|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 7:05:14   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
moje srce njeno, razum pa mi govori, da tega naj nikar niti ne poskušam, razen če želim biti v tej hiši še samo obiskovalec..


veš zakaj tweed? mislim da si takega mnenja ker je tvoja ženska ena izmed takšnih ki prevare ne bi oprostile in ti to dobro veš, zato pa se k temu ne boš zatekel. če pa babe že v naprej pravijo da zaradi otrok itd nebi odšle, bojo pač tipi izkoristili priliko. pravim: ceni kar imaš še preden izgubiš (vsaka ti čast)



(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 7:08:03   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO decembrka:
največkrat prevarajo prav ženske


seveda, saj je že na forumu toliko tem da so srečne z možem, ampak:
- misli na bivšega,
- všeč ji je nek sodelavec,
- je seksala na službeni poti,
- in še in še.

Podn od podna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 7:57:06   
naivka
Jooooj, koliko praznih besed.
A doma s partnerjem tudi tako razpravljate in analizirate?
Potem ste na dobri poti okusiti prevaro.

IN res, največkrat prevarajo ženske, same sebe. Neverjetno, kajne?

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 8:20:28   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Ni mi pa jasno, zakaj vedno govorite, kot da varajo samo moški...


user posted image  Zato, ker se večinoma ženske kregate, kaj in kako bi bilo, če bi vas vaš prevaral itd.
Jaz lahko rečem, da 100% zaupam svoji ženi, da me ne bo, saj je imela xx priložnosti, pa me ni...
Ona pa meni zaupa 99%. Zakaj? Ker se v javnosti govori, da so pač vsi moški nagnjeni k varanju... No, jaz nisem nikoli bil, ker je moje srce njeno, razum pa mi govori, da tega naj nikar niti ne poskušam, razen če želim biti v tej hiši še samo obiskovalec..


Podpišem. In hvala za to moško mnenje.
Vara se, ker so srca prazna, ker ko je nekdo  v njem in mu ga daš, prevarati ne moreš. 
Da lahko ljubiš in varaš hkrati je nemogoče in ne razumem kako lahko to, predvsem ženske verjamete in celo zagovarjate.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 8:27:34   
tweed
mislim da si takega mnenja ker je tvoja ženska ena izmed takšnih ki prevare ne bi oprostile


Žal ne zato, ampak iz razloga, ker JAZ tega ne želim in ne morem. Najina veza traja ž skoraj 13 let in v vsem tem času nisem niti pomislil na to, da bi imel kakršenkoli seksualni odnos z drugo. Pa ne zaradi tega, ker bi se bal posledic, ki jih prinaša odkritje, ampak zato, ker je moja izbira. Kot sem omenil, je pri meni razum tisti, ki je po oddaji srca prevladal nad situacijo...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 8:44:51   
naivka
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

mislim da si takega mnenja ker je tvoja ženska ena izmed takšnih ki prevare ne bi oprostile


Žal ne zato, ampak iz razloga, ker JAZ tega ne želim in ne morem. Najina veza traja ž skoraj 13 let in v vsem tem času nisem niti pomislil na to, da bi imel kakršenkoli seksualni odnos z drugo. Pa ne zaradi tega, ker bi se bal posledic, ki jih prinaša odkritje, ampak zato, ker je moja izbira. Kot sem omenil, je pri meni razum tisti, ki je po oddaji srca prevladal nad situacijo...


BRAVO! Svaka ti čast.

Želja in izbira sta odločilni. Nič se ne zgodi kar tako. Spontano, v 15 min....

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 10:08:08   
uwaga
Mene zanima zakaj ste nekatere ljudi, ki poskusijo popraviti napake in pokrpati odnos označili za slabiče, ki se sprenevedajo, si lažejo in menda niso sposobni sposkrbeti sami zase?

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 10:25:32   
Anonimen
Ravno zaradi obsojenja in podpihovanja ljudi iz okolice, (kar jih je tudi tukaj gor precej), najveckrat par, kjer je prislo do prevare, NOCETA ravno zaradi teh ljudi narediti koraka, odpustiti in pozabiti, zaceti znova. In ce zacne znova, izpades kot budala. Jaz pa pravim, vsaka cast tistim, ki jim uspe. O ja, tudi jaz sem prepricana, da me moj ne bi prevaral, ampak zivljenje je dolgo, polno ovinkov in pasti. Tako da ne bi o tem...

< Sporočilo je popravil decembrka -- 3.12.2008 10:27:50 >

(odgovor članu uwaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 10:41:26   
uwaga
Hvala Decembrka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 10:49:49   
Anonimen
Samo eno vpraanje za vse tiste, ki mislite, da je pri prevari vse rno-belo, ni vmes, da se gre takoj narazen....

Zakaj je do prevare prilo? A res mislite, da je kriv samo in izkljuno eden, tisti, ki vara? A ni mogoe mono, da je e dolgo kriza v partnerstvu, pa da se pouti zapostavljeno, nezaeljeno, neljubljeno, ker, ima drugi partner preve dela sam/a s sabo, z otroci, slubo, ni asa za komunikacijo, ni asa za oddih,.... A ste mogoe pomislili, da ima samo dejanje prevare globlje vzroke? In da se imata partnerja e vedno rada, najraji na svetu, a sta nekje po poti izgubila intimni (ne mislim s tem seksualni) stik, povezavo. In da je mono to ljubezen, povezavo obnoviti ele, ko se zave, kako zelo si se oddaljil, to pa je mono ele, ko pade na dno (s prevaro ali brez) in uvidi, da so problemi veliko iri, obseneji in globji, prevara je samo en del zgodbe. 

BTW.: varanja ne podpiram, nisem varala in kolikor vem, nisem bila prevarana, samo vem pa, da ivljenje ni rno-belo.
In ja, obstajajo tudi taki, ki bi varali kar tako, ker jih hormoni in lasten ego preve mee. Samo niso pa vsi taki.

Eh, no, malo ve kot samo eno vpraanje user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 11:37:01   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Žal ne zato, ampak iz razloga, ker JAZ tega ne želim in ne morem.  Pa ne zaradi tega, ker bi se bal posledic, ki jih prinaša odkritje, ampak zato, ker je moja izbira. 


BINGO!

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 12:08:33   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Zakaj je do prevare prilo? A res mislite, da je kriv samo in izkljuno eden, tisti, ki vara? A ni mogoe mono, da je e dolgo kriza v partnerstvu, pa da se pouti zapostavljeno, nezaeljeno, neljubljeno, ker, ima drugi partner preve dela sam/a s sabo, z otroci, slubo, ni asa za komunikacijo, ni asa za oddih,.... A ste mogoe pomislili, da ima samo dejanje prevare globlje vzroke? In da se imata partnerja e vedno rada, najraji na svetu, a sta nekje po poti izgubila intimni (ne mislim s tem seksualni) stik, povezavo. In da je mono to ljubezen, povezavo obnoviti ele, ko se zave, kako zelo si se oddaljil, to pa je mono ele, ko pade na dno (s prevaro ali brez) in uvidi, da so problemi veliko iri, obseneji in globji, prevara je samo en del zgodbe. 



Se bom že ponavljala, pa vendar. Od partnerja pričakujem vsaj to, da vkolikor ga bo kaj motilo, bo kaj pogrešal, bi kaj mel pa nima, bi kaj spremenil,..............., da bo povedal. Vem, da ženske delujemo drugače in se v primeru težav pogovarjamo inpogovarjami, moški pa se običajno zvlečejo v kak kot in meljejo, ampak take stvari pa naj bi si partnerja zaupala, ko je še možnost kaj popraviti ali spremeniti, Vem, da nisem idealna in se take tudi ne delam, pripravljena sem se spremeniti, če bi partner kaj takega izrazil. Se pravi, vzroki so lahko tudi globlji, ampak to pa ni razlog za prevaro, če tega z ženo ni hotel predhodno razrešiti. Saj sama tudi nujno potrebujem denar, pa ga ne bom šla kar ukrast. Bom poskusila več delat, dobit drugo službo, kaj privarčevat,........., se pravi z veliko muke prit do tega, kar si želim in potrebujem. Lahko pa namesto, da poskusim čez vse ovire, pač izberem najhitrejšo pot in imam. Ampak pri tem bi veliko tvegala in dvomim, da bi se mi to štelo kot opravičjiva napaka, pač sem potrebovala denar in nisem videl adrugje izhoda...............

lp, mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 13:02:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Vem, da nisem idealna in se take tudi ne delam, pripravljena sem se spremeniti, če bi partner kaj takega izrazil. Se pravi, vzroki so lahko tudi globlji, ampak to pa ni razlog za prevaro, če tega z ženo ni hotel predhodno razrešiti.



Razumem, se strinjam, ampak mene zanima ravno kontra vidik: kaj če je hotel rešiti probleme, pa jih žena ni hotela ali videla iste, kot jih je videl on? In obratno, zakaj potem varajo ženske, če smo tako nagnjene k temu, da razrešujemo probleme, že ko nastanejo? Po moje se vse prevare meče v en koš, en je prasec (ona ali on, pač tisti, ki vara), drugi nedolžna žrtev. Ampak od vseh prevar jih je samo en del takih, ko eden pač ni mogel zadrževati svojih nagonov. Je precej takih, ki so se nehali imeti radi iz tega ali onega razloga in nadomestilo začeli iskati drugje. Ker vendarle večina ljudi išče intimen stik, ne zaradi seksa, ampak zaradi ljubezni, občutka pripadnosti. In je en del prevar, ki se zgodi, ker sta se partnerja preveč oddaljila, a se imata še vedno rada. Ti slednji imajo vse možnosti, da popravijo, kar je bilo pokvarjeno.

Govorim iz izkušenj, ne svojih, ampak od kolegov, znancev, ki so se znašli v tej situaciji. Večina je kljub prevari še vedno skupaj. So srečnejši kot prej. In pri vseh, ki so še skupaj, ni šlo za hormone in brezbrižnost, šlo je za pomanjkanje časa eden za drugega, za izgubo stika. En čas je bilo hudo, zelo, za oba, za vsakega s svojega vidika, za prevaranega, ker je bil varan, izdan, zaradi laži. Za tistega, ki je varal, ker je prizadel ljubljeno osebo in ker ni lahkega načina, kako bi se za to odkupil. Pravzaprav se odkušpiti ne da. Lahko pa se tako izkušnjo vzame kot zelo težek poduk, kaj vse življenje prinese. In da sta vedno vsaj dve možnosti.
Prevara ni opravičljiva, je pa lahko vsaj en delček razumljiva, če jo pogledamo s širšega aspekta, ne samo to dejanje, vse, kar je pripreljalo do nje. In načeloma sme za to, da vsaki napaki poiščeš tudi tiste dele, kjer si sam pripomogel, da je do te napake prišlo. Ali si dopustiš možnost, da to napako predelaš s partnerjem in greš dalje, postaviš partnerstvo v povsem nove okvire in se iz te izkušnje naučiš zelo veliko o sebi in partnerju. Ali pa ugotoviš, da z ene ali obeh strani ni več ljubezni, zaupanja,...

Pa še nekaj o moškem (ne)pogovarjanju. Moja prijateljica dela kot družinska svetovalka. In rekla je naslednje: 99% parov, ki pride k njej, pride na pobudo ženkse. In na prvem sestanku pade ogromno besed s strani ženske o tem, kako so one popolne, perfektne, se trudijo, moški pa so leni, prasci, nočejo se pogovarjat, nočejo pomagat,... Na naslednjih sestankih se postopoma odkriva vse več nians in končni sklep je vedno isti: tudi moški se skušajo pogovarjat o svojih problemih kot ženske, le na drugačen način. In zakaj potem problemi? Ker očitno večina žensk zelo rada govori, zelo malo pa jih tudi posluša user posted image . Pogledat na svet skozi oči partnerja, tu je problem, največkrat. Pogovarjat se konstruktivno vsak dan spotoma pa se je zelo težko ob vseh obveznostih, hitenju, današnjemu življenjskemu stilu. Preprosto si preveč utrujen. In potem s epočai, počasi odmikaš. Nehote. In nekje mora počit, eni varajo, drugi živijo eden mimo drugega, tretji se kregajo, četrti se razidejo, peti pa nekje vsem pogruntajo, da tako ne gre naprej in se vsedejo, pomenijo, skušajo rešiti, če je za to še upanje in želja na obeh straneh.

Ja, so takšni in drugačni moški, so pa tudi takšne in drugačne ženkse, varajo oboji.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 13:35:38   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Vem, da nisem idealna in se take tudi ne delam, pripravljena sem se spremeniti, če bi partner kaj takega izrazil. Se pravi, vzroki so lahko tudi globlji, ampak to pa ni razlog za prevaro, če tega z ženo ni hotel predhodno razrešiti.



Razumem, se strinjam, ampak mene zanima ravno kontra vidik: kaj če je hotel rešiti probleme, pa jih žena ni hotela ali videla iste, kot jih je videl on? In obratno, zakaj potem varajo ženske, če smo tako nagnjene k temu, da razrešujemo probleme, že ko nastanejo? Po moje se vse prevare meče v en koš, en je prasec (ona ali on, pač tisti, ki vara), drugi nedolžna žrtev. Ampak od vseh prevar jih je samo en del takih, ko eden pač ni mogel zadrževati svojih nagonov. Je precej takih, ki so se nehali imeti radi iz tega ali onega razloga in nadomestilo začeli iskati drugje. Ker vendarle večina ljudi išče intimen stik, ne zaradi seksa, ampak zaradi ljubezni, občutka pripadnosti. In je en del prevar, ki se zgodi, ker sta se partnerja preveč oddaljila, a se imata še vedno rada. Ti slednji imajo vse možnosti, da popravijo, kar je bilo pokvarjeno.

Govorim iz izkušenj, ne svojih, ampak od kolegov, znancev, ki so se znašli v tej situaciji. Večina je kljub prevari še vedno skupaj. So srečnejši kot prej. In pri vseh, ki so še skupaj, ni šlo za hormone in brezbrižnost, šlo je za pomanjkanje časa eden za drugega, za izgubo stika. En čas je bilo hudo, zelo, za oba, za vsakega s svojega vidika, za prevaranega, ker je bil varan, izdan, zaradi laži. Za tistega, ki je varal, ker je prizadel ljubljeno osebo in ker ni lahkega načina, kako bi se za to odkupil. Pravzaprav se odkušpiti ne da. Lahko pa se tako izkušnjo vzame kot zelo težek poduk, kaj vse življenje prinese. In da sta vedno vsaj dve možnosti.
Prevara ni opravičljiva, je pa lahko vsaj en delček razumljiva, če jo pogledamo s širšega aspekta, ne samo to dejanje, vse, kar je pripreljalo do nje. In načeloma sme za to, da vsaki napaki poiščeš tudi tiste dele, kjer si sam pripomogel, da je do te napake prišlo. Ali si dopustiš možnost, da to napako predelaš s partnerjem in greš dalje, postaviš partnerstvo v povsem nove okvire in se iz te izkušnje naučiš zelo veliko o sebi in partnerju. Ali pa ugotoviš, da z ene ali obeh strani ni več ljubezni, zaupanja,...

Pa še nekaj o moškem (ne)pogovarjanju. Moja prijateljica dela kot družinska svetovalka. In rekla je naslednje: 99% parov, ki pride k njej, pride na pobudo ženkse. In na prvem sestanku pade ogromno besed s strani ženske o tem, kako so one popolne, perfektne, se trudijo, moški pa so leni, prasci, nočejo se pogovarjat, nočejo pomagat,... Na naslednjih sestankih se postopoma odkriva vse več nians in končni sklep je vedno isti: tudi moški se skušajo pogovarjat o svojih problemih kot ženske, le na drugačen način. In zakaj potem problemi? Ker očitno večina žensk zelo rada govori, zelo malo pa jih tudi posluša user posted image . Pogledat na svet skozi oči partnerja, tu je problem, največkrat. Pogovarjat se konstruktivno vsak dan spotoma pa se je zelo težko ob vseh obveznostih, hitenju, današnjemu življenjskemu stilu. Preprosto si preveč utrujen. In potem s epočai, počasi odmikaš. Nehote. In nekje mora počit, eni varajo, drugi živijo eden mimo drugega, tretji se kregajo, četrti se razidejo, peti pa nekje vsem pogruntajo, da tako ne gre naprej in se vsedejo, pomenijo, skušajo rešiti, če je za to še upanje in želja na obeh straneh.

Ja, so takšni in drugačni moški, so pa tudi takšne in drugačne ženkse, varajo oboji.


Ja, super napisano in se z vsem strinjam. Sama ne obsojam (mogoče tako izgleda) tistih, ki varajo. Vsak si svoje življenje sam oblikuje in ga tudi sam živi. Pravim samo, da bi izgubla zaupanje in spoštovanje v tako osebo, kar pa se zlepa ne da nazaj dobit, brez tega pa si nekako zveze ne predstavljam, intimne zveze, mislim. Tudi sama sem napisala, da ga ne bi kar zabrisala preko praga stanovanja, ker ga imam rada in imava skupaj otroka in je treba gledati tudi nanj. Sicer danes trditi kako bi se stavr pri meni iztekla je neumno, ker še nisem bila v taki situaciji, pametovat pa je prekleto lahko.
Moram rečt, da sva s partnerjem v 16 letih dala skoz poleg dobrega tudi veliko slabega in marsikdaj to prevlada nad tistimi sladkimi malenkostmi. Pa vendar zase lahko trdim, da niti enkrat nisem pomislila na varanje. Vkolikor bi mi zadišala druga moška "družba" bi razmerje prej prekinila. Vsaj zaenkrat trdi tako tudi on, ker je tudi sam otrok družine, ki je dolga leta razpadala in na koncu tudi razpadla zaradi očetovega sedenja na dveh stolih. in pravi, da tega svojemu otroku ne privošči.
Verjamem, da so pari, ki gredo preko tega. Konec koncev so stvari, ki so lahko še hujše od prevare (tepež, alkoholizem,...) pa pari preživijo in so še dalje srečni. Tudi pri meni doma je oče imel par afer, za katere je mama izvedela od drugih, kaj ji je sam povedal, če ga je sploh vprašala, ne vem. Ampak danes, na pragu pokoja, imata v redu življenje in skupaj uživata. Ampak do tega je treba prit in sama verjetno tega nisem sposobna, ker sem prevečkrat gledala mamo kako jo je grizlo, ko je oče kam šel. Zdaj vem kaj jo je skrbelo. In to je to, ne znam si predstavljati kako bi mu sploh lahko zaupala. Nase privezati pa ga je nesmiselno.

Mah, saj pravim, filozofirati in pametovati je lahko, dokler nisi sam v taki situaciji, potem pa verjetno gredo po gobe vsi nasveti, ki smo jih prej na forumu klofali.

lp, mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 14:50:47   
ronja
Od partnerja pričakujem vsaj to, da vkolikor ga bo kaj motilo, bo kaj pogrešal, bi kaj mel pa nima, bi kaj spremenil,..............., da bo povedal.

Pa si 100% prepričana, da ga boš vedno slišala? ni nujno, da ti bo za vsak drek rekel: "Lubi, poslušaj, pogovorit se morava..." Te stvari (odtujevanje, preveč dela ipd...) pridejo skozi zadnja vrata, ne zgodi se to naenkrat - tako da je težko rečt: zdaj mam pa dosti. Ker nimaš, se niti ne zavedaš mogoče... lahko ti bo samo namignil, pa boš preveč zaposlena, da bi namig videla... lahko ti bo rekel, pa boš ravno izvedela neko pomembno novico in ga sploh slišala ne boš. In potem ne bo rekel še 1x...

no, jaz pa dvomim, da bi me lubi pustil zato, ker bi nekaj ukradlauser posted image . pa ne podpirava kraje - isto je s skokom čez plot.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 14:59:16   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
]
Pa si 100% prepričana, da ga boš vedno slišala? ni nujno, da ti bo za vsak drek rekel: "Lubi, poslušaj, pogovorit se morava..." Te stvari (odtujevanje, preveč dela ipd...) pridejo skozi zadnja vrata, ne zgodi se to naenkrat - tako da je težko rečt: zdaj mam pa dosti. Ker nimaš, se niti ne zavedaš mogoče... lahko ti bo samo namignil, pa boš preveč zaposlena, da bi namig videla... lahko ti bo rekel, pa boš ravno izvedela neko pomembno novico in ga sploh slišala ne boš. In potem ne bo rekel še 1x...

no, jaz pa dvomim, da bi me lubi pustil zato, ker bi nekaj ukradlauser posted image . pa ne podpirava kraje - isto je s skokom čez plot.



Pa saj smo menda z odraslimi moškimi. Če bo tak velik problem, da bi ga pahnil celo k drugi ženski, potem bi mi že skoraj lahko povedal večkrat, vkolikor ga prvič ne bi slišala. Pa ponavadi si moraš za take pogovore vzeti čas, se pravi, da medtem kmo otroka kopam ne pričakujem, da bi vrgel kost.

Kakorkoli zase vem, da znam prisluhniti. Je pa res, da se je pri meni veliko stvari zgodilo (tudi to, da si zdaj vzamem ekstra čas za stvari) zaradi moje bolezni in če malo karikiram sem zdaj tu čez 5 minut pa me lahko ni več. SIcer nisem nek pesimist in paničar, vendar sem pri sebi spremenila kar nekaj stvari, sploh po tem, ko mi je zdravnik (po tistem, ko so me spravili k življenju) rekel, da sem porabila 8 življenj, da živim svoje zadnje in naj ga živim tako, da na smrtni postelji ne bom nič obžalovala. Zdej, če bi bila moški, bi verjetno skusila vse ženske čare user posted image user posted image (moški ne zamerite niste vsi taki), sama pa sem sicer porihtala svoje podstrešje in marsikateri stvari pridala drugo prioriteto. Tak, da moj ga niti ne rabi sračkat okoli, bo še prekmalu samski user posted image user posted image user posted image user posted image (malo črnega humorja, ki njega sploh ne zabava al pa
e dela plane, kaj pa vem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).

lp, mojca

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 17:34:29   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa si 100% prepričana, da ga boš vedno slišala? ni nujno, da ti bo za vsak drek rekel: "Lubi, poslušaj, pogovorit se morava..." Te stvari (odtujevanje, preveč dela ipd...) pridejo skozi zadnja vrata, ne zgodi se to naenkrat - tako da je težko rečt: zdaj mam pa dosti. Ker nimaš, se niti ne zavedaš mogoče... lahko ti bo samo namignil, pa boš preveč zaposlena, da bi namig videla... lahko ti bo rekel, pa boš ravno izvedela neko pomembno novico in ga sploh slišala ne boš. In potem ne bo rekel še 1x...



Daj no, zdaj si pa že smešna.
Ja kaj pa če bo ravno potres takrat, ko bo rekel, pa ga ne boš slišala?
Ali če boš ravno kihala v tem času ko bo govoril?

Zdaj se že tako zapletate, kot da ste 15 let stare.

Ko se pa razve da je zasral, se pa prekleto potrudi da ga slišiš. A ni to zanimivo? Hmmm....

Aja, kaj pa če ti hoče povedat da je nekaj narobe, pa ravno takrat brez glasu ostane??????

Svašta.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Neverjetno,kajne
3.12.2008 17:49:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Ja kaj pa če bo ravno potres takrat, ko bo rekel, pa ga ne boš slišala?
Ali če boš ravno kihala v tem času ko bo govoril?



 Al pa prdni.. Upsss!user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil decembrka -- 3.12.2008 17:53:25 >

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Neverjetno,kajne
4.12.2008 8:32:34   
Naja31
Ce bi bila prevara v vprasanju bi tako hitro letel, da bi se za njim prasilo.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 144
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?