|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 9:48:53   
dolenjka
Jutro Neni, a prideš z miško na srečanje naslednji teden user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 9:52:24   
Neni13
Ja, če bo vse ok. Sicer se morm pa še z Misar pogovort, da bo varno vozila!!user posted image
Trenutno računam, pa štejem, pa množim pa odštevam..
Tale krajši delovni čas mi zelo diši,,,
Imam pa nekaj pomislekov..Kaj če bom kmalu( v roku 2 let) imela 2user posted image , pol pa bo tolk manjša porodniška? To mi pa ne diši..

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:06:22   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Ja, če bo vse ok. Sicer se morm pa še z Misar pogovort, da bo varno vozila!!user posted image
Trenutno računam, pa štejem, pa množim pa odštevam..
Tale krajši delovni čas mi zelo diši,,,
Imam pa nekaj pomislekov..Kaj če bom kmalu( v roku 2 let) imela 2user posted image , pol pa bo tolk manjša porodniška? To mi pa ne diši..


da bom varno vozila user posted image ...itak, da jaz samo varno vozim

jaz pa ne morem it delat nazaj sam za 6 al pa še manj ur...žal...pa bi rada user posted image

ej neni kaj kej počneta z markom danes...sta za kak špancir?


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:09:18   
Neni13
Misar ti pa tudi trofiš dan.Ravno danes imam varuško zrihtano, da se mal spravim delat..
Kaj pa če se vidimo jutri ali v petek?

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:10:48   
dolenjka
Miška kako ne moreš, če je pa to tvoja zakonska pravica user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:16:55   
Neni13
Ah dolenjka, eno je zakon, drugo pa je realnost.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:17:40   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Misar ti pa tudi trofiš dan.Ravno danes imam varuško zrihtano, da se mal spravim delat..
Kaj pa če se vidimo jutri ali v petek?


potem pa le pridno delaj user posted image user posted image user posted image ...sem mislila, ker je sonček...
si bla pri uni varuški zadnjič? sam to še povej, pa kakšna se ti je zdela?

dolenjka pravica gor al dol, če sem plačana po prometu je to tko, da mi vse pravice tega sveta ne nucajo user posted image ...saj njim je vseno, če delam sam 2 dni v tednu po 1 uro, sam važno je da je promet in normo komaj v 8 urah dosežeš, sploh je kriza, če pa hočeš še kaj več zaslužit...tko je ta komerciala..prej sem bla pač vajena konkretno več kot normo naredit, se pravi konkretno več kot 8 ur dela na dan, sicer je blo tud konkretno več dinarčkov, sam zdaj se pač moram sprijaznit, da bo ata tisti, ki bo več dinara prinesel user posted image


< Sporočilo je popravil misar -- 12.11.2008 10:20:13 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:20:58   
Neni13
Misar,
ženksa je odkačena, za otroka idealna..
Sem se zmenila, da bova kaj prišla nakoli, pa vidve tudi..
Oz. vsi 4-je. :)

Me pa zunanje stopnice skrbijo, oz. ograja... saj ni zaščitena..morm it še enkrat pogledat..moj je reku, da bo on late gor nabil..he he..

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:25:58   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Misar,
ženksa je odkačena, za otroka idealna..
Sem se zmenila, da bova kaj prišla nakoli, pa vidve tudi..
Oz. vsi 4-je. :)

Me pa zunanje stopnice skrbijo, oz. ograja... saj ni zaščitena..morm it še enkrat pogledat..moj je reku, da bo on late gor nabil..he he..


ja točno, žensak je čist divja user posted image user posted image user posted image , jaz, če ne bi mela od osebnih prijateljev priporočila bi menda kar prec pobegnila, sam Lano je pa tako zamotila, da smo bili tam več kot eno uro in tamla sploh ni porajtala, da je skoz v njenih in ne mojih rokah. mene sploh videla ni user posted image user posted image ...ja tiste štenge in ograja so tud naju ful zmotile, ja dejmo se organizirat pa predlagat rešitev, pa mogoče, da tud sami kaj naredimo na tem.
a pol ga boš dala k njej v varstvo...joj sej se bo Lana še zaročenca naveličala, če bosta še skupaj v varstvu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:26:30   
misar
obe sva narobe napisali besedo ženska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:27:05   
dolenjka
Aja MIška, nisem vedela da imaš tako narejeno, da si po prometu plačana user posted image  Pol bo pa težka ja user posted image


Naša je šla pančkat user posted image   Je pa za malico spet pojedla 1 banano in 1 hruško, zgoščeno s pahuljicami user posted image  user posted image  user posted image  Počasi jo bom spet nazaj dobila, mojo punčko zlato user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:34:00   
Bajsa
Dan!

Noč briljantna! Je madam spala do 8, pa se mi zdi, da bo šla zdele kmal nazaj user posted image No moj osličekuser posted image je včer mal kasnej domov pršu, ampak se je kuj z jozo odkupu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že 3. večer zapored, to je cela zmaga! Nč čudnga, da mi skoz dogaja user posted image user posted image user posted image user posted image

Februarka ko jaz delam kao kruhov cmok, nardim rolado, zavijem v peki papir in dam kuhat. Se tud razpade ne, pa pol se fino nareže pa je.

Zdej pa greva z madam po kruh.

Pa pa


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:38:10   
bugnavilea
Ma sej ste čist zmešane ženske ... user posted image  user posted image  user posted image ... ma kdo vam pa uspe sledit ...user posted image Uffa ... zihr mi ene 20 strani za nazaj manjka ... ... sam pa nimam cajta brat ... user posted image

Pri nas sem sedaj jaz verjetno najbolj boga kar se zob tiče ... user posted image ... ampak vsaj sedaj mal boljše razumem, kaj prestajajo ta mali. user posted image SEm si danes ponoči mazala s tisto tekočino za zobe, ki jo imam za njih ... pa ... ne boste verjele ku fajn omrtviči razbolelo mesto ... hehe ... sem lahko celo ene dve urci odspala kot sezegre ... apa celo sanjala sem kako je Luka shodil ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... pa ne en korak ... celih 10 jih je naredu in to čez stopničko ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drgač sta pa ta mala kar pridna ... morem rečt. Sicer MIhca mi ima ponoči mama, ampak da kar lepo nina ... Luka pa se je tudi danes samo ene 2x ponoči zbudu. Se je pa tudi Miha začel sedaj plazit kot za stavo in tako mi ne manjka tekanja po stanovanju ... user posted image ... Jih pa imam veliko v stajicah. Sedaj sta se jih počasi navadila in mi zdržita not kar lep čas ...

Nč ... grem zdej ... mi je Luka zbezljal ... user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:38:37   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

No moj osličekuser posted image je včer mal kasnej domov pršu, ampak se je kuj z jozo odkupu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že 3. večer zapored, to je cela zmaga! Nč čudnga, da mi skoz dogaja user posted image user posted image user posted image user posted image




no tole sem mogla študirat kar ene par minut...kakšna joza je to bla...hmmm sem pogruntala, da takšna kot naša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...no pustmo, da so to ble verjetno relativne razlike

< Sporočilo je popravil misar -- 12.11.2008 10:39:51 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 10:56:35   
ella79
midve sva že se navozičkali, sam kar neki pada user posted image

jaz tudi naredim kruhove 'cmoke' ala rolado, sam jo zavijem v alu folijo. jo morš pa obvezno mal z oljčkom namazat in drobtincami potrest prej. Pa sej so čist na hitrco, ni velik dela user posted image

bugi user posted image da bulečina čim prej popusti


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 11:08:57   
lillchy123
babe, jst po vaši zaslugi dons že dve ure kofetkam  in to še zmeri v pižami! user posted image user posted image
sem bla pa u iber pridna in prebrala vse za nazaj. sem se kr mal zmatrala. emšo, ni kej.user posted image
zdej bo treba pa počas zalaufat, ker me baje dons moj ven pelje.user posted image se začne Liffe, pa ma karte. Lani so nam na otvoritvi en ful hud film predtstavili, upam da bo letos tud tolk dobr.
Jutr zjutri greva pa po dolgem času spet mal domov, ampak prideva po moje že v petek nazaj. Ker pri nas doma je kuhinja še čist taka kot je bila. Jo ni spljoh.user posted image

komentirala vas ne bom, ker nimam pojma, kaj je ktera pisala.
mesečnica, vam pa user posted image . sej teli naši škratki vse skupi se mi zdi boljš prenašajo kot me. pa itak mamo februarčke, tko da bo vse ok.

Dovolim vam, da po tem maratonskem čveku mal počivate pa nabirate energijo, če pa ne, pol pa na konc vsaj obnovo napište, da ne bom spet rabla enih 100 strani brat!user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 11:17:23   
Janey
dan...
zdaj sem prav vesela, ker je ena sošolka govorila z prof in je rekla da sem dobila ne ve al 9 al 10 in da bo kmalu vpisala oceneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupiiii

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 11:33:40   
listek1
no punce mal črnega humorja

 Poslušalci čestitajo in pozdravljajo:
99-letni prababici posvečamo pesem:
'Odšla bom še to noč, ozrla se NE bom....'

 
Moškemu, ki se je včeraj vrgel iz ljubljanskega nebotičnika,
posvečamo to pesem:
'I believe I can fly,...'


Bolnemu dedku, ki Danes praznuje stoti rojstni Dan posvečamo pesem:
'Poletja NE Bo, poletja NE Bo...'

 
Tašči ki se je včeraj obesila, pa posvečamo pesem:
'.....srečo imaš na vrvici.....'

 
V spomin na mojo ženo ki preminula v požaru v najinem stanovanju...
Parni valjak: Sve još miriše na nju!

 
mi smo spali še kar, jest ne vem kdaj bo spet spal tako kot se zagre. Je pa zjutraj kar z apetitom pojedel zajtr, čeprav sva se sprva mal kregala, potem je pa lepo pojedel. user posted image  Zdej pa spančka že eno uro, jest sem pa že ful nardila, ampak mam še fuuuuuuuuuuuuuuulllll za narest. Jutri pa gremo spet na plavanje user posted image user posted image

lep dan še naprej, čeprav neki dol škrofiuser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 11:41:41   
Februarka08
Dan.

Midve sva se mal navozičkale in ful naklepetaleuser posted image user posted image je blo kar finouser posted image zdej pa Lariso dam spat, potem pa za šporget. Trenutno uživa na tleh (al pa je že v luftuuser posted image user posted image ) tako da mam minutko miruuser posted image

Listek user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image za obilen zajtrk.

user posted image user posted image user posted image za prespane noči.

Aja-kruhovi cmoki - še nikol nisem delala ala rolada scenauser posted image mogoče se pa dons polotimuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 11:41:57   
dolenjka
Evo, naša je odspala urico in pol, zdaj jo pa oblečem in greva malo na špancir, ker se hoče nekaj sonček ugasnit user posted image
Sem pa zdajle mal z našo Lariso potelefonirala in je blo prav luštno user posted image

Janey user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 12:08:21   
ella79
listek user posted image user posted image user posted image za zajterk, še kosilo in večerja tako pa bo user posted image

janey user posted image user posted image user posted image za super oceno

naša tudi spi že eno uro user posted image bova šli potem po kosilu še mal vn, sam upam, da ne bo padal. K notr cel dan biti je meni user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 12:13:42   
lillchy123
Luka je tudi končno prišel nazaj na svoje prehranjevalne navade. Zjutraj obilen zajtrk, za malico frutek zmaže ko keks, potem kak prigrizek do kosila in za kosilo cel krožnik papice. Pol ponavad še z nami kosilo papa, pop.malica (sadje- pade kakšna banana) za večerjo pa spet krompirček z zelenjavo pa včasih meskom. In pol spi do jutra! Danes do 9h!user posted image
upam, da se nama čez en mesec, ko gre na operacijo ne bo spet vse podrl! Al pa še prej, ker računam da bo čez kak teden že nov zobek v prvi bojni?user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:01:53   
larisa
Midva sva našopingirala. Matr kolk je res vse drago user posted image ....sam leti denaruser posted image  Ampak kar se mora se pač kupi, kaj pa čem user posted image
Luštno sva počvekale z Dolenjko, pol ure je šlo mimo kot bi rekel keks, pa mislim da bi se še dalo  čvekat, ker ne zmanjka tem za debateuser posted image  
Nejc je popapal kosilo in šel v mižule. Pa ob 12h so začeli štemat, ker je včeraj klicala direktorica podjetja ki spodaj dela muzej, mojega user posted image  in ga vprašala kdaj najraje vidimo da štemajo, pa je rekel on ja od 12h-15h, ker je ponavadi Nejc do 12h spal, pa pol je šel spet ob 15h...no zdele dva dni pa zjutri kar do 9h potegne in gre potem šele ob 12h spat, oni pa pridno ubogajo in so 12.00 začeli štematuser posted image  Sej se res lahko samo smejim user posted image  Njabolje da pokličem če zdej lahko ob 12h nehajo, pa pol spet začnejo, pa me bojo glih nekam ruknli user posted image

Ella, jaz se čist strinjam s tabo, da cel dan notr bit je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:10:55   
Februarka08
user posted image user posted image kosilo se kuha. Sem ornk pohtela, da mam zdej še mal miruuser posted image kruhovi cmoki so narjeni, zrezki z gobam se pa tud že tenstajouser posted image za bejbo mam pa tud zrezek v naravni omaki, zraven pa študiram da bi ji dala mal cmokauser posted image user posted image sam k je cel jajc not ne vemuser posted image matr, naj že enkrat začnejo vse jestuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
12.11.2008 13:22:38   
listek1
no, pr kosilu pa spet stara pesem user posted image  Pa je jedu pred 4 urami, jest ne vem več kaj nej nardim. Sej zaloge ma, sam ne bi, da mi začne hujšat user posted image
Sem pa zgornji štuk zrihtala, pa kopalnico pomila, zdej pa še spodi. Kdo si je zmislu bajto user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?