|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečnost med študijem
6.1.2009 10:23:33   
Greenie
ja, izpit grem delat zdej januarja, diplomo bom pa šele začela pisat, tko da dvomim kok mi bo ratal, glede na to, da delam zraven.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nosečnost med študijem
6.1.2009 11:45:43   
gajgaja
Pozdravljene!

Tudi sama sem še študentka, do marca podaljšan status, čeprav še sep. ko sem si urejala status nisem bila noseča.Mam še dve seminarski pa en kolokvij in upam da to naredim do konca statusa, če ne moramo plačat diplomo.
Ja fajn bi blo vse skup  narest, samo do zdaj se nisem mogla prav nič učit pa delat, ker mi je blo skoz slabo in to zelo.Bom vidla zaj januarja ko so izpiti, če se mi bo ratalo naučit.Do junija ko pride naša user posted image je še kar dolgo, tak da nekaj časa še je.Je pa res da se morate punce paziti ne pretiravat ker faks pa vse ostalo pride in gre, bebica ki jo nosite pod srcem pa je neponovljiv dogodek in zdravje le tega nam mora biti najvažnejše.user posted image

Glede dohodkov, pa takole:najboljše si je prebrati Zakon o starševskem varstvu in družinskih prejemkih , ker tam je vse razloženo.

Pa lepo nosečnost vsemuser posted image .             

                                          Pozdravček




(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nosečnost med študijem
20.1.2009 10:51:44   
buterffly
Mene pa zanima kakšen je postopek in kaj je potrbno urediti, da ti na faksu podaljšajo absolventa zaradi nosečnosti? Sem absolventka, 17.5. imam rok in močno dvomim, da mi bo uspelo naredit diplomo v tem času. Če ima katera kakšno informacijo, bo zelo dobrodošla. Hvala.

(odgovor članu gajgaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nosečnost med študijem
9.2.2009 12:30:57   
rina22
Pozdravjene!

Še ena user posted image študentkauser posted image . Študiram v Mb na FF, 3. letnik. Je še katera s tega faxa mogoče?user posted image

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nosečnost med študijem
9.2.2009 12:56:08   
sashy
Jaz sem tudi študentka 2. letnik FDV Ljubljana pa imam enga 9 mesečnika doma. Študij delam kar redno, ker imam super sorodnike oziroma babico, ki pazi na malega, ko grem na faksuser posted image ! Pa seveda je tako priden otrok, da sploh nimam problemov se poleg njega učituser posted image

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nosečnost med študijem
9.2.2009 13:26:29   
uršula83
IZVIRNO SPOROČILO: buterffly

Mene pa zanima kakšen je postopek in kaj je potrbno urediti, da ti na faksu podaljšajo absolventa zaradi nosečnosti? Sem absolventka, 17.5. imam rok in močno dvomim, da mi bo uspelo naredit diplomo v tem času. Če ima katera kakšno informacijo, bo zelo dobrodošla. Hvala.

Nič posebnega, greš k ginekologu in ti da potrdilo o tvoji nosečnosti, ki ga neseš na referat. Tam ti podaljšajo. Simpl. Vsaj pr nas.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nosečnost med študijem
10.2.2009 7:38:05   
kalanteja
Sen se odločila, da si bom tudi jaz podaljašla status študenta in izkoristila ugodnosti, sicer sem mislila naredit vse izpite do junija, da bi mi ostala samo diploma, bom pač si 2 pustila, mislim, da bo tako ok.

Ali lahko imaš socialno podporo, čeprav nisi prijavljen na zavodu oz. si študent?
Ali katera kaj ve, so že kaj vračali odgovore na pritožbe za štipendije za študente, za dijake vem, da so jih pošiljali!

Je še katera študentka noseča, PDB junija, iz koroške?


_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nosečnost med študijem
10.2.2009 9:27:20   
baby blue
tudi sama sem študentka in sicer na fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo smer oddelek za tehniško varnost :) in sem izredna študentka 3 letnika... mam še nekaj izpitov za nazaj in še za ta letnik... tak da se bom najprej potrudila za ta letnik naredit potem pa še za nazaj :)

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?