|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 23:06:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: konec je.
14.11.2008 23:32:42   
Marogica
.hmm., jutri, ko boš sama, dobro razmisli, kaj bi v prihodnosti rada. Bila še vedno z njim ali zaključila zadevo, ker je zlorabil tvoje zaupanje... Počasi začni iskati smer, v katero se tvoje življenje, čustva... po novem nagibajo...Kaj ti je pač već vredno.

Mi je pa bila tvoja akcija in njegova reakcija všeč....vendar se sprašujem, ali je sedaj ostal pri tebizaradi šoka ker tvoje rekacije ni pričakoval, ali pa je res lahko v tako kratkem času "premislil"user posted image  Bodi previdna, ne predaj se čustvom kar tako...malo še počakaj...da ne bo razočaranje še večje...

TI pa jutri želim lep izlet...škoda da ne greš na Štajerskouser posted image

p.s Za vse tiste, ki mislite, da vas nekdo vleče za nos....se motite. Jaz to osebo poznam in verjamem, da vse, kar je napisala, da je tudi res. Žal.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: konec je.
14.11.2008 23:39:32   
Anonimen
Bi ji napisala nazaj, naj  hči kr trpi, kaj pa ima takšno mati!!user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: konec je.
14.11.2008 23:41:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Bi ji napisala nazaj, naj  hči kr trpi, kaj pa ima takšno mati!!user posted image


mislim....kaj pa si ti za eno čudo.....user posted image

a hčeri, nedolžnemu otroku privoščiš, da trpi, ker ima tako mater?

daj, idi se zaleti v eno nosilno steno....mogoče ti kaj na mesto stopiuser posted image user posted image

mater si prav blesava.....user posted image



marogica....in hmm.....potem pa res ŽAL!

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: konec je.
14.11.2008 23:50:38   
Anonimen
hčerki ne,njeni mami pa ja,saj  hoče ta ženska krivdo zvalit na hmm...sori sem se napačno izrazla

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: konec je.
14.11.2008 23:57:44   
Anonimen
In zdaj, ko sem šla spat, je vstal iz postelje in vzel mobitel, ključe od avta in šel ven peš.
Sem sigurna, da zdaj govorita po telefonu.

Sedaj sem spet v šoku.

Komaj sem se premagala, da ga nisem klicala po telefonu.

Težko je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: konec je.
15.11.2008 0:01:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: .hmm.

In zdaj, ko sem šla spat, je vstal iz postelje in vzel mobitel, ključe od avta in šel ven peš.
Sem sigurna, da zdaj govorita po telefonu.

Sedaj sem spet v šoku.

Komaj sem se premagala, da ga nisem klicala po telefonu.

Težko je.



hmm...največja napaka bi ga bilo zdaj klicatiuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: konec je.
15.11.2008 0:05:13   
Anonimen
In zdaj je prišel nazaj in mi očital, zakaj mu nisem povedala za njen sms user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: konec je.
15.11.2008 0:05:58   
ronja
hmm, jaz imam občutek, da ko pride nazaj, ga nočeš, ko pa spet gre, pa ga hočeš... Mogoče se motim, ampak tak občutek sem dobila. Kot da hočeš, da se malo pokori za svoje dejanje, pa bi ga vzela nazaj. To je čisto ok, če tako čutiš, samo potem mu moraš to nekak nakazat, da se bo trudil v tej smeri... ker se mi zdi, da on tudi ne ve več, kaj bi... Kaj če bi se vidva vseeno malo zmenila? ne mislim, da danes, ampak očitno nobenemu od vaju ni vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: konec je.
15.11.2008 0:06:56   
Marogica
user posted image user posted image

Me razumem, kaj bi rad...in kakšen SMS?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: konec je.
15.11.2008 0:11:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: .hmm.

In zdaj je prišel nazaj in mi očital, zakaj mu nisem povedala za njen sms user posted image


kdo pa mu je povedal za ta sms?

ker če mu nisi ti, mu je ona.

če mu je ona, jo je klical.

in zakaj jo je klical tako pozno ponoči, ko ti kao spiš, če sta razkinilauser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 15.11.2008 0:12:01 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 0:20:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 0:47:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: konec je.
15.11.2008 1:44:55   
Volga
A poseksala se pa še nista, odkar je prišel domov?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: konec je.
15.11.2008 8:07:26   
ssevin
Kak pa je zdaj s stanovanjem? Mislim, kdo bi se "moral" izselit, če bi se selil?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: konec je.
15.11.2008 8:29:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Oh kakšne zgodbe.

Vse to se dogaja, plete..ti pa pišeš in nam "poročaš", a si mu vmes rekla, ej počak zdaj, morm nadaljevanje napisat.... ne vem no.


Enako mislim, in na žalost ne verjamem, da je zgodba resnična.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: konec je.
15.11.2008 9:19:52   
sonček85
mislim to je pa absurd.jau bi mu lepo zaklenla vrata in dala ključ tako da not ne more ,pol pa naj gre k njej če mu več pomen.MOgoč mu je pa povedala da je noseča z njimuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: konec je.
15.11.2008 10:31:05   
ronja
Enako mislim, in na žalost ne verjamem, da je zgodba resnična.

morala bi napisat na srečo, če ne verjameš.
Jaz sem naivčina, verjamem, da se svakojake stvari dogajajo... če pa se kdo zabava, pa še toliko boljše, boljše smeh kot jok, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: konec je.
15.11.2008 10:34:14   
Anonimen
No, pa na srečo. Pa mislim, da ni smešno, če se nekdo zabava s takimi stvarmi. Moje mnenje, da me ne bo spet kdo popravljal.user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: konec je.
15.11.2008 10:35:00   
oka
Meni pa se zdi, da ti sama ne veš točno kako in kaj. Po eni strani ti je hudo, analiziraš vse faze žalovanja, po drugi strani si jezna, se ti gnusi, ga nočeš več več nazaj, po tretji pa se zdaj spet sekiraš da je šel ven in se pogovarjal... Tvoje pisanje mi deluje zmedeno, skačeš iz enega razpoloženja v drugo, ne znaš se obrniti. Kot da ti je neznansko hudo ampak hočeš to zatuškati, se obnašati frajersko, coool. Dobila sem tak občutek, da lažeš sama sebi, da ga še vedno hočeš nazaj, da bi mu vse oprostila, skratka zelo si zmedena in še sama ne veš točno kaj bi rada. Kar pa je čisto normalno, po tolikih letih zveze se ne da vsega rešiti v dveh dneh in ne s pisanjem po forumu. Vzemi si čas samo zase in to ne en dan ali dva. Rabiš veliko več samote, brez partnerja, da boš lahko vse stvari postavila na svoje mesto, v miru razmislila kako in kaj. Brez partnerjevega pojavljanja v tvoji bližini, ker te to samo še dodatno zmede. Odgovoriti si boš morala na vprašanje zakaj je do tega prišlo, poiskati razloge za vso to kolobocijo. KO boš enkrat dobila odgovor na to vprašanje ti bo tudi odločanje kako naprej lažje. In zapomni vsi, v vsaki slabi stvari je nekaj dobrega. Kaj pa veš kje je tista dobra stvar, ki jo boš ti potegnila iz tega sranja. Mogoče nov začetek, novo, bolj srečno življenje...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: konec je.
15.11.2008 11:16:23   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: .hmm.

In zdaj, ko sem šla spat, je vstal iz postelje in vzel mobitel, ključe od avta in šel ven peš.
Sem sigurna, da zdaj govorita po telefonu.

Sedaj sem spet v šoku.

Komaj sem se premagala, da ga nisem klicala po telefonu.

Težko je.


mislim, če vse dobro preberete lahko vidite da je bilo zgornje sporočilo napisano ob23.57 potem pa spet naslednje ob 00.05, ma kaj on je šel ven za osem min ti povedal da zakaj mu nisi povedala za sms pol pa si še hitro skočila za računalnik in napisala še nam sporočilo, daj ne šali se, tebi se zdi to potegavščina, nekatere žene pa res doživljajo tak pekel. Daj zaupaj nam še samo naslov knjige da bomo še ostale lahko prebrale takšen roman, se mi pa zdi nekam znan, kaj danielle steel ga je napisala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: konec je.
15.11.2008 11:22:04   
Anonimen
mižek user posted image

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: konec je.
15.11.2008 11:45:15   
Anonimen
Nisem niti brala naprej odgovorov od tvojega prvega posta naprej...vidim pa , da je to ena velika limonada, ki ji je naslov:user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: konec je.
15.11.2008 12:27:31   
Anonimen
user posted image

A dej no .hmm najd si hobi. Origami je super za preganjanje dolgčasa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: konec je.
15.11.2008 12:46:25   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: mižek


mislim, če vse dobro preberete lahko vidite da je bilo zgornje sporočilo napisano ob23.57 potem pa spet naslednje ob 00.05, ma kaj on je šel ven za osem min ti povedal da zakaj mu nisi povedala za sms pol pa si še hitro skočila za računalnik in napisala še nam sporočilo, daj ne šali se, tebi se zdi to potegavščina, nekatere žene pa res doživljajo tak pekel. Daj zaupaj nam še samo naslov knjige da bomo še ostale lahko prebrale takšen roman, se mi pa zdi nekam znan, kaj danielle steel ga je napisala


A ni ena uporabnica potrdila, da gre za resnično zgodbouser posted image

No, kakorkoli že, če je res, ti želim srečo, če pa gre za izmišljotino, pa vsaka ti čast za tako domišljijo in deset naklofanih strani.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?