|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:25:42   
Majček28
Joan, na e-bayu imajo akcijo m-šalčk pa 14,99 dolarjev....če si jo boš naročval, daj še zame, barva mi ni važna, velikost pa mislim, da bo tamala dovolj

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:27:45   
NiLe
No, pa ponovimo vajo ... prej mi je takooo ogromnooo fotko gor prilimalo, da sem jo hitro zbrisala.

* poziramo očiju

user posted image

* improviziramo pri hranjenju

user posted image

* uživam in čofotam na plavalnem tečaju

user posted image

* moja big sister me vozi po stanovanju in se igra mamico user posted image

user posted image

* to je pa pogruntavščina mojega očija ... ker še ne sedim, je ugotovil, da je tale stolček blazno uporaben, če se ga obrne ... pa še uživam zraven user posted image user posted image user posted image

user posted image

* mhhhm, je dober kruh ...

user posted image






_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:31:11   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: Majček28

Punce, jaz sem dons sama doma do zvečer, tko da tisti k se da lahko komot pride k meni pa bomo skupi pekle pa pooooojedle tud....kuhinjo bom jaz pospravla, ni problema user posted image ...PA TO JE ZDAJ RESNO POVABILO!!!!

joj, si našla tajming ... a veš, da bo težko priti do tebe, če bo tkole cel dan medlo user posted image user posted image user posted image ... čeprav pomislim, bi se težko uprla tako prijetnemu vabilu user posted image

Zdej se je DD začel, pa grem mal vadit...da ne bo Nile huda user posted image

dejmo, dejmo user posted image user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:31:19   
sinskaT
Imam tako lep pogled skozi okno, sneg na njivi in kar pada...Hana spi, bogica, je končno 3. zobek dobila (čestitke tudi ostalim na novo zobatim user posted image ).

Imam  vpr. - kako ste tiste, ki ste, ponoči ukinile dojenje...tudi podnevi bi rada malo skenslala, saj še vedno je na cca.3ure, kljub GH? Sem mislila, da bo kaj manj pri men jedla, ko bo začela še kaj drugega, pa mam filing da je isto kot prve mesece.

Veste, sem tako malo na netu, ker nam dogaja...kmalu kaj več user posted image , kar bodite malo firbčne!

Lep pozdrav


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:31:51   
sinskaT
Pa kakšne kjut fotke gor limate, uau...še še še!!!

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:43:49   
Jo@n
Majček, daj link pripopaj, da ne bom celga neta na glavo obrnila.
A šalčke so različnih barvuser posted image . Mater., pa saj so potem itak user posted image , komu pa je važna barva???

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:53:09   
Majček28
IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

Majček, daj link pripopaj, da ne bom celga neta na glavo obrnila.
A šalčke so različnih barvuser posted image . Mater., pa saj so potem itak user posted image , komu pa je važna barva???


je akcija takoj na začetni strani.....pa te šalčke so različnih proizvajalcevm, po izgledu pa čist iste....tko da....

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 12:54:08   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

Scorpio; ena trgovina PIKAPOLONICA je tudi v Domžalah ... sem hotela danes po zimsko vrečo, pa mi žal ni zneslo, ker je MM moral prej v službo ... bom šla jutri, pa ti poročam, če imajo kaj na zalogi. Če si da, mi opiši kakšne so, če imajo cifro, pa ti jih lahko vzamem, da ne boš samo po to hodila. 


lahko vama grem obema tudi jaz iskat, če želita, pa se pol enkrat pri meni najdemo na kavici ali pa kakorkoli drugače....tudi jutri lepo vabljeni, če bosta šli sami iskat, le da me med 11.30 in 13h ne bo doma, prej in kasneje pa z veseljem sprejmem obiske...

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:05:53   
aprilska34
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica
Aprilska praviš, da je Eva že boljše. Kaj pa če bi določili datum za naslednji teden recimo v ponedeljek?



Ja, jaz sem zauser posted image

_____________________________

Dom je tam, kjer se lahko vse pogovorimo,
pocrkljamo in zvečer
s pravljico zaspimo...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:06:35   
clericv6
No, končno malo več branja t gor user posted image . Naju s Kiaro je dež pregnal, snega pa še nimamo. In kar se mene tiče, ga niti ni treba....

Čestitke vsem obmesečnikom in novim zobkom, fotke so pa itak user posted image .

Nile: vidim, da že daješ kruh. Tudi jaz sem ga mislila, pa me skrbi zaradi koščkov (saj veš, prvorodka in to, pa rada kompliciram user posted image ), a je to potem varno??? Ne bi rada zadušila moje lubice...

Mraz: a vi svoje user posted image  kaj namažete s kremo proti mrazu po obrazu, ko greste ven? Jaz sem začela uporabljati Niveino kremico. No, Kiara jo je user posted image .

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:08:37   
scorpiogirl
khm ... samo previli smo se, spat dali pa kup posode sem zmanjšala ... pa je zunaj že čist belo. sicer je padalo že prej, ko sva z malim se vozačkala okol, zdej je pa že vse pobeljeno user posted image sicer ne maram snega, letos sem si ga pa prov želela. upam, da bo mali užival user posted image

Tasyo
, če imaš prenosno posteljico, sploh ne rabiš stajice. jst imam Nala pri moji mami kar v tej posteljici (jo ima tam tudi za spat), pa se prov lepo zaigra user posted image

Joan, naš se tudi zvira v stolčku, da komaj lovim usta user posted image v tistem antilop, ki ga ima pri mami, pa poskakuje user posted image pa sem tudi že iskala kakšno fajno podlago ... oziroma se moram spravit za šivalni stroj zašit podlogo za na trip trap user posted image aja, ven greva pa midva tud v takem vremenu. namesto vozička zalaufava kengurujčka ali štorkljo, pa pod dežnikom raziskovat čuden svet user posted image

čestitke obmesečnikom user posted image user posted image user posted image
pa za zobke tudi user posted image user posted image user posted image

Aprilska, super, da je Eva ok user posted image verjemi, da se bo tudi plazit začela. jst sem Nala včasih kar pustila malo tečkat, kakšno igračko sem mu dala blizu, pa je kmalu ugotovil, da ni tko slabo bit na tleh user posted image

Ketrin, kake luštne slikce user posted image

Jabolko, upam, da vas tale zobek kmalu razveseli, pa da bo Jure spet veseljak user posted image

NiLe, če boš hodila, bom full vesela, če pogledaš user posted image škorenjčki so zunaj usnjeni (al pa imitacija) pa znotraj kosmati. ful luštni, cena je pa 14,60€ (mi je pa tud ful všeč user posted image ). za barvo mi je vseen, samo rozastih nekak ne bi user posted image številko pa naš pobalin rabi 19/20 (lahko tudi 18/19). mi je tko smotan kupovat tele številke za malega, k pojma nimam, kolk mora bit ... zdej ma ene čeveljčke (podedovane) 19. številko, pa so mu kar prevelike, samo pojma nimam, če ima celo nogo noter al mal napol, ker tko lepo mehke noge naredi, ko mu jih noter tlačim user posted image
ti pošljem moj GSM na ZS, če jih boš dobila user posted image
pa vidim, da se je Jabolko tud prijazno ponudila user posted image bom še teb GSM na ZS za vsak slučaj ...

Srečka, v Turbo limaču sem jst ene fullllllll fajne videla (tud so ble ful poceni), pa so ble čist premajhne user posted image sem se zgleda prepozno spravila v tele nakupe, pa so (ste user posted image ) mi že vse pobrali user posted image
A se dobimo v Tušu????? pa bo Ketrin še bundice lohk prešpegala, pa ostale tud lohk naredimo eno vizito še po trgovinah ... kakšen kakav se bo pa tud našel user posted image

čveke, mi je pa le uspelo tole pokomentirat user posted image
dobro, da mali spi in mi je dal frej za čvekanje ... je bil revež že čist zmatran, tko da je blo uspavanje prov hitro. čez vikend smo skoz nekaj praznovali (zgleda, da se navajamo na veseli december user posted image ). v soboto od sestrične mož 30-letnico, včeraj sva pa skupaj z njim še mal narezka pa tortice za žlahto pripravila, tko da smo to zrihtali user posted image smo se načvekali, naigrali, zabavali ... moja mami je bla v soboto spet za varuško, da smo lahko čvekali dolgo v noč ... zdej mi pa spanca manjka, se je v nedeljo mali odločil, da ima ob 6h že dovolj (jst pa ob 3h spat user posted image ), pa sva potem še eno urico zadremala, pa danes ponoči je bil tud priden, tko da bo počasi že user posted image

glede GH pa odvajanja od dojenja vam ne morem nič svetovat. naš poje že cel obrok, tko da se dojiva samo še zjutraj (ponoči je na AM, ker imam premalo). glede na to, da me ugrizne zmer, ko mu ne teče dovolj, bova pomoje tud tole jutranje kmalu skenslala ... pa nč ne pomaga, če sem resna pa huda user posted image

zdej pa pojest ... se mi je vmes kosilo skuhalo user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:11:28   
aprilska34
IZVIRNO SPOROČILO: clericv6No, končno malo več branja t gor . Naju s Kiaro je dež pregnal, snega pa še nimamo


Aha, v Celju še torej tudi ni snega. Se lahko malo neham dret belo snežinko, ker bo še trajalo da pride do MBuser posted image

Ne vem, od kod je bila meni ideja, da je Nataša (ex Vijolica) iz MB?user posted image  Vidim da ni, ker piše, da sneži...



_____________________________

Dom je tam, kjer se lahko vse pogovorimo,
pocrkljamo in zvečer
s pravljico zaspimo...

(odgovor članu clericv6)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:16:16   
scorpiogirl
Aprilska, mislim, da je Nataša Gorenjka user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:16:30   
aprilska34
Nile, ful dobra ideja, tole hranjenje v lavorčkuuser posted image . To je sigurno ati pogruntal, hauser posted image . Je pa Tia ful faca, ful velike očke in v rokah Reševanje ujete princeseuser posted image . Iz lavorčka, he, he....
Pravi user posted image

_____________________________

Dom je tam, kjer se lahko vse pogovorimo,
pocrkljamo in zvečer
s pravljico zaspimo...

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 13:54:51   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: aprilska34

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica
Aprilska praviš, da je Eva že boljše. Kaj pa če bi določili datum za naslednji teden recimo v ponedeljek?



Ja, jaz sem zauser posted image


No, dajva kar uro, pa lokacijo predlagati... Ker sva prvi imava prednostuser posted image user posted image user posted image .  Jaz sem s Pobrežja.  Pa da bo parking... Evropark, M center Pobrežje(potem lahko povabim še eno aprilsko ki ni tu gor)... Al pa ti povej lokacijo. Se prilagodim.user posted image
Kogar ne bo, bo pa prišel na drugo kavo... Meni tudi v dvoje oz v štiri(user posted image user posted image ) odgovarja.user posted image

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:01:57   
trnuljčica
Nile Tia je tako posrečena na teh slikahuser posted image ... Pa inovativne zamisli imasteuser posted image Mislim lavor za hranjenje, vozičkanje v sestrinem vozičku za igračke...Tole z Ikeinim stolčkom bom tudi jaz probala.user posted image
Kako pa kaj tvoje težave. A izgubljeni izvidi so se našli? No, sicer če uspem v četrtek priti v snegu do Lj se vidimo v živo v petek...

Eva jaz ga mažem po obrazu z hladilnim mazilom od P. Sicer ima preveč suho kožo sedaj, ko se že kuri, pa ko je mraz zunaj...

Siniska a ti nas dražiš s skrivnostmiuser posted image user posted image . A ugibati moramo... Ma meni je prišla samo ena misel na pamet, pa raj ne bi... Sigurno sem brcnila v temo... Naj prvo druge ugibajouser posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:07:45   
JABOLKO3
IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT

Veste, sem tako malo na netu, ker nam dogaja...kmalu kaj več user posted image , kar bodite malo firbčne!



A imaš novega poštarja?


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:15:50   
resnično srečna
ha ha Sinska...ma mislim, da sem jaz na isto idejo prišla kot trnuljčica he he...

Iza je pa nad snegom fascinirana...že pol ure sedi pred balkonskimi vrati in gleda ven...očitno uživa...

pita se peče...kruh se hladi...Iza je kosilo že pojedla (korenje, blitva, buča s kislo smetano in ovsenimi kosmiči)...mi ga pa še bomo...

NiLe...joj ma tvoj ideje...Tia je pa potrpežljiva kaskaderka...

Daša geda blesave Winxice...sem ravno zaslišala en stavek: bedniki nobene možnosti niste imeli he he he he he...joj me je kar spreletelo...ne vem kako ampak ji take stvari niso bile nikoli všeč...sedaj imajo pa modno muho v vrtcu...ufff pa naj še kdo reče, da samo starši vzgajajo oroke...jok brate odpade...jih tudi družba...in če nisi na tekočem avtomatično izpadeš iz družbe...

Scorpio jaz sem načeloma za...samo da vidimo ali bova dve ali se še kakšna pridruži...pa če bo kaj lepše vreme he he...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:20:04   
tasyo
Babe, ve ste čist nore. Pa sej me sam neki uric ni blo na net, no....

Majček, s tem štrudlom pa tko provociraš, da ga bom šla kar spečt. Se mi čist sline cedijo.

Pa Joan, men si tut take lušte naredila s temi škorenjčki....

Kaja - ja, kok si pa ti luštna punca, to je pa čist kičasto. NiLe, tvoja Tia je pa itak ena mala pozerka. Res, s tistimi učki te čist očara. Pa oči ma kar pametne ideje, moram priznat. Vidim da se vsem na polno dogaja, pri nas pa je kar neko zatišje. Vreme je grozno, ne dežuje, ne sneži, samo temačno in dolgočasno je. Še Lana se je odločila, da bo kar prespala dan. Že druga runda danes - pa nisem vmes nič naredila, ker sem začela po netu brkljat. Jao, kdo bo pa moj kup zlikal??? A se katera ponudi????

Misa, naša se tut nič ne boji in pade - ne, ona se kar vrže s celo težo, pol pa čudno gleda, ko pristane na trdih tleh. In če pomislim, kako sem se sekirala, ko je padla s postelje - tam se je vsaj malo z rokicami polovila, zdej pa kot da jih nima. Začuda sploh ne joka velikokrat, glede na to, kaj počne...

Kaj je majček, a bo kej s štrudlom al ne??? Jaz sem se tudi pripravila za pomoč, pa izgleda obvladaš situacijo.

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:21:58   
tasyo
Mislim da je meni tut isto šinilo v glavo kot vama, Trnuljčica in Srečka...

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:22:56   
tasyo
Škoda, da v našem koncu ni kakšnih oh in sploh štarcun, da bi prišla mal k nam v bližino. Ker po takem se pa nama niti pod razno ne bo dalo kam vandrat...

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:24:26   
NiLe
IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

IZVIRNO SPOROČILO: sinskaT

Veste, sem tako malo na netu, ker nam dogaja...kmalu kaj več user posted image , kar bodite malo firbčne!



A imaš novega poštarja?

Ali pa kakšno dobro novičko!? No, kakorkoli, bomo malo potrpele in si naredile svoje scenarije
user posted image user posted image



_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:27:37   
Krista28
IZVIRNO SPOROČILO: Majček28


Brinček spančka dopoldansko kitico, jaz sem se spet štrudla najedla in se odločila, da ga dons še sama nardim....kje ste kuharce, kako naj se lotim?
...baj d potka: jaz pa peka nisva glih najboljše prijatelce user posted image
Jaz testo naredim sama - 25 dag moke za vlečeno testo (po moje lahk tud navadna), 1,2-1,5 dcl vode, par kapljic olja in to zgneteš in pustiš čakat 1/2
Masa. daš sadje (jabka naribaš) ali skuto v eno posodico, dodaš sladkor in jajce. Po želji dodaš cimet, limonin sok, vanilijev sladkor... in zmešaš.
Testo daš na mizo, razvaljaš čim tanjš in potem nežno začneš vlečt narazen - tako kot bi tenke najlonke pripravljala za oblačenje...



Uf sem bla vmes že zunaj...je prav pasal, zdaj pa naprej kuhat in po malega...

Lep popoldan...

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:30:57   
Jo@n
IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Mislim da je meni tut isto šinilo v glavo kot vama, Trnuljčica in Srečka...


Tudi jaz se pridružujem temu klubu. Upamo, da bo novica kmalu na RR in veselauser posted image .

Tasyo, a zvezdice loviš?

O našem popoldanskem spancu ne bom razpredala, ker ga še ni, tako da mali princ gode zraven mene...

Majček, sem že našla skodelice, še malo berem in čekiram, pa ti potem javim. A si ti ziher da bi tamalo (mislim small)user posted image , ker so large za 25+ ali pa za tiste ki so rodile. Če se ne motim, izpolnjuješ vsaj drugi kriterij? Drugače pa BP naročim manjšo. Daj še farbco povej.


(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
24.11.2008 14:34:47   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna


Ketrin...he he...zanimivo tole z zobki...kako sta jih nenadoma pa obe dobili...pa tele slikice so čisto poletne...




Ja, maš prov. Sploh tale besedica "nenadoma" mi je zlo všeč.... Še dobr da so mi že julija vsi začel govort k ni spala in je bla tečna da so to zobki.... Hmmmm.... Nenadoma... Ja sej, če pogledaš iz nasprotne strani... Ko bo stara 70 let, bo telih nekaj mesecev res nenadoma...user posted image user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?