|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 8:17:44   
Anonimen
Ojla... Tudi jaz sem ljubljančanka...

A že imamo prostovoljko za seznamčke?

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 8:40:22   
čačka
Jutro punce. želim vam kratek delovnik in lep petkov večer. Za bodro jutro vam pošiljam eno user posted image .
Moja malenkost je iz okolice Celja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 8:45:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kea

Vidim, da imamo več ali manj podobne težave slabost in boleče prsi, kaj pa utrujenost?? user posted image Je katera ki je poleg vsega zelo utrujena? Jaz se čez dan kar dobro držim, zvečer pa padem od utrujenosti! user posted image Do sedaj je tudi meni bilo slabo, ampak le očasno, zdaj mi je pa že drugi dan tako hudo, pa v službi ne vejo in je še težje prenašati!


se pridružujem
jaz sem totalno povožena

v 1. nosečnosti mi ni bilo niti 1x slabo, sem pa tudi bila utrujena. amapak ne pa tako, pa še slabo mi je za povrh user posted image
Ni pa popolnoma nobenega vpliva na moje prsi. Zdaj je 3m kar sem nehala dojit če ima to kaj veze ampak mislim da ne. Tud v 1. nosečnosti se ne spomnim da bi me kaj bolele ali se mi napihnile. Ampak dva dni po porodu pa user posted image  me je skor razneslo.

DIANE, mož lahko gre zraven. Ni ti treba spraševat. Povej G, da je stabo, naj na začetku počaka zunaj in ga bodo poklicali ko bo UZ. Običajno je tako, Je pa res da imajo G lahko različne fore.

Čačka, drugič pa kar reci, da ti pokaže in naredi slikco. Saj ti jo bo.


(odgovor članu kea)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 8:53:01   
Anonimen
UršaT....Ti nisi v 5.tednu nosečnosti, če imaš PDP 6.8.2009.....Mislim, da se ti danes začne 8.teden......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 9:00:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

UršaT....Ti nisi v 5.tednu nosečnosti, če imaš PDP 6.8.2009.....Mislim, da se ti danes začne 8.teden......


Se podpišem... Je tudi meni blo sumljivo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 9:03:50   
magnolija1984
lep pozdrav vsem user posted image

za mano je že drugi pregled in videl se je srčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image G je poklicala tudi fanta kar sama notri, ko je vedela kok naju je oba prvi SS prizadeluser posted image
tega občutka nebom pozabila nikoli, ko na ekranu vidiš kako tvoji pikici bije srček,......v tvojem telesu je še en mali srčekuser posted image

hvala vsem ki ste mi stale ob straniuser posted image

en velik pozdrav vsem novim članicam, vidim da se nas je kar nekaj nabralouser posted image

en velik user posted image vsem in uzivajte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 9:19:30   
*anč*
magnolija, super user posted image user posted image user posted image , sm full vesela zate. nevem zakaj te je ginekologinja po nepotrebnem strašila user posted image   važno,da je vse ok user posted image !user posted image

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 9:36:57   
lily rose
Hej punce, jaz sem s prvega pregleda. Srček bije, vse ok. Sedaj se moram pa še naročiti na nuhalno.

Lepo se imejte.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 9:38:32   
kgb
Magnolija, kako lepa novica! Čestitam.
Mi je pa ta tvoja novica kar polepšala dan, ker tudi jaz v sredo še nisem videla srčka. Ampak moram počakati na 3.1., da bomo videli kaj in kako. Ampak si mi ti dala upanje....;)

Sisy, tudi jaz se včeasih kar malo krivo počutim....mislim, da bo drugi otroček precej prikrajšan, ker se mu ne bomo mogle 100% posvetiti, kot smo se prvim. Je Sara v vrtcu? Naša mala ni in sva se odločila, da je še ne bomo dali. Mislim, da bi bil prevelik šok, če bi isti mesec dobila bratca ali sestrico potem pa morala v vrtec. Se bojim, da bi zamerila dojenčku, ker bi lahko z mami doma ostal, ona bi pa morala iti v vrtec. Pa še eno diagnozo ima, zaradi katere je bolje, da gre čim kasneje v vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 11:38:23   
simonalokar


mongolija tudi iz moje strani ti želim vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še tako naprej
zdaj pa še NS in gremo jaz jo imam 27.01 ste se ve že naročile

simona

(odgovor članu kgb)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 12:40:18   
*anč*
čestitke vsem user posted image !!  na nuhalno svetlino se mislim naročit po prvem pregledu, bo pa enkrat februarja verjetno.

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 12:51:18   
čačka
Magnolija JUHUHU! Čestitke, iz srca! Prav polepšala si mi vikend!
user posted image user posted image user posted image zate, za tvojo pikico in tvojega dragega.
Uživajte!
 
 

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 12:56:16   
Anonimen
MAGNOLIJA BRAVO!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sploh nevem a ni potrebna napotnica da se naročiš na nuhalno... Kam boste pa šle na nuhalno?

(odgovor članu čačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 14:49:20   
*anč*
živa  nuhalno dobiš na napotnico,če si čez 35 al 37 let stara,ko rodiš, drgač je pa ne rabiš,ker jo morš plačat. jst sm bla 1. pri pušenjaku, zdej bom šla pa k strahovi.

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 15:04:47   
Drnula
magnolija super user posted image user posted image user posted image  res sem vesela zate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 16:10:12   
Urša T.
živa25 user posted image  in anonimenuser posted image !

Vesta, malo mi je čudno.
Zanosila sem v postopku umetne oploditve in sem si sama izračunala PDP, mi ga še niso določli, mi ga bodo 7.1, ko imam naslednji pregled.
Punkcijo, sem imela 13.11, od tega se baje odšteje en teden ter prišteje 9 mesecev, to naj bi bil PDP.
Transfer sem imela 18.11, zarodek je bil na dan transferja star 5 dni.
No, in tako sem si izračunala PDP in sicer na eni tuiji strani, kjer je izračun prav za ženske, ki smo zanosile s pomočjo umetne oploditve.
Če katera meni, da sem si narobe izračunala, bi bila prav vesela, da me popravi.

Zato sem mislila, da sem v 5. tednu, če pogledam realno, od dneva punkcije.

Prihajam iz okolice Ljubljane.
Vidim, da vam je kar dostim slabo.Upam, sa vam slabost hitro mine.
Meni zaenkrat še ni, no, bomo videli, kaj nas še čaka.
Sicer bomo pa vse to prenesle, kajne?Le da rodimo zdravega dojenčka.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 17:11:45   
nena1978
zdravo punce,

pa da se vam še jaz pridružim  user posted image  user posted image user posted image  tudi moj test je pokazal user posted image , tako da sva res fullllllllllllll vesela  user posted image user posted image user posted image ........po eno zeloooooooo salbi izkušnji, verjameva, da nama bo uspelo......

PDP pa naj bi bil 22.08.2009

(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 18:06:20   
zima07
Yeeeeeeeeeeeeeeeeees, Magnolija user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  !!!!!!!!!!!!!!!

Iz vsega srca, cestitam, res user posted image ...

Sisy, z.s.....user posted image  

(odgovor članu nena1978)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 19:36:34   
Ayo
Ojla punce!

Ne bom vec anonimna - evo danes smo bili na 1. pregledu, smo veliki 4mm. user posted image user posted image je tika-takov!
PDP-ja mi se ni dolocil, ker izgleda, da je plodek 1 teden manjsi glede na izracun zadnje M. Se je pohecal, da zato verjetno mi se ni slabo. user posted image
Mi je pa razlozil, da meritev UZ tudi ni natancna, ampak je lahko zamik +/- 6 dni.
No, saj vseeno, vazno da bo vse ok.

Vsem novim user posted image dobrodosle, user posted image za vse, ki ste uspesno prestale 1. pregled, mangolija super da je vse ok!
z
Sibam malega spravit spat in potem pospravit po stanovanje, je taksno kot bi razneslo bombo. Jutri pa praznujemo 1 RD! user posted image

Pridne bodite in lep vikend!

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 21:26:41   
magnolija1984
anč, kgb, simonalokar, čačka, živa25, drnula, zima07, hvala , hvala,user posted image user posted image

js sem iz okolice celja, sploh nevem kam naj grem na nuhalno.je že katera od mamic bila?  in koliko stane? in kako zgleda ta pregled? sicer stara sem 24 let sam bi pa vse eno šla.

kaj vi mislite??

js se skoz božam po trebuščku pa kr sanjarim o Aleksandruuser posted image sej nisem frikuser posted image ,  ime mama že od začetka naštudirano, fantek pa mislim da bo ker sem ga sanjalauser posted image

uh, kje je avgust.....user posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 21:36:35   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša T.

živa25 user posted image  in anonimenuser posted image !

Vesta, malo mi je čudno.
Zanosila sem v postopku umetne oploditve in sem si sama izračunala PDP, mi ga še niso določli, mi ga bodo 7.1, ko imam naslednji pregled.
Punkcijo, sem imela 13.11, od tega se baje odšteje en teden ter prišteje 9 mesecev, to naj bi bil PDP.
Transfer sem imela 18.11, zarodek je bil na dan transferja star 5 dni.
No, in tako sem si izračunala PDP in sicer na eni tuiji strani, kjer je izračun prav za ženske, ki smo zanosile s pomočjo umetne oploditve.
Če katera meni, da sem si narobe izračunala, bi bila prav vesela, da me popravi.

Zato sem mislila, da sem v 5. tednu, če pogledam realno, od dneva punkcije.

Prihajam iz okolice Ljubljane.
Vidim, da vam je kar dostim slabo.Upam, sa vam slabost hitro mine.
Meni zaenkrat še ni, no, bomo videli, kaj nas še čaka.
Sicer bomo pa vse to prenesle, kajne?Le da rodimo zdravega dojenčka.


Urša živjo

tudi jaz sem zanosila z OBMP in sem si zračunala rok tukaj:

http://www.ivf.ca/duedate.php

samo vneseš DATUM PUNKCIJE in ti čist pravilno zračuna, saj je meni tudi dr.Reš ta datum potrdil.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 21:37:52   
moom
Super magnolija, sem res vesela zateuser posted image

Tudi za mano je prvi pregled. Mi je G potrdila nosečnst, UZ imam pa v sredo 24. Komaj čakam!

Želim vam čimmanj slabosti!

(odgovor članu magnolija1984)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 22:08:43   
Urša T.
Sisy  user posted image , na tej strani sem si izračunala PDP, pa mi pride 6. 8.
Ali morda veš, kako potem štejem tedne nosečnosti?
Od punkcije dalje, torej sem noseča 5t 1/7, ali štejem, kot da sem noseča teden dlje.
Hvala!

(odgovor članu moom)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 22:16:28   
*anč*
urša  vtipkej svoj pdp v ringarajin koledarček pa ti bo povedalo v katerem tednu si, pomoje si glih začela 8. jst mam pdp 21.8. in sm dans noseča točno 5 tednov.

_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Avgustovke 2009
19.12.2008 22:23:40   
mony5
Ojla user posted image !

Tudi jaz se pridružujem v vaše članstvo saj sem tudi jaz user posted image ! To je moja druga nosečnost, zaenkrat mi ni še nič slabo, prvi pregled imam šele 15.1. (upam, da bom zdržala do takrat), rok pa naj bi imela 20.8.! Doma pa imam že prečudovito punčko, ki je stara 16 mesecev!

Zima07 pa ne nobenmu povedat za mojo user posted image !

Čestitam vsem user posted image  !

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu Urša T.)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?