|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.11.2008 11:12:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 12:19:44   
martinca
no pa da se še jaz tu javim. ste že kar veliko napisale.

dašabina, veliko vitaminčkov pit, pa boš hitro zdrava.

sunny, user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

koala, da Alexu hitro zobek ven pogleda, da bo potem spanje boljše. tebi pa pošiljam user posted image da boš lažje prenesla bolečine.

user posted image a mi lahko poveste katere so že tiste avstrijske kapljice za proti krčem? ene so Antiflat, kaj pa druge. in katere so bolj učinkovite?

hvala za odgovor

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 12:34:12   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
Mala pikica tile piškotki tudi izgledajo mlajsk, jaz bom pa kmalu taka user posted image , če bom vse te vaše recepte sprobalauser posted image

Ja, ja....ti se res rabiš sekirat. Boš rabila kar nekaj časa, da me sploh dohitiš. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: katarinas
"Vem, da v meni živi vitka ženska, ki si silno želi na plano....ampak jaz to kozo vedno znova utišam s skledo piškotov!!!" user posted image

user posted image


Lusa fajn se mejte na user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: martinca
user posted image a mi lahko poveste katere so že tiste avstrijske kapljice za proti krčem? ene so Antiflat, kaj pa druge. in katere so bolj učinkovite?

Misliš Lefaxin? Ista zadeva, tudi škatlica je čisto enaka samo napis je drug.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 12:59:03   
limma
Enim sem že po mailu poslala, ker pa nimam od vseh maila, še tukaj link nevarnih proizvodov po oceni ZPS.

http://www.zps.si/sl/hrana-in-pijaca/odpoklic-zivilskih-izdelkov/index.php

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 13:51:16   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: limma

Enim sem že po mailu poslala, ker pa nimam od vseh maila, še tukaj link nevarnih proizvodov po oceni ZPS.

http://www.zps.si/sl/hrana-in-pijaca/odpoklic-zivilskih-izdelkov/index.php



Ja a je sploh še kaj varnouser posted image .Me je kar zvijalo zraven ko sem brala.Kam pelje ta svetuser posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 13:58:57   
mml
Dan,

no pa je petek...kar pomeni, da bo verjetno Manca začela smrakt in po tem bo začel smrakti in kašljati še Matic...vsaj tako je ponavadi user posted image

alfabeta zadnjič si spraševala, kdaj vozim Manco v vrtec...načeloma samo v vrtcu nekje ob 9., najkasneje ob 9.15...takrat se začne tudi kaj bolj konkretenga dogajati, tako da sva se z vzgojiteljico zmenili za to uro in se kar obnese...sicer bo pa od februaraj tako ali tako v vrtcu od 7.20 do 15.30,...

limma ja jaz bi jo kar mahnila na kakšno potovanje...tako lepo z letalom do Bangkoka po tem pa že kako user posted image , samo se mi zdi, da bi prehudo pogrešala čmrlja, bo treba pač še par let počakat, po tem pa kakšna takšna pol popotniška varianta...upam, da bo šlo...meni je od vedno všeč Šri Lanka, ampak sem slišala zadnje čase kup negativnih stvari pa še občasni vojaški spopadi, tako da me ravno ne mika...mogoče bo pa Afrika in kakšen safari...bomo videli čez kakšno leto ali dve user posted image

lunca za dva avtosedeža sem dala skupaj s poštnino 297€, v BC bi me prišli pa 280€, ampak lanska kolekcija, ker letošnje sploh še nimajo user posted image

triš držim pesti, da bo Žan tele dni OK in da bo po tem tale poseg za vami user posted image

Hvala za phvalo slikc mojih čmrljev user posted image

dašabina upam, da ste že bolj zdravi in da si se že skulirala od živciranja na eBayu user posted image

anita user posted image  za prespano noč brez dojenja, upam, da bodo od zdaj naprej samo še takšne user posted image

koala držim pesti, da bo zobek kmalu zunaj user posted image

intruder saj bo tudi Vid pogruntal, da je prepsati noč v enem kosu tudi čisto OK user posted image

nana nisem te ignorirala...tule so povezave do strani s slikicami, ki jih zadnej čase lepim
http://www.zwani.com/

http://www.adelesanimationer.dk/1798543

http://www.angelicdreamz.com/store/krinkles/krinkles_cards.html



Pa še eno vprašenje...a je še katera registrirana na facebook-u?


Vivien, Jakob, Jonas, Luka vse najboljše
 
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
 
Katja vse najboljše za včeraj
user posted image
karmyka vse najbojše z zamudo
user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:00:29   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Na hitrco se javljam ,ker pol šibamo proti čatežu.Gremo malo čofotat me tri babike.

Dašabina-vlogo moraš dat 15dni pred vključitvijo v vrtec ,tako ,d anisi zamudila.Tako so meni rekli,Moja gre z 8.12 in so rekli 15dni prej naj grem na občino.Brez nervoze!

..slavljenčki vse naj ,naj....
tako sem tudi jaz zvedela!

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:10:04   
Intruder24
koala ja dajva en klub nardit...članarina bo pa črna kava na 3 ure user posted image user posted image user posted image

mml iz tvojga posta v Vidovo glavo user posted image

suzana jaz te lepo prosim še 1x za recept za pecivo za naše male škrate in če mi poveš kateri puding daš!

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:11:32   
Intruder24
martinca ja Lefaxin so, pa pri nas se še dobi Sab simplex, če pa kaj pomaga pa je pač odvisno od otročka!

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:12:56   
Intruder24
Sunnyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nana ti pa jih pridno lovi user posted image


_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:14:09   
Intruder24
no, jaz mam spet monologe tukaj gor user posted image  Tako, da vas zapušćam...pa gume ne pozabit menjat, da ne boste kazni plačali (no razen, če so verige v avtu user posted image )

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:33:45   
lutiropan
Dan...
Še z moje strani čestitke vsem slavljenčkom.. Vivien, Jonas, Jakob in Luka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:34:12   
SuzanaKK
No, pa sva spet ostala sama, tokrat je dragi v vojašnici. Me je pa pošteno razjezil zjutraj, tako da ga vsaj do večera sploh ne bom pogrešalauser posted image .

mml imam prijateljico, ki je stara 23 let in ja ona ima profil na facebook-u in je čisto navdušena. Pravi, da je veliko bolši kot my space. Jaz sem pa itak čisto iz tega padla, odkar imam malega.

intruder a ti si opazila moj recept, se mi je zdelo da ga ni nobena. No, razen katee ki ga je že sprobala. V glavnem, skuhaš večjo količino jabolk, če so kisle, daš malo sladkorja, cimeta ... po želji. Sok prihraniš, jabolka zmečkaš z vilico (ne pasiraj, ni potrebno). V primeren pekač nalagaj plast keksov (albert) in jabolk. V vodo zakuhaj vanilijev puding in ga še toplega polij čez pecivo. Nekaj časa traje, da se vse prepoji, potem pa je res dober obrok za male in velike. Ampak pride pacasto, tako da jaz kar z eno bolj ploščato zajemalko dam v skodelico. Aja, katee je pa rekla, da bo naslednjič kar z navadnim, na mleku skuhanim, pudingom prelila. Naš zelo neješč otrok bi tega pojede na toneuser posted image .

dašabina user posted image , hvala da si se potrudila.




_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:36:23   
SuzanaKK
Vivien, Jonas, Jakob in Luka vse naju naj za mini rojstni dan!


 martinca a že kapljice za drugega dojenčka kupuješuser posted image ?


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:38:35   
Intruder24
suzana hvala, bom jutri nardila. Kateri puding daš, kr navadnega takega za nas, ne?
Si kr mislim, da je pacasto in dobro user posted image . jaz že od takrat, ko si gor dala razmišljam, da nardim ju3 pa bom user posted image

Ja včasih  pridejo taki dnevi, ampak sej ga boš pol pa toliko raje mela user posted image

< Sporočilo je popravil Intruder24 -- 14.11.2008 15:41:05 >


_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:42:22   
Intruder24
Moj otrok pa že uro in tričetrt spi, ga je obisk zdelal user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 15:59:21   
katarinas
Lara tudi spi, upam da bo še vsaj pol ure - ma da se naspi, da ga ne bo spet biksala, ko bo treba it jest.

Mml ti bi šla v Afriko, moja sestra pa trenutno, ampak res glih zdajuser posted image  potuje proti Afriki, natančneje v Tanzanijo in bo šla tudi na safari. Sva se prej slišale, ko je bila še v Amsterdamu. Ti bom poročala kako se je imela, če je ne bo seveda kakšna "mamba" prej (beri: krokodil) pojedlauser posted image

In ker je sestra šla na lepše, imamo mi njene otroke - nečakinja ima gnojno angino in revica samo leži in nič ne more ne jesti, ne piti, ne počivati...bogauser posted image , nečaka moramo vozit v šolo, pa iskat hodit ker je v 1. razredu, zdajle ga pa peljem še na karate...mogoče me zagrabi, pa se še jaz vpišemuser posted image
A
mpak zdaj vidmo kako to je, če imaš več otrok in so vključeni v kakšne krožke... ma tastari se samo furajo okoli. Komaj prideš domov, se že obrnešuser posted image user posted image


Ajde mejte se in smejte seuser posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 16:05:30   
martinca
mml, jaz sem registrirana na Facebooku. zakaj? pa na Netlogu tudi.user posted image

intruder, ne te Sab simplex ji nič ne pomagajo pa one od Koroških lekarn tudi ne. saj zdaj sem že Urošu povedla katere na njegov sodelavec kupi. od Uroša sodelavec je dobil hčerko pred dobrimi 14 dnevi in bogo revico tako krči dajejo.user posted image

suzana, user posted image user posted image user posted image ne za Urošovega sodelavca bodo, oziroma za njegovo hčerko.

še malo pa pride tale risanka v kino. jaz že komaj čakam.
http://www.youtube.com/watch?v=zW7vO3SGaaE


(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 16:09:31   
SuzanaKK
intruder ja ja, kar navadnega v vrečki.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 16:32:33   
limma

Ne vem, TRIŠ.. meni je tudi prav slabo user posted image Jaz sem nekaj časa, ko sem še bolj dojila, kar dosti Be-be čaja spila user posted image user posted image Me prav ima, da bi jih tožila....čisto resno.

Jaz grem jutri najbrž v Celovec, ne vem pa, če bom imela čas za Ikeo... ampak za vsak slučaj, napiši mi, kakšen stolček bi imela (barvo), pa če kupim tudi mizico in blazino.. in mogoče ti ga prinesem user posted image

Jaz sem bila pa danes pridna, imam "delodiš" kot bi rekla sani user posted image oz. Korošci. Delovno vnemo za vse ostaleuser posted image Sem skuhala jote za 3 nore, pa zelenjavno juho za jutri, spekla štrudel, vse zlikala in počistila kopalnico user posted image , pa še zunaj sva bili.

mml, mene tudi mika, da bi jo kam mahnili... ampak je še prekmalu... sva že parkrat "prešpricala" november in se kje po toplem potepala user posted image Jv Azija bi bila prava stvar...




< Sporočilo je popravil limma -- 14.11.2008 16:41:47 >

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 16:36:27   
limma
suzana, jaz sem probala tvoj novo-star recept, pa sem ti pozabila napisat... to smo mi doma včasih na veliko delali, pa sem malo pozabila na to.. zato, hvala, da si me spomnila, super je user posted image

katarinas, super za tvojo sestro user posted image Nečake boste pa malo razvajali, pa bo.. sploh nečakinjo, ki je zbolela. Zanjo user posted image user posted image

sani, super podpis... sem opazila verz že zadnjič user posted image

Zdaj dobimo pa obiske user posted image user posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 16:49:03   
SuzanaKK
user posted image


Jaz imam pa malo preveč časa in sem nekaj spacala, evo moj sonček, ki kar žariuser posted image .


Ne, saj zdaj letim v šoping, Aljaž je pa zgoraj pri babi, verjetno čisto blaženuser posted image .

limma si bila pa pridnauser posted image user posted image , pa tisto o receptu nisem mislila nič, da bi bila užaljena.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 17:27:43   
katee
suzana: huda fotka!!!!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 18:37:21   
limma
Triš, imaš ZS.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
14.11.2008 18:43:06   
TRIŠ
Limma še tukaj en user posted image za prijaznost ,ker si se spomnila nate.Sem ti kar malo fouš ker jaz bi šla tudi,samo potem bi me zaprli ker bi preveč potrošilauser posted image user posted image user posted image .Sem ti pa poslala ZSuser posted image

Suzana kako lepa slikica.Jutri pa še jaz probam tvoj receptuser posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?