|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2009 15:40:22   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: patkapatatka


IZVIRNO SPOROČILO: little angel

IZVIRNO SPOROČILO: patkapatatka

Če bi se še enkrat odločala v tem cenovnem razredu bi ga najverjetneje znova kupila.
+ je dosti od okretnosti in lahke vodljivosti z eno roko, nastavitev položajev, premeščanja ročaja, sedeža, višine košare,..
- kratka strehica na športnem sedežu (jaz sem jo podaljšala s pepenyjem); nezmožnost nastavljanja naklona ležišča v košari (res pa ne vem kateri mutsy vse to omogoča)

Če bi pa imela še 200 evrov viška pa bi najverjetneje kupila voziček bebe comfort


katerega? tega? http://www.ebaby.co.uk/bebe-confort-1/duo-mura-mura-stroller--creatis-fix-car-seat-oxygen-cream.html  al katerega drugega?
teza pri sliderju... pise 13.2. kg. to je teza samo okvirja ali s sportnim delom oz kosaro?
hvala



Tega http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_poussette_loola_up.htm oz. za je še boljši http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_poussette_loola_up.htm.

za težo mislim da najdeš podatke na spletni strani, nimam pojma.
Ni ravno med najlažjimi vozički


a tega si mislila... mi je  mutsy bolj vsecuser posted image kaj prevleka za sportni del se da dol vzet da jo lahko operes??pa se da slider tudi v cist lezeci polozaj ne?

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2009 22:21:21   
patkapatatka
Ja prevleka je snemljiva in pralna - priporočajo pranje na roke, ampak jaz sem zgornji del od košare in notranjost vrgla kar v stroj.

Športni del se poleže tako, da ima otrok otrok nogice v zrak, podprte pod koleni, hrbtni del pa je povsem vodoraven. Sliši se čudno, ampak uporabnica je sila zadovolja, saj je sedež zelo širok in se vedno znova zlekne kot v kavčuuser posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.8.2009 9:19:18   
nebo
Ojla,
mi smo včeraj prvič sprobali našega Mutsya...je lep, lahko vodljiv...skratka vse, ampak moti me to, da imam občutek, da na vsaki lukni otroka ful meče. Pa smo vozili po pločniku in ga je kar premetavalo. Kaj bi to bilo? A imamo kolesa preveč napihnjena?
Se je kateri tudi to zdelo?user posted image
Prej smo imeli mala kolesa, mislim za 1 otroka - hauca in abc desine, pa ni nič metalo bebe...user posted image

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
7.8.2009 9:24:43   
little angel
IZVIRNO SPOROČILO: patkapatatka

Ja prevleka je snemljiva in pralna - priporočajo pranje na roke, ampak jaz sem zgornji del od košare in notranjost vrgla kar v stroj.

Športni del se poleže tako, da ima otrok otrok nogice v zrak, podprte pod koleni, hrbtni del pa je povsem vodoraven. Sliši se čudno, ampak uporabnica je sila zadovolja, saj je sedež zelo širok in se vedno znova zlekne kot v kavčuuser posted image


aha superca!hvalauser posted image ja ja sportni del pa vem kak je naret... isto kot bugaboo in quinny ne?sej sma si sla ze tega sliderja v zivo pogledat samo nisem nic kaj sprasevala tamuser posted image

(odgovor članu patkapatatka)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
9.8.2009 9:03:01   
fedora
Prodajam mutsy košaro team orange.Več informacij na zs.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 8:36:43   
Tanja_
Najbrž je bilo že kaj govora o tem, a žal nimam časa brat za nazaj, skratka- kdaj ste dale vaše čmrlje v športni del?Naša bo 27.8. stara 3 mesece pa sem razmišljala, da bi jo kar dala v športnega, ker ima v košari le še dobrih 5 cm prostora.In a se ga čisto poleže?Najbrž je treba otroka kej založit, da ne leze nikamor?Namreč, ko sem ga kupila, me to še ni zanimalo, zdej se mi pa ne da v Baby center na inštrukcije...Hvala1

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 14:43:11   
HM84
Tanja - jaz imam mojega že od rojstva v športnem delu. Košare nisem kupovala. Že res, da se ne poleže čisto do vodoravnega položaja, sem si pa umislila podlogo, da tiste luknje ni čutit. Košare  pa tudi nisem kupovala zato, ker se je rodil konec maja in bi mu bilo čisto prevroče, pozimi bi jo definitivno kupila... Zdaj je star 2 meseca in pol in sem komaj prejšnji teden uvedla pasove, pa še to samo ta spodnje. Za zgornje, pri ramenih, še ne vidim potrebe. Mu je pa zelo fino, ker veliko ven vidi, kar v košari ne bi mogel. Pa še bolj malo spi v vozičku, tako da bi bil potem verjetno cel hudičuser posted image

Tako, zdaj me pa spluvajte ker svojemu otroku ne "privoščim" košare... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 14:53:27   
Anonimen
HM84 ... samo res ne vem, kako si lahko novorojenčka v športnem delu okrog vozila ... jaz sem mojo dala pri 4ih mesecih vanj (konec marca), ko je bila še z zimsko vrečo zadelana pa mi je skos neki čudno lezla  ... sam sem jo mogla dat, ker v košari ni več hotla bit in samo, da se je zbudila je bil že halo. Tako da jaz misli, da so 4je meseci spodnja meja. Od rojstav naprej pa nikakor ne. Moje mnenje.

(odgovor članu HM84)
  Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 15:48:50   
HM84
Itak, vsak ima svoje mnenje, ampak pri nas na srečo ni bilo nobenih problemovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 15:54:52   
Tanja_
Aha,hvala obema za odgovore. Zdej je športni del še spravljen pri mojih, ampak bom v petek probala jo dat notri, da vidim, kako bo.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 16:22:23   
skuštrana
No, jaz sem pa ravno zato kupila košaro, ker je naš tretji fakin poletni in sem vedela da bo veliko v vozu. Si ravno tako kot Otika ne predstavljam, da bi ga dala od rojstva v športni del, prej smo imeli traveller lupinico, ki se tudi čisto poleže...
No, jaz upam, da bo vsaj še kak mesec, dva v košari, potem ga bomo pa dali v športni del, ker imamo še dodatni sedež za starejšega bratca in nam bo lažje okoli vandrat..




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
11.8.2009 21:31:25   
fedora
IZVIRNO SPOROČILO: HM84

Itak, vsak ima svoje mnenje, ampak pri nas na srečo ni bilo nobenih problemovuser posted image


Za zdaj še ne.....saj niso zastonj umislili košare na vozičke,s preprostega razloga....da je ta mala hrbtenička na ravnem.Definitivno bi kupila košaro,pa četudi poleti,saj lahko vzameš tisto  zaščito dol in bebici ni vroče.Je treba šparat pri drugi stvareh,ne pa pri hrbtenički otroka.Brez zamere,to je samo moje mnenje.

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
12.8.2009 9:20:17   
little angel
mi smo pa v ponedeljek narocili nas vozicekuser posted image mutsy slideruser posted image kak bomo pa zadovoljni pa bom lahko sele januarja povedalauser posted image

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
12.8.2009 10:49:47   
Gwendolen
Jaz sem pa v soboto naročila 4riderja!!! Kar po spletu. Je kar fajn popust in naju s previjalno torbo in nakupovalno košaro voziček pride manj kot brez tega dvojega v BC.
Sem že dobila obvestilo, da bo voziček poslan v 37. tednu tega leta, kar pomeni po 7.9. To je v 4 tednih!!! Ne pa da čakaš 3 mesece kot v BC.
Komaj čakam! Kako se obnese, bom pa tudi jaz sporočila šele drugo leto.user posted image


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
12.8.2009 10:52:36   
Emili1
Gwendolen, a nam lepo prosim zaupaš naslov spletne strani kjer si naročila voziček.

Hvala in lp!

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
12.8.2009 13:39:24   
Gwendolen
Jasno, da lahko. Sem ga pa dobila na tej temi.

www.pingpong-online.de/osc/

lp

< Sporočilo je popravil Gwendolen -- 12.8.2009 13:40:16 >


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Emili1)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2009 23:08:31   
endrina
Otika zanima me kako namestiš otroka v to zimsko vrečo -  a se da ta na straneh kako odpreti, da otroka lažje daš noter? In kako daleč sega, ko jo namestiš v športni del vozička.
Hvala za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2009 23:09:44   
endrina
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jaz bom čez dober mesec ali dva prodajala košaro-Team white, z modro notranjostjo. Če bo katera zainteresirana....


Za kakšno ceno boš prodajala košaro?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2009 23:17:29   
Anonimen
Zimska vreča ima okoli in okoli zadrgo, tako da zgornji del lahko po potrebi snameš in otrok samo leži bolj na toplem. Sega pa od vrha sedeža pa do konca naslonjala za nogice.

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2009 23:34:07   
endrina
Pozdravljene!
Pred kratkim sem odkrila (zame) nove vozičke Mutsy 4Rider, ki so me takoj prevzeli, predvsem glede modernega designa. Moram rečt, da se zadnjih nekaj let (torej vse od rojstva mojega prvega otroka) nisem ukvarjala z vozički, zdaj ko pričakujem druga pa me nekako ima želja kupit novi voziček, čeprav še imam zelo dobro ohranjenega Peg Perego Pramette. Slednjega bi najraje prodala in si kupila tega Mutsyja.
Ker bom drugega otroka rodila v zimskem mesecu, se mi postavlja vprašanje ali naj sploh za teh 5-6 mesecev, kolikor se nekako otrok vozi leže, torej predvsem čez zimo in spomlad kupujem globoko košaro. Razmišljala sem namreč o nakupu le športnega dela, pri čemer bi dokupila zimsko vrečo, da je otrok bolj na toplem. Kar me pri tem bega je to, da se športni del 4riderja ne da poravnat v ravno površino, kar sem nekako ugotovila ko sem ga šla gledat v trgovino. Lahko ga sicer popraviš, da je raven, zgleda potem kot da na rahlo visi proti nogicam dol, a ne preveč, le ko daš gor težo se v sredini usloči. To me malce bega, saj bi naj novorojenček ležal na ravni podlagi in takšna usločena res ne bi bila verjetno najboljša varianta, al kaj mislite ve. Kako ste to rešile ve, al ste šle apriori kupit kar globoko košaro. Verjetno se da kako nastavit, da je ležalni športni del nekako v celoti raven, vendar mi tega prodajalka ni vedela pokazat oz. mi je takoj priporočala le košaro.
Potem me zanima kako dolgo ste ve uporabljale športni del vozička, ker se mi sedalni del zdi ne preveč globok. No zdi se mi da je pri Peg Peregu globlji sedalni del, mi smo namreč dosedanji voziček v športni izvedbi uporabljali do starosti 2,5 let, potem pa najin otrok ni želel več biti v vozičku in je hotel samostojno hodit.
Potem sem tu videla še varianto Treveler, ki je hkrati jajčka in se položi v ravnino. A je ta po dolžini krajši od globoke košare in kako dolgo (oz. koliko mesecev) lahko v njem voziš otroka.
Prav tako me zanima ali ste vse nabavile hkrati (torej podvozje, globoko košaro in športni del) al ste kupovale šp. del šele kasneje, ko si ga nekje po 6 mesecih skoraj moraš nabavit, ker otrok več noče ležati in bi že rad opazoval okolico. Jaz bi namreč potem globoko košaro po 6 mesecih prodala, vendar ne vem ali jo bo zlahka prodati ali ne kot rabljeno. A imate glede tega kaj informacij.
Za vsa priporočila že v naprej lepa hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2009 23:36:03   
endrina
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Zimska vreča ima okoli in okoli zadrgo, tako da zgornji del lahko po potrebi snameš in otrok samo leži bolj na toplem. Sega pa od vrha sedeža pa do konca naslonjala za nogice.


Hvala za tvoj hiter odgovor.
A se ta vreča da tudi zataknit za hrbni del športnega vozička tako kot je eskimo vreča, ki v zgornjem delu ni tako ravna ampak zgled kot da bi bila kapuca za otrokovo glavico, je pa ta eskimo vreča kar 1x dražja od tele ki si jo ti dala v obliki slike na forum. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
17.8.2009 23:44:15   
Anonimen
endrina ... toplo ti priporočam, da kupiš košaro in novorojenčka ne daješ v športni del. Le tega se ne da čisto položit in res ni primeren za tako malega otročka ... sploh pa ne zimskega, saj je v košari neprimerno bolje zaščiten pred mrazom.
Kar se globine športnega dela tiče, jo lahko nastavljaš na 'small' za dojenčke od najmanj 4 mesecev naprej in na 'large' za tiste večje otroke.
Glede tele vreče ... ta vreča se zatakne za naslonjalo, da ne leze dol, nima pa kapuce za otroka ... pa kolikor sem primerjala, je ta večja, ko ona bubica s kapuco.

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.8.2009 10:28:05   
Aniiita
Punce, redno vas berem, sedaj imam pa še jaz eno vprašanje.

Nakupovalno košaro lahko imaš (pritrdiš) šele na športni del, ne? Dokler imaš gor košaro za dojenčka pa ne- predvidevam prav?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.8.2009 10:34:05   
Anonimen
Aniiita ... nakupovalna košara je lahko montirana na voziček kadarkoli, edino ko je športni del obrnjen proti mamici ne. Men je bilo najbolj fino, ko sem šla nahitro v trgovino in sem lupinico dala na voziček, spodaj sem imela pa tisto ogromno košaro.

Endrina ... še glede tiste Mutsyjeve lupinice, ki se tudi poleže ... no jaz tega ne bi kupovala ... zakaj? Ker se na testih ni preveč dobro izkazala, pa še če imaš zimskega otročka in da bi to uporabljala namesto košare, je otrok čisto premalo zaščiten notri, saj je veliko bolj plitva kakor pa košara ... pa še košara ima prevleko čez pa otroka daš na ovčko ležat in z deko pokriješ in je ko bubica notri.

(odgovor članu Aniiita)
  Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
18.8.2009 10:43:42   
Aniiita
Otika hvala user posted image Da vem, kdaj jo kupit, zato me zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?