|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009
10.3.2009 13:57:03   
tejči77
uuuuu, altaja, šele zdaj sem videlo tvojo slikco. Si pa lepa Klimtovka. Si me vrnila daleč nazaj, enkrat sem to sliko lastnoročno prerisala, pa sem jo potem nekomu podarila.user posted image

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Avgustovke 2009
10.3.2009 14:01:39   
šivilja
Altaja to kar si prilepla link je samo prevleka za blazino, ki je na sliki, zato je tako ugodna cena. (stillkissen - je blazina za dojenje; stillkissenbezug - prevleka za blazino za dojenje).

Danes sem imela pregled(čakala sem skoraj pet ur, ker so imeli študente), nič ni novega, pe vedno bolniška in počivanje. MF 19.3., naslednji pregled pa 9.4.

Zdaj grem pa počivat me je sedenje na tistih trdih kopeh pošteno utrudilo.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Avgustovke 2009
10.3.2009 14:14:30   
altaja
Šivilja: uf, hvala za prevod! Še dobr da nisem naročila ker bi bla pol razočarana. Bi bla pa to noro dobra cena a ne? Ali drugače, veliko bolj realna, če se mene vpraša.

Tejči77: jaaa, Klimt je zakon! Je pol neki umetniške dušice v tebi če si se sama spravla h kopiranju slike. Ne zgleda mi ravno enostavno...

Za enkrat še ni neke potrebe po tej blazini, mam pa občutek, da si jo bom kasneje kar sama naredila. Te kroglice pa ni vrag da se jih ne dobi.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Avgustovke 2009
10.3.2009 14:32:29   
cowgirl
tole je pa prevleka in BLAZINA user posted image
http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170301210762&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=170303622339&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4

jaz si kar zvijem eno deko v prevleko  in si jo dam med kolena, pod trebuh in še pod glavo, pa je pravtako super. danes sem probala še z navadno blazino, pa sem jo premetavala po postelji celo noč, enkrat sem celo našla blazino med koleni mojega dragega. user posted image  

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Avgustovke 2009
10.3.2009 15:13:22   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
PDP
NICK, STAROST, STAN, KRAJ, (user posted image ,user posted image ),KG+/-, NASLEDNJI PREGLED


XX.08.   
mamica9   -  ??, ?, ??, (1 user posted image ) , ??
pearl_shell   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ?? 
bibyzan   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??
Roth   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??
blanč  -  35, IZS, CE, (1 user posted image ), (user posted image ,user posted image )??
mayathebee   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??    

any83   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??
     
  

30.07.
go_ta  -  26, P, Gorenjska, (1 user posted image ), MF-16.03.

01.08.
Sisy 
 -  30, IZS, LJ, (2 user posted image , 1 user posted image ), user posted image , MF-27.03.
poopsie  -  28, IZS, CE, (2 user posted image , 1 user posted image ), MF-28.03.          
ema82   -  ??, ?, LJ, (4 user posted image , 1 user posted image ), user posted image , MF-24.03.

šivilja   -  32, P, LJ, (4 user posted image , 2 user posted image ), MF-19.03., 09.04.
 

02.08.
aia   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ?? 
Flora2   -  ??, ?, ??, (1 user posted image ), MF-23.03. 

03.08.
levinja84   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??  
moana   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??                
5ra83
   -  25, P, MB, (1 user posted image ), ??

04.08. 
toninena   -  ??, ?, ??, (3 user posted image , ? user posted image ), ??

UršaT.    -  27, IZS, LJ, (1 user posted image ), user posted image , MF-25.03.

tevži   -  28, ?, NM, (1 user posted image ), ?? 
pika984   -  24, IZS, MB, (1user posted image ), user posted image , ??  

05.08. 
Alja_   -  29, IZS, ??, (1 user posted image ), 26.03.              
lunca82   -  ??, ?, Domžale, (? user posted image , ? user posted image ), ?? 
Drnula   -  31, ?, PO, (3 user posted image , 1 user posted image )
, user posted image , 10.03. 
 
06.08.
kea   -  33, P, MB, (4 user posted image , 3 user posted image ), ??
moom   -  25, P, Obala, (2 user posted image , 1 user posted image ), ?? 
rinaa   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??


07.08.
busi2 
 -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??
lily rose 
 -  26, P, Bled, (2 user posted image , 1 user posted image ), ?? 
opatija   -  31, P, LJ, (2 user posted image , 1 user posted image ), MF-03.04.

Piha   -  36, P, Grosuplje, (1 user posted image ), 12.03., MF-06.04.

08.08.  
simonalokar   -  26, P, Litija, (2 user posted image , 1 user posted image ), MF-25.03. 


09.08.
Ayo   -  33, P=02.03.09, zamejka, (2 user posted image , 1 user posted image ), ??
cowgirl   -  29, P, Medvode, (1 user posted image ), MF-30.03. 


10.08.  
modrasmotka  -  23, ?, ?, (? user posted image , ? user posted image ), +1, ??

11.08. 
HeGa  -  32, IZS, LJ, (3 user posted image , 1 user posted image ), +5, MF-08.04.
majca   -  26, ?, NM, (1 user posted image ), ??

12.08.
čačka   -  31, P, CE, (1 user posted image ), 26.03.                              

M1987   -  21, zaročena, LJ, (1 user posted image )user posted image , 01.04.
magnolija1984   -  ??, ?, CE, (? user posted image , ? user posted image ), ??


13.08.      
Zima07   -  30, IZS, LJ, (2 user posted image , 1 user posted image ), user posted image , 07.04., MF-03.04. 
Sulfinija  -  30, P, MS, (4 user posted image , / user posted image ), +3, 12.03. 
kerala   -  38, P, KP, (4 user posted image , 2 user posted image ), +5, user posted image , ??
tejči77   -  31, IZS, CE, (2 user posted image , 1 user posted image ), +0, user posted image , MF-15.04.
eee35   -  35, P, LJ, (1 user posted image ), +5, MF-30.03. 
 
ianmai   -  35, ?, Ptuj, (1 user posted image ), user posted image , ?? 

14.08.
lucy86   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??
katyy26   -  ??, ?, CE, (2 user posted image , 1 user posted image ), 02.04.

15.08.
*sandy*   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??

16.08.  
Joob   -  28, P, Domžale, (3 user posted image , / user posted image ), MF-06.04.
 
romana24   -  ??, ?, ??, (? user posted image , 1 user posted image ), ?? 
TjasaJ   -  30, IZS, Brežice, (3 user posted image , / user posted image ), ??

18.08.
kgb   -  ??, ?, ??, (3 user posted image , 1 user posted image ), ?? 
sasa84   -  ??, ?, Grosuplje, (1 user posted image ), user posted image , ??  
 
Dorca   -  ??, ?, ??, (? user posted image , 3 user posted image ), ?? 

19.08.
muca83   -  26, zaročena, Kamnik, (3 user posted image , / user posted image ), -1, user posted image , MF-07.04.
mamika2 
 -  34, P, LJ, (3 user posted image , 1 user posted image ), ??              
karin1   -  31, IZS, CE, (2 user posted image , / user posted image ), 31.03. 
Serendipity
   -  27, P, Prekmurje, (1 user posted image ), 13.03.  
SAŠA77   -  31, zaročena, Velenje, (2 user posted image , 1 user posted image ), 03.04.
@srečka nosečka@   -  24, ?, LJ, (? user posted image , 1 user posted image ), ??
irency84   -  24, zaročena, Trebnje, (1 user posted image ), 09.03.  
kargo   -  ??, ?, ??, (1 user posted image ), -5, user posted image , MF-26.03.

20.08. 
Barbk  -  33, IZS, LJ, (3 user posted image , 1 user posted image ), ??
mony5   -  29, P, LJ, (2 user posted image , 1 user posted image ), user posted image , ??
živa25   -  23, P, LJ, (2 user posted image , 1 user posted image ), -6, user posted image , 31.03., MF-21.04. 
sams   -  30, IZS, Obala, (2 user posted image , 1 user posted image , 17.03. 
lara27   -  26, IZS, CE, (3 user posted image , 2 user posted image ),-2, MF-20.04. 
Reby   -  33, P, LJ, (1 user posted image ), 09.03. 
 
činka_beba   -  24, IZS, MB, (1 user posted image ), ??
morskadeklica   -  31, IZS, Gorenjska, (2 user posted image , 1 user posted image ), +6, ?? 

21.08.
*anč*   -  25, IZS, LJ, (3 user posted image , 1 user posted image ), AC-18.03.

miska_mccute   -  30, IZS, Cerknica, (4 user posted image , 2 user posted image ), 11.03.
Alisa
   -  28, ?, Gorenjska, (2 user posted image , 1 user posted image ) +4, user posted image , ??

titas   -  ??, ?, ??, (? user posted image , 2 user posted image ), ?? 

22.08.
Miss Bee   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??  
aprilčica07  -  32, IZS, Primorska, (2 user posted image , 1user posted image ), +2, 16.03. 
darjussa   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??
nena1978   -  31, IZS, Domžale, (2 user posted image , / user posted image ), 12.03.

 
23.08.
gabi05  -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ?? 

25.08.
Tanchy  -  25, IZS, Dol pri Lj., (2 user posted image , 1 user posted image ), -0,5, 23.03. 

28.08.
altaya  -  27, ??, ??, (1 user posted image ), ??  
hel32   -  32, IZS, Lovrenc, (2 user posted image , 1 user posted image ), 18.03.

AnjaPH   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??  
katuska   -  ??, ?, ??, (? user posted image , ? user posted image ), ??

29.08.
Arwen  -  31, P, ??, (2 user posted image , 1 user posted image ), +2,5, ??
23tina   -  23, P, ??, (1 user posted image ), user posted image , ??

 
30.08.
Lorian   -  37, IZS, CE, (3 user posted image , 2 user posted image ), +4, 30.03., AC-24.03. 
tulpek  -  26, ??, ??, (1 user posted image ), -2, MF-14.04.  


02.09.
eva Ana   -  27, IZS, MB, (2 user posted image , / user posted image )user posted image , ??

SKUPAJ Avgustovskih user posted image   2009  = 90 

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1

priloga S-1


Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2

Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.


Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu cowgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Avgustovke 2009
10.3.2009 22:20:31   
Muca83
Joooj moj trebuh raste v višave - jutri bom noseča 17 tednov, pa se počutim kot 6 mesecev... user posted image Sem prebrala, da bom imela zaradi posteljice na sprednji strani sploh večji trebuh.

No, trenutno je takle:

user posted image

user posted image

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 7:38:40   
Sulfinija
Jutro avgustovke!

Muca lep trebuh ni kaj,je po mojem kar večji od mojega.

No jaz bom pa jutri nosečka točno 18.teden,stopim v 19.teden pa bomo skoraj na polovici juhej.Komaj čakm jutri da imam Gin upam le da bo jutri UZ,ne le z tisto napravico,ker bi pošteno rada videla najino user posted image .

Punce jaz sme pošteno panična.Mene pošteno skrbi,ker me boli v spodnjem delu trebuha pri jajčnikih zato me je vse groza,če bo z najino user posted image  vse ok.Ko sedim,hodim le ko ležim se stanje umiri po mojem je lahko tudi raztezanje maternice kaj pa vemo no.Tudi moj trebuh raste v ogromne višave jaz sme pa takole nanj ponosna da je joj.Še mogoče katera čuti takole kot jaz v spodnjem delu trebuha na momente?
Včeraj sme imela lep dan zjutraj sem počivala,potem sem pa sme po kosilo šla na naš vikend in tam uživala na terasi v ležalniku na sončku,občudovala mucke in pletla jopico.Danes zgleda ne bo takole lepo vreme zato bom počivala kar doma.

Takole drage moje našle sem idejo za darilo za mojega moža,ki bo imel drugi mesec rojstni dan.
Kupila bom lep foto album velik z dojenčkovim motivom,vanj napisala posvetilo.ko bom nosečka točno 20.tednov bom šla k frizerju na pramenčke in se še isti dna slikala nekje v naravi tisto slikico povečala jo zalepila v album,v ostali del pa bom dala noter vse slikice,ki so slikane z mojim bušijem,nekja stvarmi za dojenčke moje umetnije in ga bom dokončala v koncu nosečnosti,nato pa dalje lepila noter slikice najine user posted image  kok bo seveda ostalo placa v foto albumu.Sma nore na fotke zato mi taka ideja.Kaj me nite ve?Je ideja dobra ali slaba?

Takole šibam na kavico.

LP Mojcauser posted image 17t6dni


_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 8:45:34   
cowgirl
Sulfinija: fajn ideja. Lepo. user posted image

Tudi mene boli na momente spodnji del trebuha - okrog jajčnikov ali še nižje. Moja ginekologinja je rekla, da je to od preveč sedenja. Ko se vezi in mišice raztegujejo to boli in če bi se me več gibale bi to potekalo vsak dan malo... Predvčerajšnjim sem z mojim in dvemi pesjani prilezla na Šmarno goro. Bilo je superca. Le štorasta sem postala bolj... tako da palice obvezno s sabo, če gremo na take pohode, jaz jih nisem imela, pa me je navzdol moj za roko držal.


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 8:56:19   
cowgirl
še nekaj: kako ste si naredile tisti okvirček koliko tednov imate še do poroda? ta okvirček se pokaže če grem z miško čez vaše ime, čez moje pa ne. user posted image

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 9:03:52   
go_ta
sulfinija, men je ideja FUL FUL FUL všeč!user posted image user posted image  mislim, da v albumu ne bo ostalo čisto nič prostora he he. ampak čisto zadnja slikica je pa lahko tista z dojenčkom - ti pa tvoj dragi pa user posted image  v porodnišnici. to bi bil kao nosečniški album z bebico na koncu! potem pa kupiš drug album (oziroma še 3 albume he he), v katerem bo samo dojenček!
glede bolečin, tud mene matrajo - okoli jajčnikov. včasih se mi res zdi, da me od samega sedenja vse boli. pa tud če pretiravam velik z aktivnostmi. očitno je treba bit zmerenuser posted image
muca, jst mam podoben trebuh kt tiuser posted image mogoče mičken večji, ker smo jutri v 20 tuser posted image user posted image user posted image  sicer maš pa lep trebušček!! jst sm čist ponosna na svojega, me kr razganja od ponosauser posted image
zdaj pa čokolino!!!mjamiuser posted image

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 9:04:41   
go_ta
cowgirl, mene tud to zanimauser posted image

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 9:09:11   
Anonimen
cowgirl ko boš pri eni videla tickerčka, ki ti je všeč, prepiši spletno stran. Tam si vpiši podatke in potem dobiš eno HTML kodo. Tisto kopiraš in jo v RR kopiraš v: Moj profil/Dodaten opis. Na koncu stisneš shrani in zadeva bi morala delovat user posted image

Če ti ne bo uspelo ti ga lahko jaz kreiram in ti samo kodo posredujem, da si jo prilepiš v profil.

Kako ste sicer? Mene spet glavobol muči, tudi spala sem slabo. Sem bla pa včeraj pri eni kolegici, ki mi je spet naklala eno veliko vrečo stvari in sem si prov mislila, da zdej bo pa zgleda že skrajni čas, da omaro za dojenčka pripravim... Drugače bo vse nekaj po vrečah, tega pa nebi rada user posted image

No sicer pa nam manjka le še lupinica in previjalna, pa tiste malenkosti, ki znajo še kar nekaj dinarčkov nanest user posted image user posted image Ampak teh pa res ne bom zdej kupovala... Se mi zdi da je mnogo prehitro, da mam že skoraj vse doma, otročka pa še do avgusta ne bo user posted image user posted image   Mah sej bo... Hitro bo minilo, a ne?

(odgovor članu cowgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 9:11:29   
Anonimen
Muca lepega bušija imaš user posted image ... Mogoče se bom v kratkem tudi jaz opogumila in vam slikico privoščila... Še vedno je preveč debelemu trebuhu podoben kot nosečniškemu, pa mi je malo nerodno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 9:21:50   
Sulfinija
Punce hvala ste me kar pomirile,očitno bo treba več počivati,počivati,počivati.

Živa25,nama manjka tudi še nekaj stvari za dojenčka.
In sicer:
beljenje sobe,ter nalepkice za na stene
previjalna miza
posteljica+postelnina
voziček,lupinica ki izide komaj konec tega meseca
nekaj kompletekov,nekaj benkic,nekaj kapic,nekaj bodijev ter še bi se kaj našlo
za te malenkosti ki jih vse rabiš sma pa dala nekaj čez 200Eurov nanase ko sam user posted image  samo za user posted image  itak ni nič drago.

LP Mojcauser posted image 17t6dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 10:33:52   
katyy26
Lp vsem nosečkam.

Za popravke tud jst mam 2.4. morfologijo..

Se pa pridružujem tem groznim bolečinam spodaj pri jajčnikih...Pa res me boli bolj ko sedim...
Pa tud brcike čutim tak da je verjetno res problem v raztezanju in v sedečem položaju boli še toliko bolj. Potem je pa tako težko vstati...Boli ko sam user posted image ...
Pa saj bo...Tud to bomo dale skoz...Tud jst bom še malo očakala s slikico potem pa jo prilepim...
Tudi moj bušek je že fejst velik tak da....jupiiiiiiiiiiiiiuser posted image

Lepo bodite pa uživajte v sončku s svojimi user posted image .

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 10:36:10   
katyy26
Aja, za evidenco še...ž
Sem iz Celja.

-3kg , dobr da je bla zaloga....user posted image user posted image

(odgovor članu katyy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 10:37:43   
katyy26
Ah, se vidi da sm noseča.....hihihihihihi

Stara sem 27 (pravkar dopolnila), IZS.

Tak zdej pa bo....user posted image

(odgovor članu katyy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 10:45:21   
altaja
ZA SEZNAM: IZS, MORFOLOGIJA 14.04.

(odgovor članu katyy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:06:02   
go_ta
katyy26, kdaj si pa dopolnila 27?user posted image   jst jih bom jutriuser posted image  tako da bo treba dans spet peči pecivo, kuhati na veliko ... pa jutr vas ima ogromno preglede, na moj rojstni dan - tako da bojo same lepe noviceuser posted image
glede bolečin v jajčnikih - jst sm ugotovila, da me še posebej bolijo, če sedim vsa sključena (če me pa še lulat tišči, pa res boli). tako da se je treba čim bolj zravnati, ko se sedi.
sicer sem danes frej, tako da sem si prejle privoščila doooolg sprehod, res je luštno toplouser posted image zdaj grem pa pečt, za kosilo sem skuhala že včeraj - joto. nenormalno mi je zapasalauser posted image  
sulfinija, meni za dojenčka še vse manjkauser posted image  no, razen par copatk, ki sem jih dobila od svakinje. no, v ponedeljek je morfologija, tako da se bo aprila počasi začel šopinguser posted image user posted image  pa zdaj se med vozički odločam med jane nomad (+ košara) in chicco s3. mogoče tudi quinny speedi. no, saj drug teden bom imela druge favorite. sam nomad mi je res všeč, je ful lahek!


_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:06:31   
Arwen
Ojla! Vidim, da vas ima kar nekaj probleme z bolečinami v spodnjem delu trebuha. No, mene hvala bogu prav nič ne boli, tudi v prvi nosečnosti nisem imela tovrstnih težav. Očitno imam že po defaultu tako rit kot J Lo in se ne rabim nič širit.user posted image user posted image Tudi drugače sem za razliko od prvih treh mesecev zdaj polna energije in kar pozabljam, da sem noseča. Res je lepa ta druga tretjina nosečnosti,user posted image še lepša pa bo, ko bom začutila brcike. Ooo, kolk je lep sonček danes zunaj. Malo kasneje bom šla ven na malico, se mi je ful zaluštalo sladoledauser posted image …njami…ga letos še nisem jedla, komaj čakam. Sem ravno prej razmišljala, da bi si morala počasi spet pobarvati lase, pa si kar ne upam. Prvič sem si jih barvala šele kakšen mesec pred porodom, zdaj pa kar ne vem, če bom zdržala tako dolgo.user posted image Menda ni ravno najbolj zdravo za bebija, saj gre vsa kemija skozi kožo. Zanima me, kaj ve mislite o tem?

Nekatere ste pa že globoko v nakupovanju otroških stvari.user posted image No, midva z dragim greva verjetno v petek v Avstrijo, ampak v glavnem po nakupih za našega starejšega škrata, ki raste kot konoplja in mu je naenkrat spet vse prekratko.user posted image Pa še rojstni dan ima naslednji mesec in tistega, kar si želi, pri nas še nisem našla. No, pa itak se mi zdi v Toysu najboljša izbira.user posted image Seveda pa se bo v vozičku zagotovo znašlo tudi kaj za našo pikico v trebuščku.

Hel32- meni tudi pritisk vedno naraste pri zdravniku, pa me zaradi tega niso na nobene preiskave pošiljali. Dobro, nisem ga imela ravno 150, ampak ene 130, včasih tudi 135. Doma pa isto kakor ti, vedno idealen. Ne skrbi, vse bo o.k.user posted image

Muca83-user posted image user posted image user posted image lep trebušček.

Živa25 – tudi moj trebušček se meni zdi prav smešen. Najbolje, da se skupaj opogumiva in ga enkrat nalepiva gor.

Aprilčica07 – grozno grdo od zdravnika, da te je tako na hitro odpravil. Mater, nekateri imajo pa res kamen v prsih.user posted image Držim pesti, da bo v petek tvoja zdravnica bolj sočutna. Aja, pa  user posted image user posted image za lepotno kuro.  Ko si pripovedovala o tem, si me spomnila, kako dolgo si je jaz že nisem privoščila. Sploh ne najdem časa za depilacijo, potem je pa stalno britvica na sporedu, ampak to ni to. Jao, pa pedikura bo tudi že kmalu aktualna. Nič, morje bo vsak čas tu.user posted image Mi smo si ravno rezervirali hišico na morju sredi maja, da si malo spočijemo pred glavnim dopustom. Je treba lanski dopust porabit. No, pa sem nadoknadila pisarijo za nekaj dni nazaj, pa še za naprej, kajne?user posted image Grem na sladoled. Pa pa,A.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:11:20   
Sulfinija
Tudi jaz oklevam glede pramenon bom jutri kar vprašala svojo G kaj ona meni o tem.Če ne bom pa pač črna hi,hi oziroma temna.

LP Mojcauser posted image 17t6dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:20:48   
kerala
Ojla srečke user posted image !

Da se malo oglasim... od vikenda pa dalje sem tako zasedena, da se kar ven ne vidim. Dopoldan delam, pol je vedno nekaj s puncami, pa telovadba, zvečer sem pa ko cunja in ni druge kot ležat...

Tako me matra da bi šla malo ven na sprehod, tu je že prava pomlad. Vsaj skozi okno ni nič vetra videt, sonček sije in menda je čez 15oC - jaz pa tle za računalnikom, grozauser posted image !

Muca, kako lepega bušija maš! Moj tudi že tako velik, sploh če še dodatno oblogo upoštevamo, hihiuser posted image Tudi jaz imam posteljico spredaj, pa še zelo naprej ga nosim menda. Bomo vidli, upam, da mi koža ne bo preveč popokala, no, kolikor že itak ni spokana od prej.

Glede blazine - jaz sem s tisto gosenico iz Kompas shopa za 10EUR zelo zadovoljna. Je ful mehka, prilagodljiva, ni pa tako dolga kot te nosečnoške blazine. Pred leti sem gledala stiroporne krogljice v IUV, v njihovi prodajalni na Vrhniki. Točne cene se ne spomnim, samo vem, da so jih prodajali v velikih vrečah in so bile zelooo poceni. Zdaj so pa šli v stečaj in nimam pojma, če sploh še kaj prodajajo. Pozanimat bi se pa splačalo.

Nakupovanje mi pa še kar ne gre od rok. Sem mislila, da bom potem, ko bom izvedela, če je vse OK, kmalu kaj nabavila, pa se mi zdi takrat, ko gledam, še tako prekmalu, da bi že kar kupila. Ne vem niti, kje bi začela. Ko sem prvič rodila, sva voziček nabavila glih 1 teden pred rokom. No, nekaj prej tokrat že bom, sam vseeno pa ne nevem koliko.

Moram pa priznati, da mi telovadba zelo koristi. Križ me je praktično nehal boleti. Fajn se mi zdi, ker vsakič bolj intenzivno razgibamo kakšen drugi del telesa, tako da me vedno kje drugje malo boli, trenutno rit pa stegna na zunanji strani. Tistih bolečin pri jajčnikih pa nimam, kljub temu da cele dneve presedim. Sem razmišljala, da bi namesto stola nabavila žogo. Menda je za hrbet veliko boljše.

Opatija, meni tale dopust ne da miru... Kaj pa misliš o Kubi? Ma mogoče ne glih z 2-mesečnim, ampak s 6-mesečnim? V tisto smer jo še nismo mahali, puncam je pa to ena izmed top destinacij, kamor si želijo. Daj javi, ko se boš česa domislila... Tudi Mavricius se mi zdi OK, sicer mi vedno potujemo v lastni režiji, bolj backpackersko, pa ne vem, al se tam tudi da bolj v tem stilu. Moram pa gledat, da letalske karte niso preveč ultradrage, saj se nam potem finančno ne izide.
Od Azije sem jaz edino na Baliju (kjer smo okrevali za tifusom) videla veliko družin z malimi otročki, tudi dojenčki. In je tudi kar fajn za dopust, se da izognit tistim turističnim promenadam in poiskati boj mirne kotičke, celo plažo kjer si praktično sam.

aprilčica, upam, da ti bo uspelo urediti bolniško. Vsaj tvoja zdravnica je lahko toliko humana, da te bo razumela in upoštevala, da ni samo fizična bolezen razlog za bolniško.

Našega fantička pa zdaj že teden dni konkretno čutim - res blažen občutek Se mi zdi že tako resničen, se kar pogovarjam z njim kadar se premika...

Tako, bodite lepo, uživajte ta prekrasen dan in božajte svoje zakladke!




_____________________________

Živa, 12.1.1995
Duna, 12.6.1996
Taras, 20.8.2009 (54cm, 3.980g)
1. mesec: 61cm, 4.945g
2. mesec: 66cm, 5.415g
3. mesec: 67cm, 6.245g
6. mesec: 76cm, 8.060g

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:31:24   
simonalokar
hoj


koiko ste napisale da sem vas kumj prebrala. jaz sem bolj lene sorte za pisat ampak preberem pa vas redno
danes sem šla nabrat regrat tako da že kumj čakam da ga pojem pa troteline zravenuser posted image . njami. za moja kuham pa ješprenj tako da bo za kasneje
glede bolečin spodaj me tudi matrajo tako da počivam ker se bojim da bo kaj narobe.

gelde barvanje las pa me tudi zanima če si lahko narastek pobarvam ker je že kar velik in kar odlašam ker sem mal sumljive sorte kaj če kj škodujeuser posted image .
če kater kj ve prosim za nasvete.

za bebiko še nič ne kupujem ker bom šla  k sestri iskat. pa še od tete dobim.

res me zanima kaj imamo - spol mislim kaj je kumj čakam morfologijo 25.3 . tako daleč je že to se mi kar vleče. pa še v knjižnico grem po kakšen lep roman da bom na sončku brala.

pa kakšno od vzgoje otrok  zaradi našega škrata kako ko sta dva in ljubosumje.

no lep

simona 18 4d.user posted image

(odgovor članu kerala)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:31:54   
simonalokar
ej pa še to trebuški so fenomenalni user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Avgustovke 2009
11.3.2009 12:52:34   
katyy26
go_ta  dopolnila sem 27 let 7.marca - v soboto...

Aja, glede barvanja las...

Pa fajn da si vse nosečnice  preberete


Moja kolegica je frizerka in pravi da so to stare čenče... Tak da punce navalite na lepe barve.....user posted image
Če hočete potrdilo strokovnjaka....

http://med.over.net/forum5/read.php?19,4303936

Upam da sem kaj pripomogla.....

Lep dan!user posted image


(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?