|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 12:58:08   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA


samo jaz sem pa danes dobila odločbo iz CSD-ja za nakazilo denarnega zneska, a potem je vseeno šele 15. drugi mesec?



Ja, 15. novembra dobiš. No, 15.11. pride ravno na sobotto, tako da ne vem kako imajo, ali nakažejo potem že v petek, ali v ponedeljek.

Saj 15. oktober je itak že mimo, tako da drugo  ni možno, kot 15. november.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:00:05   
5ra_28
Le če bi oddala v prvih par dneh v mescu, bi mogoče dobila že isti mesec. Jaz sem odločbo dobila že 13. oktobra, pa bo vseeno 15. novembra denar. Vlogo pa sem dala noter 8. oktobra.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:00:38   
lonja
Daaaan,


evo mene po dolgem času user posted image . No, sej že drugi teden bom tudi jaz že bolj pridna, ker se mi službene obveznosti ta teden definitivno zaključijo, torej še 2x v službo in konec do 11.11.2009, jupiiiiiii user posted image , kolk sem jst vesela.

Tekmovanja z vami, koliko imam pripravljeno, se že zdavnaj več ne grem user posted image , ker sem še kar pri nekaj medvedkih. Ampak vas začnem loviti drug teden user posted image .

Sassa, najprej čestitki za obe mali pikici, čudoviti imeni si izbrala, fino se cartajte, ko boste pa doma, se pa le kaj oglasi user posted image .

user posted image

5ra_28, čudovite slikce medvedka Pu-ja, res sta se potrudila, oba z user posted image . Jst bom kr še nekaj časa lepo gledala tele vaše umetnije, pred marcem, ko se nameravamo seliti v novo hišico, se bom pa tudi sama kaj spravila zraven. Zaenkrat imamo v otroških sobicah le beton user posted image .

Pike, sej verjetno si že dobila odgovor, najlažja pot do Porodnišnice iz smeri Ptuja je avtocesta do Ljubljane, pa potem nadaljevanje le te v lj-obvoznico in izvoz Fužine, Moste Polje, da prideš na Zaloško cesto in potem samo skoz naravnost, ene 2-3 km, pa boš na desni strani zagledala Porodnišnico user posted image . Dobro opravi!!!

Zverinca, Otika, a se dobimo kaj drug teden na kakem čveku? Pa vse ostale ste tudi vabljene user posted image !


No, zdej pa spet šibam, delo kliče.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:01:07   
martka
ne glede na to, koliko prej dobiš odločbo, csd vedno nakazuje 15. v mesecu! žal, tako je to. odločbo ti napišejo v parih dneh everčke pa moraš čakati malo dlje....

a mi lahko katera pove, kje ste kupile povijalne hlačke... v HM jih nimajo več, v zari ne vedo za njih, v bc pa nisem vprašala...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:05:16   
martka
Zverinca, Otika, a se dobimo kaj drug teden na kakem čveku? Pa vse ostale ste tudi vabljene !



a se bomo celjanke tudi kaj dobile na čveku ob user posted image ?!?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:15:37   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: martka

a mi lahko katera pove, kje ste kupile povijalne hlačke...


Kaj pa so to povijalne hlačkeuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:27:04   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA
Kaj pa so to povijalne hlačkeuser posted image

tega tudi jaz ne vem. razlago pliz
pa napišite še kako izgledajo in kje se dobijo? in koliko so dejansko koristne?


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 13:45:31   
martka
user posted image povijalne plenice

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:00:46   
nanaa
Dann,

kaj ste pridne punce, 1 dan me ni gor pa 5 strani napisanih user posted image .

Tudi jaz sem začela nakupovati, sedaj ko je omara sestavljena. No včeraj sva kupila banico in previjalno podlogo, ki jo ima ravno BC v akciji. Jutri dobim še nekaj cotko potem pa da vidmo kaj moramo še nabavit za našega dojenčka.

Tudi jaz ne morem spati ponoči zaradi te zgage to je katstrofa se nalivam s tistim donatom, potem zjutri bi pa spala.
Bomo že preživel.

A vas tut kar naprej sprašujojo če vas je kaj strah poroda? Men grejo že kar na živce, sploh nisem/nočem o tem veliko premišljevati. Se še vedno nisem odločila ali bom šla roditi v Trbovlje ali v Ljubljano?

Martka tudi jaz imam Bravota in kupila sva voziček Jane pa ga spravim v prtljažnik.

se tipkamo

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:15:49   
martka
umrla bom od žalosti


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:17:37   
martka
zdaj sem klicala, da bi pa le naročila mojo cart zibelko in eno zadevo le odkljukala...
in veste kaj??? NIMAJO JIH VEČ!!!! v nobeni barvi in jih ne bodo imeli vsaj do januarja!!!!!!!!!!!!!!



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:27:19   
Anonimen
Evo me! Sem iz pregleda in enkrat za spremembo sem bila pohvaljena, ker se od prejšnjič nisem nič zredila, tak da vrtnica, podatki za seznamček so minimalno spremenjeni: še vedno +4kg in 112cm obseg trebuha user posted image . Pregled pa ponovno čez 3 tedne. Je pa rekla, da je prejšnjič sumila na velik plod, pa je danes šeenkrat preverila in rekla, da je glavica normalno velika, buši prej suh, ko debel, sam krake ima pa čisto po mamici in bo zgleda ena dolginka user posted image . Si moram pa na vsake toliko dni merit pritisk in če bi bil višji od 135/95, moram koj poklicat, ker pač zatekam v noge in roke in da nebi do kakih komplikacij prišlo, pa čim manj slano hrano moram jest.

Lonja, Zverinica jaz sem kuj za kak kofetek, predvsem pa za kako tortico user posted image .

Papirologija ... joj, se mi zdi, da sem se med prvimi začela s tem ukvarjat, pa obrazcev še nisem na CSD nesla user posted image ... mojmu je računovodkinja tako dolgo izpolnjevala te trapaste papirje, da greva zdaj danes, če bo dovolj hitro doma, al pa potem v petek zjutraj.



(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:36:14   
Suni
pike: kot ti je napisala Lonja - na izvoz LJ-vzhod, pa potem proti centru, porodnišnica je na Zaloški malo pred Kliničnim centrom. Je pa parkirati blizu porodnišnice kar težko, tako da pridi prej, ker boš najbrš nekaj časa porabila za poiskat parking, no, sicer je pa še druga možnost - ena parkirna hiša je malo naprej od Kliničnega centra (taka nova moderna rdeče - siva stavba). Vhod v porodnišnico je pa spredaj (z Zaloške ceste) in zadaj (ne moreš sfalit, je pod mostičkom, ki povezuje staro in novo porodnišnico, na dnu dovozne klančine za avte in rešilce).

Jaz sem imela včeraj UZ, kontrolo rasti, in je zaenkrat vse ok. Mala še vedno leži prečno, ima pa baje še dovolj časa, da se obrne. Bila sem tudi na CSD, kjer so mi rekli, da imajo ful gužvo (baje je pravi baby boom) in da bodo rabili za odločbo kakih 14 dni.


(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:39:20   
tejci01
sem se pozanimala glede telovadbe za nosečnice, tako da v ponedeljek grem probat kako bo šlo. Lahko sem se vpisala malo prepozno,samo nisem vedla da se izvaja tudi v Sežani. Tudi če bom šla samo 4x bo kaj pomagalo, ker nisem kaj preveč športno aktivna (kar so kratki sprehodi).
Čestitke Otika za pregled. Dobra si glede kilogramčkov. user posted image  Imaš kak recept, da ti kg ne poskakuje proti navzgor?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 14:50:19   
Anonimen
tejci01, na žalost nimam kakega posebnega recepta ... jem kar mi zapaše, samo pač v omejenih količinah ... itak mi pa zadnje par dni spet sploh ne paše kaj preveč jest ... se moram kar prisilit, da jem večkrat na dan po malo. Je pa res, da imam kar precej zalog še od prej, tak da mi pomoje bebica kar tiste zaloge kuri user posted image .

(odgovor članu tejci01)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 15:11:29   
martka
http://216.239.59.104/search?q=cache:dKI5eYsUWmoJ:nosecnost.com/si/8943-zibelka-4-v-1-barvna-crtasta-s-posteljnino-i7521.shtml+zibelka+4+v+1&hl=sl&ct=clnk&cd=8&gl=si


tako sem želela, z zeleno posteljnino, ... zdaj pa ni nobene več... saj res ne morem verjet....


prav mi je, kaj pa sem tako dolgo čakala! to mi je kazen!user posted image

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 15:12:57   
martka
ČE JO KATERA KJE ZASLEDI NAJ MI PROSIM JAVI!!!

HVALA!!


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 15:15:42   
tejci01
martka ne obupaj glede zibelke, lahko boš še kje kako podobno našla.
Včasih je bolje da kako stvar kupimo ko jo zagledamo.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 18:28:46   
čebeli
Ahoj!

Danes sem bila pri sestrični in sva šli na sprehod z njenim malim cukrom! Preverjeno lahko povem, da je trikolesnik zakon. Sploh Jane slalom pro... Drugače pa punce, ko boste dojile, nujno mazat bradavice z lanolinom (se kupi v lekarni). To bo tudi z moje strani vsa priprava na dojenje...kupila si bom to kremo.user posted image Pa menda imajo najbolj ugodne nedrčke za dojenje v Muellerju. Edino...nimam pojma kako vedit katero številko kupituser posted image .

No, potem sem pa tut jaz šla v šoping...prvega!user posted image user posted image user posted image Nabavila sem previjalno podlogo in termometer za vodo v BC (res imajo popust za te podloge...stane 15,90€), pol sem šla pa še po blazinice za dojke v dm (menda so bolj namestustoječe od muellerjevih) in zraven nabrala še en kup traparij - babe in šopinguser posted image . Eh, kaj če je pa luštno...
Potem pa še v Spar in sem pol stvari pozabila...npr.kofi in kruh...obup. Sem mogla it še enkrat v bližnjo štacuno doma (in sem spet kruh pozabila...in ne grem dons več nikamor!!).

Zdele pa se odpravljam pečt pizzo, k še nimam kruha (ga bom sama spekla).

Zgaga: Sam ne pit krompirjeve vode!!! Ker to je za vročino dobit (tko smo delal, ko nismo hotli it v šolo - no js ne. In pol je blo bruhanja in vročina...) Punce, ne se zezat.



(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 18:47:59   
Ana Luna
Pa menda imajo najbolj ugodne nedrčke za dojenje v Muellerju. Edino...nimam pojma kako vedit katero številko kupit .


Nam so rekli v MŠ, da kupi eno številko večjo, kot jo maš zdaj.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 19:00:35   
blackcoffee
čebeli:
Zgaga: Sam ne pit krompirjeve vode!!! Ker to je za vročino dobit (tko smo delal, ko nismo hotli it v šolo - no js ne. In pol je blo bruhanja in vročina...) Punce, ne se zezat.

ne me j*bat!! resno?! če je temu tako, kot praviš, se opravičujem. ampak zakaj pri samem user posted image pol v zdravilni knjigi piše, da baje pomaga prav sok presnega krompirja proti zgagi? user posted image
no, sama nisem tega probala, ker me enostavno ne potegne - nimam luštov po tem zvarku.
zatorej še enkrat: mea maxima culpa. user posted image


(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 19:15:21   
martka
ja, ta krompir smo tudi mi v šoli jedli za vročino dobit... sva s sošolko stali sredi zime, po treningu, vroči in zadihani pri odprtem oknu v tanki majčki in ta krompir uživali... pol sva bili pa skor edini zdravi v razredu, vsi ostali so pa gripe in angine fasali.... tako da,     ........  zgaga naju pa ni pekla...user posted image

proti zgagi... ne se sekirat in obremenjevat pa bo lažje prenest vse skupaj...
ko sem se danes zasekirala zaradi zibelke, me zdaj precej peče... pa tudi v žlički me tišči...
nervoza....

meditirat bo treba...
jp, ali vsaj globoko dihat in mislit na nič, vsaj pol ure na dan...
verjemite, da pomaga. preverjeno!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 19:20:53   
martka
Nam so rekli v MŠ, da kupi eno številko večjo, kot jo maš zdaj.


sem imela pred nosečnostjo 75B, zdaj sem pa zrasla na 80D...
modrčke imajo tudi v pikapolonici... jih lahko pomeriš pri njih....
pa tudi v HM sem jih videla.... čipkaste... nisem jih pa bolj natančno ogledala....
jaz si bom kupila zdaj enega čipkastega čvrstega(sem ga že preko neckermana) in enega mehkega za ponoči.
če bo treba potem kaj več, bom pa potem kupila.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 19:23:25   
martka
http://www.neckermann.si/articlecloseup.aspx?articleid=2779700

tega sem kupila

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.10.2008 19:48:37   
mami_1979
Za kosilo pa se bom jaz danes povabila na grško kuhinjo, ki jo oglašujejo pr Ahacu.


A me pa isti radio poslušamo? Se vsak dan peljem dvakrat mimo, pa že nekaj let nisem bila tam,...bo treba it, mi delata lušte,..

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?