Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ženske, delajte kakor hočete, ampak jaz vam vseeno priporočam, da se ne držite 100% knjig, ampak delate po občutku, ker same svojega otroka najbolše poznate. Izogibajte se tistega, za kar ste prebrale, da ni dobro. tatly, to kar piše, so samo primeri, ne pa da mora otrok 100% tak jesti.
se podpišem pod to vsak dojenček je zgodba zase in vsaka mama vidi, kaj njenemu otroku paše oz. ne paše js se ne mislim po nobenih knjigah ravnat...meni so rekle mame in babice, ki so že kr nekaj otrok gor spravile, da dojenčku začneš uvajat gh nekje okrog 6 meseca in da je dobro, če mu daš za poskusit čimveč novih stvari...seveda ne naenkrat, pač vsak dan nekaj...pa mislim, da čimmanj komplicirate boljše bo in za vas in za vašega otroka matejev bratranec je od osmega meseca dalje jedel že skoraj vse kar so doma jedli pa je čist zdrav in vesel dvoletni fantič
ja mi je kazalo najboljše , sam smo morali potem prekinit igro, je prišlo nekaj vmes pa ne bi zdaj o tem... me je vse skup preveč iz tira vrglo...grem raje pod tuš pa spat...nočko
Dobro jutro! pri nas še ne dežuje in ne sneži. zaenkrat se počasi odpravljamo proti trgovini samo ne vem kako bo zaj moj, ko je glih zaspal-je iz nočne. včeraj sem a.venček delala pa se vam nisem potem več nič javila- se je kar zavleklo.
vidim, da ste govorile o uvajanju GH.... ja, vsak po svoje, sem pa mnenja, da so dojeni otroci pri tem na boljšem, saj so se že ves čas dojenja privajali na razne okuse, ker mamino mleko se spreminja v okusih glede na to, kar pač mama poje, prilagojeno je pa vedno istega okusa. jaz sem začela uvajat GH pri polnih 5 mesecih, tam nekje 5,5 meseca. aja, pa obena je bilo prvo žlička prekuhanega jabolka, drugo pa korenček, za dalje se pa sploh ne spomnim....
_____________________________
Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!
jaz sem se tudi naspala, anej pa še spi. morrak dobro da si me spomnila, že celi teden pošiljam za koledar in vedno pozabim mi bomo pa, upam vsaj no, dobili koledar od kraljestvo živali.
eh, brez skrbi...imamo male otroke okol tk da ni blema
Smo meli koline dans...za mene so se že končale kr še komaj gledam...sn neka utrujena ratala, grem zdaj samo še pod tuš pa spat...tk da se slišimo jutri enkrat...nočko
Dobro jutro! Mi smo že dobre pol ure pokonci. je anej danes ponoči nekaj sitnaril, tak, da se nisem glih kaj naspala. danes pa gremo spet k tašči na kosilo tak da ne rabim nič kuhat.
joj spet mi je tak slabo! in spet sem . groza-zgleda, da bom imela slabosti vse do junija . te se pa čudim, da nič ne naredim. diplomo sem dala čisto na stranski tir
Sicer še kaj dobrega v tem jutru nisem našla... pa bo že... Spala sem nekak čudno in boleče... Ne vem zakaj... Očitno se jevreme spreminjalo toliko da mi ni pustilo dobro spati! Iz pojstle sem zlezla glih pred pol ure... Gal je pa lepo risanke gledal v spalnici od mame in ata... Onadva sta šla pa na pokopališče!
Sem včasih prav vesela ker mam tolko vlkega pobalina ki si da kaj dopovedat in ga lahko brez skrbi pustiš da gleda risanko... Na wc zna sam, če rai kaj takega pa pride budit
Kar se tiče uvajanja GH pa po pravici povedano nimam pojma... Se ne spomnim kako je blo... Vem pa da sem mu dala že pri enih 4 mesecih banano... Tega pa se spomnim! Tak da smo pol na hitro tudi ostalo. Nisem pa nikoli marala prebirat teh knjig. sem raje vprašala koga, ki je znal povedat iz izkušenj! Teorija je eno v praksi stvari zgledajo mičken drugače! Tak da vsaka mama pač nardi kot misli da je prav!
No, jaz mislim, da bom mela danes bolj posteljni dan... Bom kar počivala pred TV-jem! Upam da mi bo uspelo, ker sem tak nerada nekje pri miru, ko ma mami kaj za delat. Ne morem gledat zraven Pa me hitro kaj potegne iz pojstle!
Bom vidla. Lepo nedeljo vam želim- pa ne pozabte na prve svečke danes
No super trezika, smo že 3. Sedaj se nam bo oglasila še ada in še katera?
po pravici povedano sem razmišljala o nakupu albuma, pa sem si potem premislila, zdaj me pa spet grabi, da bi ga no, ok, ga bomo nabavili in skupaj zbirali
pa ko smo že pri tem - še od prejšnje serije nam manjkajo sličice in nekaj jih imamo za zamenjat, tako, da če katera še ima prejšnje se priporočam
_____________________________
Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!