|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 11:27:51   
Anonimen
pomoje je patkapatatka mislila tegale: http://www.ebaby.co.uk/bebe-confort-1/trio-high-trek-stralight-grey.html

Jz sem tut na začetku tega gledala, samo ima takooo mali športni del pa MC lupinica ne paše gor ... in to sta mi bila veliiiiika minusa.


< Sporočilo je popravil Otika -- 31.7.2009 11:29:19 >

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 11:57:21   
Aniiita
Zdaj pa imamo tudi mi mutsy-ja doma! JUHU user posted image Sicer zaenkrat samo podvozje in košaro, ma do marca tudi ne potrebujemo drugega. Sem tako vesela..bi ga že kar vozila..ma bo treba počakat še do oktobra user posted image

Če morda katera proda ali bo prodajala nakupovalno košaro in dežno prevleko za športni del- se priporočam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 12:41:41   
Emili1
Aniiita: oporsti nisem zasledila na prejšnjih postih: a imaš 4riderja z napihljivimi kolesi? A si ga naročila v BC?

Jaz tudi razmišljam, da bi najprej kupila sam ogordje + košara, ker imam rok decembra..ko pa si finančno opomorem še športni del.

Kakšne barve pa si vzela košaro, a lahko kako fotko gor prilimaš? Hvala.

Sicer pa kar lepo vadi vozičkanje po stanovanju, da boš oktobra profiuser posted image

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 13:21:09   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

pomoje je patkapatatka mislila tegale: http://www.ebaby.co.uk/bebe-confort-1/trio-high-trek-stralight-grey.html

Jz sem tut na začetku tega gledala, samo ima takooo mali športni del pa MC lupinica ne paše gor ... in to sta mi bila veliiiiika minusa.



aha. ta pa mi ni prevec vsec oz. mojemu ni vsec. mislis da ta lupinica ni dobra? kr zgleda taka zanimiva. vesoljskauser posted image ampak ta vozicek ni drazji od mutsya ne... kr je rekla ce bi mela 200 eu viska bi kupila bebe confort... kolko sploh stane mutsy?user posted image sportni del plus ogrodje(pri sliderju) je menda okrog 450 eu ne?pol pa se kosara pa lupinica pa ce se kake dodatke kupis pa si na 700 eu al pa 800??je tak?al je cenejsi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 13:25:23   
Tanja_
Jaz bom čez dober mesec ali dva prodajala košaro-Team white, z modro notranjostjo. Če bo katera zainteresirana....

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 13:28:18   
Anonimen
Ne vem kaj je s to lupinico, samo vem da sta na testih najbolje ocenjeni samo MC in Römerjeva in to je bilo pri meni poglavitno vodilo pri nakupu.
Glede cene za 4riderja pa takole ... midva sva dala 1 leto nazaj za ogrodje single-spoke z usnjem + košara + športni del 570€ ... potem smo pa dokupili še:
  • adapteji za MC ... 19€
  • nakupovalna košara ... okoli 35€
  • zaščita za dež za športni del ... okoli 35€
  • dežniček ... okoli 20€ ... za košaro in lupinico ok ... ko je pa športni del stran od mamice obrnjen je pa neuporabna in smo kupili še pepeny (22€)
  • footmuff ... se ne spomnim točno zneska ... okoli 40€

No in potem takole seštevaš in se držiš za glavo.

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 14:56:13   
KulGirl
Jaz sem sedaj izkoristila akcijo v Baby centru in sem kupila Mutsy 4rider ogrodje single spoke, nakupovalno košaro, adapterje za MC lupinico, Easy fix podstavek in MC lupinico. Dobila 5% gotovinski popust in za 110€ bonov, ki jih bova vnovčila ob nakupu Mutsy košare in športnega dela. Ja pa footmuf bova tudi verjetno naročila za naslednjo zimo, da bo ista barva kot športni del.
OTIKA ... a mi lahko daš link do footmufa, ki ga imaš, ker na njihovi spletni strani je več tega in sploh ne vem kateri je tapravi.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 15:00:52   
Anonimen
Tale footmuff imam, samo druge barve:

user posted image

Ja sva tut midva tak vikend kupila voziček, ko so imeli akcijo in sva dobila 110€ v bonih nazaj.

(odgovor članu KulGirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 17:03:31   
Aniiita
Emili, midva sva se odločila kar za rabljenega, veš. Sva dobila podvozje rabljeno tri mesece in se kar odločila zanj. Košara je pa malo starejša, no. Športni del z dodatki bova verjento morala kupiti nov, ker se samo športni del gotovo težje dobi rabljen..vendar morda pa..imava pa sedaj časa do novega leta..
Je pa 4 rider z napihljivimi kolesi in košara je svetlo modre barve. Taka:
http://www.mutsy.nl/products/4rider/colors (upam, da se vidi barva..slikce ne znam prenest od tu..)

Sv. modra barva je obema všeč..tudi če bi kupila novega, bi si izbrala v taki barvi.. oz. malo svetlejši..tako kot je Otika nalimala zgoraj.

Kdaj je bila ta akcija v BC? Ker sem naročena na njihovo smsobveščanje, pa nisem nič dobila user posted image Kje ste pa izvedele za akcijo?

< Sporočilo je popravil Aniiita -- 31.7.2009 17:05:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 17:04:23   
Aniiita
ah, ne vidi se barve..team ocean je..

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 17:07:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aniiita
Kdaj je bila ta akcija v BC? Ker sem naročena na njihovo smsobveščanje, pa nisem nič dobila user posted image Kje ste pa izvedele za akcijo?

Moj je naročen na Baby Centrove SMS novičke in en petek je prišel sms, da je naslednji dan ta akcija in sva se odločila in šla ... sva imela pa preklemansko srečo, saj so vse imeli in sva samo odpeljala.

Drugače so pa akcije objavljene tudi na njihovi spletni strani, tak da jo je fino čekirat vsak dan.


< Sporočilo je popravil Otika -- 31.7.2009 17:08:39 >

(odgovor članu Aniiita)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 17:57:59   
Emili1
Kulgirl: a napišeš prosim koliko so stali posamezni proizvodi..adapter, nakupovalna košara... Hvala!

Jaz sem tudi klicala v BC, ampak se mi zdi vseeno ogordje vseeno ceneje na tej strani http://www.pingpong-online.de/osc/product_info.php?cPath=3_260&products_id=563

Aniita. ful lepa barva in čestitke za ugodne nakup

Pa še eno vprašanje, upam da ne preveč neumno. Kako boste uporabljale footmuff .. a to je za pol ko je otok že velik, ali ko je še v košari?? Se oprvičujem, ampak tejle vozički in dodatki so cela znanostuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 18:09:51   
Emili1
footmuff. sem že dojelauser posted image user posted image . ne vem kaj me je zmedlouser posted image

(odgovor članu Emili1)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 19:27:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Emili1
Kako boste uporabljale footmuff .. a to je za pol ko je otok že velik, ali ko je še v košari??


Emili, footmuf se uporablja na športnem delu ... je tako fino narejen, da se zgoraj zatakne za naslonjalo in ne leze dol. Za v košaro je pa najbolj fino ovčjo kožo kupit pa otročka oblečenega v kombinezonček nanjo položiš pa ga s šeeno toplo deko pokriješ in tisto pokrivalo od košare čez, pa mu je toplo ko bubici tam notri ... jaz sem prejšnjo zimo tako delala in moja tamala je bila vedno lepo topla, ko sem jo potipala.

(odgovor članu Emili1)
  Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 21:06:00   
Emili1
Otika: najlepša hvala za pojasnjila. Tebi bi morali iz Mutsya že kako provizijo plačat, ker nam tako lepo in prijazno pojasnjuješ glede teh vozovuser posted image user posted image

Zlata si. user posted image Lepo vozičkaj še naprej, če pa bom še kako informacijo rabila se priporočam.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
31.7.2009 21:20:30   
Anonimen
Lej, saj če nebi bila zadovoljna, ne bi tako razlagala ... saj ko sem imel probleme z ogrodjem ste tudi vedele, a ne? user posted image

(odgovor članu Emili1)
  Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.8.2009 10:59:30   
KulGirl
Glede cen je pa takole (bom napisala koliko je bilo s 5% gotovinskim popustom):
-ogrodje 4rider single spoke (napihljive gume): 256,49€
-adapterji za MC lupinico: 18,99€
-nakupovalna košara: 28,49€

-Maxi cosi cabriofix: 132,99€
-Maxi cosi easy fix: 132,99€

Sem pa ravno včeraj naredila izračun kaj se bi bolj splačalo, nakup v BC ali na omenjeni spletni strani in sem prišla do zaključka, da s temi boni, ki jih bom vnovčila pri nakupu košare in športnega dela ter 5% popustom pride ceneje kot na oni spletni strani.
Če pa ne bi koristila te akcije, je ceneje na spletu.
Vse skupaj (ogrodje, adapterji, nakupovalna košara, MC cabriofix lupinica, Easy fix podstavek, košara, športni del ter footmuf) me bo prišlo, če upoštevam bone in popust, cca. 767€

< Sporočilo je popravil KulGirl -- 1.8.2009 11:02:18 >


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
1.8.2009 18:56:01   
Emili1
Kulgirl: hvala za cene. Ja res si ful dobro prišla skozi. Ta spletna stran ima tudi 5% popust, tako da so cene tud mal nižje. Sicer pa se res v Bc splača kupovat izklučno ko so take akcije za bone in popusti, ker cene so res visoke. No upam, da bom tudi jaz kako akcijo ulovila..do decembra imam še čas.

Lp

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.8.2009 23:24:55   
patkapatatka

IZVIRNO SPOROČILO: little angel

IZVIRNO SPOROČILO: patkapatatka

Če bi se še enkrat odločala v tem cenovnem razredu bi ga najverjetneje znova kupila.
+ je dosti od okretnosti in lahke vodljivosti z eno roko, nastavitev položajev, premeščanja ročaja, sedeža, višine košare,..
- kratka strehica na športnem sedežu (jaz sem jo podaljšala s pepenyjem); nezmožnost nastavljanja naklona ležišča v košari (res pa ne vem kateri mutsy vse to omogoča)

Če bi pa imela še 200 evrov viška pa bi najverjetneje kupila voziček bebe comfort


katerega? tega? http://www.ebaby.co.uk/bebe-confort-1/duo-mura-mura-stroller--creatis-fix-car-seat-oxygen-cream.html  al katerega drugega?
teza pri sliderju... pise 13.2. kg. to je teza samo okvirja ali s sportnim delom oz kosaro?
hvala



Tega http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_poussette_loola_up.htm oz. za je še boljši http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_poussette_loola_up.htm.

za težo mislim da najdeš podatke na spletni strani, nimam pojma.
Ni ravno med najlažjimi vozički

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
2.8.2009 23:31:53   
patkapatatka

IZVIRNO SPOROČILO: little angel

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

pomoje je patkapatatka mislila tegale: http://www.ebaby.co.uk/bebe-confort-1/trio-high-trek-stralight-grey.html

Jz sem tut na začetku tega gledala, samo ima takooo mali športni del pa MC lupinica ne paše gor ... in to sta mi bila veliiiiika minusa.



aha. ta pa mi ni prevec vsec oz. mojemu ni vsec. mislis da ta lupinica ni dobra? kr zgleda taka zanimiva. vesoljskauser posted image ampak ta vozicek ni drazji od mutsya ne... kr je rekla ce bi mela 200 eu viska bi kupila bebe confort... kolko sploh stane mutsy?user posted image sportni del plus ogrodje(pri sliderju) je menda okrog 450 eu ne?pol pa se kosara pa lupinica pa ce se kake dodatke kupis pa si na 700 eu al pa 800??je tak?al je cenejsi?



Košara + športni del z ogrodjem 570 evrov
z dodatki (dežna prevleka,..) 660 ojrov

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.8.2009 12:56:48   
Emili1
Pozdravljene "Mutsyke" user posted image

Jaz bi pa imela še eno vprašanje glede 4riderja:

- kako je z amortizerji na vozičku, jih ima na prednjih kolesih? Na spletni strani o tem nič ne piše.

Če jih nima, a tiste ki imate ta voziček jih pogrešate?

Hvala in lepo vozičkajte.

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.8.2009 13:00:08   
Anonimen
Emiuli, tut o tem je že tekla debata tule ... noben Mutsy nima amortizerjev, samo je že konstrukcija vozilčka taka pa napihljiva kolesa, da tresljaje kar solidno ublaži ... jaz vsakodnevno po makedamu šopam pa mele nič preveč ne trese (isto kot tamalega od ene, s katero greva velikokrat skupaj na sprehod, pa ima High Trecka, ki ima amortizerje na vseh 3h kolesoih).

(odgovor članu Emili1)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
3.8.2009 20:31:12   
Emili1
Otika hvala še za to pojansnilo. Pa saj sem brala za nazaj, ampak sem očitno spregledala. Nenazadnje se je okoli teh vozičkov nabralo že 20 koristnih strani.

Sej se mi je zdelo, da ni panike glede teh amortizerjev..Tudi sama bom vzela napihljiva kolesa, za po makadamu bo ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2009 23:43:55   
čebelca2
hja glede teh popustov v bc-ju. men so tkole razložil. popusti so samo na blago iz zaloge in te akcije da ti dajo bone enako. sej možno da so me tud nateg.... ampak men je res tko rekla v btc-ju. torej se pri mutsyu lahk kr pod nosom obrišeš, ker težko prideš do njega oziroma morš met srečo da imajo kaj na zalogi. 

(odgovor članu Emili1)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2009 23:50:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čebelca2

hja glede teh popustov v bc-ju. men so tkole razložil. popusti so samo na blago iz zaloge in te akcije da ti dajo bone enako. sej možno da so me tud nateg.... ampak men je res tko rekla v btc-ju. torej se pri mutsyu lahk kr pod nosom obrišeš, ker težko prideš do njega oziroma morš met srečo da imajo kaj na zalogi. 

Prav ti je povedala. Sva imela pa midva tak krompir, da so bili željen okvir, košara in športni del ravno na zalogi v času te akcije.

(odgovor članu čebelca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?