|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 14:58:18   
Intruder24
klaja seveda se lahko pridružiš user posted image ...in zate vroča čokolada user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 15:16:17   
Intruder24
Punce mogoče vam bo prehitro, da bi že o tem razmišljali in organizirali, vendar bodo eni naši sončki ta mesec stari eno leto...kako gre čas hitro naokoli!...Lani smo še bile vse polne pričakovanja, majnših skrbi, z velikimi trebuhi...zdaj pa si že več mesecev ne predstavljamo življenja brez naših malih nasmehov, neprespanih noči, malo večjih skrbi, jokov, zobkov...predvsem pa čudovitih iskrenih oči, ki spoznavajo svet okoli sebe...
V glavnem naši sončki so jokali na svet od novembra do februarja in zanima me ali ste za eno veliko rojstnodnevno zabavo za vse naše sončke en vikend po 12.2.2009, ko ima naša zadnja januarčica rojstni dan?
 
Malo prej sem odprla to temo, ker bo vmes božič, pa še večina vas bo začela delat...
 
Upam, da boste za, saj je to prvo leto najpomembnejše in najtežje za vse nas in zelo lepo smo si stale ob strani...user posted image

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 15:36:30   
Anonimen
Dan!

Evo za nami že druga noč brez dojenja, torej smo na zelo dobri poti.user posted image Jan tudi sedaj veliko bolje spi in tudi dlje. Sem tako vesela. Dopoldan smo se že mal potepali naokrog pri prijateljih. Jan je tudi šel z atkom vinčka točit, ker imamo danes Martinovanje v Črnomlju in se prodaja tudi naše vino. Torej vabljene! Mi2 z dragim greva sama mal s prijatelji zvečer, varstvo pa bo prevzela babi. Komaj čakam!

Triš ti pa zelo rada pečeš vidim! Meni pa kr ni, ker to namesto mene pridno delata obe babici in nas skos zalagata z dobrotami. Sem nekaj časa tudi jaz pekla, potem pa je blo kr too much. Pa kot vedno lepe slikice, sej sm ti enkrat že povedala, da komaj čakam, da nas zopet mal ti pofotkaš. Zanima me kako bi lahko sama naredila novoletni koledar z mojimi sončki, ki bi bili za božična darila? Pa kako je lepo, ko vidiš kako se majo bratec in sestrica rada, a ne? Naša dva se tudi vedno bolj igrata skupaj in smejeta en drugemu, meni pa kr user posted image  igra.

Klaja tudi pri nas doma je ati zadolžen za striženje nohtkov in to kr z veseljem opravlja.

Ljubljana tako lepe slikice tvojih sončkov! Pa tiso mežikanje je tudi mene nasmejalo! Je pravi dečko že!

Katee a tako dolge vrste so kirurga? Sej če bi šla samoplačniško bi bla pa itak takoj na vrsti.

Lutriopan zopet še en lep avatar tvoje princeske! Zakaj pa zadnjič ni bilo tudi tebe videti na slikah od srečanaj?

Mala pikica čestitke tvoji prijateljici ob rojstvu sineka!

Intruder zelo dobra ideja! Sem za! A Vid nima rad vozička? No, naš je še kr rad not, ampak ne predolgo.

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 15:44:27   
lutiropan
Lutriopan zopet še en lep avatar tvoje princeske! Zakaj pa zadnjič ni bilo tudi tebe videti na slikah od srečanaj?


Če misliš na ljubljano - Bizovik me ni bilo, ker je dva dni prej mož zbolel. So ga "izdale" oči in je bil dnevno pri okulistu, pa na oč. kliniki, no še sedaj hodi, ni vse vredu....Smo imeli namen iti, samo je pa to potem prišlo vmes.Ko je pa bil doma sem mu pa mogla na vsako uro, ali na dve določene kapljice dajat, pa kremo... Ni se izšlo, bi pa rada prišla. Tisti dan sem imela tudi roj. dan. user posted image No saj sem se zdej tudi prijavila za Celje...Upam da bomo zdravi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 15:56:50   
TRIŠ
Katee pol pa se le zmeni s kirurgom še za kakdodatekuser posted image .Upam da te ne bo preveč bolelo,bomo stiskale pestiuser posted image user posted image

Limma sploh ni važno kdaj samo da bouser posted image

Intruder si me pa nasmejala s slikicami,ker sem si v živo predstavljala nanouser posted image user posted image user posted image user posted image .Lepo jo pozdraviuser posted image .Glede rojstnega dneva januarčkov pa sem za.To pa si tako lepo napisala,da imam solzne očiuser posted image

Anita  takoj februarja lahko prideš v poslovalnico in bomo imeli baby foto žuruser posted image user posted image user posted image .Glede koledarja pa jih jaz kar v Asji vzamem tako da je najbolje da se tam oglasišuser posted image .Pečem pa rada sedaj ko sta večja dva že velika da se vsaj poje.Ko sta bila majhna sem pekla in dajala drugimuser posted image

Sunny morning sem spekla pijano nevesto in so jo po kosilu zmazali pol pleha.Žan pa jo obožuje,samo mu ne dajem biskvita ker sem vidla da je notri 7 žlic ruma.Ni čudno da je spal cel dan ko smo šli od tebe,če je pa pojedel dva kosauser posted image user posted image user posted image user posted image hecam se....

lutiropan lep avatar če imaš 040 simobil ,mi pošlji številko in si bom vzela čas pa te bom poklicala in ti bom dajala direkt inštrukcije za avataruser posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 16:07:46   
mml
Dan,

mi smo se tudi danes ene tri ure potikali po mestu. Smo šli na kavo in na čvek z eno Mancino vrstnico in njeno mamico, po tem je pa Matic mrknil v vozičku in smo se dobili na kavi še z enimi prijatelji in tako smo uspeli čisto zblodit Maticev urnik. Tako da zdaj spet spi...smo pa ob 17. povabljeni na en RD, tako da ne vem kako bo...najbrž bomo "malo" zamudili

Matic je včeraj naredil lužico v kahlico...tako čisto za hec ga dajeva pred kopanje msedet na kahlico za nekaj minut in včeraj je uspel narediti tudi lužico. Pa nikar mislit, da ga mislim že redno devat na kahlico, gre bolj za to, da se kahlice navadi in nekako ve, da je treba na njej sedeti, vse ostalo bo pa na vrsti naslednje leto user posted image

Pa včeraj je čisto sam pojedel vso dopoldansko, sadno malico...sem mu narezala banano in hruško na koščke in je z veseljm in navdušenjem sam jedel user posted image

triš in ljubljana super fotke vseh velikih in malih otrok in dobrot user posted image

intruder meni je tvoja ideja o skupnem praznovanju RD naših sončkov prav super user posted image  in se že veselim

katee uboge tvoje ženske, če si že ti imela musklfiber user posted image

anitav super, da gredo nočne dogodivščine v pravi smeri in da Vid boljše spi user posted image

klaja upam, da bodo noči kmalu boljše user posted image

mala pikica čestitke tvoji prijateljici ob rojstvu sinka user posted image

peka peciva: jaz zelo rada pečem, samo ni po tem nikogar, ki bi to pojedel, tako da se že veselim decembra, ko bom lahko spet pekla. Sem ravno danes našla nekaj super receptov, tako da ne bom ponavljala povsem lanskega repertoarja user posted image . Zdaj potrebujem pa samo še kakšno super idejo za darila, pa bo stvar rešena...

Jaz sem zlikala kup perila, Manca in oči sta nekaj nesla v službo, tako da je mir pri hiši user posted image . Saj verjetno sem spet pozabila na pol stvari, ki sem jih nameravala napisat, pa bo že...

user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 17:18:46   
klepetka
intruder, zelooo mi je všeč tvoja ideja.user posted image  Smo "ZA" in se že veselimuser posted image

PRijeten večer

_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 17:20:11   
koala
Čer!

Mi smo danes takooooo sitni, ati je sitn, Alex je siten na kvadrat, mami pa na kubik,........

klaja se strinjam, jaz bi tudi raje vročo čokolado namesto kave.

Intruder odlična ideja, sem definitivno za!!!!!!!!!!!!!!

ljubljana čudovite slike!

lutripan fenomenalen avatar.

mala pikicauser posted image user posted image user posted image  za frizuro, jaz sem tudi mislila it danes pa se tako slabo počutim da rajenisem šla. Se mi ni dalo.
Aja pa čestitke tvoji prijateljici.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 17:43:43   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: mml


Matic je včeraj naredil lužico v kahlico...tako čisto za hec ga dajeva pred kopanje msedet na kahlico za nekaj minut in včeraj je uspel narediti tudi lužico. Pa nikar mislit, da ga mislim že redno devat na kahlico, gre bolj za to, da se kahlice navadi in nekako ve, da je treba na njej sedeti, vse ostalo bo pa na vrsti naslednje leto user posted image

Pa včeraj je čisto sam pojedel vso dopoldansko, sadno malico...sem mu narezala banano in hruško na koščke in je z veseljm in navdušenjem sam jedel user posted image



2 × user posted image  za Matica!!!!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 18:33:55   
katarinas
Danes je pa kar zatišje tukaj.

Triš pridna, da si spekla pijano nevesto. Mljask user posted image , jaz bi tudi. Žal (ali pa mogoče dobrouser posted image ), sem recept pozabila pri Sunny.
Bom pa zdajle verjetno šla spečt pomarančni kolačuser posted image

Intruder user posted image , dobra ideja, jaz sem za!  Hmmmm, že eno leto bodo naši sončki stari....sem vesela in hkrati malo žalostna, da gre tako hitro user posted image

Triš šele zdaj sem vidla, na tisti fotka od plesnega žurauser posted image , kako hudo zeleno barvo imaš user posted image

Jaz pa že cel dan čakam, da se mi sestra javi iz Afrike, in že cel dan nič glasuuser posted image  Zdej pa ne vem, al se ma tako fino da je kar na nas pozabila....al kaj? Ma nč, ziher se imajo fajn, sem šla njihov program prebrat in so imeli zelo pester dan tako, da za nas ni časa...pa verjetno tudi ne signala user posted image

A boste danes prižigale svečke v spomin na žrtve prometnih nesreč? Jaz jo bom seveda, za mojega bratca... in tudi tukaj eno
user posted image  

Ok zdej grem pa tist kolač spečt, ker ga pečem že cel danuser posted image  Sam al sem bla vseeno pridna danes, sva z mami pospravile user posted image , porezale grmovje, malo pospravile, pometle...hja user posted image se pripravlja....letos se bomo lahko z našimi user posted image  že sankale user posted image

< Sporočilo je popravil katarinas -- 15.11.2008 18:37:41 >

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 18:43:01   
lutiropan
user posted image

Zadnjič ste govorile o kartonkah za naše škratke.... Pri nas zgleda takole, ko gre ta srednji sine v knjižnico po knjige za bralno značko....Vse knjigice za Kajo, eno pa po "nesreči"  še zanjga...user posted image user posted image user posted image

user posted image se pripravlja....letos se bomo lahko z našimi  že sankale user posted image
Ja pri nas smo pa danes doma delali inventuro pri zimski opremi, saj je v Kranju sejem in je šel ati malo pogledat, saj rabimo za ta velikega smučke, druga dva pa imata še ok.Kaja pa ima tudi že sanke. Komaj čakam sneg ...no otroci še bolj...user posted image


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 18:47:09   
lutiropan
Intruder user posted image , dobra ideja, jaz sem za!  Hmmmm, že eno leto bodo naši sončki stari....sem vesela in hkrati malo žalostna, da gre tako hitro user posted image


Se podpišem pod tole.

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 18:59:05   
mala pikica
intrduer si me zdaj tako nasmejala s tem sporočilom glede nane user posted image user posted image user posted image POzdravi jo! Joj, glede rojstnodnevne zabave... SUPER!!!! Seveda sem takoj za! Sem pa jaz tudi kar žalostna, ko pomislim, kako hitro je minilo to leto user posted image

triš sem pozabila zjutraj user posted image Seveda te čisto razumem glede Žana. Najbolj pomembno je, da ga bodo lahko operirali in da bo vse v redu. Videli se bomo že kdaj drugič user posted image

mml bravo za Matica user posted image user posted image Enkrat za kahlico in enkrat za malico user posted image Pri nas bo verjetno še kar lep čas trajalo, da bo Gašper pojedel sam malico, leti čisto vsak, še najmanjši, košček iz ust user posted image

Ko smo že pri rojstnodnevni zabavi za naše sončke... Naš prvi 'januarček' ima danes 1. rojstni dan user posted image user posted image user posted image

Marc Julien vse naj, naj ob 1.rojstnem dnevu!!!

user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 19:12:50   
koala
Joj se je hitro obrnilo to leto.
Marc Julien vse naj naj ob prvi svečki.
user posted image

Tudi jaz sem prižgala svečki za žrtve prometnih nesreč,
katarinas tukaj pa je še ena za tvojega bratca
user posted image

< Sporočilo je popravil koala -- 15.11.2008 19:20:51 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:22:32   
TRIŠ
Lutiropan takole je tudi pri nas ko Lana izbira kartonke za Žana.Ena s traktorji pa mu je tako všeč da sem že 3x podaljšalauser posted image

Katarinas za tvojega bratca,grem pa takoj prižgat še eno čajno svečko na mizicoi v spominuser posted image (kdaj pa se je to zgodilo,koliko je bil star)user posted image  

mml user posted image user posted image user posted image user posted image za Matica.Mi imamo še veliko Lano ki bi rabila ponoči kahlico ker ima ponoči plenice user posted image ,v sredo greva v šolo lulanja.Nikakor ji ne gre to od rok.Res sem jaz dolgo močila posteljo, Matic je nehal pred šolo,tako da upam tudi nanjo.Probali smo brez plenice pa je bil sploh poraz.3X ponoči smo preoblačile posteljo.Sem pogruntala da čim jo malo zazebe se polula,pa reva cel popoldan nič ne pijeuser posted image

Sedaj pa se grem razvajat v kopel s svečkami ker sem utrujena za znoret

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:25:01   
katarinas
Marc Julien vse najboljšeuser posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:28:00   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Katarinas za tvojega bratca,grem pa takoj prižgat še eno čajno svečko na mizicoi v spominuser posted image (kdaj pa se je to zgodilo,koliko je bil star)user posted image   


Triš tega je sedaj že 16 let nazaj, jaz sem bila takrat stara 10 let, on pa še ne 21. Se pa spomnim kot bi blo včeraj, itak to ne pozabiš nikoli. Zgodilo se je pa samo nekaj km od doma. A veš, da je Lara rojena na ravno ta dan, ko je on umrl...., naključje ali usoda...?

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:39:39   
mml
Marc Julien vse najboljše
user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:42:22   
mml
katarinas pa še ena svečka za tvojega brata in vse, ki so izgubili življenja v prometnih nesrečah
user posted image  

< Sporočilo je popravil mml -- 15.11.2008 20:43:25 >


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:45:33   
klepetka
KAtarinas, za tvojega bratca in za vse, ki so umrli vprometnih nesečah ena svečka
user posted image

_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:50:52   
limma
katarinas, tu je svečka za tvojega bratca

user posted image

Za vse, ki so umril v prometnih nesrečah, sem jo pa tudi na balkonu prižgala...

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 20:56:38   
klepetka
MARC JULIEN, VSE NAJ BOLJŠE ZA 1 LETO
 
user posted image user posted image  Matic za nove dosežke.
 
NO, Lana je pa danes pogruntala kako se vstane in zdaj je ko feder; kkoz bi stala. Deležna je že ene buške.user posted image
 
mml, potem ko si napisala, če je katera na FB, sem se šla pa prav iz firbca vpisat, ekr sem velikokrat slišala na ta račun,  češ kako to da nisi še, ko pa so že vsiuser posted image user posted image .Jaz pa še vedela nisem kaj je to.No, in v bistvu še zdaj prav dobro ne vem, zakaj je tale FB tako oh in splohuser posted image .SEm pa najdla že dve januarčici goruser posted image
 
katee, si me pa nasmejala s tvojim postom popoldne. SI mi res izboljšala počutjeuser posted image s tvojimi operacijami in plastičnim kirurgom in joškiuser posted image
 
sani , sem ti že zadnjič pozabila napisat, da kako si ti ena fajn punca. TO pa med drugim tudi zato, ker vedno tako lepo tukaj preko foruma pozdravuš tvoje domače s Koroške. JIh verjetno ful pogrešaš, kajne, ko si kar daleč od njih?!In sem prepričana da tud oni tebe .Pa saj se bodo kaj pripeljali do vas pa vi do njih, pa  bo takoj boljše
 
user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 21:50:23   
mala pikica
Punce, sem nas našla na drugi strani user posted image user posted image user posted image user posted image

triš moja sestrična je imela dolge probleme z lulanjem v posteljo. Bom malo povprašla, kako so to rešili.

Sem prišla zaželet lahko noč vsem user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 22:16:04   
katarinas
Hvala vsem, ki ste prižgale svečke še zame oz. mojega angelčka user posted image


Za jutri obljubljajo user posted image , juuupi upam, da bo res tako.

Prišla sem samo ugasnit računalnik, grem user posted image   in vam zaželim user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Sončki januarčic 08 - 5. del
15.11.2008 22:40:07   
ljubljana
Lulanje v posteljo: našega martina redno vsak večer damo okoli 24:00 na stranišče. Potem pa zdrži do jutra, pa zvečer ne sme pit. Kakšen požirek da si osveži usta ostalo pa ne.

Hvala vsem za pohvale glede slikic.

Lepljenje filmčkov: na shrani.si ga prilepiš enako kot slikico. Edini pogoj je, da je manjši od 10Mb in da je v enem od dovoljenih formatov (*.avi, ... so objavljeni, kateri so dovoljeni) mp3 in wmf ne sprejema.

Čestitke Marc Julien!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

DAnes sva pustila vse tri malčke pri babici in dediju in šla v šoping po darila, pa kozmetiko in kupila darila za vse tri. Starejša dva bosta za miklavža dobila milkin adventni koledar(mešanica kinder jajčkov in čokoladic), jakob piškotke, poleg tega pa še knjigice, žvillco, jakob pa nahrbtnik, ki se uporablja kot vajeti (notri ima kapuco s tipalkami in malček v njem izgleda kot čmrlj user posted image

user posted image  

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?