|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.8.2009 14:56:08   
HM84
e športnega dela, pri čemer
IZVIRNO SPOROČILO: endrina
...
Ker bom drugega otroka rodila v zimskem mesecu, se mi postavlja vprašanje ali naj sploh za teh 5-6 mesecev, kolikor se nekako otrok vozi leže, torej predvsem čez zimo in spomlad kupujem globoko košaro. Razmišljala sem namreč o nakupu le športnega dela, pri čemer bi dokupila zimsko vrečo, da je otrok bolj na toplem.
...


ENDRINA
Poglej par postov višje, mene so spluvaleuser posted image

Kot že rečeno, jaz imamo samo športni del, če se malo znajdeš, se da postaviti v ravni položaj,  da ni luknje, res pa je da je malo pod kotom, kar pa otroku ne škoduje. Seveda podstaviš podlogo...
Posteljico v porodnišnici in doma tudi lahko pod kot postaviš, pa jim to ne škoduje, mar ne?!

Moj otrok je bil rojen konec maja, če pa bi bil zimski, pa bi sigurno kupila košaro. V njej je novorojenček le bolj na toplem. Lahko kupiš tudi rabljeno ali se znajdeš kako drugače, kot sama praviš... Odločitev pa je seveda tvoja...

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.8.2009 16:16:42   
endrina
Zanima me še ali ste se pri ročaju odločile za usnje ali penasto kombinacijo ter kako se kaj obnese eno in drugo kar se tiče obrabe materiala.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
19.8.2009 17:27:06   
Anonimen
Moj dragi je hotel imeti usnje ... prodajalec je rekel, da je usnje tudi vzdržljivejše. No samo nam je začel ročaj po pol leta uporabe cvetet pri sredinski tipki (šiv je počil) in smo ga reklamirali in dobili drugo ogrodje ... pa šeeni ki jih poznam, se jim je pa usnjen ročaj napihnil in zgleda, kot da ima na enem koncu bulo. Tak da res ne vem, če bi se šeenkrat odločila zanj. Je pa po videzu vsekakor ful bolj fensi, kot pa penast.

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.8.2009 20:11:41   
fedora

Meni pa je malo žal da nisem vzela penast ročaj,se mi je usnje ful znucalo,je prav grdo videt.Se je še kateri to zgodilo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.8.2009 20:16:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fedora


Meni pa je malo žal da nisem vzela penast ročaj,se mi je usnje ful znucalo,je prav grdo videt.Se je še kateri to zgodilo?


Glej moj prejšnji post user posted image

(odgovor članu fedora)
  Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.8.2009 7:09:29   
endrina
Otika, daj mi povej za tisti Footmuff, za katerega sem te že zadnjič spraševala, a je ta v notranjosti iz takšnega materiala kot je Eskimo varianta. Ker ta ima not tako mehko "muckasto" blago ali fils al kaj naj rečem, skratka ful mehko in toplo deluje.
Pa še nekaj mi povej - rekla si da ima okrog zadrgo. A se ta zadrga da odpreti na vsaki strani dol, al jo moraš zapeljati okrog in okrog, da se footmuff bolj odpre. Ker pri Eskimo se odpre na vsaki strani in si pol zgornji del samo privihaš k sebi, da daš otroka lažje not. Ker od strani je to verjetno malo težje.
Če na to ve odg. še katera druga, je vsako priporočilo več kot dobrodošlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.8.2009 7:37:53   
Anonimen
Footmuff je podložen s ful mehkim in toplim flisom. Ja je pa to en minus, ker se ne da odpret z obeh strani naenkrat, ampak ima eno zadrgo okrog in okrog ... samo se jo istao da odpet tako, da pač zgornjega dela ne spodvihaš navzdol ampak na levo stran in otroka daš BP v voziček.
Glede te eskimo zadeve ... sem jo jaz tut nekaj časa gledala in cincala kaj vzet ... samo potem sem se pa spomnila, da bo prvo zimo tamala tako in tako v košari (ovčka + deka = neprecenljivo), zdaj to zimo bo pa že 1 leto stara in si ne predstavljam, da bi jo zabubila tja notri in nebi mogla rokic premikat. Tako da kar se mene tiče, je bila footmuff prava izbira.

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.8.2009 13:27:58   
skuštrana
Endrina,mi smo imeli traveller lupinico in je super. Je bil Arsen zimski, ko nisi tako zelo veliko zunaj in je  super in smo jo uporabljali tudi namesto košare. Pa fajn je za novorojenčka, ker se čisto poleže. Meni je bila ok, ampak uporabna je približno do pol leta pol pa ne več, ker je kar majhna. Mi smo potem Arsena dali v Maxi Cosi jajčko, na voz pa namontirali športni del.

Jaz bom tudi prodala košaro čez kakašen mesec, dva - nekje v začetku oktobra. Barva je college green, rabljena pa pri enem otroku, cena 100e.

Smo pa mi dokupili duo seat, nismo ga še probali na dolge proge ampak izgleda mi ok.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.8.2009 21:36:12   
fedora
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: fedora


Meni pa je malo žal da nisem vzela penast ročaj,se mi je usnje ful znucalo,je prav grdo videt.Se je še kateri to zgodilo?


Glej moj prejšnji post user posted image



Jaz sem razumela da se ti je po šivih rasparalo.Meni se je pa samo usnje zglodalo,nič po šivih.Saj nima veze...grdo zgleda.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.8.2009 20:45:33   
endrina
No mi pa smo danes uspeli v trgovini sprobati kako zgleda Mmutsyjev voziček v prtlažniku našega Corola Verso, pa smo bli ful šokirani, da voziček dejansko zajema skoraj cel prtlažnik. Punce ja kakšne avte pa ve vozite, da spravite ta voziček not poleg ostale prtlage, če greste kam na dopust, al pa po nakupih. Meni se zaradi te velikosti zdi prav nepraktičen,ker smo zelo veliko na poti in pol res nimaš kam stvari dat. Sploh če imaš poleg še košaro.

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
22.8.2009 20:59:29   
Anonimen
Mi imamo Mazdo 5 (malenkost večji partljažnik od vašega) ... če ga samo zložiš, po površini res zavzame veliko prostora (v višino ne) ... samo ko smo šli pa na morje, smo vzeli dol kolesa (narejeno 123) in posebej spravili sedež notri, pa je šlo poleg vozička v partljažnik še: ogromen kovček, potovalka, potovalna posteljica, zložljiv jogi, antilop stolček, moj ležalnik in hladilna torba ... ok, res pa da so bila kolesa od vozička pri zadnjih sedežih na tleh. Ja pa ne se smejat ... ko gremo mi na morje, izvedemo eno malo selitev narodov .

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.8.2009 8:53:19   
fedora
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... ok, res pa da so bila kolesa od vozička pri zadnjih sedežih na tleh. Ja pa ne se smejat ... ko gremo mi na morje, izvedemo eno malo selitev narodov .


Pri nas je bilo enako.user posted image Imamo pa megan karavan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
23.8.2009 21:58:30   
Tanja_
Mi imamo passat karavan. Smo ravno tako vzeli dol kolesa in je šlo vse skupaj s prtljago v prtljažnik. Drgač pa jaz vozim Peugeota 207, pa tud spravim notr košaro in ogrodje, samo 1 kolo snamem.
endrina imaš ZS.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.8.2009 11:54:51   
Emili1
Ojla,

no jaz imam še eno vprašanje glede vrste ročaja, če mi bo katera prosim odgovorila:

jaz se tudi nagibam, da bi kupila usnjenega, pa me čudi da pravite, da se je uničil. Ker meni je glih pordajalka rekla,da se tisti s pene prej raztržejouser posted image Da se pena "razcufa".

A ima katera slabo izkušnjo tudi z ročajem iz pene?? Sicer pa se vsaka stvar obrabi, to mi je jasno..

Hvala in lepo vozičkajte.



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.8.2009 12:37:45   
skuštrana
Emili1, jaz imam usnjen ročaj, voziček uporabljam že 2 leti, ročaj je pa kot nov. Nič razcefran, potrgan ali obnucan.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Emili1)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.8.2009 9:57:35   
Joob
No glede prtljažnika in vozička...midva sva zdaj kupovala nov avto in sva bila odločena da vzameva novega senica...pridemo v salon z vozičkom, ga damo v prtljažnik in nisem mogla verjeti očem...prtljažnik enoprostorca je bil poln...tako, da sva potem vzela laguno, in voz spraviva brez problema vanjo in ostane še pol prtljažnika prostega.

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
25.8.2009 16:46:39   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: patkapatatka


IZVIRNO SPOROČILO: little angel

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

pomoje je patkapatatka mislila tegale: http://www.ebaby.co.uk/bebe-confort-1/trio-high-trek-stralight-grey.html

Jz sem tut na začetku tega gledala, samo ima takooo mali športni del pa MC lupinica ne paše gor ... in to sta mi bila veliiiiika minusa.



aha. ta pa mi ni prevec vsec oz. mojemu ni vsec. mislis da ta lupinica ni dobra? kr zgleda taka zanimiva. vesoljskauser posted image ampak ta vozicek ni drazji od mutsya ne... kr je rekla ce bi mela 200 eu viska bi kupila bebe confort... kolko sploh stane mutsy?user posted image sportni del plus ogrodje(pri sliderju) je menda okrog 450 eu ne?pol pa se kosara pa lupinica pa ce se kake dodatke kupis pa si na 700 eu al pa 800??je tak?al je cenejsi?



Košara + športni del z ogrodjem 570 evrov
z dodatki (dežna prevleka,..) 660 ojrov


kje si kupla vozicek?v baby centru?no mi smo ga narocili nekje 2 tedna nazaj... ogrodje, sportni del, kosaro, dezna prevlaka za kosaro in sportni del, adapterji za maxi cosi, zimska vreca, previjalvna torba, pa deznik za sonce.... in smo na nekje 850 eu ampak za eno stvar (ne vem za katero...) ni nasla cena... tak da okrog 900 eu bo menda vse skupaj, ampak dobim baje neki popust na baby center kartico. ampak pod 800 zagotovo ne bo to vse skupaj...

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 7:41:05   
endrina
No tudi sorodnica od moje sodelavke je imela Mutsyja, sicer pa vozijo Renault Scenica, pa je sodelavka rekla, da je prav neverjetno, da tak voziček tolko prostora zavzame, sploh ko ga daš not v zloženem položaju na kolesih. Pol je neko varianto našla, da so vzeli pokrov prtlažnika vstran in so ga pač vozili postrani not, je pač gledal preko ven. Aja s košarno vred pa je itak zapolnil cel prtlažnik, ker je niso mogli vozit na zadnjih sedežih zaradi dveh otrok.
Res škoda no, to je edina stvar kar me odvrača od nakupa, sicer pa je voziček res krasen in bi ga takoj imela.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 9:29:34   
little angel
slider pa transporter se zlozi na manjse kot 4rider al pa urban rider....
jaz sem primerjala full vozickov in mere zlozenih in so vsi zlozeni priblizno enake dimenzije.... razen ce vzames kaki vozicek peg perego pliko  ipd.... ti s cist majhnimi kolesi se zlozijo na manjse.

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 10:37:25   
Gwendolen
Jaz sem ga pa vseeno naročila. Saj košara ti pride v poštev samo slabih 6 mesecev. Če otrok noče ležati, še manj. Toliko časa bomo pa že, čeprav bo prtljažnik poln. Jaz imam staro Primero in ima kar velik prtljažnik. Za na dopust bo prišel v poštev tako že športni del, pa kolesa bomo dol pobrali in bo zavzel samo prostor na dnu prtljažnika. Vse se da, po moje. Eh, bomo videli.

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 15:10:51   
endrina
No mene pa res zanima kako so se znašle ostale, ki vozijo enoprostorce, v mislih imam predvsem kakšno tehniko namestitve zloženega vozička 4Riderja so imele za v avto, da je še vseeno prostor za druge stvari, sploh pri 4-članski družini. Vem da se transporter zloži na manj, ampak samo v dolžino, v širino in višino pa je isti kot 4rider. Pa na splošno mi je sicer lepši 4rider in drugega sploh ne bi gledala. No saj pravim, to glede velikosti zloženega vozička je edino kar me muči, ker sicer vi ga že imela doma.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 15:42:50   
Anonimen
Endrina, glej ... na enodnevni izlet (vsaj mi) ne vlečemo s seboj boga i pol ... s seboj imam voziček, torbo s potrebščinami za malo in to je to. Za na morje, ko je pa polno prtljage, sem pa že par postov prej napisala kaj mi naredimo in koliko spravimo v partljažnik. Kaj pa vem ... glede vozička mi je bil pri izbiri podatek o merah zloženega vozička skoraj najmanj pomemben ... tiste 2-3x na leto ga že razstavimo in to je to.

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 15:50:47   
Emili1
Skuštrana: hvala za odgovor.

Otika: se strinjam s tabo, da 2x ali 3x na leto se ga da z lahkoto bolj razstavit, še posebej zato, ker gredo kolesa tako izi dol.

Gwendolen: neki časa nazaj sem ti poslal ZS, a si dobila??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 19:32:32   
endrina
Me pa še vseeno nekaj zanima. Dajte mi povedat za kakšne barve ste se odločile pri nakupu vozička. Meni sta izredno všeč iz linije College Green in Red, no vsaj to dvoje sem uspela videt v živo, ostalih pa žal ne. Pa še to me zanima, a morda katera ve ali se mislijo zdaj jeseni barve kaj spremeniti. Ker ponavadi so proizajalci vozičkov jeseni prišli ven z novimi modeli in barvami, kako je to pri Mutsyju.

(odgovor članu Emili1)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.8.2009 20:15:46   
endrina
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

user posted image  

Otika, kaj maš to za eno barvo košare. Ful dobro zgleda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?