|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:10:51   
ljubljana
IZVIRNO SPOROČILO: lutiropan

user posted image Imam eno vrašanje. Ko ste naročale copatke...Kako je s plačilom...Pri naši hiši nimava midva z user posted image niti ene kreditne kartice. Imava samo ba maestro kartice. Nimava mastercarda, pa vise... Potem v bistvu jaz sploh ne morem naročiti, a ne?


Ne na žalost ni možno saj v tujini plačila po povzetju ne poznajo. Lahko pa probaš kontaktirat prodajalca in se zmenit da mu direktno na račun nakažeš preko splošnega plačilnega naloga.

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:20:16   
majra
Čer!

Sem nas komaj našla, user posted image user posted image  čveke

Najprej, Katja se vsem zahvaljuje za čestitke.

Sunny, hvala za pogostitev in gostoljublje.

Alfabeta, Katarinas, Triš hvala za super družbo. Imele smo se kot vedno fenomenalno.
Katja je zaspala še preden smo prišle na glavno cest. Seveda je to malo trajalo, ker so bili bagerji na cesti po kateri smo prišleuser posted image  Sunny, če me je kater sosed gledal si je moral mislit, kaka zmešana kura vozi okoliuser posted image
Popoldan je bil tečnitis na višku, ni mogla niti jest, ko si je pa 2 uri odspala, je pa bila spet stara moja dobrovoljna Katja.

Prebrala sem do konca 4.del in pozabila kaj sem hotela komentirat user posted image

Aha, Katee user posted image , pride tak dan. Pa user posted image user posted image user posted image  za prijateljico in njenega sončka

Slike sončkov so prekrasne, Lusa tvoji princeski sta prečudoviti-se mi ful dopadejo črnobele slike

Zdaj bom tudi jaz slikala v črnobeli tehniki-hvala, Triš, za inštrukcije

Dašabina, pa kje si ti? user posted image  Sem te pogrešala danes

Alfabeta hvala za info o znižanju, grem takoj jutri v NM zapravljat-pa sem rekla, da ne bom do novega letauser posted image  jah, kaj čmo, če je pa jutri porodniškauser posted image

Katarinas, tisto z rdečimi očmi bi pa lahko izpustila. Zgledamo kot mati hudičeva in njen podmladekuser posted image
Drugač so pa sončki in matere zelo lepiuser posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:23:49   
Alfabeta
uf so lepe slike!user posted image No, mene lahko drugič brišete, da ne bom kazila slik user posted image  Sem pa možu pokazala slikice in pravi, da so zelo lepe, sploh njegov lubicauser posted image . Čudno a ne? Aja, mislil je Ajdouser posted image

majra, porodniška  je že nakazana. Vsaj pri nas user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 13.11.2008 21:24:19 >

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:24:20   
klepetka
sem že odkmetovalauser posted image

 sunny, super slike. user posted image Še katarinas imamo čast videtiuser posted image user posted image PA še to ti moram povedat; veš, zadnjič, ko si rekla, da če bi kupila manolke, da bi se ubila itd.,.......NO in pol ti napišeš, da si jih pa tud zase našla. In jaz si mislim; kaj ni rekla, da ne zna v petah hodit?user posted image ODprem link in sem skoraj krepala od smehauser posted image No, glavno da so manolke..in udobne, kajneuser posted image
Drugače pa B+DK imate prave cukrčkeuser posted image ... no, saj jih imamo tud me, ljublajnčanke(jaz sem se pa pod ljubljančanke vpisalauser posted image )  pa štajerke, pa primorka,....kajne punceuser posted image

katte, kakšen cuker je Žan Luka na slikci. Tako nežno bitje, saj sem ti že zadnjič rekla.
ljubljana, a sta pol z JAkobom dobila kaj železa ?KER Lana je imela Hb 107, pa je P menila, ker ne poje nevem kolk mesa oz. zelo malo, da bi vseeno preventivno dala mal Legofera. IN smo dobili 3 flaše.

mml, sem se tud tvojemu postu tako  nasmejala oz. vašim dogodivščinam zjutraj.user posted image  V bistvu sem s enasmejala zato, ker si tak odoživeto pisala, prav napeto,...user posted image In še kako  verjamem, da tebi takrat ni bilo smešno.  Pa da te potolažim, da imamo take oz. podobne pustolovščine  tud pri nasuser posted image . In da se pripravi še na več takih in podobnihuser posted image

lusa, krasne slike. Še Maruši so zeloo všeč. Koledar je pa zelo zanimiv, jauser posted image

zdajle pa moram na hitro preletet post,  ker bo ostro oko od moje nane vse napake hitro  našlouser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil klepetka -- 13.11.2008 21:25:26 >


_____________________________



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:25:21   
nana35
katarinas,super slike,res!

triš,Žan ima na slikah tenako majčko kot ima Klemen.
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ


...ampak klepetka tistega o katee in tednu pa ne razumemuser posted image user posted image user posted image KAtee, pote msva na istem tedniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  





A veš kaj je pisalo v Klepetkinem postu,tega ko nisi razumela? Katee,potem sva na istem te dniuser posted image .Sem strokovno pregledala.user posted image Malo moram klepetko popravit,če pa mi je tako hecno...
Aha,je že klepetka sama razložila...

klepetka,mislim,da mi je tale blondinkin dnevnik poslala alfabeta,se mi zdi,ne vem več,ker jih veliko dobim.In lepo da te spravljam v smeh,veš,smeh je pol zdravja in če ta ohranjam zdravo,potem pa itak.

katee,sem poskusila Hoferjeve robčke,meni so ok.

ljubljana,jaz zelo nerada kupujem v Mercatorju,se mi zdi da je najdražji.Imam pa enega čisto blizu,tako da grem tja po kruh,kake jogurte...Stanujem pa tako,da imam zraven Hofer,Lidl,Eurospin,Mercator in malo dalje Spar.Poleg Spara pa DM.Do Tuša pa grem 5 minut z avtom.Tako da imam na izbiro,kam grem kupovat.

lutiropan,jaz imam tudi samo bančno kartico.Pa saj je gor Maestro,kolikor vem. A ni to potem enako?

sunny m.,ja takole razdejanje mi je zelo znanouser posted image ,ampak kaj bi brez naših sončkov?Super slikice.









_____________________________

:))


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:26:54   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
majra, porodniška  je že nakazana. Vsaj pri nas user posted image user posted image user posted image


Evo, pa bi lahko že danes zapravljala user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:29:01   
Alfabeta
nana, kriva sem ja, jaz sem ti poslala Blondinkin dnevnik. Sva se z user posted image  tako nasmejala ko sva ga bralauser posted image
Ti pa verjemem, da dobiš veliko mailov, ker imaš velik adresaruser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:29:39   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: majra

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
majra, porodniška  je že nakazana. Vsaj pri nas user posted image user posted image user posted image


Evo, pa bi lahko že danes zapravljala user posted image


jaaa, jaz sem že.user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:31:24   
lutiropan
Moram še jaz pohvalit slikice. Vse po vrsti so krasne.user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:32:01   
nana35
majra,sem opazila na sliki tvoje prelepe rdeče oči,pa mala Katja jih ima čisto po tebiuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

uf so lepe slike!user posted image No, mene lahko drugič brišete, da ne bom kazila slik user posted image  Sem pa možu pokazala slikice in pravi, da so zelo lepe, sploh njegov lubicauser posted image . Čudno a ne? Aja, mislil je Ajdouser posted image



Nisem niti pomislila,da je mislil koga drugega user posted image  user posted image  user posted image .Šala....

klepetka,a je sunny mislila tiste manolke za nataknit??Tele sem pa jaz tudi videla in se zamislila...user posted image
In moje ostro oko ni našlo napak...user posted image samo nekoliko preveč velikih črk,drugače pa - sedi,pet!!user posted image





_____________________________

:))


(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:33:44   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

nana, kriva sem ja, jaz sem ti poslala Blondinkin dnevnik. Sva se z user posted image  tako nasmejala ko sva ga bralauser posted image
Ti pa verjemem, da dobiš veliko mailov, ker imaš velik adresaruser posted image


No,sem si pa zapomnila,kaj?Ja adresar je pa res malce večji,to pa samo zaradi takih in podobih mailov.Da se malo nasmejemo.user posted image



_____________________________

:))


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:34:29   
nana35
Jaz hitim proti peti zvezdici...

_____________________________

:))


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:35:45   
lutiropan
lutiropan,jaz imam tudi samo bančno kartico.Pa saj je gor Maestro,kolikor vem. A ni to potem enako?


Če sem jaz dobro pogledala mora bit mastercard, ali visa pa american expres. Nisem pa sigurna a sem dobro pogledala.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:36:56   
lutiropan
Jaz hitim proti peti zvezdici...


Jaz pa proti tretji....Dejva malo smetit...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:36:59   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

Jaz hitim proti peti zvezdici...


user posted image user posted image user posted image  ti lahko pa cel večer smetiš pa je ne boš danes ujelauser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:37:33   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: lutiropan

Jaz hitim proti peti zvezdici...


Jaz pa proti tretji....Dejva malo smetit...user posted image user posted image user posted image



ti maš pa mal več šans danes, ampak tud ne dovolj user posted image

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:41:07   
lutiropan
ti maš pa mal več šans danes, ampak tud ne dovolj/quote]

Sedi pet. Pravilno sklepaš...user posted image user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:41:38   
dašabina
Nana, sej to ti govorim, da imam poln limit na kartici in ker z BA ne morem plačat, je to to...

Lutiropan, tako da Mastercard (oz. kreditna kartica)...

Ljubljana, s temi plačili preko plačilnih nalogov je pa tako, da jih nekak nočejo, oz. moraš plačat, potem pa čakat copate, ni pač ziher...

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:46:13   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

Jaz hitim proti peti zvezdici...


smo opazili.......se bi včlanila v smetlarski sindikat Slovenije......je nekaj ugodnosti user posted image

Skušam ugotovit........si me ti dala na svojo mailing listo? Se cel večer režim user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 21:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dašabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:49:51   
dašabina
Majra, lepo da si me pogrešal, še dan ali dva, pa bom stara jaz....

Nalin, lepo te je brati....

krasne slikice, Din Bk, se vidimo naslednjič....

če je kdo bolanuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 21:57:51   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: nana35

In moje ostro oko ni našlo napak...user posted image samo nekoliko preveč velikih črk,drugače pa - sedi,pet!!user posted image



user posted image  sem si kar oddahnila zdajle.To se pravi, da zdaj končno lahko tud en moj post dobi oznako "varuje zdravje"(ni nevarnosti škiljenja ipd)user posted image ?

majra, ti si pa mal kruta, nouser posted image -mati hudičevka &couser posted image
lusa, user posted image  za Dašin  napredek.

Pri nas pa tud naša mala plezalka zadnje dni pride vsepovsod, vse "preštrefi", skratka firbčna bibicauser posted image . Pa saj je prav.KAšlja pa tud precej, predvsem ponoči. Tako da ne vem, če ne bi šli jutri do P. BOm videla, kako bo ta noč.

nana, a ti pol zdaj obvladaš nakup na e-baju?! KER če ja, prosim inštrukcije v živo enkart. KEr jaz nimam pojma, kje sploh začetiuser posted image .SAm to vem, da na začetkuuser posted image .
Pa še glede zimske vreče; ja, možno da so po 69€, ker jaz sem bolj od daleč gledala, pa bila sem ravno od okulista z diagnozo "kratkovidnost", tako da... mi je oproščenouser posted image

alfabeta, tud jaz sem  ga dala user posted image  za prebrat, dnevnik namreč, pa se je tud on  tako nasmejal kot že lep čas ne user posted image

_____________________________



(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 22:02:47   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka
PA še to ti moram povedat; veš, zadnjič, ko si rekla, da če bi kupila manolke, da bi se ubila itd.,.......NO in pol ti napišeš, da si jih pa tud zase našla. In jaz si mislim; kaj ni rekla, da ne zna v petah hodit?user posted image ODprem link in sem skoraj krepala od smehauser posted image No, glavno da so manolke..in udobne, kajneuser posted image

Dobra fora, a ne? user posted image  Sem prav vesela, da se nasmejete.


Zdaj se pa opravičujem, ker sem se odločila, da danes dobim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in moram še 3 poste napisat.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 22:03:48   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: nana35
Jaz hitim proti peti zvezdici...

Jaz sem že čisto pred ciljem. Moram pazit, da se prej ne spotaknem.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
13.11.2008 22:05:20   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
uf so lepe slike!user posted image No, mene lahko drugič brišete, da ne bom kazila slik user posted image  Sem pa možu pokazala slikice in pravi, da so zelo lepe, sploh njegov lubicauser posted image . Čudno a ne? Aja, mislil je Ajdouser posted image

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Izobrazba
nina42

Katero izobrazbo imate?

Srednjo poklicno (31%)

Gimnazijo (8%)

VIšjo (15%)

Visoko (23%)

Univerzitetno (19%)

Podiplomsko (4%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!