|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 134 [135] 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberski malčki 2007
13.12.2010 19:56:02   
tabi
čer
ja kake čveke steuser posted image user posted image vas komaj dohajamuser posted image user posted image
še malo pa bi bile brisaneuser posted image

Drugač pa pa pri nas skos pestro roj.dan od Nejca,miklavž,en kup predstav v vrtcu,..v soboto imamo dedka mraza v lutkavnem.Morata bit zlo pridna da bo kaj prineseluser posted image .

za enkrat smo zdravi kot ribice,razen očija ki ga letos zdaj 3mes.skozi nekaj loteva

nč zdej grem pa cote obešatuser posted image ,kaj bi dala da bi teh cot blo mal manjuser posted image

nočko

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Novemberski malčki 2007
15.12.2010 20:17:56   
tintin
jaz in Oranža sva se menili, da bi se kaj dobile zadnji teden dec., ko so dopusti...na kaki kavici v Kranju. Vabljene tudi ostale. Termina še nismo dorekle, ampak se lahko uskladimo, da se malo vidimo! 

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Novemberski malčki 2007
19.12.2010 19:50:34   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

jaz in Oranža sva se menili, da bi se kaj dobile zadnji teden dec., ko so dopusti...na kaki kavici v Kranju. Vabljene tudi ostale. Termina še nismo dorekle, ampak se lahko uskladimo, da se malo vidimo! 


Če bo po 15-i uri, se vama z veseljem pridružim user posted image , naj mi Oranža pošlje SMS.


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Novemberski malčki 2007
19.12.2010 19:56:08   
tintin
debeluška neki smo se celo menile za nedeljo 26.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Novemberski malčki 2007
20.12.2010 15:56:39   
tabi
če pa bo 26.pa tudi jst priletimuser posted image sam sporočte kje

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Novemberski malčki 2007
30.12.2010 21:34:48   
sonchek
Hej,hej...pozdravljene...
...evo še mene po dolgem času, se spet malo javljam...niti slučajno nimam časa brat za nazaj, tako da upam da bom sedaj vsaj v miru napisala par stavkov...user posted image user posted image user posted image ...ja otroci spijooooooooo....

Pri nas smo bili do sedaj kr zdravi, kakšne kratko ročne viroze...sedaj pa cev bummmmm...v enem tednu je malček prebolel bronhiolitis, norice fasal in še vnetje sinusov in ušes....grrrrrrr
,,,Ta velika se zaenkrat kr drži...no čakamo norice...hahhaaa

Upam da ste vsi ok...sploh naši najmlajši....user posted image user posted image user posted image

Želim vam eno lepo, srečno,ZDRAVO, uspešno, polno razumevanja in vsega naj.naj,naj...v prihajajočem letu 2011!!!!

Lepo praznujte

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Novemberski malčki 2007
1.1.2011 17:08:47   
ajtak
SREČNGA PA ZDRAVGA 2011

Vse tiste, ki še ne veste, mi bomo imeli pa punčko <3

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Novemberski malčki 2007
3.1.2011 8:49:35   
soni
Srečno 2011!

Ajtak čestitke za deklico!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Novemberski malčki 2007
21.1.2011 19:52:33   
sonchek
Tili Naši "novembrčki malčki 2007" pa čist stagnirajo....
...pridem gor po dolgem času..pa sem komaj nas našla..na 3-ji strani...hmmmmmmmmmmm

no jaz sem še zmeraj na bolniški...že od lani..hahhaaaa
...upam da čim prj mine, ker bi si šla rada mal odpočit v službo...hahahhaaaaa

no, pa en l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Novemberski malčki 2007
5.2.2011 22:29:59   
scubadiver
Tudi jaz sem nas našla komaj na tretji strani.. sem prav žalostna da smo tko leve, da si ne vzamemo tistih par minut vsake toliko, da bi kaj napisale..
Za FB pa imamo čas...
Jaz sem na bolniški, ker ima lana norice.. Je kr bogica, ima ful pikic, sam je zaenkrat res pridna in se nič ne praska, tko da upam, da ji ne bodo ostale brazgotine..
Tudi sicer je to zimo bolj bolna kot prejšnje.. Sem že tretjič na bolniški, tko da imam kar slabo vest v službi. Še posebej ker je bila bolna, pozdravila se je ravno pred dopustom, tako da smo šli prejšnji teden smučat.. Torej bolniška, direkt dopust, 2 dni v službi, pa sem spet na bolniški...
Drugač pa nič kaj pametno novega...
Pogrešam vas.. bi bilo fino če bi se kaj vidli po dolgem času, kaj mislite?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Novemberski malčki 2007
9.2.2011 17:32:29   
ajtak
Jaz sem takoj za srečanje!!

Pri nas je novo predvsem to, da sem na dopustu in grem delat šele marca 2012 user posted image

Drugače pa nosečnost lepo napreduje, Tjaš je super priden in komaj čaka sestrico. Jaz pa se komaj zadržujem, da ni že vse oprano user posted image

LP

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Novemberski malčki 2007
15.2.2011 17:51:21   
nicolina
Joj, res smo čist mrknile...user posted image

Jaz sem tudi za srečanje, če se,bomo kaj dogovorile. user posted image Drugače smo dobro, Žan Luka priden, Tin navihan po svoje, ni nam dolgčas.user posted image Preboleli en kup bolezni, ampak se držimo.

Če se bote kaj zmenle, dajte obvestit še na FB, na RR sem res malo...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Novemberski malčki 2007
16.2.2011 20:51:07   
sonchek
jaaaaaaaaaaaaa srečanje!!!user posted image user posted image user posted image
jupi....

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

.. sem prav žalostna da smo tko leve, da si ne vzamemo tistih par minut vsake toliko, da bi kaj napisale..
Za FB pa imamo čas...

res jeeeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Novemberski malčki 2007
23.2.2011 16:45:56   
ajtak
Punce,
Kako ste kaj?
Vidim, da tule na RR ni nič novega.
Moja nosečnost počasi in vstrajno leze proti koncu. Smo že v 32t.
Tjaš je priden, komaj čaka sestrico in trenutno se blazno veseli pusta :) Bo gasilec, kaj pa aši mulčki in mulčice?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Novemberski malčki 2007
24.2.2011 12:52:11   
scubadiver
Joj Ajtak a že? Matr kako gre hitro!
Sem ti pa kar mal fouš, moram priznati, pr nas se nikakor ne prime user posted image Mah ja, sej bo že..
Včeraj sem prvič vidla mojo nečakinjo staro mesec in pol in sem se kr raznežila :). Jaz bi tud eno tako majhno štručko....

Lana ne vemo kaj bo za pusta, ker se premisli vsake 5 minut. In zdaj še čakam na dokončno odločitev, sam hkrati me je pa strah, da ne bo potem vsega zmanjkalo. Okleva pa med rdečo miki miško in med zajčkom...

Drugač pa pr nas nič kaj pretresljivo novega..

A se dobimo recimo v soboto 12.marca na srečanju v Ljubljani?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Novemberski malčki 2007
2.3.2011 9:43:21   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

A se dobimo recimo v soboto 12.marca na srečanju v Ljubljani?

pridemo, če bomo le zdravi...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Novemberski malčki 2007
25.3.2011 21:30:05   
ajtak
Hej, vidim, da je tu e vedno vse po starem- mrtvilo...
Tudi jaz nimam za povedati nič novega. Prestali smo sistematiko pr 3h letih, bili pohvaljeni user posted image

Nosečnost lepo napreduje, princeska se je tik pred zdajci hb obrnila na glavo :D
V 35t2d so ji namerili 3700g, baje da je že vse pripravljeno... G me je naročila za 5.4. in komentirala, da se tak ne vidiva več...

No rok imam šele 25.4. , tko da bomo videli... nekako je vse odvisno od tega kako se mala počuti v hotelu mama :D

VSEM ŽELIM LEP MATERINSKI DAN!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Novemberski malčki 2007
28.3.2011 17:35:42   
ninocka
joj, tle smo pa take čveke, da je kar težko dohajat user posted image user posted image user posted image

Pri nam tud ni nič kaj ekstra novega - v ponedeljek sva imela z Rubnom na pedaitrični operacijo kožice na lulčku. Se je pol P odločil, da mu jo bo kar dol potegnil in da ni potrebe po operaciji.
Par dni ga je bolelo, ko je hodil lulat, zdaj je pa OK user posted image .

Ponoči imamo še vedno plenice, čez dan je suh, edino v vrtcu se jim pa skoraj vsak dan polula. Problem je, ker ga ne dajo lulat, predno gre spat oz. gre sam lulat, tam je pa potem bolj zanimiva voda in umivalnik, na lulanje pa pozabiuser posted image .
Ratal je prava čveka, z Evanom in Lianom se ful lepo igrajo, pa ful mi rad pomaga - kuhat, pospravljat...upam, da se ga bo to še držalo, ko bo v puberteti user posted image user posted image

Komaj sem čakala pomlad in da bo fajn toplo, da smo lahko zunaj, pa da bodo šle vse te bolezni stran, ker sem skoz na bolniškah...

Ajtak, tvoja princeska je pa že kar težka user posted image  Če bo do roka, bo pa tam okrog 5 kg, ne?

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Novemberski malčki 2007
10.4.2011 19:09:30   
ajtak
Še kr sem 2v1, nč bat, ko rodim vas obvestim :D
Se pa priporočam za kake pesti, da bi se počasi začelo user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Novemberski malčki 2007
19.4.2011 10:55:02   
mama11
Pozdravljene punce, saj ne vem, če se me sploh še spomnite user posted image

Kaj naj rečem, življenje z dvema malčicama zahteva več časa, potem ga je pač potrebno priškrniti pri čem drugem.

Prebrala sem le zadnjo stran, za kaj več ni časa, mogoče od septembra, ko bom spet na porodniški user posted image . Prav nič se ne hecam, res bomo ponovno zibali user posted image

Sicer pa nič kaj dosti novega - Tamara ima več kot meter, živahna je 100 na uro, zelo bistra deklica, moja in očijeva ljubica, pa največja sladkosnedka na vasi (pa najbrž še širše naokoli).

Julija raste kot konoplja, ni tako zgovorna kot sestrica, zna pa odlično uveljaviti svojo voljo in predvsem očija za šalo vrsti okoli najmanjšega prstka.

Ajtak, sicer vidim, da si se ravno javila pri aprilčicah in da še ne zibaš; držim pesti zate!

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Novemberski malčki 2007
21.4.2011 11:17:32   
ajtak
Uaaaaa mama11, čestitke!!
Večkrat se nate spomnim.
Zdej sm pa sploh haapy k slišim take lepe novičke user posted image , ste delal na fantku al bo spet pupa? user posted image

Ja js sm še kr 2v1 in čakam... mogoče bo pa za veliko noč...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Novemberski malčki 2007
21.4.2011 12:16:07   
tintin
uuu mama11 čestitke za pogum! ajtak ti pa brž rodit.
Moja porodniška je že mimo, zdej sem na dopustu, uvajam Vita v vrtec. Huh, dva fanta sta pravi zalogaj, tako da smo pomoje mi zaključli z otroci:) Sej so luštni in vse naj naj, samo če nimaš pa čist nobene pomoči nikjer okol, samo mrs. mama in mr. ati pa še vrtec pol je pa včasih NOOOOOOORO. Skratka uživajte nosečnice in nenosečkice, se še kaj beremo:)


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Novemberski malčki 2007
22.4.2011 9:55:02   
Mamathea
Vau mama 11 krasne novicke, iskrene cestitke, to bo pa pestro in lustno:)))))
Ajtak drzim pesti, da se je deklica le odlocila, da pokuka na svet
Okoli velike noci.

Nekaj se pa le se dogaja na rr in fajn je prit vsake tolk casa
mal pokukat in izvedet vesele novicke.

Bodite lepo in krasne velikonocne praznike zelim vsem.

_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Novemberski malčki 2007
28.4.2011 11:50:11   
mama11
Hvala za čestitke! Kaj je moj naredil še ne vemo, naslednji pregled je morfologija in takrat upam, da bomo lahko izvedeli spol.

Ajtak, Dajica, vidve sta letošnji aprilki, ali že kaj zibata?

user posted image  Punce, eno vprašanje glede naših novembrčkov - ali vam čez dan še spijo? Tamara zadnje čase ful težko zaspi in sprašujem se, če smo z dnevnim spanjem zaključili, ali pa gre le za fazo.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Novemberski malčki 2007
28.4.2011 20:17:23   
tintin
pri nas vasja ne spi že več kot eno leto. No v vrtcu še malo, ampak doma pa ni šans...


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 134 [135] 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 134 [135] 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?