|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 18:04:29   
abi
 ....čisto potihem reče..Martinaaaa...

Ja to mi je pa od nekod znano. Ti pa si ravno med oblačenjem spodnjih hlač user posted image .....
Jaz imam kljub lastnem vhodu na drugi strani hiše in postavljenim berlinskim zidom, da ne more gor v copatah, še vedno zaklenjeno. Razlaga: ja, da mulc ne more odklenit vrat user posted image .


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 20:11:09   
nanč
Ja no..pri nas je tudi tako,midva sma zgoraj,njegovi spodaj,vse je plačano pol-pol.Skoz ko se kaj rabi,grema dol in obratno,ni(še)moteče,se mi pa zdi,da bi počasi lahko postalouser posted image Se razumemo in vse to,ni pa tistega občutka,da lahko hodiš po stanovanju komot,tud gol če ti paše..Me je pa fuuuul motilo,ker je skoz hodilaod mojega sestra k njima na kosilo(živi za sebe) in je obvezno prišla k nam in še to ponavadi v času kosila in pol tam sedela z nami,in tako non stop vsak kurčev vikend,da sem vikende že zasovražla.Ne vem no enim sploh nič ne potegneuser posted image !!Vsak rabi svoj mir.Pa tudi čez teden se je to dogajalo..

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 20:26:17   
kalbo
Nisem brala odgovorov, odgovorila bom samo na prvi post. Glej kolikor sem razbrala je ta CELOTNA hiša v lasti tvoje tašče in tasta, imam prav? Potemtakem ti pričakuješ da bodo oni v lastni hiši KLICALI če lahko pridejo v zgornje nadstropje in se po možnosti še najavljali za kak dan v naprej?? Daj lepo te prosim no...
Meni se zdi čisto dovolj da potrkajo, kaj več pa se mi zdi noro zahtevati od njih.


Glej! Res je, da je lahko celotna hiša od tasta in tašče, samo če so sprejeli tamlade v hišo jih je treba spoštovat. Niso prednosti take ureditve izključno na strani tamladih. Meni recimo niso dali nič drugega kot golo podstrešje iz katerega sem naredil stanovanje. Najbolj fer bi bilo, da bi bila stvar v katero vlagam moja, samo pričakovat to potezo od tastarih je znanstvena fantastika. Definitivno pa zahtevam svoj mir v  hiši v katero vlagam, jo vzdržujem kot bi bila moja, pa čeprav uradno ni. Če ti prenašaš to, ostali nočemo in imamo do tega vso pravico.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 20:45:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Nisem brala odgovorov, odgovorila bom samo na prvi post. Glej kolikor sem razbrala je ta CELOTNA hiša v lasti tvoje tašče in tasta, imam prav? Potemtakem ti pričakuješ da bodo oni v lastni hiši KLICALI če lahko pridejo v zgornje nadstropje in se po možnosti še najavljali za kak dan v naprej?? Daj lepo te prosim no...
Meni se zdi čisto dovolj da potrkajo, kaj več pa se mi zdi noro zahtevati od njih.
Se pa strinjam da to zna biti moteče, tudi midva z dragim imava kdaj že polno glavo vsega, ker je pri nas pač gužva, ampak s tem se je treba sprijaznit, če ne pa na svoje! Sorry, tako je življenje, če ti pravila tvoje tašče in tasta v njuni hiši ne pašejo pa se odselite.
Moje mnenje!


pajade. pol pa nej povejo, pa bojo mel nadstropje samo zase in lohk uletavajo kolker jim duša da. če pa se strinjajo, da jaz živim v tem nadstropju, da si tu uredim dom, pol smo pa samo sosedje.in nima kdo kaj da mrda.
pri nas je blo idealno. praktično nismo vedli en za drugega, nisem jih videla tudi po cel mesec, če je tašča kaj rabila, je poklicala po telefonu, enkrat, mogoče dvakrat na mesec smo se povabli križem na kako kavico in to je to. zakon. zato sem sploh pristala, da bom živela tukaj, pod drugačnimi pogoji ni šans.
zdej mamo pa otroka.
enkar pride kr tko, pol prnese kako posod nazaj, pa pošto, pol pride kej vprašat, pa spet kr tko mal tamalo pogledat. pa ene trikrat še tast ( skor nikol ne prideta skupaj). men se pa meša. to je zame grozen in nedopusten vdor v mojo zasebnost. to je moj dom in tu hočem met mir. plus da še ko gremo kam, prileti na vrata in ko pridemo nas pričaka. in jaz, ko pridem iz službe s tamalo iz vrtca, k se mi mudi na skret, pa kuhat, pa tamalo mal pocrkljat, se mi pa res ne da zdej 15 min pred bajto stat in se njej prilagajat. a lohk grem prosim domov??
in tud nimam pojma kaj narest. ker če rečeš kaj, sta užaljena, pa pol kak teden ni nobenga blizu, pol pa vse po starem. sem že tudi razmišljala, da se bom naga šetala po stanovanju.
pojma nimam.
in škoda mi je, ker smo meli čist fajn odnos, pa še zmeri bi ga meli, tko pa men grejo kar lasje pokonci, ko samo pomislim nanju, ker pač nimata nobene mere in ne pomislita ama na nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 20:57:28   
Anonimen
Po nasi ustavi je stanovanje nedotakljivo.
Nihce ne sme roti volji stanovalca vstopiti v tuje stanovanje ali druge tuje prostore.

V ustavi sta navedena stanovanje in stanovalec in ne lastnik stanovanja kot so v teh primerih tasce in tasti.
Samo toliko, v informacijo.

Celo ustava nas sciti user posted image , pa se ta je pred tascami nemocna user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 21:06:44   
Anonimen
jah klinc, sej ruvam se ne z njo na vratih, tko da ne vem če lahko rečem proti voljiuser posted image pa zmeri potrka prejuser posted image sam zakaj 748krat na danuser posted image
še s prjatli se dobivamo večinoma na nevtralnem terenu, pa vsi so tolk dauč, da se morš v avto vsest, če hočeš na obiskuser posted image moji pridejo mogoč enkrat na mesec, prej redkeje. pa se mamo čist radi. tole mi je pa čist tumač. pa tak fajn je blo, pa sploh pomislit ne smem, kaj šele bo,ko rodimuser posted image ker se ji že zdaj zdi, kako bo fajn, k bo una boljkotne prevzela Ulo, ker jaz itak ne bom mela časa, ker se bom z dojenčkom ukvarjalauser posted image

AAAAAAAA.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 21:10:55   
Anonimen
sam zakaj 748krat na dan


Vprasaj jo user posted image .
Samo da ne bo za vsakic prisla poseben poglobljen odgovor dat. Auč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tašča in sorodniki
28.10.2008 21:30:42   
tweed
Edina varianta za zasebnost ti je selitev na svoje...
Midva sva se odločila, da bomo skupaj naredili hišo-dvojčka, kjer je najin vhod na južni strani, njun pa na severni, torej preračunano 25 m narazen. Pa misliš, da je kaj drugače? Tudi kreganje ne pomaga. Sem že vpil do neba, ko je bila žena s tamalo v bolnici, onadva sta pa rekla, da ne bosta pripeljala tavelke na obisk mamici, ker se lahko kaj naleze... Smo se takrat (po enem mesecu) dogovorili, da se nehata vmešavat, da pokličeta preden prideta, da itd.
No, pred 5 minutami je bila tašča tu in je prišla samo povedat, da so nam obrok za elektriko povečali za 1 € user posted image ... imela pa je telefon v roki in rekla, da nam verjetno spet ne dela...
Pa misliš, da se da vse zmenit.
No, zdaj pa spet zbirava finance za gradnjo nove, samo najine hiše...
LP

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 7:17:15   
kalbo
zdej mamo pa otroka.
enkar pride kr tko, pol prnese kako posod nazaj, pa pošto, pol pride kej vprašat, pa spet kr tko mal tamalo pogledat. pa ene trikrat še tast ( skor nikol ne prideta skupaj). men se pa meša. to je zame grozen in nedopusten vdor v mojo zasebnost. to je moj dom in tu hočem met mir. plus da še ko gremo kam, prileti na vrata in ko pridemo nas pričaka. in jaz, ko pridem iz službe s tamalo iz vrtca, k se mi mudi na skret, pa kuhat, pa tamalo mal pocrkljat, se mi pa res ne da zdej 15 min pred bajto stat in se njej prilagajat. a lohk grem prosim domov??
in tud nimam pojma kaj narest. ker če rečeš kaj, sta užaljena, pa pol kak teden ni nobenga blizu, pol pa vse po starem. sem že tudi razmišljala, da se bom naga šetala po stanovanju.
pojma nimam.
in škoda mi je, ker smo meli čist fajn odnos, pa še zmeri bi ga meli, tko pa men grejo kar lasje pokonci, ko samo pomislim nanju, ker pač nimata nobene mere in ne pomislita ama na nič.


A mava midva skupno taščo? Hudič je, ko tastari nimajo svojga življenja. Mene take finte lohk spravjo čist na rob, sam kaj nej, a nej jo tepem al kaj, pol me pa živci izdajo, se pa z ženo skregava.
Sam da smo na štengah, je že zunej pa bla bla, pa Blaž a boš jedu, pa bla bla bla, pa pridte k men...bla bla, po navad pride še s skledo kake solate v roki pa začne otroke futrat pa bla bla... pol pa obuj pa obleč otroke, k se ti mudi...groza.

Ko prideva z Blažem iz vrtca, jest s polnimi rokami punklov dvignem na dvorišču tamalo in hočem it gorr (mene pa srat, lačen sem k pr norcih, vroče mi je, zmozgan sem od šihta in vožnje...ni da ni)...mat pa bla bla, pa sej ste lohk še tle, pa bla bla, pa tok lep vreme je pa zakaj morte gor pa bla bla...pol si lohk predstavljate, kako otroc reagirajo na odhod gor...z dretjem seveda. Pa kaj ji nej, a nej jo tepem. Da o skledah in nevem kakšni vsemožni hrani ne govorim. Če nebi blo tega lajanja na stopnicah, pa če bi me pustila na miru, ko pridem iz službe bi blo čist super. Aja, pa če bi slučajno slišala kdaj, kaj ji govorim.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
29.10.2008 8:57:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 9:47:54   
kalbo
Ampak to so na videz in prvi pogled čist nedolžne stvari, ki ti pa počasi in neizogibno najedajo živce.

No včerajšnji dan:
Pridemo z nakupov in s tamalim sva bla zmenjena, da se greva igrat z avtocesto, ki sva jo postavla v kletni sobi prejšnji dan. Pride še svak s tamalim in se veselo igramo. Pride pogledat še tašča (z obvezno polno skledo solate v rokah, ker ji firbec seveda ne pusti pojest za mizo) seveda začne futrat otroke med igro...ampak tega sem se počasi že navadil. Pol si pa po petih minutah, ker itak nima obstanka na miru niti pet minut pač vtepe v glavo, da bi pa ona narezala in da gremo vsi gor jest. Ji lepo rečemo, da ne gremo jest, ker se igramo. Moja tašča seveda to veselo presliši in začne žnarat (beri ponovit, da gremo gor k njej vsake tri sekunde). Meni počasi kuha, ker pa seveda prepriča Blaža gremo vsi skupaj k njej. Ker sta pa najavljena moja dva lepo povem, da gremo mi gor, čez deset minut in naj ne reže preveč. Seveda zadevo presliši in nareže narezek za celo vojsko. Čez deset minut rečem gremo in pol je vpitje....neeee (mene pa tamalga kar drži dol za mizo), za koga sem pa rezala, sej lohk pa dol k nam prideta...bla...bla...bla in pol se moram mal manj ko s tankom prebit mimo nje iz kuhinje....pa ni to nič takega, če bi blo to enkrat. Pri nas so take in podobne scene vsak dan. Ja, takle mamo in velikokrat mi je to zabavno včasih mi pa potegne ven tud zadnji živec, sej sem samo človek.

In z leta v leto je slabše, sploh ne vem, kako naj se stvari lotim, ker v bistvu noče nič slabega in ni žleht. Samo ko si ona nekaj vtepe v glavo to mora bit in ne vidi in ne sliši nič ama res nič in nikogar.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.10.2008 9:50:39 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 10:58:29   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če to ne bo palilo, potem se nekaj časa sprehajaj naga po stanovanju in naj ene parkrat tako uleti not (ti si pač ravno izpod tuša), da bo videla, da pač ne gre tako... MOgoče je tudi to ne bo motilo, ne vem, večini je nerodno in se probajo potem izogibat takim situacijam.



Ne se smejat, ampak tole res pali ... no pri nama teh težav ni, sta jih pa imela dva prijatelja, ki sta si pri njegovih starših na vrhu uredila stanovanje in sta ati in mami non stop gor uletavala in to še celo brez trkanja ... pa sta se onadva enkrat spravila na kavč v svoji dnevni in malo user posted image , pa je ravno ati gor uletel ... komu je bilo bolj nerodno, se še niso zmenili, sam ata in mama se pa sedaj najmanj pol ure vnaprej napovesta user posted image .


no, pri meni je bila še ena zadeva polega slončkanja in nagega sprehajanja uspešna pri tastu - namreč je zelo konzervativno vzgojen in je enkrat vletel v najino stanovanje brez trkanja (ok, najina napaka - lahko bi bila zaklenila vrata) in sem jau ravno dojila - še pripravljala dojko (razpenjala moderc), ko je stari vletel not. No, pol sva se pa čez steno pogovarjala... od takrat je vedno trkanje in čaka pred vrati, da mu odpremo, četudi je odklenjeno.
Da se mi pa najavijo, pa ni šans. Onadva se svojmu sinu že nauta najavljala, saj če naju ni doma se sam obrnejo in grej dol. Pa sem ju že enkrat sama dol poslala in rekla, da čas ni primeren in nobenih dolgotrajnih zamer, sta se obrnila - sam mal sta bla pa vseen presenečena user posted image  in tudi en teden nista prihajala na obsk...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 11:04:26   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ampak to so na videz in prvi pogled čist nedolžne stvari, ki ti pa počasi in neizogibno najedajo živce.

No včerajšnji dan:
Pridemo z nakupov in s tamalim sva bla zmenjena, da se greva igrat z avtocesto, ki sva jo postavla v kletni sobi prejšnji dan. Pride še svak s tamalim in se veselo igramo. Pride pogledat še tašča (z obvezno polno skledo solate v rokah, ker ji firbec seveda ne pusti pojest za mizo) seveda začne futrat otroke med igro...ampak tega sem se počasi že navadil. Pol si pa po petih minutah, ker itak nima obstanka na miru niti pet minut pač vtepe v glavo, da bi pa ona narezala in da gremo vsi gor jest. Ji lepo rečemo, da ne gremo jest, ker se igramo. Moja tašča seveda to veselo presliši in začne žnarat (beri ponovit, da gremo gor k njej vsake tri sekunde). Meni počasi kuha, ker pa seveda prepriča Blaža gremo vsi skupaj k njej. Ker sta pa najavljena moja dva lepo povem, da gremo mi gor, čez deset minut in naj ne reže preveč. Seveda zadevo presliši in nareže narezek za celo vojsko. Čez deset minut rečem gremo in pol je vpitje....neeee (mene pa tamalga kar drži dol za mizo), za koga sem pa rezala, sej lohk pa dol k nam prideta...bla...bla...bla in pol se moram mal manj ko s tankom prebit mimo nje iz kuhinje....pa ni to nič takega, če bi blo to enkrat. Pri nas so take in podobne scene vsak dan. Ja, takle mamo in velikokrat mi je to zabavno včasih mi pa potegne ven tud zadnji živec, sej sem samo človek.

In z leta v leto je slabše, sploh ne vem, kako naj se stvari lotim, ker v bistvu noče nič slabega in ni žleht. Samo ko si ona nekaj vtepe v glavo to mora bit in ne vidi in ne sliši nič ama res nič in nikogar.


user posted image
zato se pa midva seliva - pa še nekaj, pri nas je zadeva nekako taka: midva imava stanovanje v višjem nadstropju, oni v nižjem. živimo v istem bloku! je kriza...  a sem prišla do enega zaključka - morda se motim - to je predvsem odvisno od staršev in tudi od nas mladih, kako si zadeve uredimo in kako so zadeve do sedaj laufale v družini, ki še ni bila razširjena s snahami in zeti ter vnuki...
Moja dva sta popolnoma drugačna od njegovih dveh. Tudi moj dragi to priznava. Pred svojimi še najbolj enostavno zadevo zjecla in ne zna povedat, kaj hoče. Pred mojimi je pa tako sproščen, kot bi mu bila moja dva prava starša... Zato se tudi selimo v mansardo, kjer bomo živeli z mojimi. user posted image  

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 11:05:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Sam da smo na štengah, je že zunej pa bla bla, pa Blaž a boš jedu, pa bla bla bla, pa pridte k men...bla bla, po navad pride še s skledo kake solate v roki pa začne otroke futrat pa bla bla... pol pa obuj pa obleč otroke, k se ti mudi...groza.




user posted image joj hrana....tri sekunde ma tamalo, pa jo že šopa s čim....k revci nič ne damo za jest verjetno. k valda za enoletnega otroka maš dodelano točno kdaj in kaj bo jedeluser posted image ona ji pa nonstop nekaj tlači v usta, pa mal zasitnari, pa že keksuser posted image tko da dobr, da mamo dieto, pa lohk rečem enostavno ne sme, k drgač bi jo tko s samimi keksi in čokolado fotrala.

pa sej to je, k je drgač fajna, oba sta, res ne morem nobene žal besede rečt, pa fajn da masta rada tamalo, pa ona njiju, sam tole je tumač. pa me piz.di, k nisva to že kar na začetku pošlihtala, k se je Ula rodila in se je začelo vse toleuser posted image samo sma pač mislila, da je začetniško navdušenje, ker je pač dojenček, pol ju bo pa minilo in bo vse po staremuser posted image optimizem, a.....sta se tko udomačila v tem letu, da groza...pa kr slabše jeuser posted image in pol je čedalje težje neki težit(a prej vas ni motlo, zdej kar naenkrat vas pa)..

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 11:08:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: N.SI

in sem jau ravno dojila - še pripravljala dojko (razpenjala moderc), ko je stari vletel not.


user posted image men je taška tud tkole vletela, pa reče aha, se glih dojita, pol pa kar grem, sam enga lupča pa morm dat tamali...in preden sem se sploh zavedla, je že bla pri nama in slinila tamalo, k je bla na joško priklopljenauser posted image to me je pa kap skor, sej nisem sploh vedla kaj naj tist moment....sem ji pol rekla, da to se pa naj ne ponovi, da nimam nobene želje da ona mene po joških kušujeuser posted image seveda je sledila enotedenska užaljenost...

(odgovor članu N.SI)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 11:38:20   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: N.SI

in sem jau ravno dojila - še pripravljala dojko (razpenjala moderc), ko je stari vletel not.


user posted image men je taška tud tkole vletela, pa reče aha, se glih dojita, pol pa kar grem, sam enga lupča pa morm dat tamali...in preden sem se sploh zavedla, je že bla pri nama in slinila tamalo, k je bla na joško priklopljenauser posted image to me je pa kap skor, sej nisem sploh vedla kaj naj tist moment....sem ji pol rekla, da to se pa naj ne ponovi, da nimam nobene želje da ona mene po joških kušujeuser posted image seveda je sledila enotedenska užaljenost...


user posted image user posted image user posted image  

Mene je moja tašča pri prvem otroku tudi kar veselo gledala v joške, se pogovarjala o tem in onem (jaz pa sem samo kimala, ker nisem mogla govorit, ker je malo to motilo pri hranjenju), uletela celo na WC, ko sem sedela na školjki in me nekaj spraševala in naročala. user posted image user posted image user posted image user posted image  Smo jo komaj ukrotili. Pri tretjem user posted image  se je malo unesla.

Sicer pa je tudi pri nas vse tako kot pri vseh vas. Brez trkanja, 10x v dopoldnevu, jemlje mojo posodo in ostale kuhinjske pripomočke, si sposoja naš avto. S pogovorom nismo prišli nikamor, se bomo raje preselili..... 30m stran. user posted image  In na smrt prijazna in ustrežljiva, imata rada naše otroke, jih skoz futrata, preveč oblačita, imata pripombe na vzgojo,... Pestro. user posted image

_____________________________

Hopla, hopla sem in tja,... :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 12:02:25   
kalbo
Ma mene hranjenje sploh ne moti, če se to dogaja za mizo oziroma če bi vstrajala, da so otroci tacajt pri miru. Moja tašča jih hrani s solatami, jabolki in podobnim, kar sploh ni sporno, mene dvigne, ko vidim otroka med igro s polnimi usti. Sam se ne da nič dopovedat.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 12:22:30   
Anonimen
no saj, za sadje jaz tudi ne kompliciram, hvalabogu da ga je, pa zdej k je blo polno grozdja, pa borovnice, maline, ribez, slive, jabke...nisem nikol nič rekla, če sta ji dajala....sam sladkarije nonstop, pa kruh in takšno, to pa res ne rabi čez cel dan mletuser posted image nonstop...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 12:22:36   
kamilija
Ha ha ne morem verjet kakšne scene imate šele ostali. Pri nas tast tud skoz na balkonu visi, no zdej sicer manj k zima noter hod, drgač pa obvezno
pridrvi, ko greva s tamalo ven z vozičkom. Pričaka tudi obiske in jih ob priliki tudi ogovori. Ne hodi pa toliko k nama gor kot tašča.
Naj povem TaMikiii, da tukaj kjer imava zdaj dnevno sobo in kuhinjo, je bilo prej podstrešje in je bilo veliko denarja vloženega, da je takko kot zdaj.
In če so se odločili, da nama odstopijo zgornji del hiše, naj tudi spoštujejo zasebnost. Tudi jaz ne uletavam k njima dol, vedno prej pokličem, če slučajno
kaj rabim. Očitno je res treba povedat, sej jaz mislim, da bi razumeli, samo ko ne veš ali boš pokvaril odnose ali ne. Kaj če potem tašča zameri?
Sej ne vem kaj je prav.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 12:28:32   
kamilija
Zato pa jaz dojim v spalnici, da ne bi prišlo do takih scen. Pa sigurno bi blo meni veliko bolj neprijetno..pa takrat tud rabiš mir, ko dojiš.
Enim je vseeno, če zgoraj brez letašuser posted image

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 14:36:37   
ronja
Glej kolikor sem razbrala je ta CELOTNA hiša v lasti tvoje tašče in tasta, imam prav? Potemtakem ti pričakuješ da bodo oni v lastni hiši KLICALI če lahko pridejo v zgornje nadstropje in se po možnosti še najavljali za kak dan v naprej?? Daj lepo te prosim no...
Meni se zdi čisto dovolj da potrkajo, kaj več pa se mi zdi noro zahtevati od njih.
Se pa strinjam da to zna biti moteče, tudi midva z dragim imava kdaj že polno glavo vsega, ker je pri nas pač gužva, ampak s tem se je treba sprijaznit, če ne pa na svoje! Sorry, tako je življenje, če ti pravila tvoje tašče in tasta v njuni hiši ne pašejo pa se odselite.


tamikaaaa, a potem če tudi ti starši dajo stanovanje nekje drugje, imajo vseeno pravico kadarkoli prit in samo potrkat? Ali se to zgodi samo če ti dajo stnovanje v svoji hiši? pa kakšna je razlika? dajo ti stanovanje, če ti ga pač dajo... Ne maram polovičarstva: če mi nekdo da, naj mi da brez nekih pogojev (ok, ne bi šla zdaj stanovanja prodajat za svoje prčkarije, ampak to je drugo), sicer pa rajši nimam nič. Sploh pa se mi ne zdi fer bit tak do svojih otrok - pa saj jih imaš rad, zaboga???user posted image user posted image user posted image

hehe, ulla, jaz si tudi nisem mislila, da se tašče takooooooo zeloooooo spremenijo, ko dobijo vnučke... Ampak j* ga, se. Torej se moramo pač še mi. Sem pa samo srečna, da ne živimo v neposredni bližini, tudi peš je kar dalečuser posted image - drug konec mesta. Sicer pa kadar se ti mudi, ko prideš domov, ji daj za tistih 15 min. tamalo, pa pejdi vmes na vc in vse, kar si želiš, saj itak noče s tabo debatirat, ampak hoče met tamalo, vsaj po moje...
Hehe, ma pa tvoja tašča popolnoma iste ideje kot moja: "Ja, brez skrbi (ko da sem kdaj omenjala kake skrbi!!user posted image ), saj bom jaz pazila Ronjo, da boš ti lahko imela čas za tamalo, pa bom jaz peljala tamalo ven, da boš ti lahko mela tudi malo časa za Ronjico... Bom prišla lepo ven odpeljat, pa ne bo problema!" Ji vsakič znova lepo prijazno povem, da hvala lepa za ponudbo, ampak da ni problema, da imam njenega sina za to, da bo on popazil eno tiste pol ure, ki jo bom 100% posvetila tadrugi. Ostali čas pa bosta lepo skupaj, ker smo skupaj družina in se itak morata navadit, da smo vsi skup. Pa da mora družina sama lepo funkcionirat brez kake hude zunanje pomoči in da so vse do zdaj, zakaj pa naša ne bi...

mič, jaz sem mela svojo taščo na sumu, da si prav piše in išče izgovore, zakaj mora prit - enkrat je bilo nujno, da prinese ZMRZNJENE robidnice!!! Mislim, zmrznjene?user posted image Se mudi? mah... Včasih se pač ne da zmenit, je treba drugače reševat.

kalbo, si pa zadel žebljico na glavico: hudič je, če nimajo svojega življenja, če so siti tistega, s katerim naj bi imeli družino in če nočejo imet nobenih drugih hobijev. Ampak to je ipak njihov problem, ne moj! Tako da sem se jaz nehala za to sekirat in sem jo nehala imet tako rada, hvalabogu ne živimo skup, tako da je vse skup lažje... Pa tudi ona se je zadnje čase malo umirila. Lubi je vedno bolj direkten in vedno manj se izgovarjamo, tako da to verjetno tudi nekaj pomaga, tako da si počasi že najde kaj drugega za počet.
Ampak vem, da me čaka nova doza, ko se rodi naslednja... Ampak se ne bom dala! če že ne bi zaradi sebe, bi pa zaradi otrok, ki si zaslužijo zadovojne starše in družinico, ki drži skupaj! Nisem si zmislila dveh otrok zato, da bom enega dala njejuser posted image . Posesivnost in ljubezen sta zame zelo zelo različni stvari! če imaš nekoga rad, hočeš, da mu je lepo, pa tudi če to ni s teboj!

N.Si, mene moja tašča ni še nikoli pustila v miru podojit - vedno je bila zraven, če že ne more met otroka v rokah, bo pa vsaj gledala, pa bognedaj, da bi zamudila trenutek, ko se bo mala odstavila, ker takrat bo seveda ona hotela podret kupček, takrat mala ni več prisesana name, kar pomeni, da jo lahko ona vzame... No, tako je bilo, zato pa ne grem več sama k njej, ampak samo z lubijem. Saj zaradi mene, pa naj gleda, če hoče, ampak ne bo mi pa nihče več jemal otroka iz rok, če tega ne otrok ne jaz ne bova želela pa pika!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 14:52:02   
ronja
sta se tko udomačila v tem letu, da groza...pa kr slabše je in pol je čedalje težje neki težit(a prej vas ni motlo, zdej kar naenkrat vas pa)..


Čim prej narediš red, tem boljše. Meni je samo to žal, da nisem prej bila bolj ostra, brezveze sem se fuuuuul sekirala čisto predolgo časa! Vsekakor ti svetujem, da tole zrihtate predno se ti rodi naslednji user posted image ...

kamilija, nima ti bit kaj nerodno v tvojem stanovanju! Tam si ti doma - kje pa boš sproščena, če ne doma? Zame je dom to, da se lahko tudi cela slečem, če mi paše (pa mi ne, ker sem zmrzljivček, ampak hočem pa imet to svobodo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 15:17:49   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija
v zgornjem nadstropju v hiši njegovih staršev...da se bo vsak prej napovedal po telefonu,

Mislm, logika. user posted image

In ti si verjela ker...?


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 29.10.2008 15:20:04 >

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 15:37:31   
kamilija
...ker je resno povedaluser posted image . Očitno se bo treba pogovt ane.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tašča in sorodniki
29.10.2008 16:16:45   
kamilija
Ronja, se strinjam s tabo. Zato pa me tudi jezi vse skupaj. Pa ne zato, ker bi si želela naga hodit po stanovanju, ampak zaradi nespoštovanja zasebnosti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?