|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:07:32   
zverinca
user posted image
zgodba od včeraj zvečer se ponavljauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:08:12   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: martka


kg- na vem zakaj se toliko sekirate, pa saj boste vse potiskale vozičke in prale, likale, ponoči vstajale inkg bodo plahneli. nobena še ni napisala tu gor, da bi se zredila za več kot 20kg. so se tri moje kolegice zredile 25+ kg.
jaz pa sem zdaj na 8+. sem 33t noseča in menim, da bom kakšnih 5kg še pridobila. pri Luku sem se zredila 13 kg in sem jih v 4 mesecih imela 15 manj! ni panike!! najpomembnejše je, da se detece v nas dobro počuti.


martka saj  se ne sekiramo kako jih bomo izgubile po porodu , le prevečno pridobivanje na teži na koncu tudi ni dobro ali pa zatekanje od katerega tudi naraščajo kg. Sedaj se moramo do konca opazovat in vse kar ni normalno opozorit G.

Jaz sem tudi oddala že papirje na CSD, denar pa bo pomoje nakazan šele naslednji mesecuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:08:52   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

user posted image
zgodba od včeraj zvečer se ponavljauser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:13:42   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA


Jaz sem tudi oddala že papirje na CSD, denar pa bo pomoje nakazan šele naslednji mesecuser posted image



ja, denar bo 15.11., nič prej... jaz sem že rekla da ok, bo pa čisto zame, za moj šoping po produ, ko izgubim vse kg... hehe


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:14:23   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

user posted image
zgodba od včeraj zvečer se ponavljauser posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a smešn? ne ni veeš, je kot da bi bla kužna... pridem, pa vse greste

sej pravim user posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:31:21   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

user posted image
zgodba od včeraj zvečer se ponavljauser posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a smešn? ne ni veeš, je kot da bi bla kužna... pridem, pa vse greste

sej pravim user posted image



Zverinica, jaz te prav čakam, pa se potem, ko se ti pojaviš, odklopimuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:35:07   
blackcoffee
jutro!
sem se nadejala, da bom po prejšnji - neprespani noči, nadoknadila zamujeno, pa poglejte zlomka... tudi to noč nisem spala. user posted image šele proti jutru me je odneslo v 'čudežno deželo'. pa sem sanjala, da sem začela krvaveti.. orng! kot da sem dobila perilo.. ??? user posted image mi ni nič jasno.
no, zjutraj o krvavitvi ni bilo ne duha ne sluha, tako da je vse ok.

bradavic si tudi jaz nič ne utrjujem... pa mogoče ne bi bilo slabo kaj narediti v to smer - da ne bo potem problemov.
in ja, počasi bom začela pit čaj iz malinovih listov. 

zgaga tudi meni ne prizanaša. ja, je res neprijetno. v neki knjigi sem prebrala, da pomaga bojda presni krompirjev sok (surov krompir olupiš, nastrgaš, zaviješ v gazo in iztisneš iz njega sok. to potem po požirkih piješ - takoj ga je potrebno uporabiti, saj nekaj časa postan sok ni več uporaben). sama nisem poskusila. če ima katera lušte pa kar... user posted image
a morda ktero boli žlička?
- govorim o predelu solarnega pleksusa.. ta trikotnik med prsmi in trebušno prepono. jaz na desni strani zaradi tega sploh ne morem ležati. tudi na hrbtu mi ne paše.. in se skozi nekaj premetavam. tako zadnjih nekaj noči 'spim' več ali manj na desnem boku.
ejhata... revice, kaj prestajamo. 
letim nekaj pojest, pa en kofé si grem v žilo spustit...
uživajte!

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:41:56   
Ana Luna
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee
a morda ktero boli žlička?
- govorim o predelu solarnega pleksusa.. ta trikotnik med prsmi in trebušno prepono. jaz na desni strani zaradi tega sploh ne morem ležati. tudi na hrbtu mi ne paše.. in se skozi nekaj premetavam. tako zadnjih nekaj noči 'spim' več ali manj na desnem boku.
ejhata... revice, kaj prestajamo. 


Evo, sva že dve!

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 10:57:20   
Lyla
Ja kar tri! Tud mene boli lička. Pa zgaga tudi. To noč sem prvič slabo spala upam da se ne ponovi več taka noč (močno dvomim).
CSD pa vse ostalo me čaka v naslednjem mesecu.
Kilogrami pa ... zdaj v 31. tednu sem na +9 me sestra pri moji G vsakokrat malo postrani pogleda.
Pridno se pripravljate opažam. Vse pohvale



(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:05:21   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: Splet.Ka


Zverinica, jaz te prav čakam, pa se potem, ko se ti pojaviš, odklopimuser posted image


user posted image

imam pa zato zdej čisto kopalnico, zdej pa bom še zrisala dnevno sobo in kombinirala pohištvo....

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee


a morda ktero boli žlička?
-



še tega se mi je treba, ne hvalauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee


pa en kofé si grem v žilo spustit



odlična ideja, jaz tudi



_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:12:27   
Splet.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

imam pa zato zdej čisto kopalnico, zdej pa bom še zrisala dnevno sobo in kombinirala pohištvo....



Jaz bom imela pa zlikane srajce od vd moža. Je pa tudi nekaj:)

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:12:59   
5ra_28
Dobro jutro..no počasi bo že dober dan...

Sem spet spala do 9:30h!!! Meni se pa res na daleč vidi, da sem v bolniški in da imam čas. user posted image  Včeraj me ni bilo nič gor, tako da najprej Saššša tebi čestitke !! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz ti že prav zavidam, saj sama opažam, da komaj čakam, da bo mali zunak, ob nama!

Zdaj sem potrebovala celo uro, da sem vas prebrala! Pridne, pridne!

Včeraj sem bila že ob 7:30 v bolnici, da dam še zadnje krvne preiskave skozi. Sem imela 3 napotnice, za dva različna oddelka v bolnici in zdravstv. dom čisto drugje. Pa je bila mlada sestra na okencu tako prijazna in mi je sama rekla, naj dam vse napotnice kar tam, da bodo že oni epruvetke poslali okrog, da me ne bodo tolikokrat pikali. Ko si noseč, se ti prijaznost ljudi kar ponuja! user posted image  No, in sem bila gotova v 15 min. Če bi to vedela, bi spala dlje!!!

Včeraj sem le nabavila posteljico, ampak po kakšni zmedi! Sem vam zadnjič napisala, da sem si nagledala posteljico od Lip Poljčane (Kristina, v orehu, taveliko, 140x70) in da sem v dveh tednih dobila od dveh prodajalk v Pikapolonici (v Celju) enako ceno, ki se je meni zdela super, saj je bila še nižja kot v BC v trenutni akciji. No, in včeraj greva z mami dopoldan v Pikapolonico (v MB, ker sem bila doma pri mami včeraj v MB!!) , da to psoteljico naročim /rezerviram ali kakorkol, pa mi teta reče za ceno, ki je 40€ višja!!! user posted image  Pa saj to se ti lahk zmeša!!!! Da sta se dve različni prodajalki v dveh tedni zmotili, kos ta gledali za ceno v računalnik. Baje da je tisto cena za 120x60. Površnost pa takšna! user posted image   user posted image  (zverinica, tovjega sem uporabila! Je svetovn!) Še dobro da je BC kar čez cesto in sem jo potem akr tam vzela. Je bila kar na zalogi. Pa sem šla h konkurenci .user posted image
Tako da posteljica lepo čaka doma v kartonu, da jo moj ta vikend sestavi. Saj sem mislila, da bi jo šele naslednji mesec sestavljali, sam bom itak še zdaj kupila jogi in posteljnino, pa je najlažje, da dam to vse kar not.
Aja, pa še za 10% vrednosti tega nakupa, imam bonus v roku 10 dni v BC. Tako da bo posteljnina cenejša. user posted image  Me je BC mal pozitivno presenetil, drugače nisem ravno njihova oboževalka.

Pa da še mal pokomentiram vaše teme, kolikor se bom spomnila...

Vozički...jaz sem tudi bila med tistimi, ki sem rekla, da 600 ali 800€ pač ne dam za voziček. No, midva si še stanovanje kompletno opremljava, pa je stanje malo drugačno. Če ne bi, ne vem, kakšne cene bi gledala. Pa sva ga midva tudi nabavla tak cenovni razred, kot je Baby boom, v kompletu z lupinico, pa se lahko prestavi smer gledanja otroka. Blackcoffee...Bravo za 'one step forward'. Voziček si naročila!!! Vse ostale, jaz vam resno povem, da nas bo ona vse šibnila po levi. user posted image user posted image user posted image

Medika 13...glede barv za nas teno...tako kot it je Otika napisala. Vzemi akrilne barve. Velikost tubic pa odvisno kaj in koliko boš risala. Otika je imela večje drevo in večjo tubico. Jza pa sem imela več barv ampak vsake manj. Pa sem imel tubice 40 ml. Te pa so cenejše, nekaj čez 2 €. Temparke se ti bodo luščile.
Pa če smo že pri risanju, sem včeraj spet nekaj dopolnila, zdaj sem pa že proti koncu. Vam potem slikce napokam gor.

Previjalna komoda /deska...jaz sem previjalno dobila, ampak široko. Niti slučajno si ne bi kupila ozke, ker so že pri par mesecih kar večji, pa kriijo okrog, pa se na pol obračajo, pa da si še daš kaj na rob, ko ga previjaš, pa sploh...Pa itak, daš previjalno podlogo gor, pa že njeni robovi vzamejo prostor. Moj 'pol nečak' je imel to isto, ki sem jo zdaj jaz dobila, pa sem videla, da manjše niti pod razno. 

Zverinica...izogibanje nakupovalnih središč in trgovin, ko bo bebica majhna...ti dam prav. Jaz sem ravno zadnjič omenila, ko smo bili v mariborskem europarku in je bila fuuul gužva, da sem letos fuuul vesela, da se bom izognila nakupovalni mrzlici decembra in tem gužvam. Ker tem centrom niti na blizu ne bom šla!

Odločbo za podaljšanje bolniške do začetka porodniške sem že tudi ta teden dobila. Tako da je vse urejeno. Odločba za paketek in porodniško je pa itak prišla v par dneh, že pred dobrim tednom. Tako da sem papirovno že vse uredila. Le očetovstvo še je potrebno podpisat. Včeraj pa sem razmišljala, da bom naslednje leto, ko se mi konča porodniška, še kakšne tri tedne doma in izkoristila dopust, le nekaj dni si bom pustila, za vsak slučaj in če bo mali kdaj bolan, da ni treba vedno bolniške jemat. Bom še videla.

Zverinica...si napisala, da si razočarana nad izračunom  porodniške?? A si nisi že prej nič računala?? Jaz sem si že julija, ko sem bila na bolniški en mesec izračunala najslabšo in najboljšo varianto. Da ne bi bil zdaj šok. Ampak sem zadovoljna. Imam porodniške več kot dosti ljudi plače. Sicer pa je biti mama tudi služba, a ne!!???


Lep dan vsem, se še potem mal javim. Grem gledat, kaj bi danes pekla. Se je mojemu včeraj zvečer TORTA zluštala. Jeb** ima želje, kot ena nosečnica! user posted image user posted image

Danes pa greva na pijačo za njegovim kolegom in njegovo punco, ki ima rok januarja. Vsepovsod same nosečke! Bravo nam! user posted image






_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:13:34   
5ra_28
Joj, kak dolg post sem napisala. Upam, da se vam bo dalo brat. user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:22:05   
ninica04
Pozdravček

Jaz sem pa bila danes že fuulll pridna. Sem KONČNO začela prat cotke za bebico. user posted image user posted image user posted image Upam da vas ne bom jaz vse skupaj prehitela za dva kroga user posted image user posted image

Pa oddala sem papirje na CSD za porodniško, pa dobila sem odločbo da imam podaljšano bolniško do porodniške. Mam pa en problem, sem tudi že na drugi debati vprašala, pa še vas vprašam. Na tej odločbi mi nič ne piše glede izhodov. Niti besede. V prejšnji je lepo pisalo v okolici doma... zdej pa nič!!! To pomeni da mam neomejene izhode? Blo bi super. Itak ne morem tako daleč it, ker vse dol tišči pa boli na vseh koncih.. Samo vseeno bi bilo super da bi lahko tako brez skrbi kam šla. Ko zdej se nisem tk upala okol skakat. Kake mate ve izkušnje?

zgaga
- jst sem pila Donat ko nora, pa ni nič pomagalo. Samo rigala sem kot slon, pa taki izpušni plini so bli da je moje skor kap. Sem odkrila tablete Gastal. Mi jih je priporočila v lekarni in mi 100 % zagotovila da jih tud nosečnice lahko jemljejo. In jih jem ko bonbone. Pa FUUUULL pomaga.

bradavice - tudi jaz nič kaj posebnega ne delam z njimi. Nisem niti prvič, pa sma se potem dojile do 8 meseca. Sicer je blo na začetku nekaj težav, ker jst drugače sploh nimam bradavičk zunaj ampak so skoz notri, pa jo je bolj težko našla, pa je vse skupaj krvavelo, pa bolelo ko user posted image , ampak se je splačalo.

kg - rastemo rastemo... Groza. Danes imam ponovno pregled. Prejšnji mesec sem bila na +12. Se sploh ne vagam. Bom videla danes. Glede na to da pa jem ko en slonček mislim da bo kar kriza. Se bom že pol s tem ubadala. Upam da bo isto kot v 1 user posted image , ko je takoj šlo 10 kg dol, pa pol tudi ostalih 5 kar hitro. Samo da jih bo pri tej user posted image pač malo več user posted image user posted image

kosilo
- riž, uncle bens omaka s koščki mesa, solata.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:23:07   
zverinca
5ra ja sem si računala, sam vseeno, včeraj sem pa v nulo dobila izračun pa je ... no ok, ja, še vedno sem lahko tiho, za mojo stopnjo izobrazbe... ampak vseeno. Mah kaj, sej pravjo da je skromnost lepa čednostuser posted image bomo že, važno da bomo zdravi, nede? sej sem optimist....

Spletka, mene tudi še čakajo srajce od moža, bom mogoče zvečer.... če bom pri močeh.

uuuu, me je pa dragi klical da greva danes v šopiiing, da prečrtam vse na seznamu in vržem v smeti in smo pripravljeni. Potem le še oprem, polikam in je vse. Juhuuu!!


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:49:19   
5ra_28
Ninica04..meni na določbi za podaljšanje bolniške piše enako kot na prvih dveh...Dovoljeni izhodi do zdravnika in vse ostalo po nasvetu osebnega zdravnika. Tako da se jaz sprehodom nisem odpovedala. Sam če ti pa zdaj nič ne piše, pa verjetno velja iato kot prej??! Ali kako?? user posted image

Zverinica, jaz pa sem dobila izračun an cent enak mojemu. Tako da nisem nič približno računala, kar točno. user posted image

Če pa gresta danes v šoping, pa še ti lahk dam jaz moj seznam??? user posted image  Ne se bat, jaz seznama sploh (še)nimam. Banjico,  termometer za vodo, previjalno podlogo, koš za plenice itd. sem dobila. Bom vzela en naš seznam, (iz revije MAMA ali pa od kod), najprej pol stvari prečrtala, ki jih NE MISLIM KUPIT, potem oblkjukala tisto kar sem dobila, potem pa še ostane itak le nekaj malenksoti. No, vsaj tako se tolažim.  



Evo, moje slikce na steni ( kjer bo  previjlna) že skoraj dokončane...  Na prvi slikci so zdaj že metuljčki narisani, sam ni slika ažurna. Pa da mal mojega user posted image  pohvalim. Nogometno žogo pa je on pobarval in narisal tud! No, jaz sem mu krog s krožnikom naredila. On se tega sigurno ne bi spomnil in bi se trudil s krogom user posted image , notranje petkratnike pa je sam naredil. Saj je moral, če pa je kao nogometaš!

user posted image


user posted image
 
 




_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 11:55:17   
pike
Punce,

jutri grem v ambulanto za patološko nosečnost Ljubljana, nahaja se v PORODNIŠNICI v LJUBLANI.  Je to pravi naslov: Šlajmerjeva ul. 4. Mi ve katera na kratko razložit za najlažjo pot, sem namreč iz Ptuja in se na LJ ne spoznam preveč dobro.
Moram jutri dat kri, nato pa grem ponovno še drug teden.

Moj G je rekel, da je v bistvu šlo za pomoto. V 9 tednu sem bila pozitivna in je šlo za staro okužbo, se pravi me sploh več ne bi rabli testirat ampak je prišlo do pomote in so mi še enkrat kri vzeli in sestra poslala kri na testiranje kot katero drugo, ki je bila na začetku neg.  Seveda so bili pozitivni, enako kot pri prvem odvzemu. In so klicali mojega G ter svetovali kontrolo v LJ. 

Tako zdaj pa grem nekaj pojest in se vrnem kasneje. Lep pozdrav.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:20:14   
martka
pozdrav vsem... sem bila na fizioterapiji... mislim.... še ust se jim ne da odpirat, kaj šele, da bi odgovorili kar jih vprašaš... pol pa te šopajo z vajami, ki jih lahko na vsakem vogalu pobereš.... no, mi je pa na koncu rekla (mal je bila seveda začudena da sem sploh tam), da se mi zelo zelo pozna, da imam natrenirano telo in da zelo dobro vem kje leži kakšna mišica in da jo to veseli, ker se bom zaradi tega hitreje znebila bolečin.... koza! in se njej ne bo več treba z mano ukvarjat, a ne?  no ja, v petek še grem tja, potem bom pa tisti čas koristneje uporabila, pa čeprav to pomeni, da bom tu na forumu visela in po netu brskala.

sem potem šla še v dm in pikapolonico... enake!!! ENAKE tetra plenice so v dm za celih 5€ CENEJŠE!  ok, razumem, 1 ali Mogoče 1,5€, ampak takšna razlika je pa kr mal huda, se vam ne zdi?!?


mi bomo pa danes jedli repo, matevža in pečenice

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:21:38   
martka
5ra  lepo si porisala sobico. čestitke!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:28:20   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: martka

no ja, v petek še grem tja, potem bom pa tisti čas koristneje uporabila, pa čeprav to pomeni, da bom tu na forumu visela in po netu brskala. A to ni koristno in prijetno???user posted image

sem potem šla še v dm in pikapolonico... enake!!! ENAKE tetra plenice so v dm za celih 5€ CENEJŠE!  ok, razumem, 1 ali Mogoče 1,5€, ampak takšna razlika je pa kr mal huda, se vam ne zdi?!? Zato pa je res fajn, da se nismo zagnale že v 4. mesecu v trgovine in vse pokuple. Ker meni je ta bolniška res koristila, sploh v teh časih, ko je vse na internetu. Poznam vse cene od Avstrije, pa do Slovenije, pa čas imam it tudi po več trgovinah, preden se odločim za nakup.



Za kosilo pa se bom jaz danes povabila na grško kuhinjo, ki jo oglašujejo pr Ahacu. Moram še mojemu povedat, da me danes povabi. user posted image  Ni za bat, vem da bo navdušen, da si obudiva spomine na lanski nepozaben dopust na Santoriniju.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:33:34   
martka
dober tek, ko boš pri Ahac!  a imajo dneve tudi čez vikend? jaz bi se v petek ali pa kar v nedeljo tja povabila.. in grška je vsem trem všeč... vsako leto komaj čakamo, do jo ima moj stric v svojem gostišču.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:35:04   
5ra_28
Slišala sem reklamo po radiu, pa ni termin nič definiran user posted image . Tako da nič ne vem, do kdaj imajo to ponudbo sedaj.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:45:21   
martka
Zato pa je res fajn, da se nismo zagnale že v 4. mesecu v trgovine in vse pokuple. Ker meni je ta bolniška res koristila, sploh v teh časih, ko je vse na internetu. Poznam vse cene od Avstrije, pa do Slovenije, pa čas imam it tudi po več trgovinah, preden se odločim za nakup.



se popplnoma strinjam!! imam kolegico, ki je tudi v bolniški in ima rok sredi februarja. ona že zdaj vse kupuje, tudi voziček- ga bo imela prej kot jaz! to je meni malo preveč hitro.. no, mogoče bi si jo morala za vzgled vzet in tudi sama kaj že kupit, ampak nekako sem se na sredino novembra skoncentrirala in kot si ti rekla,  vem kje naj kaj kupim in tako bodo vsi nakupi opravljeni v dveh dneh.  tako si vsaj zdaj predstavljam...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:47:34   
*nina*
evo mene s pregleda, vse je ok, ima naša pupa že celih 1630g, srček je vredu, rast je vredu, rekla mi je , da bom vrjetno prej rodila, da bi po roku skoraj ni možnouser posted image , moji kg so vredu.

za seznam: kg + 11,6kg, naslednji pregled 27.11

dobila sem potrdilo, tako, da sedaj se grem pa jaz zabavati s temi papirjiuser posted image

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:52:11   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA


Jaz sem tudi oddala že papirje na CSD, denar pa bo pomoje nakazan šele naslednji mesecuser posted image



ja, denar bo 15.11., nič prej... jaz sem že rekla da ok, bo pa čisto zame, za moj šoping po produ, ko izgubim vse kg... hehe



samo jaz sem pa danes dobila odločbo iz CSD-ja za nakazilo denarnega zneska, a potem je vseeno šele 15. drugi mesec?


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?