|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009
16.12.2008 16:38:09   
*anč*
anonimna  sej je super,če je user posted image user posted image močnejša od kontrolne! maš pač že več hormona,si mal kasnej test delala. pa vsenajboljše tvojmu sončku!

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Avgustovke 2009
16.12.2008 16:44:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *anč*

anonimna  sej je super,če je user posted image user posted image močnejša od kontrolne! maš pač že več hormona,si mal kasnej test delala. pa vsenajboljše tvojmu sončku!


hvala za cestitke mojemu soncku! user posted image

jaz se kar ne dojemam...sem pa tudi klicala g in me je narocil ze v petek 19 (imam sreco ker ga naslednji teden ni, potem zez 2 tedna gremo pa mi na dopust). no in sem sestri po telefonu razlozila to s crticami in je rekla, da (verjetno) je. ampak bova jutri z mozekom se enkrat ponovila, ko pride domov (je namrec na sluzbeni poti), zdele v dezju z malim ne grem se enkrat v lekarno...

(odgovor članu *anč*)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 8:02:17   
Anonimen
kaj je zdej čveke... Nekaj tiha je tale naša tema....

NOSEČKEEEEE kje ste???

Mate že kake znakce tiste ki ste šele dobro izvedele? In tiste ki že nekaj časa veste, kakšni so znakci?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:34:18   
levinja84

Čao!

Jaz sem bila včeraj na pregledu pa sem čist v oblakih. Videl se je user posted image in srčni utrip. Res sem vesela.

Ginekologinnja mi je rekla, da sem 6 tednov noseča oz. v 7 tednu (mišljeno od zadnje menstruacije 27.10. 2008), po vseh ostalih izračunih npr. na ringaraji ter otročarijah pa mi napiše, da sem v 8. tednu.  No ginekologinja je v grobem rekla 4 tedni v novembru ter 2 tedna v decembru, kar znese 6 tednov. Na slikci tud piše 6t in 2d.

Tak da zdaj res nevem ali sem v 7. ali 8. tednu. Kaj ve mislite? Oz. kako se ve orientirate?

Drugače pa nima veze glavno, da je vse ok.

Vsem ostalim želim veliko sreče in lepo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:35:22   
pika984
znaki slabosti ja, cele dneve mi je slabo, pa čisto sem brez moči. Pa samo slabo mi je bruham pa ne, jest pa mi tudi ne paše čisto nič. Pa se tolažim saj bo minlo, splača se potrpet.

Ko sem klicala da se naročim mi je sestra rekla naj si kupim folno kislino in pojem vsaki dan eno tableto, sam mislim da mi ne paše, ker sem dobla izpuščaje po nogah in po vratu, kot da bi bila na kaj alergična. Kaj če je nebi jedla bi blo fejst narobe, ve katera, ali ma kera kako drugo jaz mam TIFOL.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:44:29   
levinja84
pika984- jaz mam tablete evital pa se mi zdijo ful vredu, majo pa tudi več folne kisline, ki jo v prvih treh mesecih najbolj potrebuješ. Obstajajo pa tudi še druge npr. centrum materna pa še bi se našlo samo se trenutno ne spomnim. Malo pobrskaj po forumih ker ta tema že obstaja. 

(odgovor članu pika984)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:44:39   
pika984
levinja84 če ti na slikci piše 6t in 2d potem si v 7 tednu, ker ti če si na primer stara 24 let se tudi reče da si v 25-tem letu. Meni tudi piše da sem v 7 tednu, pa sem v bistvu noseča tudi 6 tednov. 

(odgovor članu pika984)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:45:56   
levinja84
Ups narobe sem napisala tablete so elevit, se opravičujem sam si težko zapomnim to imeuser posted image

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:47:17   
levinja84
ja to zastopim ja, sej sem napisala v 7. tednu- samo po ostalih izračunih npr. ringaraja in otročarije pa piše v 8. tednu

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:47:58   
pika984
levinja84 hvala, kr jutri po izpitu si jih bom šla kupit. 

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:50:00   
pika984
Aja to si misla, ja meni par dni prehiteva po zadnji menstuaciji, mislim da 4 dni al nekaj takega. 

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:53:54   
levinja84
Pika984
Torej sva midve isto stare pa še noseči sva približno istouser posted image - super. Jaz sem še tudi študentka, sem v absolventu zdaj. PDP mi je pa včeraj izračunala 5.8.09.

Lepo bodi

(odgovor članu pika984)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 9:54:17   
Sisy
Tihoupanje, žal mi jeuser posted image pa se ne da ničesar narediti, je ziher konec?user posted image

Punce drugače pa glede rjavih izcedkov in dejstva da se včasih v 6 ali 7 tednu srčka še ne vidi...Ne obupat! Jst sem imela v prvi user posted image  oboje pa se je vse lepo izteklo.....user posted image

No sedaj (trkam) teh težav nimam, mi je pa slabo non stop tko da se že čist blesava od tega..problem je v tem ker sem čisto brez volje...Veseli december je tukaj, namesto da bi bila polna energije pa kot ožeta cunja hodim naokoliuser posted image  Komaj čakam da to mine...

Mi je pa zdravnica podaljšala bolniško in dala na komisijo tako da bom vsaj do sredine januarja še doma... Hvala bogu ker takole v službi res ne morem funkcioniratuser posted image  Ko bodo pa slabosti minile grem pa nazaj delat.

< Sporočilo je popravil Sisy -- 17.12.2008 10:00:04 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu pika984)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 10:01:56   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: pika984

znaki slabosti ja, cele dneve mi je slabo, pa čisto sem brez moči. Pa samo slabo mi je bruham pa ne, jest pa mi tudi ne paše čisto nič. Pa se tolažim saj bo minlo, splača se potrpet.

Ko sem klicala da se naročim mi je sestra rekla naj si kupim folno kislino in pojem vsaki dan eno tableto, sam mislim da mi ne paše, ker sem dobla izpuščaje po nogah in po vratu, kot da bi bila na kaj alergična. Kaj če je nebi jedla bi blo fejst narobe, ve katera, ali ma kera kako drugo jaz mam TIFOL.



Po tifolu sem tudi jaz dobila koprivnico (drobne izpuščaje) mogoče poiščeš kakšno alternativo, kot je "elevit" ali joj ne vem kako se prav napiše "centrum mami"no nekako podobno v lekarni ti bodo najbolje svetovale.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu pika984)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 10:11:11   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: pika984

znaki slabosti ja, cele dneve mi je slabo, pa čisto sem brez moči. Pa samo slabo mi je bruham pa ne, jest pa mi tudi ne paše čisto nič. Pa se tolažim saj bo minlo, splača se potrpet.

Ko sem klicala da se naročim mi je sestra rekla naj si kupim folno kislino in pojem vsaki dan eno tableto, sam mislim da mi ne paše, ker sem dobla izpuščaje po nogah in po vratu, kot da bi bila na kaj alergična. Kaj če je nebi jedla bi blo fejst narobe, ve katera, ali ma kera kako drugo jaz mam TIFOL.



Po tifolu sem tudi jaz dobila koprivnico (drobne izpuščaje) mogoče poiščeš kakšno alternativo, kot je "elevit" ali joj ne vem kako se prav napiše "centrum mami"no nekako podobno v lekarni ti bodo najbolje svetovale.
jst zarad slabosti za za zdej ne jemljem nič. Mi je po tifolu al pa po vseh ostalih variantah slabo.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 10:58:39   
pearl_shell
IZVIRNO SPOROČILO: levinja84


Ginekologinnja mi je rekla, da sem 6 tednov noseča oz. v 7 tednu (mišljeno od zadnje menstruacije 27.10. 2008), po vseh ostalih izračunih npr. na ringaraji ter otročarijah pa mi napiše, da sem v 8. tednu.  No ginekologinja je v grobem rekla 4 tedni v novembru ter 2 tedna v decembru, kar znese 6 tednov. Na slikci tud piše 6t in 2d.
Tak da zdaj res nevem ali sem v 7. ali 8. tednu. Kaj ve mislite? Oz. kako se ve orientirate?
 
no, pa se še jaz oglasim:) tudi jaz sem imela zadnjo M 27.10. in sem imela pregled 15.12., piše pa, da sem bila na dan pregleda noseča 7t1d. zavisi, kako dolge imaš cikle. kako velik pa je tvoj zarodek?
ja, uradno si v 7. tednu, ker si noseča dobrih 6 dni, kot ti je napisala pika984.
 
sicer pa čestitke vsem, sevedauser posted image

(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 11:52:09   
Ylenia
zivjo punce, js se bom pa kr preselila nazaj na forum "zanositev". v pondelk sem namrec dobla menstro. oz kokrkol, slo je naprej. ah ja, zdej si pa mislm da je se dobr da se ni na UZ nc vidlo, k pol bi me res pobral.
tko da fajn se mejte, pa uzivite!

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 11:53:20   
Miss_Bee
Pozdravljene avgustovke :D

Pred 10 dnevi sem izvedla,da se v mojem trebuhu skriva pikica,ki bo prijokala na svet 22.8. 2009,smo zelo veseli in komaj čakamo avgust user posted image

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 12:00:44   
levinja84
Ylenia- ful mi je žal zate, misli pozitivno pa upam, da bo čimprej spetuser posted image .

Pearl-shell
- moj plodek je bil velik 4,6 mm. Menstruacijo sem pa mela na 28 dni. Pol ginekologinja ne računa tednov od prvega dneva zadnje menstruacije, ampak glede na velikost ploda? To je edina možna razlaga, ker če ne bi mogli biti najini tedni isti- torej bi namesto v 7. tednu morala biti v 8. tednu.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 12:10:32   
kgb
Ojla nosečke.


Jaz sem bila zdajle na pregledu, videla se je nosečnost v maternici, srček pa ne. Vrečka je velika šele 5mm. G je rekel, da to ni najboljši znak, saj glede na zadnjo M, bi moral biti toliko velik zarodek. Mi je dal kar napotnico za bolnico, če bi čez praznike imela kakšne težave. A je možno, da sem pač kasneje zanosila? Zadnjo M sem imela 11.11., trajala je do 19.11.- imam dolge M. Potem pa je načeloma ovulacija kdaj? Nekako 10 dni po koncu M? Katera ve to?

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 12:31:09   
lily rose
joj kgb, ti si po zadnji menstruaciji noseča šele 5 tednov, lahko pa da si zanosila še kasneje. To je veliko prezgodaj da bi se kaj videlo, tako da nič še obupat, čez kake 14 dni ali tri tedne bi se pa moralo že lepo videti. tudi meni se je v prvi nosečnosti zgodilo da se ni videlo, pa sem bila nekje tako kot ti noseča. in se je čez 14 dni lepo pokazalo. Prezgodaj delajo te preglede pol smo pa vse prestrašene. Jaz imam pa pregled v petek, ampak samo pregled, pa še na ultrazvok me bo naročila. Tako da recmo da bom v 8 tednu ko bo ultrazvok. to se pa že mora videt. Upam da bo vse kul. So me pa malo začele prski bolet, špika me in križ me boli. Slabo mi niti ni, mogoče sem in tja malo. bruham ne, samo slabo mi je. Pa sladko mi ne paše, ko mi je prej fuuuuul.

Pazite nase

(odgovor članu kgb)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 13:22:56   
kea
Hojla, še jaz se vam pridružujemuser posted image !
Tudi jaz sem v 7 tednu nosečnosti user posted image  in imam (po mojih izračunih rok 7.8.09),
G pa mi ga še ni določila, ker sem bila na pregledu (naročena že pred zanositvijo) pa se je videl samo rumenjaček v maternici, sedaj pa sem na UZ in pregled ponovno naročena 5.1.09 - takrat bom v 9 tednu in se bo že več vedelo!
Me veseli, da ste že na vezi !user posted image
Ali ste ( oz. sta) že povedala domačim, v službi,....???

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu lily rose)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 13:59:47   
Anonimen
Hojla punce!

Meni je zoperno, ker sem anonimna - se bom razkrila v petek takoj po 1. pregledu. Do takrat pa se lahko imenujem, ce se ne motim glede stevilke, anonimna 3 (vcerajsnja, ki je sprasevala glede testa). user posted image

Skratka, danes sem kupila se enega, mpram pocakat do 5h, ko pride mozek, bi rad bil zraven. user posted image
Ampak mislim, da kar bo drzal vcerajsnji plusek user posted image

Glede pocutja - jaz sem super, kot da ne bi bila user posted image , se joske me ne bolijo. No, edino malo napihnjen trebuscek imam, pa spika kot pred M, pa kriz...sem bla prepricana, da nismo noseci, ampak ko je pa M ze tako dolgo zamujala... Se prejsnji teden se me je nekaj loteval prehlad in sem pojedla 2 aspirina...user posted image
V 1. nosecnosti so bile bolece dojke 1. znak (takoj po ovulaciji/oploditivi), potem nekje v 7/8t pa fuuuuul slabo, brez bruhanja, trajalo je pa vse do konca user posted image (s tem da so bili prvi 4 meseci intenzivnejsi). Gabila se mi je vsa hrana, se vodo nisem mogla niti videt. Tudi jaz sem sladkosned, med user posted image pa se mi je totalno obrnilo.
No, sedaj jem normalno...tudi kavica zjutraj in tako. No, ampak lahko da se bo vse se obrnilo...

Boga Sisy, socustvujem s tabo, ker vem kako se pocutis. Pa se ob enem otrocku doma...uf...moj je bil tudi vceraj tak sitko, da ni za povedat, po eni strani sem bila vesela user posted image , po drugi sem si pa govorila "OMG se eden prihaja" user posted image

Za vse, ki se je nesrecno koncalo user posted image in user posted image in user posted image pa da cimhitreje (spet) rata!!

Glede UZ in bitja user posted image veliko zavisi tudi od same kvalitete UZ. No, pri meni se je vse lepo videlo in slisala v 6t...

Uf, sedaj sem se pa razpisala, a ne user posted image

lp

(odgovor članu kea)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 14:05:26   
pearl_shell
IZVIRNO SPOROČILO: levinja84

Pearl-shell
- moj plodek je bil velik 4,6 mm. Menstruacijo sem pa mela na 28 dni. Pol ginekologinja ne računa tednov od prvega dneva zadnje menstruacije, ampak glede na velikost ploda? To je edina možna razlaga, ker če ne bi mogli biti najini tedni isti- torej bi namesto v 7. tednu morala biti v 8. tednu.


aha, moj je bil pa velik 1 cm, imam pa krajše cikle, tam od 23-25 dni, verjetno je tu razlog. načeloma računa od zadnje M, ampak če imaš krajše cikle, je zarodek večji in ti potem tudi prestavi PDP na prej ali obratno (na kasneje kot ji uradno pokaže). po tednih sva isti, ja, se pa upošteva tudi dolžina, če gre za večjo razliko.


(odgovor članu levinja84)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Avgustovke 2009
17.12.2008 14:11:29   
pearl_shell
Ylenia user posted image user posted image user posted image , veliko sreče naprej!

kgb, jaz tudi mislim, da je to še čisto prehitro, logično, da se še nič ne vidi! O je pa običajno 12-14 dni pred naslednjo M.

kea, dobrodošla. midva sva povedala domačim, da vedo, tudi, če se zgodi kaj negativnega. ostalim pa bova po 3. mesecu.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?