|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:28:00   
Bajsa
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Sej nism zahtevna, sam da je poskočn, pa vzdržljiv, da b me vsaj enkat en pošten.....


pošten en krog lepo v galopu okol pelu, da bi se najahala kt se zagre! user posted image


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:28:09   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Evo kt ponavad, jaz pridem, vas ni!
To je tko kt v pojstli, skoz sama, na suhem, nepotešena. A bi lohk vsaj edn se mi mal posvetu Proooooosiiiiiim!



ehh bajsa sej nisi edina. Jaz sem na podobnem kot ti. sma mi je žal, ker te zapuščam.. samo če 19. zatajiš te pridem jaz iskat, ker zdej je že skranji čas da spoznam vaše veličanstvo


A ne da je! Sam res morem pridet, sej se bom maksimalno potrudla. Mal se edin bojim, ker se nam obeta varianta, da se lih takrat gor selmo, sam a veste kaj, če smo lohk tok cajta čakal, bomo pa še en dan. Noben ni tok pomembn ko februarčice!



TO SO BESEDEuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:28:32   
Bajsa
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Jaaaaaa žrebca poskočnga!


tle v vasi mamo osla - bo uredu?user posted image


Eh osla mam pa tud doma user posted image


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:28:56   
jencili
nč, zdej pa res grem...

nočko

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:30:04   
Bajsa
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

bajsa jaz sem tudi tukaj , naša  pupa tut še ne spi user posted image , pa nič ne zgleda  da bo kaj hiter v mižulah user posted image


O sej naša pa spi, sam se bojim, da ne bo več dolg, ker tko nos piham zdele. Ne vem kaj me je napadl. Se mi nos zabaše vsake par dni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da hitr zapsite!


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:30:43   
Bajsa
A sm rekla, zdej pa greš. To pa ni fajn! Tašče mormo skup držat!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:30:47   
nizy
sam če nas bo na srečanju res tolk , bi blo fajn mal plc rezervirat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:32:54   
Bajsa
Jenciiiiliiii nehi spat, priiiid naaaaazzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaj!

Eeeeeeeeeeeela kmal bo jutro, dej vstan!

Dolenjka nehi po Stipetu skakal, dej raj po RR. Stipe ma švoh pritisk!

Piiina dej mal me zabavi, pust deca pa otroke :)

Listek, no ti pa lohk pančaš...sej veš zakaj!




_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:33:35   
Bajsa
Eh dolgčas....grem!

Sm že zih zamudila zakon in red user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
11.11.2008 23:50:51   
Suzi*
ok, zdej pa tud jaz grem. preljuba hči ima neke probleme, se mi zdi da jo zvija...upam, da sploh uspem pod tušem v miru se zrihtat.

nočko.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 0:57:48   
lillchy123
ja sej ne... ko grem pa jst pred tv pa načvekate za cel teden nazajuser posted image
nočko, bom zjutri pri kavici za nazaj brala

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 7:20:36   
Janey
jutro

bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 7:40:59   
misar
ma sej ne morem verjet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tri babe so ble včer tko gajstne, da so 30 strani skor naklofale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 7:48:29   
misar
noč je bla bolj kr neki...zdaj al so zobi al je luna, ki se obeta, al  je bla lačna, lahko, da je bla žejna, morda je bil presuh zrak, al pa prevlažen. aha pa možno, da je blo pretoplo, lahko, da jo je pa mal zeblo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v glavnem budnica je bla ob 21:30, 1,3 in 5h, ko je prinčipesa vstala user posted image sam je nisem šmirglala, se je moj potrudil in je šel z njo v dnevno, jaz pa sem drnjohala skor do 7:30 user posted image user posted image user posted image user posted image ...sem vsaj en mal not prinesla. sem ugotovila, da če z user posted image velik jote kuhava je še bolj ustrežljiv kot navadno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . joj , da me zdele sliši user posted image user posted image user posted image user posted image

evo naša prinčipesa je včeraj osvojila samostojno vsedanjeuser posted image user posted image user posted image , ker prej je blo to bolj slučajno. pa sem ji ene par dni mal pokazala kako naj bi to šlo, zdaj pa skoz sam to vadi. ko ji je včeraj to ene dvakrat ratalo je bla tko važna in vesela, da sem se mogla prav režat user posted image user posted image user posted image .
aja pa mislim, da imamo prvo zaresno besedo. včeraj je dvakrat vzela v roke dudo in rekla naglas: '' duda''...ne mama in ata ampak DUDA user posted image user posted image

nič grem zdaj eno alelujo odpet, pol pa še prinčipeso previt in nahranit, se mal kasneje še vrnem


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 7:52:38   
blaža
O kriza, to bom pa mela za brat, za nazaj. Včeraj sem bla fd in nisem nič pisala. Zjutraj sem bla v Kopru in sem spoznala Pino. Tako luškano punčko ima in z Blažem sta malo poklepetala. Pa medeve tudi.

se oglasim še kaj kasneje!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:18:06   
larisa
OOoooooooo jutroooo user posted image  

Sej sploh ne vem, a je prejšnji del zaklenjen user posted image

No jaz sem kar 7.30 vstala, ko je mali pomalcal zize in zaspal nazaj. Bom pripravila kosilo za danes, da greva potem lahko v  šoping. Vozičkat itak ne bova mogla ker je tak k*** vreme spet user posted image

Pridne čvekice ni kaj. Pa Miška, niso ble sam 3, nas je blo ful velik včeraj, ampak sam 3 so jih dost ruknle, da so do konca zdržale, mi smo pa že prej dol padle user posted image user posted image


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:21:20   
Februarka08
Jutro.

Sej sem vedla kaj me bo zjutraj čakalo... 7. deluser posted image user posted image user posted image nore steuser posted image
Noč je bla enkratna, samo zjutraj mal čez 6 se je zbudila, sem ji dala dudico, je spala do 7.20, pol se je neki oglašala, sem si mislila, kar igraj se še malo, jaz sem pa nazaj zasmrčalauser posted image user posted image no, in zgleda ona tudiuser posted image user posted image tako da sem šla zdele prav pogledat k njej če je vse ok... pridna puncauser posted image zdej je že budna in že razbija v postliuser posted image Men pa v glavi razbija kaj naj kuhamuser posted image dec bi tako rad tiste ***** kruhove cmoke jedu k je spet en kup pacanja user posted image hvaležnosti pa itak nobeneuser posted image mah, bom nardila da bo mir... včer sem se sam stran obrnila in šla spat; prav mu je. Vsak dan ma skuhan, opran, pospravlen, zvečer se pa ne morm mal pred rač. vsest al kajuser posted image user posted image user posted image še to veselje mi pol uničuser posted image mah, ne bi več o tem, bzv ker itak nič ne bom dosegla. Leptopa si bom nabavla pa če se zapufam, sam da bo mir v bajtiuser posted image user posted image user posted image

Grem meso ven vzet pa tamalo spedenat.
Lep dan, upam da bomo šli lahko vsaj dopoldne kaj venuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:30:53   
dolenjka
Jutro user posted image

Naša noč superrrr, smo se 1. zbudili 3.30 in spali do 7.15 user posted image  user posted image  user posted image

Larisa, pri nas se kaže modro nebo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:32:21   
dolenjka
Februarka, nujno si moraš laptopa nabavit, da bomo do 10. dela prišopale še preden naši doječnki otroci postanejo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:46:43   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Februarka, nujno si moraš laptopa nabavit, da bomo do 10. dela prišopale še preden naši doječnki otroci postanejo user posted image


isto misel sem imela sama...se pravi, da 10. del pade user posted image user posted image user posted image user posted image in stem menda vsi rekordi a ne?!user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:52:17   
itata
jutro,
pridne čvekice! nič mi ni blo jasn prejle k sem odprla forumuser posted image

ponoč sem bla mal nervozna zarad danes in sem eno uro u luft gledal. moj niti ni tko pozn prišel, tko da sva še mal podebatirala in mal jote skuhala... pol pa jaz gruntala še kako in kaj bo danes... si ne morem pomagat. mulc se je ene 4x zbudu, ampak sva dokaj hitr opravla in sem ga lepo odlagala v posteljico. od tega sem mu dala 2x dudo in 2x joško. tko da zdej bom mal ta patent probala z dudo al pa mal nosit ponoč. tko da se mal odvadi prehrane. če se pa zarad zob zbuja pa itak nimam kajuser posted image  bo že.
zdej se moram uštimat, ker pol šibam. okol 9:30. prej moram pa še mulca dat spat... tempo tempo...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 8:56:57   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Februarka, nujno si moraš laptopa nabavit, da bomo do 10. dela prišopale še preden naši doječnki otroci postanejo user posted image


bog ne daj da mu še to omenimuser posted image user posted image

user posted image user posted image za super noč


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 9:43:53   
ella79
jutro user posted image
hvala k ste držale pesti za super noč user posted image user posted image user posted image za spremembo spali do 7:30 user posted image user posted image user posted image danes držite pesti, da podaljša do 9:00 user posted image user posted image user posted image sem skromna user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za super noč tudi ostalim in user posted image tistim malo manj naspanim

pri nas tudi ni sončka, sam ni to ovira za vozičkanje user posted image

a bi jutri kaka kava padla? jaz morm pod mus v KR in računam da bom okrog enajstih redi user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 9:45:40   
dolenjka
Sem glih hotla vprašat, če Zoja pa Ella še spita user posted image

Pri nas pa je sonček user posted image  user posted image  user posted image  Zdejle carico pančkat ruknem, pol pa gasa v hrib user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 9:46:46   
Neni13
Dobro jutro,
tukaj je tudi sonček..

Eno vprašanje, a gre katera nazaj delat za 6 ur?

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?