|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: konec je.
15.11.2008 22:44:48   
MTFP
Al pa se ji ne zdi vredno več pisati, ker če je slučajno vse kar je napisala res, pa ste jo napadla da laže, se ji verjetno malo za malo zdi... Pride pa verjetno vsake toliko odgovore pogledati....

ne vem, a je to tako nemogoče, da jo kar takoj obsojate??

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: konec je.
15.11.2008 22:51:27   
petra2a
Napadle?! Samo malo sumničave so postale punce že pred menoj...tudi sama sem jo zagovarjala v zgornji postih, ker vem kako se počuti, če trpi in je to res, če pa nas preizkuša je pa navadna packa. Toliko. Pa brez zamere.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: konec je.
15.11.2008 22:59:37   
Marogica
Kot sem že prej napisala, je ta uporabnica nekdo, ki ga poznam, "pozna" jo tudi VOlga(ki ima veliko simpatijo do te deklice), Mišni...in še marsikatera stara uporabnica RR-ja, zato nehajte dvomiti, kajti te, ki me poznate, veste, da ne bi pisala nekih stvari, ki niso res...

Mogoče je zgodba zmedena, ne mogoče, sigurno je...vendar se postavite v njeno situacijo....katera pa ne bi bila zmedena, v šoku? In vsak človek reagira drugače...en se zapre vase, drugi mora pisati, tretji....kaj pa vem kaj....TUdi sama sem zmedena ob tej novici, kar ne morem verjeti...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: konec je.
15.11.2008 23:04:39   
Mišni
A tako, Marogica. Meni se je že takoj v 1. postu zdelo, da bo to to. No, škoda, da je na žalost to potem res.

No, ampak hmm, ne smeš biti užaljena, če punce dvomijo ali dvomimo ali kako bi napisala, saj veš, koliko nategov je bilo že tukaj gor.
No, zdaj vemo, da tole na žalost ni.

Upam, da se bosta pomenila in da bo kdah lahko vsaj približno tako, kot je bilo nekoč. Če pa ne ... vsaka stvar je pač za nekaj. Rabiš pa gotovo čas, da preboliš vse skupaj, kot si že ugotovila. Po fazah. Vem, sem bila tam, z zlomljenim srcem. Kakšni 2 leti rabiš. Ampak počasi je skozi bolje.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 15.11.2008 23:09:03 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: konec je.
15.11.2008 23:06:17   
Anonimen
Aha, a tko.
Pol pa ni fajn,no.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: konec je.
15.11.2008 23:12:17   
kaya2007
"pozna" jo tudi VOlga(ki ima veliko simpatijo do te deklice),


ne štekam..marogica je tuki napisala, da jo volga pozna, volga pa na prejšnji strani namiguje, da se nam bejba smeje ob tem ko ves čas spremlja temo user posted image  kaj je zdaj res?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: konec je.
15.11.2008 23:13:54   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

"pozna" jo tudi VOlga(ki ima veliko simpatijo do te deklice),


ne štekam..marogica je tuki napisala, da jo volga pozna, volga pa na prejšnji strani namiguje, da se nam bejba smeje ob tem ko ves čas spremlja temo user posted image  kaj je zdaj res?


Očitno Volga do sedaj ni bila prepričana o tem, za koga gre. Zdaj pa pač ve.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: konec je.
15.11.2008 23:16:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

ne štekam..marogica je tuki napisala, da jo volga pozna, volga pa na prejšnji strani namiguje, da se nam bejba smeje ob tem ko ves čas spremlja temo user posted image  kaj je zdaj res?


Saj tudi jaz nisem vedela, za koga gre...dokler mi ni sama povedala in me prosila, da nikomur ne povem...Če tega ne bi naredila, ne bi imela pojma, za koga gre...pač za neko uporabnico .hmmm. in to je to...sem si mislila....

Sem pa res žalostna...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 23:18:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: konec je.
15.11.2008 23:18:32   
Marogica
Pa pustimo to, kdo je...saj se ne želi razkriti...torej spoštujmo njeno odločitev. Hotela sem samo potrditi, da je zgodba resnična in, da nas noben ne zafrkava oz. nateguje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: konec je.
15.11.2008 23:20:04   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Pa saj ni v tem fora kdo koga pozna.



Imaš prav, res ni fora v tem, kdo koga pozna...vendar se mi ni zdelo prav, da ste dvomile...zato sem se oglasila v tej zvezi...in potrdila, da ni nekdo, ki mu je dolgčas.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: konec je.
15.11.2008 23:23:03   
kaya2007
aha, zdaj razumem. in sigurno je prav, da si potrdila njeno zgodbo, je že prevečkrat kdo nategoval in je zaupanje uporabnic očitno temu primerno. meni je vseeno, tudi če se kdo heca user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: konec je.
15.11.2008 23:25:36   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

aha, zdaj razumem. in sigurno je prav, da si potrdila njeno zgodbo, je že prevečkrat kdo nategoval in je zaupanje uporabnic očitno temu primerno.


user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: konec je.
15.11.2008 23:27:28   
Anonimen
Njena situacija je res grozna,jo popolnoma razumem,vendar se na RR veckrat pojavijo osebki,kateri se norcujejo,tako da na zalost potem dvomimo takrat ko je vse res.
Hmmm,upam da ti je ze nekoliko bolje,samo ta tvoj je pa resuser posted image .Najprej te meni nic,tebi nic zapusti,vrze bombo,cez 2dni  pride nazaj,pricakuje,da mu bos koj vse odpustila,potem pa se zaspi in tebe pusti v razsulu.Upam,da se bos odlocila v svoje dobro,on se naj pa user posted image .Pa oglasi se nam se kaj.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: konec je.
16.11.2008 3:10:06   
Vijoličarka
Ni napisanih pravil, kako naj bi te zgodbe potekale. Tu ni logike. Hmmm je najprej reagirala čustveno in proseče, vmes se je k sebi spravila in ugotovila, da se ne sme obnašati kot predpražnik. On pa je pričakoval prav slednje.

Višek se mi zdi, da ji je očital, zakaj mu ni povedala za SMS od ljubice. Očitno gospod, ki doma ni bil tako navdušeno sprejet, kot je mislil, še malo na dveh stolih sedi. Škoda, ker mu ni takoj zabrusila nazaj, da se je odnosi z njegovo ljubico ne tičejo in naj jo ne vleče vanje.

Kako si, hmmm? Si bila na izletu? Si bolje?


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: konec je.
16.11.2008 9:01:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Kot sem že prej napisala, je ta uporabnica nekdo, ki ga poznam, "pozna" jo tudi VOlga(ki ima veliko simpatijo do te deklice), Mišni...in še marsikatera stara uporabnica RR-ja, zato nehajte dvomiti, kajti te, ki me poznate, veste, da ne bi pisala nekih stvari, ki niso res...

Mogoče je zgodba zmedena, ne mogoče, sigurno je...vendar se postavite v njeno situacijo....katera pa ne bi bila zmedena, v šoku? In vsak človek reagira drugače...en se zapre vase, drugi mora pisati, tretji....kaj pa vem kaj....TUdi sama sem zmedena ob tej novici, kar ne morem verjeti...


Joj, Marogica, pa ne da res. Mislim, a veš, da je MIšni res kmalu začela sumničiti na eno deklico, ja, meni pri srcu, pa marsikomu tudi. Ampak kar ne morem verjeti, da bi bilo to lahko res. Mislim, nikoli ne bi mislila, da se kaj takega lahko zgodi.

.hmm, se ti res iskreno opravičujem, ker sem svomila v resničnost zgodbe. Želim ti vse dobro, lahko pa se mi tudi na ZS ogalsiš, če želiš. Te bom vesela, kot vedno.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: konec je.
16.11.2008 9:06:12   
Anonimen
mislim to je pa višek; hmm.......... kaj si se res nam zlagala, in zdaj si ga nazaj vzela, sorry hmm ampak očitno si ista kot tvoj dec sta gli za skupa,
me te tle vedrimo ti se nam pa v glavo smejiš, jaz zdaj mislim da si se sam lagala in to ni prav ker marskatera je to kar si ti pisala, doživela, me ki smo dale to skojz vemo kako je to, ti pa se delaš norca iz nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: konec je.
16.11.2008 9:08:53   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

mislim to je pa višek; hmm.......... kaj si se res nam zlagala, in zdaj si ga nazaj vzela, sorry hmm ampak očitno si ista kot tvoj dec sta gli za skupa,
me te tle vedrimo ti se nam pa v glavo smejiš, jaz zdaj mislim da si se sam lagala in to ni prav ker marskatera je to kar si ti pisala, doživela, me ki smo dale to skojz vemo kako je to, ti pa se delaš norca iz nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Janci, a imaš ti vročino?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: konec je.
16.11.2008 9:17:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

mislim to je pa višek; hmm.......... kaj si se res nam zlagala, in zdaj si ga nazaj vzela, sorry hmm ampak očitno si ista kot tvoj dec sta gli za skupa,
me te tle vedrimo ti se nam pa v glavo smejiš, jaz zdaj mislim da si se sam lagala in to ni prav ker marskatera je to kar si ti pisala, doživela, me ki smo dale to skojz vemo kako je to, ti pa se delaš norca iz nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Umiri se, pa malo za nazaj preberi.
Avtorici se opravičujem, ker sem dvomila v njeno zgodbo. Če Marogica pravi, da je res, potem verjamem.In,če mislim tapravo, mi je zelo žal, da se ji je to zgodilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: konec je.
16.11.2008 9:32:47   
Ancy
Jaz tud nevem zakaj ste tako nezaupljive, konec koncev če zgodbi ne verjamete je pač ne berite.... Zagotovo gotovo ne veste kdo je ta oseba in kakšne so njene stiske da tako piše, in tudi zgodba je lahko povsem resnična, jaz bi se zelo slabo počutila če bi prosila za nasvete v takem primeru dobila pa 2 strani očitkov da je vse izmišljeno.... raje zadržite zase in pišite kje kaj drugje... postavite se v njeno kožo v primeru da verjamete da je res.... grozno. .hmmmm. upam da urediš tako da ti bo najbolje, tudi če se ga odločiš spet sprejeti vedi, da te razumem.... .če ga pa neboš pa čestitke za pogum in srečno naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: konec je.
16.11.2008 9:36:50   
Anonimen
Ancy, vsak ima pravico podvomiti v zgodbo, in tudi v debati sodelovati, a ne?
Ni pa lepo, da se žali in zmerja.To pa res ne.user posted image

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: konec je.
16.11.2008 9:47:48   
Ancy
Ja sam ej drugače če se govori o avtomobilih al pa o ikei al pa o hišnih živalih kot če se govori o čustvih neke osebe v takšni situaciji, mislim da bi vsako ''neslano'' vsak z vsaj malo vesti zadržal zase, saj nikoli neveš koliko še koga bolj prizadaneš. vsaj moje mnenje je takšno no.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: konec je.
16.11.2008 9:56:21   
Anonimen
imamo pravico bit v dvomih saj se ni prav nič javila!?!?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: konec je.
16.11.2008 10:05:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

imamo pravico bit v dvomih saj se ni prav nič javila!?!?


Saj se nam ni DOLŽNA javiti...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: konec je.
16.11.2008 10:05:16   
Ancy
Ja to razumem, ampak govorim o nečem drugem... zakaj si sploh tok ženete k srcu če bi zgodba morebiti bila izmišljena? A ni škoda časa pol vse nazaj brat pa iskat hakeljce ? Mislim da je bolje da zadržiš svojo nevero zase, tistim ki pa verjamejo pa pustijo da ji pomagajo... sicer je sama rekla da gre na izlet, mogoče pa njen fant bere njena sporočila.. kaj jaz vem.... ampak nikol mi ne bi padlo na pamet da kaj takega pišem ženski, ki navaja takšne probleme...

Tistemu, ki ima željo pomagati mu je dovolj če iz 10tih primerov enemu pomaga, četudi je ostalih 9 izmišljenih... Bog si ga vedi kaj si ta v težavah misli, mogoče je zdaj še bolj v stiski, vse sorte stvari obstaja..... Vem, da če bi bila jaz na njenem mestu bi mislila, da me je cel svet zapustil.. user posted image že tako nima prijateljev, in zakaj ej to kaj takega, koliko ljudi jih nima?!?!?!


< Sporočilo je popravil Ancy -- 16.11.2008 10:07:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?