|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:36:03   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Manjkali sta kokica32(katera se je opravičila) in Frutolina. Ne vem, če je pozabila ali kaj user posted image .




Saj me je kar sram  user posted image  samo ...sem danes tuhtala in tuhtala in potem sem ob 15:58 še gledla na uro in potem se odločla da ne bom šla user posted image  sem mislila da ste itak same marčevke, pa še tako poznam vas ne, pa kajpavem kak bi me sprejele... zaj mi je pa žal user posted image user posted image  upam da mi oprostite user posted image . Tak da ne, nisem pozabila, ampak mi je blo malo nerodno pa kajpavem..ne bom iskala izgovorov. Sem itak bebico prikrajšala za en kos (al celo dva)  Illich sacher torte user posted image  .
Verjamem da ste se imele fajn... mogoče pa se opogumim drugič user posted image .

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:41:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Manjkali sta kokica32(katera se je opravičila) in Frutolina. Ne vem, če je pozabila ali kaj user posted image .




Saj me je kar sram  user posted image  samo ...sem danes tuhtala in tuhtala in potem sem ob 15:58 še gledla na uro in potem se odločla da ne bom šla user posted image  sem mislila da ste itak same marčevke, pa še tako poznam vas ne, pa kajpavem kak bi me sprejele... zaj mi je pa žal user posted image user posted image  upam da mi oprostite user posted image . Tak da ne, nisem pozabila, ampak mi je blo malo nerodno pa kajpavem..ne bom iskala izgovorov. Sem itak bebico prikrajšala za en kos (al celo dva)  Illich sacher torte user posted image  .
Verjamem da ste se imele fajn... mogoče pa se opogumim drugič user posted image .


draga moja Frutolina- me se tudi nismo poznale. Smo mele rezervirano na srečo, tak da smo vedle, kam it. user posted image
Bomo pa zagotovo še ponovile, tak da...Dobodošla naslednjič..user posted image pa nič bat.

Slikic pa mi še kuj ne gre gor dat..zdaj pa sem že jezna kot lev user posted image


(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:42:03   
Dali*
novo - imaš zs

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:46:18   
Dali*
Vsem marčevkam, ki jih ni več na seznamu

Ker se več časa niste javile in ker razen vašega PDP nismo imele nobenega podatka, smo vas iz seznama izbrisale. To pa ne pomeni, da smo jezne na vas, ali karkoli. Želimo si namreč, da je seznam pisan in predvsem ažuren, kar pomeni, da vsebuje vse podatke. Pišite in znašle se boste ponovno na seznamu, seveda brez podatkov ne gre.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:50:58   
tasa_m
ma ne gre mi pa da se na trpalnice dam..
Sem si zdaj ustvarila moj-album, tak da upam, da mi tam rata pa vam dam povezavo,...

Ne vem zakaj ne gre,..user posted image če pa mi je stalno šlo..zdaj pa hočemo očitno zasebnost. Hehe
user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:51:47   
Naja30
Dali, si brala kaj od tega in če si, kakšne se ti zdijo knjige:
- Prebujna domišljija Olivie Jules
- Samo mrtev moški je dober moški
- Hudičevka v Pradi
- Zlikane gube in štrleči balkoni

(ne se zgražat ob naslovih, moj je skoraj dol padel, ko je videl te knjige user posted image )

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:54:53   
Dali*
ne, nisem še brala tega. Zadnjič sem na HBO ujela polovico filma Hudičevka v Pradi.

Preberi in če bodo fajne nam kar priporočaj, si jih bom dala na svoj seznamček knjig.

< Sporočilo je popravil Dali* -- 12.11.2008 20:55:35 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:56:08   
tasa_m
upam, da rata zdajuser posted image Bom se jutri bolj z tem ukvarjala, danes mi ni več..priznamuser posted image

slike so na tej strani : http://www.moj-album.com/uredi/natasa25/14175186/

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:56:26   
Naja30
Je bil dober film? Joj, jaz pa sploh ne morem gledat filma, če sem prej knjigo brala. Mi je knjiga vedno dosti boljša kot film.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 20:59:05   
Dali*
Jaz sem si pa dala knjigo na seznam in potem sem prejšnji teden na HBO pogledala pol filma. Knjige pa še nisem prebrala. Po mojem je tudi ne bom, zdej ko mal vem za ka se gre. Ja, je bil kr fajni fil. Kr preberi knjigo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:00:41   
novo
Joj, js sm vas komaj prebrala! Pridne ste, smo, ni kaj-2. del.user posted image
Danes sm imela morf. in z veseljem delim: vse ok, naj bi bila user posted image in kot je že povedala cita, g. zelo razpoložena in prijazna, tako da je bila izčrpna morf.
Cita, me veseli za vse dobro user posted image in tvojemu počutju.
Vsem čestitke za dobro opravljeno morf.user posted image user posted image user posted image
Vsem novim user posted image dobrodošle.
Dali, hvala za povabilo, a sem v službi. Imejte se lepo! user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:01:21   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

upam, da rata zdajuser posted image Bom se jutri bolj z tem ukvarjala, danes mi ni več..priznamuser posted image

slike so na tej strani : http://www.moj-album.com/uredi/natasa25/14175186/



Evo... vidla vaše fotke. Kje so pa tortice???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:03:17   
Dali*
novo - predno spet pobegneš napiši še ostale podatke za seznamček - nas. pregled, kg, cm....

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:03:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

upam, da rata zdajuser posted image Bom se jutri bolj z tem ukvarjala, danes mi ni več..priznamuser posted image

slike so na tej strani : http://www.moj-album.com/uredi/natasa25/14175186/



Evo... vidla vaše fotke. Kje so pa tortice???user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image tortice pa so v naših trebuščkih.. saj imam tud tortice slikane. Bodo jutri gor..
Razen če mi še poveš kak dam slikico v svoj post??

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:04:07   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Manjkali sta kokica32(katera se je opravičila) in Frutolina. Ne vem, če je pozabila ali kaj user posted image .




Saj me je kar sram  user posted image  samo ...sem danes tuhtala in tuhtala in potem sem ob 15:58 še gledla na uro in potem se odločla da ne bom šla user posted image  sem mislila da ste itak same marčevke, pa še tako poznam vas ne, pa kajpavem kak bi me sprejele... zaj mi je pa žal user posted image user posted image  upam da mi oprostite user posted image . Tak da ne, nisem pozabila, ampak mi je blo malo nerodno pa kajpavem..ne bom iskala izgovorov. Sem itak bebico prikrajšala za en kos (al celo dva)  Illich sacher torte user posted image  .
Verjamem da ste se imele fajn... mogoče pa se opogumim drugič user posted image .


frutolina pa ne se sekirat. preveč razmišljaš... he he user posted image user posted image user posted image

saj me smo se tudi danes šele prvič v živo videle. jaz sem tudi na forumu šele kaki dober teden in nisem kaj dosti vedela o nobeni od mariborskih marčevk.

drugič pa ne toliko skrbet. ko se bomo naslednjič srečale, si prav lepo vabljena, da se nam pridružiš




_____________________________




(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:05:24   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

upam, da rata zdajuser posted image Bom se jutri bolj z tem ukvarjala, danes mi ni več..priznamuser posted image

slike so na tej strani : http://www.moj-album.com/uredi/natasa25/14175186/



tasa_m hvala, dasi porihtala slikice. ma smo prave frajerke, kajne user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:07:45   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

upam, da rata zdajuser posted image Bom se jutri bolj z tem ukvarjala, danes mi ni več..priznamuser posted image

slike so na tej strani : http://www.moj-album.com/uredi/natasa25/14175186/



Evo... vidla vaše fotke. Kje so pa tortice???user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image tortice pa so v naših trebuščkih.. saj imam tud tortice slikane. Bodo jutri gor..
Razen če mi še poveš kak dam slikico v svoj post??



Jaz jo označim in uporabim simpl copy-paste varianto in to je to

< Sporočilo je popravil Dali* -- 12.11.2008 21:08:37 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:11:37   
Dali*
Grem...zdej pa res. Moj lubi pride iz rekreacije in mu grem pripravit pozno večerjo. Fižolovo-korenčkova mineštrčka s paštko in vaniljev puding. Sej pol ni čudn, da se samo redi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:13:39   
tasa_m
Dali* - ti obvladaš, jaz pa sem očitno preveč na RR in premalo na kakšnih predavanjih o računalništvu za telebane.. user posted image user posted image user posted image
Meni nič ne gre,..ma ni mi več. Očitno moj ni vsega inštaliral na računalnik in mi kr neke napake javlja user posted image   bom jaz to jutri pogruntala in instalirala kaj še ni.. user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:14:55   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Moram pa se zahvalit VSEM ostalim 4 puncam, da so prišle in povem, da sem se res imela krasno. Hvala vam,..zagotovo se še srečamo. Takrat bodo še večji bušiji in nas natakar nebo spraševal za vinček user posted image , katerega si bomo privoščle.. user posted image



pod to se pa tudi jaz podpišemuser posted image user posted image user posted image  res je blo superuser posted image user posted image user posted image  smo se načvekale, nasmejale, najedle...no, saj je pasal sladoled samo domov sn pa js tut lačna prišlauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:16:58   
Najaa
Checking! user posted image

Ugante, kdo sem, jaz grem pa slike pogledat!

< Sporočilo je popravil Najaa -- 12.11.2008 21:17:39 >

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:18:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

smo se načvekale, nasmejale, najedle...no, saj je pasal sladoled samo domov sn pa js tut lačna prišlauser posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image bo naslednjič bolše da se dobimo eno ulico nižje od Ilicha..v Mc Donaldsu.. user posted image user posted image da nebomo domov lačne hodle..

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:19:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Checking! user posted image

Ugante, kdo sem, jaz grem pa slike pogledat!


prepoznam te po slikici, četudi ni Tija user posted image so pa njeni copatki..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:20:13   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

smo se načvekale, nasmejale, najedle...no, saj je pasal sladoled samo domov sn pa js tut lačna prišlauser posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image bo naslednjič bolše da se dobimo eno ulico nižje od Ilicha..v Mc Donaldsu.. user posted image user posted image da nebomo domov lačne hodle..



ma po moje bi oboje sfolgale oblaufat... kaj menite user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
12.11.2008 21:21:15   
tasa_m
ja verjetno pa res.. Kaki Big Mac pa bi že pasal po sladoledu. user posted image user posted image
Verjetno jim je pol bilo tak dolgčas v Ilichu, ko smo me glasne (predvsem sem bila jaz glasnauser posted image ) odšle, se verjetno ni več slišalo smeha in babjega čveka..

Mi je moj rekel, ko je po mene prišel: upam, da pa nisi bla med najbolj glasnimi ?! Hmmm, jaz user posted image ? Sploh ne...user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 12.11.2008 21:25:35 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?