|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 17:59:36   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Sandra ja, slikici, če ne bomo Gajko podkupile, ker ima ziher kakšno fotko!user posted image

gajka je sicer švercala svoj fotič v ruzaku s sabo, ampak ga ni uspela na skrivaj ven izvlečt. Bo drugič mogla kakšno foro iz Jamesa Bonda uporabit, npr. mini fotič v Rokovem slinčku. user posted image No, resnica je taka, da sta se T&T tako vneto lasali, praskali in grizli za ušesa, katera bo Roka osvojila, tako da je bilo vse preveč dela ju spravit narazen in je bilo fotkanje čisto na stranskem tiru... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 18:45:28   
anita goitan
hoj, sva šle prej mal vn, tak lep sončni zahod bil
Zdej sm pa mojga user posted image postrigla oz beri pobrila, nimam ravno velik dela, mašinca in jeuser posted image , jutri jo mahne na Sv.Višarje smučat, me2 bova pa doma, jaz mam za pečt kruh pa kašno pecivo, mnjami, pa na sprehod bova šle,...

ok zdej še Zojo čofa čofa in upam da se mal naspim
nočko


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:01:17   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
In kako je Rok in njegovo hranjenje?

Kakor kdaj. Včasih boljše, včasih slabše. user posted image Danes mi je patronažna posodila tehtnico za čez vikend, da bomo sploh videli, koliko približno poje. Se pa bojim, da bodo rezultati za user posted image .

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:11:33   
Zoja Miša
No, tudi user posted image  šel na zaključek. Pikica nekaj drema, potem bova jedli in se kopali in se cartali. Jo bom mogla okoli prenest, ker je zvečer navajena na user posted image , da jo greje, ko je tak radiator.

Sem knjigo od Semoličke zopet malo prebirala za obdobje od 4-7 meseca, joj, je enih vaj, da si jih bom kar težko zapomnila.user posted image Ja, pa bom že.

Anita, vidim, da ti delaš isto kot jaz, mislim, briješ svojega. Pa lepo kruh speci, jaz sem ga tudi prejšnji teden, pa ga bom verjetno tudi jutri. Pa kakšne piškote bi tudi lahko. Hmmm...

Želim vam vsem lep vikend in se kaj beremo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:12:13   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
In kako je Rok in njegovo hranjenje?

Kakor kdaj. Včasih boljše, včasih slabše. user posted image Danes mi je patronažna posodila tehtnico za čez vikend, da bomo sploh videli, koliko približno poje. Se pa bojim, da bodo rezultati za user posted image .



Sporoči kako bo, jaz pa držim pestiuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:20:27   
betty
Neza 7 - kje si kupila bozickov kostim?

Tatly - ja. men so zaceli izpadati lasje. a mislis, da so to hormoni ali pa pomanjkanje vitaminov , ker gredo vse dobre stvari v mleko?? fu lmi gre na zivce, ker mam rada da me moj zvecer boza na kavcu in zvija svoj prst v moje lase, potem ima  pa polno roko odpadlih las oz. ko se pocesem jih odpade cel kup. da ne govorim, ko si jih perem. polna bana rdecih srednje dolgih las user posted image

mali je malo zadremuckal... jst pa na netu in zraven jem cokolado

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:41:54   
buhtlčk
Tuki sm, tuki!!

Mah mi ne sfolga vsega prebrat, kaj šele kaj napisat. Delam koledar za staro mamo, pa bom pop*** s temi foto programi. Pa spet smo se na uro zbujal. Posledično sem rahlo notinthemood. Jah. Kronično pomanjkanje spanca dela svoje. Sayuri naspat se bo treba (sam še ugotovimo kako). Najboljše zdravilo za takele mini depresije.

Zdej pa grem nazaj brat.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:42:22   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


gajka a tkole ti po obiskih hoiš. Če boš kaj v naš konec hodila, tud lahko pozvoniš. user posted image  SI pa prva, ki je T&T spoznala, a ne?




Ne, js sem prva user posted image



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:43:41   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


A user posted image  nobena mi ni mogla povedati kako iz worda to sem kopiram, da ostane tako, kot je v wordu!user posted image




Ne vem.

Moja dva spita, moj je šel v trgovino, jaz grem pa pred tv in potem spat. Nočko


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:46:15   
Ryssa
sayuri kok sta posrečena mala dva v zakonski postelji user posted image


Neža7 kok simpatična božička je Nežika.



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:48:40   
tatly
bety-Hormonske spremembe med nosečnostjo povzročijo, da lasni mešički hudo otrdijo. Zato so lasje najprej bujni, kmalu pa začnejo izpadati. Namesto da bi izpadlo le okrog 700 las na teden, jih izpade v nekaj tednih tudi do 30000. Ti mešički kmalu začnejo spet delovati, kot prej in lasje spet postanejo gosti. Bi se moralo stanje kaj kmalu popraviti. Ponavadi se stanje začne popravljati okoli pol leta po porodu.
jaz sem si glih danes kupla en losjon za izpadanje las in bomo videl kaj bo,ce ne bom pa se mogla mal v solo vrnit


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 19:58:43   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

bety-Hormonske spremembe med nosečnostjo povzročijo, da lasni mešički hudo otrdijo. Zato so lasje najprej bujni, kmalu pa začnejo izpadati. Namesto da bi izpadlo le okrog 700 las na teden, jih izpade v nekaj tednih tudi do 30000. Ti mešički kmalu začnejo spet delovati, kot prej in lasje spet postanejo gosti. Bi se moralo stanje kaj kmalu popraviti. Ponavadi se stanje začne popravljati okoli pol leta po porodu.
jaz sem si glih danes kupla en losjon za izpadanje las in bomo videl kaj bo,ce ne bom pa se mogla mal v solo vrnit



user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:00:13   
Ryssa
Pivski kvas pomaga. Jaz ga pijem ca 1 mesec pa se je ziher za 50% izboljšalo.


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:11:07   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
In kako je Rok in njegovo hranjenje?

Kakor kdaj. Včasih boljše, včasih slabše. user posted image Danes mi je patronažna posodila tehtnico za čez vikend, da bomo sploh videli, koliko približno poje. Se pa bojim, da bodo rezultati za user posted image .



Sporoči kako bo, jaz pa držim pestiuser posted image

Kot sem pričakovala... Poje komaj nekje med 80 in 120 g (merjeno pri 3 obrokih) in je ni sile, ki bi ga pripravila, da bi še jedel, niti na drugi joški ne. V 1 mesecu (od 20.11.) je pa pridobil samo 300g. user posted image user posted image user posted image Pri takem odjemu bodo tudi moje mlekarne kmalu razglasile stečaj...

Lasje so se pa zdaj počasi začeli umirjat pri izpadanju. Mogoče zato, ker jih itak ni več veliko za izpast? user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 19.12.2008 20:16:01 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:16:27   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: betty

Neza 7 - kje si kupila bozickov kostim?



Sploh ni kaj takega. Dala sem gor bele žabice, rdeči bodi in kapico mi je prinesla sestra iz doma, da sem jo lahko slikala. Da niti evro nisem bila v minus user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:18:10   
majči22
Punce jest vas ne dohajam!!user posted image Preberem ja,komentiranje mi pa ne uspe.
No danes smo imeli pregled. Vse super.
Matejchi za seznam: težki smo 6,380kg in veliki 63cm. Bili drugič cepljeni.
Zdej grem pa pod tuš in spat. Je bila Lina mal "tečna", tud jest ni hotla. Verjetno mal po cepivu.user posted image
Danes sem bila pa takoj boljše volje, ker je bilo lepše vreme in naj bi bil cel vikend tak. Super!!!user posted image

cebrca user posted image user posted image , da bo čim prej dobro. Te je pa zdravje res izdalo v tem času. No samo, da gre na boljše.
tejka jest bi jo tudi mal na dopust poslala, da se mal odpočieš. Ti bo takoj bolje.
sayuri kok sta fletna tvoja dva knedla.
No to sem si od današnjega dneva njabolj zapomnila!user posted image Ni dost, nekaj pa je!user posted image



_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:25:42   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz vem, da si ugibala, se bodo že oglasile, če jim ne bo pasalo, ni panikeuser posted image



Si je zapomnla, da sem blizu :)

Nekej se mi sodelavka najavlja, če pa ne bi pa jaz morala v službo po darilo pa končno malega pokazat (so mi zatežil :))m pa še moj ma dopust in se zna še kej druzga zaplanirat. Če pa ne bo nič, pa prideva na eno kavo valda user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:27:22   
Neža7
sayuri in Ryssa... in hvala za kompliment user posted image  



Moj je danes na zabavi, da ga nisem od 4:30 videla user posted image  Neža je šla spat ob 18:00, vendar se je ob 18:30 zbudila, ker se je ful drla user posted image  A je kaj sanjala? Potem se jo dala nazaj spat ob 18:45 in mi mirno spi.

Sedaj grem pod tuš in v posteljo. Upam, da bo kakšen film user posted image



Zato, ker me ne bo čez vikend bom sedaj dala vremenski napoved user posted image

Napoved za Slovenijo:
Ponoči se bo postopno razjasnilo. Ponekod bo zapihal severni veter, na Primorskem prehodno zmerna burja. Jutri bo na Primorskem večinoma sončno. Drugod bo dopoldne precej jasno, popoldne pa zmerno do pretežno oblačno. Zjutraj bo ponekod po nižinah kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od 1 do 6, na Primorskem do 10 stopinj C.

Obeti:
V nedeljo bo na Primorskem večinoma sončno, drugod delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Zjutraj in del dopoldneva bo ponekod po nižinah megla. V ponedeljek in torek bo pretežno jasno, po nižinah bo zjutraj in dopoldne megla.

Lep vikend vsem


user posted image




_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:30:31   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
In kako je Rok in njegovo hranjenje?

Kakor kdaj. Včasih boljše, včasih slabše. user posted image Danes mi je patronažna posodila tehtnico za čez vikend, da bomo sploh videli, koliko približno poje. Se pa bojim, da bodo rezultati za user posted image .



Sporoči kako bo, jaz pa držim pestiuser posted image

Kot sem pričakovala... Poje komaj nekje med 80 in 120 g (merjeno pri 3 obrokih) in je ni sile, ki bi ga pripravila, da bi še jedel, niti na drugi joški ne. V 1 mesecu (od 20.11.) je pa pridobil samo 300g. user posted image user posted image user posted image Pri takem odjemu bodo tudi moje mlekarne kmalu razglasile stečaj...

Lasje so se pa zdaj počasi začeli umirjat pri izpadanju. Mogoče zato, ker jih itak ni več veliko za izpast? user posted image


A po žlički si mu mogoče probala dati? Nekje sm prebrala, da lahko otrok začne odklanjat dojko, ko se odloči. Mogoče bi to lahko bilo.
Pa so ti kaj rekli, kaj bi to lahko bilo?


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:39:07   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
In kako je Rok in njegovo hranjenje?

Kakor kdaj. Včasih boljše, včasih slabše. user posted image Danes mi je patronažna posodila tehtnico za čez vikend, da bomo sploh videli, koliko približno poje. Se pa bojim, da bodo rezultati za user posted image .



Sporoči kako bo, jaz pa držim pestiuser posted image

Kot sem pričakovala... Poje komaj nekje med 80 in 120 g (merjeno pri 3 obrokih) in je ni sile, ki bi ga pripravila, da bi še jedel, niti na drugi joški ne. V 1 mesecu (od 20.11.) je pa pridobil samo 300g. user posted image user posted image user posted image Pri takem odjemu bodo tudi moje mlekarne kmalu razglasile stečaj...

Lasje so se pa zdaj počasi začeli umirjat pri izpadanju. Mogoče zato, ker jih itak ni več veliko za izpast? user posted image


Mislim, da naši manj pridobijo pri teži sedaj. Pri 1 leto starost so fantki okoli 10kg (punčke okoli 9kg) to sem brala par dni nazaj.
Sedaj upam, da bo Rok lepo naprej pridobival kg user posted image


Moja pri kg:

1. mes po porodu: +690g
2. mes po porodu: +1280g
3. mes po porodu: +1160g
4. mes po porodu: +815g

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:50:45   
buhtlčk
matejchi jst tud hočem rubriiiiikoooooo!!! pa ne se zgovarjat, da premal pišem! user posted image

cebrca joj joj, boga. Sej bo boljš. Ti pa maš vse intenzivno vključno že s porodom... Sej skoz mislimo nate, pa ni vrag, da te ne bi enkrat vsa ta pozitivna energija zadela.

erin vedve s cebrco sta me pa čist prestrašle s telimi ortoPMSji, nisem vedla, da se tale tardeča lahko tkole grdo najavi

neža obožujem vremenske napovedi :))))

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:51:13   
sayuri
Čer. Tkole zvečer mam cajt za računalnik samo, kadar mojga ni user posted image user posted image user posted image . Vsi trije otročki spijo. Sem kar komaj čakal, da bo mir. Je bil Filip tko nekam glasen user posted image  Včasih hoče dvojčka preglasituser posted image .

Jah nč...saj v bistvu nimam kaj napisat user posted image user posted image  user posted image  PA se kar nekaj štulim user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:54:43   
Neža7
Evo sem našla user posted image





Baby's Age
Average Weight Gain 1
Average Weight Gain 2,3

0-4 months
155 - 241 grams per week
170 grams per week †

4-6 months
92 - 126 grams per week
113 - 142 grams per week

6-12 months
50 - 80 grams per week ‡
57 - 113 grams per week


† It is acceptable for some babies to gain 4-5 ounces (113-142 grams) per week.
‡ The average breastfed baby doubles birth weight by 3-4 months. By one year, the typical breastfed baby will weigh about 2 1/2 - 3 times birth weight. 1

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 20:58:13   
Neža7



Baby's Age
Average Weight Gain 1
Average Weight Gain 2,3

0-4 months
155 - 241 grams per week
170 grams per week †

4-6 months
92 - 126 grams per week
113 - 142 grams per week

6-12 months
50 - 80 grams per week ‡
57 - 113 grams per week


† It is acceptable for some babies to gain 4-5 ounces (113-142 grams) per week.
‡ The average breastfed baby doubles birth weight by 3-4 months. By one year, the typical breastfed baby will weigh about 2 1/2 - 3 times birth weight. 1


Upam, da bo to bolje





Baby's Age
Avg. Length Increase
Avg. Head Circumference Increase

0-6 months
2.5 cm per month
1.27 cm per month

6-12 months †
1.27 cm per month
64 mm per month


† By one year, the typical breastfed baby will increase birth length by 50% and head circumference by 33%.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 21:01:08   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk


neža obožujem vremenske napovedi :))))


matejchi je rekla, da pač to najbolj obvladam user posted image user posted image user posted image

Nočko user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 195 [196] 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?