|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:17:45   
LenaG


Igralni center: to verjetno date kar na tla, ne vem zakaj imam občutek da bi znalo bit na tleh premrzlo, nekako imam občutek da skoz piha tam doli, zato ga pa še nismo kupli.


Te pomisleke sem imela in imam še vedno. Spodaj sem dala tiste penaste puzle. Se pa tud meni zdi da skozi hladno vleče tam spodaj, čeprav nima od kod. Jo pa pokrijem in je pokrita dokler dekice ne zbrca s sebeuser posted image .  Se pa ne bi odpovedala otočku, ker mala tako uživa na njem. Obrača se pa še ne, razen včasih s trebuha na hrbet.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:21:31   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


Zoja Miša kakšne čevlje si kupila? Kaj je zdaj sploh moderno? Jst sem čist za luno. Pojma nimam, kaj se nosiuser posted image  Še vedno skačem v balerinkah naokrog user posted image user posted image user posted image



sayuri čitaj Irenin blog in boš na tekočemuser posted image http://irena.blog.siol.net/2008/10/09/bela-preprogica-revije-elle/




Jaz se v takih definitivno ubijem user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:22:51   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


Zoja Miša kakšne čevlje si kupila? Kaj je zdaj sploh moderno? Jst sem čist za luno. Pojma nimam, kaj se nosiuser posted image  Še vedno skačem v balerinkah naokrog user posted image user posted image user posted image



sayuri čitaj Irenin blog in boš na tekočemuser posted image http://irena.blog.siol.net/2008/10/09/bela-preprogica-revije-elle/




Jaz se v takih definitivno ubijem user posted image


n govoruser posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:27:11   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


Zoja Miša kakšne čevlje si kupila? Kaj je zdaj sploh moderno? Jst sem čist za luno. Pojma nimam, kaj se nosiuser posted image  Še vedno skačem v balerinkah naokrog user posted image user posted image user posted image



sayuri čitaj Irenin blog in boš na tekočemuser posted image http://irena.blog.siol.net/2008/10/09/bela-preprogica-revije-elle/


misija nemogoče pri meni. Jaz se tudi ubijem. user posted image



Jaz se v takih definitivno ubijem user posted image


n govoruser posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:29:47   
gajka
Takole dobre volje pa je bil Rok ta vikend:
http://www.youtube.com/watch?v=LB4ldyOtaJE

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:30:06   
ozziebo
Naš tamal je imel spet budnico ob 5.30 user posted image , pa neki je sitkal celo jutro, Lara zdaj spi že od 8h, no ravno nekaj stoka... Je danes samo dvakrat jedla ponoči, očitno je bil res poskok v rasti prejšnje dni.


Sandra, user posted image
Bambi, drživa pesti s tamalo!
Gajka, tudi Lara se hoče na trebuh obrnit, pa se samo nekaj z glavo zapikuje pa razburja user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:32:41   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Takole dobre volje pa je bil Rok ta vikend:
http://www.youtube.com/watch?v=LB4ldyOtaJE


user posted image user posted image user posted image ma ku the bestuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:32:50   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Takole dobre volje pa je bil Rok ta vikend:
http://www.youtube.com/watch?v=LB4ldyOtaJE


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:38:05   
gajka
Igralni center: to verjetno date kar na tla, ne vem zakaj imam občutek da bi znalo bit na tleh premrzlo, nekako imam občutek da skoz piha tam doli, zato ga pa še nismo kupli.

Jaz sem pod igralni center naštimala cca. 2cm debelo gobo, pa mu ni čisto nič mrzlo. Če pa med igranjem zaspi, ga pa z dekico pokrijem in pustim kar tam spat.

Gajka, a ti mami pusti dol prati, če ste malo na bojni nogi? Sušilec je res nujno potreben. Vsaj pri nas.

Saj naši imajo pralni stroj v kleti, kjer je kao pralnica. Pa tudi velikost bojne noge je od vremena odvisna. user posted image

čitaj Irenin blog in boš na tekočemuser posted image http://irena.blog.siol.net/2008/10/09/bela-preprogica-revije-elle/

Perfekten izbor čevljev za vozičkanje. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 6.11.2008 9:39:03 >

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:40:50   
sayuri
gajka kakšen dobrovoljček je Rokuser posted image user posted image user posted image . Dobra igralca imaš doma. user posted image

anita, če se jst takšne štikle obujem, sklatim vse luči jutri v Merkatorju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:47:31   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

anita, če se jst takšne štikle obujem, sklatim vse luči jutri v Merkatorju user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:48:03   
sayuri
gajka, jst imam sušilca od Bosha - unga za 7kg perila, pa da ni treba nobene cevi nikamor speljat. Pa zdajle nam prav lepo kopalnico segreje ob sušenju.user posted image  Sem ga pa dobila za darilo od mojih staršev ob rojstvu dvojčkov.
http://www.ideo.si/?art=10799&k=art&kat=277

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:48:23   
anita goitan
matejchi ale gremo vn

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 9:53:08   
anita goitan
sayuri kako spita Lovro&zara, v eni posteljci? Vsak v svoji? In kje, pr vama al v svoji sobi? Ravno fotke sem čekirala na tvojem albumu zato sprašujem

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 10:04:07   
sayuri
Zdajle spita vsak v svoji posteljici pr nama v spalnici user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 10:34:54   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Igralni center: to verjetno date kar na tla, ne vem zakaj imam občutek da bi znalo bit na tleh premrzlo, nekako imam občutek da skoz piha tam doli, zato ga pa še nismo kupli.


mi2 sva dala armafleks spodi in to dvojnega


JS MAM PA dekno na četrtinke zloženo, da ga ja ne bi zeblo.

sandra user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Zoja Miša kakšne čevlje si kupila? Kaj je zdaj sploh moderno? Jst sem čist za luno. Pojma nimam, kaj se nosiuser posted image  Še vedno skačem v balerinkah naokrog user posted image user posted image user posted image

js tudi, kaj niso več moderneuser posted image ?? user posted image user posted image

bravo rok, prava faca si.


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 10:52:40   
tejkaz
Sem ponoči spomnila, da se nam Tamy30 že nekaj časa ni javila. Včasih se je vsak dan

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:07:22   
tejkaz
danes je pa res zatišje tukaj.

Rabim idejo - v nedeljo moram pripraviti kosilo za 10 odraslih in 4 otroke. (Naty brez skrbi, kosilo ne bo pri nas). Kaj naj pripravim? Pa računajte na to, da naši niso ravno gurmani, da imajo radi preproste stvari, jaz pa tudi nisem kuharica.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:17:29   
Erin

***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

petek 7.11.ob 11 h v Mercator- Šiška
° lokalček zraven Lumpijeve igralnice

~~~~~~~~~~

  • Erin & Tilen
  • Zoja Miša& Kaja Lina
  • Matejchi & Maruša
  • cebrca & Ivan
  • naty13 & Jošt 
  • vilika & Vid
  • anita goitan & Zoja 
  • bella02 & Teja
  • Krysia & Rok
  • tejkaz & Jaša
  • gajka& Rok
  • sayuri &Lovro & Zara
  • buhtlčk & Gašper
  • nevaeva in Alja
  • arait & Eva
***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***


*** vsaka prinese user posted image
v vrednosti cc. 5€ - za nas ***




 ŠE KATERA?????????????  user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Erin -- 6.11.2008 11:31:29 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:18:04   
betty
Zivjo!

Tud jst sem dala pod igralni center penaste puzle. mislim ,da je cist dovolj toplo, ce pa ga slucajno zmanjka in da zaspi, ga samo pokrijem z dekico. do sedaj je spal v igralnem centru max. dvajset  minut, potem pa se je zbudi. boljs 20 min kot nic :)

zadnje tri dni nam doma nekaj steka telefonska linija in pa internet, tako da vas bolj malo berem.

danes imamo uz kolkov. ob rojstvu 1A - nisem ga povijala siroko. upam, da je ok.

se fotka Roka:

user posted image

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:22:14   
tejkaz
Jutri pride še Arait in njena Eva

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:32:12   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Jutro, Naty, hvala za user posted image user posted image user posted image user posted image ....
Tako katastrofalne noči še nisem imela kot je bila nocoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , res nisem od 24-ih popolnoma nič spalauser posted image user posted image user posted image ....pa malo sem upala, da je vsaj katera prebrala moj komentar včeraj glede slikc....pa spet nič od nič.....No, imejte se, jaz sem napol v komi, moj user posted image je ponoči šel za dva dni v tujino - poslovno, tako, da kdo ve, kaj me vse čaka....bi šla nazaj spat, pa mi ne bo zneslo....saj veste gospodinjska opravilauser posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: karmar

Dobro jutro še iz moje strani.
Prebiram vas večkrat, napišem pa bolj poredko. Sem pa sedaj prav v skrbeh...Urša se je hranila ponoči na dve uri in izpraznila vsakič obe dojki do konca. To pa vem zato, ker sem šla pumpat in ni blo notri več nič. A mislite da bom ostala brez mleka, oz. da ima premalo? Do sedaj se je nahranila iz ene dojke vse ter še iz druge malo. Sem prav zaskrbljena. In če bo premalo- kakšno mleko naj ji kupim?


Očitno imajo vaši podobno situacijo kot moj prejšnji teden/ta teden. Sedaj se je že umirilo ampak je bilo pa katastrofa do koncauser posted image - slabo spanje, hranjenje še večkrat,... HB se je umirilo. Upam da se bo pri vas tudiuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Jaz pa že nekaj časa opazujem Roka, kako se na igralnem centru poskuša na vsak način na trebuh prekotalit, pa si vedno rokico tako nerodno podstavi, da ne more čez. Noga gre čez, glavo zasuče, trupa pa ne uspe obrnit, potem pa kar nekaj jezno nerga.



Bravo ROk!user posted image user posted image user posted image Naš še kravce komaj zna past... no dans jih je pri P malo doma jih pa sploh nočeuser posted image user posted image user posted image Baraba malauser posted image

Zoja Miša - super za čeveljceuser posted image Jaz sem si tudi ene sexipiliš kupla zadnjič v Deichmanu... PA jih sploh ne nosim..kaj sploh kupujem če pa potem komaj nosimuser posted image user posted image user posted image

Tinka - moj je včasih 5 min, včasih 15, zvečer pa ponavadi kake 20-30 min potem pa zaspi. Je pa začel s takim kratkim hranjenjem šele kaka 2 tedna nazaj..prej je visel pri vsakem obroku na joški po  pol ure do urouser posted image user posted image user posted image

igralni center - mam kavč raztegnjen pa se igra kar na njemuuser posted image

Mi smo imeli danes cepljenje - HB ni ven pljunil cepiva za rotavirus, pri pikici je malo zajavkal drugače se je pa režaluser posted image .. Pa ko ga je posedla je izgledal kot en mali sumoborcuser posted image user posted image user posted image

Je pohvalila da se lepo redi...

matejchi zate podatki:

g..... 6700g
cm....61cm
(čeprav ga je ona izmerila 58 sem ga sama potem še 1x takoj ko je šla stran izmerila, ker sem videla da ga splon ni zravnalauser posted image user posted image user posted image )

Sedaj je malo pančal... (aja ponoči pa od 21-7.30 ko naju je ati zbuduuser posted image user posted image )ampak se ravno prebuja tako da moram šibat....

Upam samo da bo vse ok.

bambi - kako je šlo pri vama (saj sta tudi imeli P danes kajne?)? In izpit? Plonkiči uporabljeni?user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:33:09   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

danes je pa res zatišje tukaj.

Rabim idejo - v nedeljo moram pripraviti kosilo za 10 odraslih in 4 otroke. (Naty brez skrbi, kosilo ne bo pri nas). Kaj naj pripravim? Pa računajte na to, da naši niso ravno gurmani, da imajo radi preproste stvari, jaz pa tudi nisem kuharica.


makaroni? rižota? kisan krompir in ribe? skutine palačinke?

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:35:18   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Takole dobre volje pa je bil Rok ta vikend:
http://www.youtube.com/watch?v=LB4ldyOtaJE


user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Sem opazila da nas ima kar precej fante (može) Gregorje: Gajka, tejka, jaz,... pa mislim da so še user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Erin -- 6.11.2008 11:41:12 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:39:41   
Zoja Miša
No, najina prejšnja prigodauser posted image :

Princeski, se je tako zaletelo, da ni mogla zadihati in sem jo obrnila na trebuh in dol, pa je potem nekako špuknila ven in zadihala, me je skoraj kap! Potem pa je jokala ko dež in sem jo komaj pomirila, je malo zadremala, pa vseeno ni mogla dobro spati, ker jo je še vedno nekaj motilo v grlu. Potem je ratala lačna, pa ni mogla normalno jest. Sem bila že cela panična. Pojedla vseeno nekje 50 ml.  Potem se je pokakala tako, da je imela cel hrbet usran. Seveda se je drla ko jesihar, sva se šli previt in še vedno jok, pa sem jo še malo silila s hrano, pa ni šlo. Pojedla še komaj 10 ml in potem zaspala. Sedaj spi v ležalniku, ampak zelo nemirno, revčica, jaz pa cela hin! L Upam, da bo potem konkretno jedla, ko se bo malo odpočila.
Je bila tole res cela katastrofa! Ampak sedaj je že budna, spala je celih 30 min in se smeji in igra v gugalnikuuser posted image . In punka!user posted image  Verejtno sem preveč čokolade včeraj pojedlauser posted image . Važno, da je ne zvija, punka pa kar naj!

Gajka, Rok je pa res posrečen! Luškan fant! In gugalnik imamo mi isti, samo da je sivo bež barve! Kaja Lina grozno uživa v njem in tolče igrače.

Anita, imate isto igralno podlogo kot mi.

Tejkaz, kakšna je to airex blazina? jaz sem mislila penaste kocke, ki se sestavijo kupiti, to ne bi bilo o.k.? Mislim, da je bil nasvet od Naty, že dolgo nazaj!

Sandra, Tejkaz user posted image  za boljše noči!

Tejkaz, pire krompir, v peči pečen piščanec (verjetno 2) in solata. Za sladico štrudelj.

Carol, knjigo sem že dobila, je ful fajna! Povej mi še prosim, kje v ZD Domžale se gre za slikanje kolkov, če mogoče veš. Hvala.

Čevlji za vse firbčneuser posted image : user posted image   kupljeni v Transportu, usnjeni. Meni so zakon. Če so moderni, pa nimam pojma in mi je tudi vseeno. V petah vozičkat? Ni šans!

In še Kaja Lina na sprehodu

user posted image






_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?