|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 7:57:23   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

nisem se obremenjevala s tem, ker sem šla tja rodit, ne pa na lepotno tekomavnje user posted image , itak pa je bila ura polnoč, tako da ni blo glih ful folka tam.




torej si vseeno opazila, da ni bilo nikogar, ki bi te videl tako "neurejeno"user posted image

ccc...


pa če tud bi šla rodit sred popoldneva med delovnikom se ne bi preveč obremenjevala, kot sem rekla jaz sem šla tja rodit in ne špilat manekenko in mi je bilo bistveno to da bi bilo čim prej mimo, tako sem pa ob polnoči čakala pred vrati ene 10 min in opazovala punco nasprot mene ko ji je voda kapljala pod stol, pravo lužco je naredila in se mi je punca smilila ker ji je bilo zarad tega tako nerodno in kaj bi se potem jaz obremenjevala s tem kako sem videti, vsaj kapljal ni nič od mene user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 8:27:56   
maja24
Jest sm bla našminkana na dan ko sm rojevala,je pa res da so mi ga sprožl(premalo plodovnice),bla na CTGju in UZ,tok da mi je G rekla nej grem kr v porodno sobo,čeprou sm šla še na brzino domov po stvari in se mi niti podrazno ni dal dol šminke dajt.
V primeru da bi mi voda odtekla al pa da bi mela že doma popadke mi pa tut na misel ne pride da bi se šminkala.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 10:50:15   
Kaštrun
veš kaj, če boš imela čas in voljo in se z ličili počutiš bolje, se kar naliči. sicer ti predlagam, da daš gor čim manj pudra (ker boš valda mal potna med porodom), in pa obvezno vodoodporono maskaro, da res ne boš pač razmazana.

jaz sem bila prav vesela, da mi je voda odtekla po tem, ko sem se lepo stuširala, obrila noge, lase, namazala s kremo... je bilo sredi dneva, tako da sem bila res "zbrana" in ne sredi noči, ker takrat ne vem niti, če bi našla šampon. ja pa res, da med porodom niti enkrat nisem pomislila kakšna zgledam, le da bo čimprej konec! tudi v P sem si nesla britvico in pa obvezno pinceto.

gre se za to, da se človek bolje počuti. jaz sem se prvič naličila skoraj mesec po porodu, ampak takrat sem se počutila čisto prerojeno in NOVO.

je pa tako, da pravijo, da tudi oblačila pripomorejo k počutju. se pravi, da če bi lahko rodile v svojih pižamah, da bi bilo lažje, ker bi bilo bolj "domače". čeprav predlagam, da koristite P spalne srajce, se vsaj ne boste sekirale, če bodo umazane user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 12:04:35   
Naja30
Nisem niti pomisla, da bi se ličila za porod. Za koga pa? Da bi na koncu bila ko en klovn vsa razmazana od švica in ne vem vsega še.
Obrita sem bila (povsod user posted image ), pa verjetno ni bilo dobro, ker so me še enkrat.user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 12:42:07   
evica23
Kakšno kompliciranjeuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 15:26:31   
Anonimen
Ma še niste nehal s tem lišpanjem. Od vsega putu, ki ga boste prelile, bi se še lišpale.

Joj, ste prave meščanske frajle.......frajle, frajle.

Ste bedaste!

(odgovor članu evica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
17.10.2008 15:40:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 15:51:04   
Anonimen
Otročje ste ve s takimi vprašanji. Saj vam zdrava pamet lahko nese malo dlje od kurnika!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 15:51:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma še niste nehal s tem lišpanjem. Od vsega putu, ki ga boste prelile, bi se še lišpale.

Joj, ste prave meščanske frajle.......frajle, frajle.

Ste bedaste!



ti pa brez jajčnikovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 15:52:22   
nadya
Punca ti se kar naliči če ti paše in se boljš počutiš. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 16:17:10   
Naja30
Ma ja, sej je res. Če kateri paše, pa se naj naliči. Bo že po porodu ugotovila, da je to daleč najmanj pomembna stvar.user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 16:19:17   
martka
jaz pa takole mislim.... če nimaš pozitivnega komentarja - NE komentiraj! verjetno punca ni spraševala, ali bi se naličila, kot za snemanje na tv show,  ali da bi si dala gor gledališki make up... če se bolje počutiš z namazanimi trepalnicami in nekaj glosa na ustnicah, ga le imej... sicer boš pa v prvih minutah popadkov pozabila, da si ali nisi naličena. ja, nekatere so frajle, druge pa ne znajo kulturno komunicirat....
porod pa ni tako strašen kot ga prikazujejo v filmih, tako da pot ne bo tekel v potokih in puder se ne bo pacal kot testo in maskara ne bo puščala črne reke.... brez skrbi!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 16:29:31   
Dali*
ma vsaka pač po svoje...take debate nas vedno ogrejejo. Nekateri res nimajo svojega jasnega mnenja.

Važno je, da nimaš nalakiranih nohtov in da nimaš gor nakita, pa tudi pudra ne imet, da se lahko vidi tvoje zdr. stanje v času rojevanja...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ličila v porodnišnici ?
17.10.2008 21:55:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: martka

jaz pa takole mislim.... če nimaš pozitivnega komentarja - NE komentiraj! verjetno punca ni spraševala, ali bi se naličila, kot za snemanje na tv show,  ali da bi si dala gor gledališki make up... če se bolje počutiš z namazanimi trepalnicami in nekaj glosa na ustnicah, ga le imej... sicer boš pa v prvih minutah popadkov pozabila, da si ali nisi naličena. ja, nekatere so frajle, druge pa ne znajo kulturno komunicirat....
porod pa ni tako strašen kot ga prikazujejo v filmih, tako da pot ne bo tekel v potokih in puder se ne bo pacal kot testo in maskara ne bo puščala črne reke.... brez skrbi!



Torej - odgovarjajo lahko samo tiste s pozitivnim komentarjem! user posted image

In kar se tiče potu - po parih urah hudih popadkov me prav zanima, katera bo prišla ko rožica iz porodne! user posted image

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 8:46:37   
Pupsika
Meni bi blo pa prov luštn, če bi bla mal nališpana pri porodu...sem ravno včeraj gledala posnetek po porodu, je navdušeni ati snemal par sekund s telefonom....kakšna sem bla, OMGuser posted image user posted image user posted image ...

Ok hec...meni je čisto vseeno, če ti draga avtoirca posta paše, se pa naličiuser posted image .
Vsak po svoje.


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 10:12:52   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: martka

jaz pa takole mislim.... če nimaš pozitivnega komentarja - NE komentiraj! verjetno punca ni spraševala, ali bi se naličila, kot za snemanje na tv show,  ali da bi si dala gor gledališki make up... če se bolje počutiš z namazanimi trepalnicami in nekaj glosa na ustnicah, ga le imej... sicer boš pa v prvih minutah popadkov pozabila, da si ali nisi naličena. ja, nekatere so frajle, druge pa ne znajo kulturno komunicirat....
porod pa ni tako strašen kot ga prikazujejo v filmih, tako da pot ne bo tekel v potokih in puder se ne bo pacal kot testo in maskara ne bo puščala črne reke.... brez skrbi!



Torej - odgovarjajo lahko samo tiste s pozitivnim komentarjem! user posted image

In kar se tiče potu - po parih urah hudih popadkov me prav zanima, katera bo prišla ko rožica iz porodne! user posted image


Ja zgleda, da se morajo javljat samo tiste, ki mislijo, da se je treba naličiti.
Vsak ima svoje mnenje in vsak lahko izraža svoje mnenje.....skladno z našo demokratično ustavo RS. Nam, pa ki nismo istega mnenja (da se je treba naličiti) bi mogli po mnenju Martka ostati tiho. Lepo vas prosim.

Poudarjam pa, da četudi nismo istega mnenja, nima nobeden pravice žaliti drugega!

Res si ne predstavljam, da bi se za v porodno naličila, četudi se vsak dan malček naličim (trepalnice, malček pudra in nekričečo šminko).

Če pa komu to paše, da se naliči za v porodno, ne bom nobenega obsojala zaradi tega, ampak ko boste prišle iz porodne bi vas pa rada videla, kako boste zgledale.

Vsak ima pravico, da dela kar hoče......ali se naliči ...... ali pa ne!

< Sporočilo je popravil Miška2006 -- 18.10.2008 10:13:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 10:27:21   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006


Če pa komu to paše, da se naliči za v porodno, ne bom nobenega obsojala zaradi tega, ampak ko boste prišle iz porodne bi vas pa rada videla, kako boste zgledale.




Zakaj bi pa to rada videla?user posted image
Sprašujem, ker me zanima kakšno zadovoljstvo imaš, če vidiš nekoga razmazanega ali kakršnega koli že...a zato, da lahko rečeš; I told you so...user posted image






_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 10:36:14   
*tajda*
No jaz sem že rodila,pa nisem iz porodne prišla nič razmanazan,čeprav sem bila naličena,tudi spotila se nisem,ker sem imela epiduralno.user posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 11:01:48   
Anonimen
To pa sm trofnla temo user posted image  groza, kaj je pršlo vn iz tega mojga vprašanja
Prov zanimiv je brat toleuser posted image  
so pa mnenja čist različna, ene mate ful proti če maš sploh kej make upa gor k greš rodit, druge pa nič.Res pa je da nism mela v mislih kakega filmskega make upa...

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 11:18:42   
nadya
Jaz mislim, da če je tvoja rutina, da daš vsak dan na trepalnice malo maskare in na lica malo bronzerja (ali kakorkoli že), preden greš iz bajte, potem ne vidim razloga, da tega nebi naredila ko greš v porodnišnico. Pač vsak po svoje. Jaz se zelo skromno ličim vsak dan (ne če sem doma) in je pač to del mojega vsakdanjika. Če bom šla rodit sredi dneva bom najverjetneje naličena, če pa bo to ponoči, pač ne bom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 14:40:06   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ma še niste nehal s tem lišpanjem. Od vsega putu, ki ga boste prelile, bi se še lišpale.

Joj, ste prave meščanske frajle.......frajle, frajle.

Ste bedaste!




ne vem sicer kdo je tukaj bolj butast, ampak v tem primeru si sigurno bolj butasta ti s svojim odgovorom, kot pa anonimna s svojim vprašanjem.

ene pa ste kmetice... kmetice, kmetice... user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 16:54:11   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

No jaz sem že rodila,pa nisem iz porodne prišla nič razmanazan,čeprav sem bila naličena,tudi spotila se nisem,ker sem imela epiduralno.user posted image


itak, epiduralna je zakonuser posted image


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 19:12:16   
Anonimen
Ste bedaste!


Si koncno nasla sebi primerno druzbo user posted image ?

Moderatorkaaaaaaaaaaaaaaa, prosim.

Sicer pa je vseeno. Ce se dobro pocutis, ce menis, da te puder ne bo motil, ce mislis, da je fajn, da je prvo, kar otrocek cuti na tvojem obrazu licilo, tudi prav. Zamisli si cisto novega dojencka, lepega in disecega, kako ga stisnem k sebi....na maskaro, naprimer. Dokler nisem zacela tega pisat, mi je bila masakara cisto ok, zdaj pa, ko si predstavljam, kako se dojencek rodi in kako si ga prislonis na lice, mi je pa se maskara mimo.

Tako da...kaj pa vem. Meni je grdo, ce se zenska po porodu popolnoma zapusti, je nenalicena vedno, nepobrita, z neurejenimi lasmi in dvajsetimi kilami prevec. Ampak ko se otrok rodi, da me mora spoznat s kozmetiko? Kaj pa vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ličila v porodnišnici ?
18.10.2008 22:54:58   
buček
sem bila zelo lepo naličena  ker sem šla direkt iz enega praznovanja.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?