|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 11:19:41   
modanik
ojla, tud moja tamala je čist srečna, sploh pa ko zasliši začetek rebelde, takrat začne ploskat in plesat in ne odneha dokler ni konec pesmi, ne morš vrjet kako je otroku pri desetih mesecih všeč določena glasba

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 11:28:34   
liliana
Naša je zdaj stara leto in pol in sem ravno včeraj pri babici opazila, da je z odprtimi usti gledala v ekran neko telenovelo.......

Dolgo časa pa sploh ni marala televizije.......tam do enega leta so ji bile zanimive le reklame in pa predvsem vreme na info TV in borzni tečaji.......user posted image  ko je zaslišala tisto glasbo je bila vsa iz sebe in takoj je bilo potrebno iti pred televizor......nato so prišli Telebajski, zdaj bodo pa mogoče telenovele.......in ne vidim razloga, da bi ji to prepovedovala........


(odgovor članu modanik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 12:31:11   
maša2008
Zakaj pa naj bi tako majhen otrok sploh sedel pred TVuser posted image
Ker se staršem ne ljubi početi nič drugegauser posted image ?


(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 12:39:58   
picola1
Ah maša, dej ne bod tolk popolna, no! Če odrasli gledajo non- stop TV, kaj pa je narobe, če jo še otroci??????? Zakaj bi pa kej brali al pa se pogovarjali al pa se šli kako igrico, če je pa tooooooooooolk faaaaaaajn gledat TV? (zanalašč pretiravam in sem cinična)

Bog ne daj, da bi crknu televizor, bog ne daj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 12:40:31   
picola1
Uh, zgleda, da imam obdobje, ko sem rahlo zlobna...user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 12:57:57   
maša2008
Ah kdo pa danes še bere, se igra razne igrice, gre ven - razen v igralnice nakupovalnih središč....

Mogoče tiste mame, ki smo stare in staromodne.

Mlade, sodobne in napredne mamice pa res ne. Te gledajo TV in da ne bi kaj zamudile hranijo svoje malčke z zdravo eko hrano iz raznil lončkov kot je npr. hipp.....

Jaz, ki spadam med stare mamice pa se neumorno zabavam ob prebiranju sporočil na RR, predvsem so mi všeč odgovori Alishe_2008. Upam, da bo še dolgo delila svoje modrosti z nami user posted image




(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 13:05:30   
ZmajTolovaj
Moja še ni imela priložnosti kakor koli odreagirat na telenovele, ker sem jaz alergična nanje, tako da jih pri nas ni. Sploh.
Je pa res zanimivo, da se na nekatere zvoke odzove, na druge pa ne. Lahko imam prižgano glasbo, pa bo pol ure ignorirala, ob določeni pesmi pa skoči dva metra u luft in začne plesat.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 13:39:49   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008


zakaj nebi na reklame....recimo predvsem reagira na reklamo...pamepers-unicef....utihne vsakic ko je na tv-ju in poslusa......




Viš, to pa naš tudi. In zdej, če se že glih špansko ne bo učil, bi ga lahk pa k verouku vpisala. Kaj pravte user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 14:32:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: maša2008

Zakaj pa naj bi tako majhen otrok sploh sedel pred TVuser posted image
Ker se staršem ne ljubi početi nič drugegauser posted image ?




Točno zato....user posted image user posted image

(odgovor članu maša2008)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 20:38:17   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: modanik

ojla, tud moja tamala je čist srečna, sploh pa ko zasliši začetek rebelde, takrat začne ploskat in plesat in ne odneha dokler ni konec pesmi, ne morš vrjet kako je otroku pri desetih mesecih všeč določena glasba


moja je stara 16m pa ji muzka od Rebelde en ku.rc pomeni, ker je nikoli v življenju še ni slišala.... če je pa mama najmanj 1x na dan kuhana in pečena pred tv-jem, ko se začnejo ta mehiška jajca, potem pa ni čudno, da reagira na to glasbo....

pa še Ališa zate eno "pametno": me smo na PC-jih takrat, ko smo lahko. Ti si pa pred TV-jem takrat, ko je mehiška nadaljevanka. Bistvena razlika!

(odgovor članu modanik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 20:45:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008



jaz pa mam pac cas z njo gledat mehiske nadaljevanke, pa ce poneumlja al pa ne....koristno zdruzimo z zabavo ....





OMG

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tale izjava....sj ne vem a bi se zjokala al bi se smejala..

fajn da maš čas z njo gledat mehiške nadeljevanke...zelo pohvalno....sam škoda da si mela čas narest otroka, če zdej ne veš kej bolj pametniga z njim početuser posted image

(odgovor članu alisha_2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 21:28:40   
lenika
Sicer španskih telenovel ne gledam, tako, da jih moj otrok še ni imel priložnosti gledat. Sem pa preklopila parkrat in kadarkoli sem tam preklopila je bilo eno samo jokanje kričanje, drdranje, hitro govorjenje. Po moje majhnega otroka pritegne ta dinamika govora, da postane pozoren. Saj tudi, če se doma začne dogajat kaj nenavadnega, z nenevadnimi toni verjetno pritegne njegovo pozornost.
No to bi bila moja laična razlaga.

< Sporočilo je popravil lenika -- 19.11.2008 21:30:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 21:30:29   
alisha_2008
mene res veseli da ste vse tolk popvne tuki gor
kapo dol za vas....hvala bogu da obstajate da se lahko ene mal vprasamo..kaj je narobe z nami ce gledamo tv....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 21:41:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008

kapo dol za vas....hvala bogu da obstajate da se lahko ene mal vprasamo..kaj je narobe z nami ce gledamo tv....





Saj pr nas tud gledamo TV. Cel dan je prižgan, so what?

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 21:51:45   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008

mene res veseli da ste vse tolk popvne tuki gor
kapo dol za vas....hvala bogu da obstajate da se lahko ene mal vprasamo..kaj je narobe z nami ce gledamo tv....





lej, eno je, če si obseden z nečim in zato "prisiliš" otroka, da to s tabo gleda in si lažeš, da tudi otrok v tem uživa, drugo pa je, da se pač tv gleda....

in veš kaj? Jaz dam sama malecki, ki ima 16m kako risanko gor (Bombažki), pa zdrži 5. minut pred TV-jem. Zakaj?
zato ker se raje ukvarja s čim drugim. Je ustvarjalna, raziskuje, poje, pleše, rišemo skupaj...... kaj pa vem, meni je to pač bolj pomembno, kot TV.

Pa ne me narobe razumeti. Pri nas so pc-ji tisti, ki so bolj popularni. Samo to je za nas, ne za njo in ona ne bulji v PC. To je pa meni najbolj pomembno.....  sploh, da je ne poneumljaš s temi bedarijami že od začetka njenega življenja....

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 21:54:03   
lenika
Jaz nisem ne pametna ne cinična, ampak sem ti napisala kaj si jaz mislim, zakaj jo mehiške nadaljevanke pritegnejo.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 22:32:47   
ZmajTolovaj
Mi imamo tud TV cel dan prižgano, samo je na TV še kaj pametnejšega kot mehiške.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 22:35:00   
alisha_2008
nisem obsedena s mehiskimi nadaljevankami ..delec od tega....pac je tud pri nas tv przgan....in kadar slis spanscino leti pred tv....

in veste kaj....

ste mi pokvarle uzitek hodt na forum...tko da se lepo mejte....kasno pametno se povejte ...pa velim srece

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 22:56:30   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008

ste mi pokvarle uzitek hodt na forum...tko da se lepo mejte....kasno pametno se povejte ...pa velim srece



No, evo...Zdej bo pa še več pred TV-jem presedela...
Ah, babe, noooooooo...

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mehiske telenovele
19.11.2008 23:02:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008

ste mi pokvarle uzitek hodt na forum...tko da se lepo mejte....kasno pametno se povejte ...pa velim srece



No, evo...Zdej bo pa še več pred TV-jem presedela...
Ah, babe, noooooooo...




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mehiske telenovele
20.11.2008 7:08:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: alisha_2008

ste mi pokvarle uzitek hodt na forum...tko da se lepo mejte....kasno pametno se povejte ...pa velim srece



No, evo...Zdej bo pa še več pred TV-jem presedela...
Ah, babe, noooooooo...



user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mehiske telenovele
20.11.2008 10:43:19   
liliana
Ne vem zakaj se tako zgražate nad gledanjem telenovel......a je kaj drugače, če eno in pol letni otrok na dan nekaj minut gleda telenovelo, dnevnik, slovensko nadaljevanko ali pa kakšen film na pop tv.....


(odgovor članu modanik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: mehiske telenovele
20.11.2008 10:54:38   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ne vem zakaj se tako zgražate nad gledanjem telenovel......a je kaj drugače, če eno in pol letni otrok na dan nekaj minut gleda telenovelo, dnevnik, slovensko nadaljevanko ali pa kakšen film na pop tv.....




nič drugače ni, ne...ampak izjavit nekaj v stilu jaz pa mam pac cas z njo gledat mehiske nadaljevanke, pa ce poneumlja al pa ne....koristno zdruzimo z zabavo...no ne vem, a ji naj ploskamo al kaj? ljubi boguser posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: mehiske telenovele
20.11.2008 10:59:04   
blaža
Hvala Bogu imam dva fanta , če bi pa imela hčerko, ji tega ne bi dovolila gledat. Pa čisto resno, da ne. Ena mala soseda ima deset let in se obnaša kot tste na ribelde. Sem pa samo enkrat za tri minute gledala in mi je blo za celo življenje dovolj. Kakšno afnasto obnašanje.

Jaz pa tudi ne gledam niti eno tako nadaljevanko, ki so igralci tretjerazredni in je taka vsebina, da mi gre na kozl.... Se opravičujem vsem tistim, ki to gledate, otroke pa ne bi poneumljala s takimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: mehiske telenovele
20.11.2008 11:46:13   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ne vem zakaj se tako zgražate nad gledanjem telenovel......a je kaj drugače, če eno in pol letni otrok na dan nekaj minut gleda telenovelo, dnevnik, slovensko nadaljevanko ali pa kakšen film na pop tv.....




Lahko je razlika, lahko pa ni...Odvisno od vsebine vsega naštetega...Pokaži mi eno mehiško nadaljevanko, v kateri ni nasilja (predvsem psihičnega), speltk, raznih maščevanj in takšnega...Jih ni. Dnevnik je ponavad tut eno samo negativno sr...Slovenske nadaljevanke ponavadi tudi, sam predvidevajmo (tolk, za boljši občutek), da tistih par minut, ko otrok gleda (al pa pol ure), ujamemo glih en pameten del. Film na pop tv pa kokr kater...Zna bit kakšen, ki je prav super...

Zame res ni vseeno...Otrok pri letu in pol (kaj šele kaj kasneje) razume že marsikaj-razume že kar veliko besed (če govorimo o slovenski nadaljevanki), predvsem pa razume ton in mimiko obraza...Razume, da se ne dogaja nekaj čudovitega in lepega, če kričijo vsepovsod okrog na TV-ju pa se zmerjajo...Strokovnjaki so glede tega, koliko so že otroci izpostavljeni nasilju na TV, prav zaskrbljeni...In povdarjajo, da bolj kot smo ljudje prežeti s takšnimi informacijami, manj smo občutljivi na nasilje v resničnem življenju. In če se začne že pri eno in pol letnikih...potem lahko predvidevamo v kakšne odrasle potem ti otroci odrastejo...-popolnoma neobčutljive, ki grejo mirne duše mimo človeka, ki leži na cesti, ki pogledajo stran, ko sosed vsak dan pretepa svojega otroka in ženo...(ok, ne moreš zdej posploševat...samo jaz mislim, da je deloma za takšno ignoranco resnično krivo tudi nasilje na TV-ju)

Plus to, da se tukaj ne gre samo za eno in pol letnike-če to gledajo otroci že pri tej starosti (ker to pač gledajo starši), potem bojo v predšolskem, šolskem in najstniškem obdobju in še naprej v odraslo dobo po vsej verjetnosti gledali kaj podobnega...
Moja sodelavka mi je glih par dni nazaj rekla, da svojim otrokom ne pusti, da gledajo rebelde. Ostala sem popolnoma brez besed. V pozitivnem smislu. In ne vem al je naključje al kaj, ampak vsi njeni otroci so odličnjaki, zelo zreli (ko pripoveduje o njih, se kar ne morem načudit kaj vse počnejo pri njihovih letih), ona ima čudovit zakon, ogromno se pogovarjajo, tudi sama je ful pozitivna in samozavestna oseba...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?