanimalo user posted image v nedeljo proti večerju je postal prav grozen. sva mu nekaj prepovedala, a je to še vedno počel, zraven pa govoril PRIDEN BOŠ. pa sva mu začela najprej grozit, da bova darila pospravila. ker ni nič pomagalo, sva mogla besede uresničit.
včeraj popoldne dobil zvezdico, zvečer tudi in za uspavanje tudi. danes za nagrado dobil vrtalni stroj (darilo babice) nazaj.
danes sem šla malce prej iz službe in smo šli v zoo. sva ga enih 10x opozorila, da bomo šli domov, če ne bo nehal vleči nog... ni zaleglo in smo šli domov user posted image seveda za popoldne dobil piko. zvečer bil zelo priden, dobil zvezdico. v postelji pa norel in kričal (možno, da ga je trebušček bolel) in dobil piko -> sem mu odnesla viličarja, ki ga je včeraj dobil od moževe sestrične. no, potem je pa čez 5 minut bošček bruhal user posted image
tale trma... do predvčerajšnjim se ga je dalo nekak motivirat, da je bil priden... zdaj pa samo še govoril priden boš, delal pa drugače. mislim, da bo v roku enega tedna pogruntal sistem in bo dobil še lego zoo in gasilski avto nazaj... pa seveda viličarja user posted image evo, smo rešili in se ne rabim sekirat, pa kričat... mu mirno povem, da ni priden in dobi piko, ter mu razložim posledico.
muki - mogoče bi tudi pri vas palilo. sicer pa metanje kruha po tleh poznamo tudi mi in ne vem kako jim v vrtcu uspe, da to ne počne. odrivanje hrane in pijače izpred sebe smo nekak umirili. bilo pa pred meseci prav grozno. ta uspeh moram pripisat vrtcu, nam ne bi kr tko ratalo.

grem preverit temperaturo, pa potem naprej...

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:20:43   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: @lina

khm, dobro mi gre, vsaka druga stran se začne z mojo sončnicouser posted image user posted image
odlično ti gre user posted image rada gledam tvoje sončnice in tut berem jih rada

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:39:50   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

jaz sem pa noseča


d best user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke. bravo ata in mama sivkomivkouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:46:14   
frrrr
37,8 v ušesku. vredi bo. calpol je itaq zbruhal, ker je 10 minut po njem bruhal. zgleda, da ga trebušček tolk matral. upam, da nismo še slinavke fasali. user posted image

kaj še dogaja. ker mali hodi sam spat, se sama ne odpravim v posteljo pred 12. uro. nekje do pol druge zaspim. to je pri meni klasika. a prej sem cca. 2x tedensko zaspala z njim ob 20ih. ker teče že 3. teden, sem že zeloooo zaspanaaaa user posted image

aha, pa hvala vsem za čestitke!

muki, Jašonko bomo drugo leto delali. tifol že imam nabavljen, pa v petek sem pozabila, da moram kontracepcijo papcat in bom očitno en mesec brez. al pa sploh ne bom več papcala... mogoče kr za tifol zamenjam user posted image

Maxica - na vaših mini počitnicah ste imeli pa krasno vreme. CAR = tako je ime našemu mucku, ki je zadnji 2 leti pri tašči na "počitnicah". ravno včeraj sva mu z Jašo nabavla novo "drevo" za kremplje brusit, ker je starega uničil user posted image si pri čestitki omenjala carja user posted image

*lina* - kako se počutiš kot dipl? sej ti lahk čestitam, a ne? user posted image

Remy - ratalo ti bo! user posted image nč panike, VSE znaš!

psaša - Miha ve za dojenčka? naš mali bi zihr vsem povedal. na cesti srečava kakšnega strička ali tetko, pa vsem razlaga kam greva ali kaj podobnega user posted image

piškot - uporabljate baby phone? mogoče s tem poskusite. nam se obnese. je iz igre prešlo na resno spanje. js ne bi odnehala, ker boste ob drugem poskusu imeli veliko večje probleme.
pikice Jaše ne srbijo. jih je pa mali mio. bom jutri pri zdravniku še za tole malce zatežila. se mi zdi brezveze hodit k P zaradi tega, če ga nič ne motijo, ker lahk sam še kaj drugega fašemo zravn.


Lu - pozdravi svoje koleno! si pa prava športnica postala. in držim pesti, da ti v prihodnje izpit uspe... fajn se nauči.

muki - naš mali je trmast... je pa verjetno manj kot kakšen drugorojenec, ker nima zgleda kako se lahko mrda user posted image tile naši maččki vse posnemajo in verjetno vaša Iva tut Nežo kdaj posnema. samo zate user posted image
sladkarije - bombonov ne je, obožuje pa čokolado. skoraj vsak dan dobi nekaj - ali čokoladni jajček ali vrstico kinder čokolade ali 2dcl čokoladnega mleka. enih 2x tedensko se zgodi, da ni gre dan brez tega... no, takrat pa ponavadi čokolino je in smo skoraj na istem user posted image
od suhega sadja Jaša obožuje rozine. ponavadi mu narežem kakšno sadje in še malce rozin dodam. najprej so rozine, potem šele jabolko ali kaj drugega user posted image
knjige - listov v knjigah Jaša ne trga, tudi riše zaenkrat še ne po knjigah. se pa do knjig grdo obnaša na ta način, da jih vrže na tla in hodi po njih. tega ne znamo rešit. no, mogoče nam bo zdaj z zvezdicami in pikami uspelo. bomo s časom razširili in dodali nekaj pravil
user posted image

mož ponoči malega ne sliši. tudi, ko smo spali skupaj, ga ni slišal oz. se je redko zgodilo, da ga je slišal, ker sem prehitro odreagirala. če me ni oz. mu povem, da je on zadolžen za malega, ga sliši. zgleda, da se čisto odklopi, če ni zadolžen za malega user posted image

mis - ti že na aerobiko, js se še po dveh letih nisem spravila zraven user posted image

zdej pa mislim, da sem vse pokomentirala... lepo spite in bodite zdravi!


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:46:32   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

jaz sem pa noseča


Ole      . A smo zabili žebljico na konico Sivkamivka. Super, super, super. Res sem vesela. Iskrene čestitke


naročili smo dvojčke, zdaj imam pa zapovedano počivanje


vau.

super

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:46:54   
frrrr
aja, sivkamivka... kdaj pričakujete?

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 21:47:43   
frrrr
petek - sem za

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 22:06:00   
piskot
sivkamivka kapo dol. pri vas, ko se dela, se greste pa cist zares user posted image upam da bo vse okej, pa da ti ne bo treba zdaj se x mesecev lezati. kdaj pa imas rok?

frrr pozdravite se. kar jaz martina poznam, bi mu tele zvezdice in pike prav dol visele. vam pa veliko uspehov. nam s skrivanjem in jemanjem igrac ni uspelo nic. itak jih ima ziljon. pol pa ena gor al pa dol.

lina NO IIIIIN?

remy naredi kak dan pavze, saj se ti bo se zmesal.

moci, pikapolona a mi smo se za?

grem zdej racune placat.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 22:06:47   
psaša
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

jaz sem pa noseča


Iiiiiiiiiii, čestitam user posted image . Pa še dvojčki user posted image user posted image . Kdaj imaš pa rok?

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 22:31:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piskot



remy naredi kak dan pavze, saj se ti bo se zmesal.




ne bo, se mi je že in se mi šeuser posted image

pavza bo pa jutri, kakorkoli bo, bo pavza do ponedeljka, ker jaz ne morem več!
Se pa ful pametno počutim k se učim te upravne postopke pa obligacije, pa pogodbe.......edino piflanje kaj kateri zakon vsebuje je kr neki, pa še nekaj, naša stroka je prfuser posted image , obstajajo nameni veterinarstva, naloge vet., dejavnosti vet.......pa kar nekaj, da ne govorim, da vsako leto mal zakon spremenijouser posted image , mislim, a ni vseeno v katerem zakonu nekaj piše, potem pa to isto stvar samo copy paste v drug zakonuser posted image , potem vsako leto posebej izdajo odločbo za preglede in cepljenja, pa odkar sem jaz na faxu so skoz istiuser posted image  in še in še, da se ti zmeša in meni se žeuser posted image
Zdaj pa upam na ena lepa vprašanja jutri, da bom znala, enkrat mam pa tudi jaz lahko "zegen", pol pa v službo in če mi vse to rata vas potem JAZ enkrat častim eno pijačkouser posted image


sivkamivka- user posted image  zauser posted image user posted image  ali karkoli že bo.............kdaj pa bo predvidoma??

< Sporočilo je popravil Remy -- 14.10.2008 22:32:17 >

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 22:40:57   
mis
sivkamivka čestitam!
sem se pa nasmejala. kar tako med eno lunino debato ti kar blekneš. Noro. Pol pa še izjaviš da so dvojčki. Noro!user posted image

Jest bi oreščke prosim. Ven na gorenjsko pa verjetno ne bom hodila. Priznamuser posted image

Nočko. Sem utrujena...

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktobrčki 2006-5
14.10.2008 23:24:26   
lucika
uvau, danes je pa tule zanimivo...
čestitke sivkamivka!!!! dvakratne!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 7:00:56   
frrrr
Eva - če nas tvoja mamica še kaj bere... vsenajlepše za 2. RD!

user posted image

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 7:03:24   
frrrr
dobro jutro.

mi smo imeli pestro noč. preden sva se odpravila spat, je enih 3x bilo izi posredovanje. potem sva pa tamauga v zakonsko posteljo preselila, mož pa na kavču zakraljeval. in med polnčjo, ter zdaj sem spala glih ene 2 uri user posted image bošček jokal da ga ušeska bolijo, pa kuhal do 38.9. zdaj spi, ker dobil ob 6ih calpol. kličem zdravniku za termin, pa skoz zasedeno.

lep dan!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
15.10.2008 7:52:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 7:54:26   
psaša
Jutro. Ma kdaj se nehajo te slabosti in slabo počutje, ker sem že prav zmatrana od tega.user posted image
Ja, naš mali je tudi prava trmica in on bi vse po svoje, mamo take borbe. Hrano tudi mečemo, sok polivamo. HB ni tolk mahnjen na sladkarije, oziroma čakam, da spregovori, da bo lahko se začel zmišljevati kaj bi on jedel.user posted image  Pa čips bi jedel, pa smoki, pa piškote, seveda, če oči je. Ne moreš verjeti koliko sta si podobna, ma skor ista sta user posted image .

frrrr Miha ve za dojenčka, pokaže, da je v trebuščku, ampak mu ni še zanimivo. Govori okoli pa ne, ker še ne zna user posted image . Saj po mojem bi vsem povedal, če bi znaluser posted image .

Remy držimo pesti

Eva vse najboljše za 2.rojstni dan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 7:57:35   
psaša
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

hvala za čestitke vsem. tudi za naju je bilo veliko presenečenje. rok imam konec maja, ampak dvojčki se ponavadi malo prej rodijo.

zdaj bom malo več tu visela, da si bom krajšala dneve



Madona, a smo vse majčice. user posted image   Ti, jaz, pa še ena skrivna nosečka, ki se vam še ni razkrila, pa mogoče še *lina*.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 8:20:32   
muki1
Dobro jutro.

Frrrr, te pa praviš, da Jaša noge za sabo vleče user posted image  user posted image . Sem se narežala, ko sem si ga predstavljala. Ampak res vama moram z možem reči kapo dol za vztrajnost, doslednost, potrpežljivost....uh, se vidi, da si še mlada in še ,,imaš živce,, user posted image . Res mi je všeč vajin pristop. Super sta in le tako naprej. Je pa res, da je od otroka do otroka odvisno, kako dojema stvari in koliko si pusti dopovedati. Jaša me zelo spominja na Nežo. Z njo sem se lahko vse zmenila, zelo hitro je začela govoriti in je bila lepo vodljiva. Ivi se je*be. Kot je rekla Piškot za Martina, tudi njej dol visi. Včeraj smo se peljali v avtu in je nekaj prepevala( uno od pojočega kužka...glava,rame,noga,prst.....) pa noben ni seml muksniti v avtu. Kdor je hotel dati kakšen komentar, pa tudi če smo ji želeli dati kompliment, je bil nazijan in se je samo drla TIHO! Pa prepevala naprej. Ampak posluha pa nima user posted image .

Ja, naša Nežka je pa v soboto zbolela. Smo bili na kostanjevem pikniku in je prišla k meni vsa bleda, češ da je utrujena in jo vse boli, ji potipam čelo, ki je žarelo in smo ji namerili 38,9. Seveda smo spokali domov in je ostanek dneva preležala ob čaju in Calpolu. V nedeljo je bila boljša do večera, ko je spet zakuhala in še bruhala. V ponedeljek je bila dobra, brez vročine in sem mislila, da ji gre na bolje. Včeraj pa jo je tako začelo boleti uho, da je tulila od bolečin in na srečo je naša p. ravno v torek popoldanska, pa smo jo kar obiskali in ima močno vneto uho. Je dobila antibiotik za dva tedna. Torej se ji obetajo kar lepe počitnice, saj v vrtcu ne dajejo antibiotikov.

Tudi naša druga svečka se naglo približuje in ker je gospod Velkavrh za soboto napovedal še kar vreme, smo se odločili, da bomo praznovali v soboto, da to hordo otrok lahko tudi ven naženem, drugače nam bodo itak razbili pol bajte. Zdaj sem pa v mrzlični organizaciji, ker jaz rada gostim in pripravljam različne prigrizke, torej se kar prijetno zabavam ob brskanju po netu in iskanju receptov za prigrizke. Saj na koncu bodo pa dobili Šparove narezke, ker mi bo zmanjkalo časa.
Torej v soboto žur za otroke, v nedeljo kosilo z babicama in dedkoma, v ponedeljek pa dan D in intimno praznovanje naše male družinice. Uh, veselo bo, samo naj Neža ozdravi, pa bo.

Mis in Lu, vidve sta res vražji. Saj zato pa tudi tako dobro izgledata user posted image .

Remy, upam, da ti uspe.

*Lina, če ne bi bila user posted image , bi te kar obtožila, da si včeraj diplomirala, zdaj pa nekje pijančuješ user posted image .

Sivkamivka, pa ti si res faca. Kar dva bosta user posted image  user posted image  user posted image . Ej, ma ful sem vesela zate.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 8:23:45   
muki1
Psaša, helau. Ja, vas je pa res velio majčic. Boste vedno temo posrale na Čvek v pričakovanju s svojimi medsebojnimi fintami, pa nobeni ne bo nič jasno user posted image .

Jaša, držimo pesti za hitro okrevanje.

Torej bomo mele zdaj Sivkomivko in Altati obe na prisilnem mirovanju. O, to se bo iskrilo na forumu. Si moram narediti zalogo kokic user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 8:31:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: psaša

IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka

hvala za čestitke vsem. tudi za naju je bilo veliko presenečenje. rok imam konec maja, ampak dvojčki se ponavadi malo prej rodijo.

zdaj bom malo več tu visela, da si bom krajšala dneve



Madona, a smo vse majčice. user posted image   Ti, jaz, pa še ena skrivna nosečka, ki se vam še ni razkrila, pa mogoče še *lina*.


no dej, kaj nas hecaš, pridem že tko vsa na trnih sem gor, potem še tole preberem, zdej me pa firbec matrauser posted image

(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 8:37:18   
psaša
Remy malo pobrskaj na majčicah 2009 in jo boš našla, ni več anonimna. user posted image  

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktobrčki 2006-5
15.10.2008 8:42:51   
Maxica
Dobro jutro, pridne, kolk ste napisale.user posted image Pokomentirat danes še ne utegnem, ker ne pridem na vrsto pri računalniku, mož ima še danes ful dela, pol bo pa samo naš par dni.
Edino čestitam naši Sivkimivki za prihajajočo dvojno srečo. Naj bo nosečnost lepa, zdrava, otročka pa prav tako super krasna, kot je Blaž. Pazi nase in na trebuščka.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
15.10.2008 8:47:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?