|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 13:45:25   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

april in pat  hvala za nasvete o rojevanju, se priporočam še za kakšnega. jooooj upam, da se bo naš mali obrnil na glavico ali pa da se je že.. potem bi me bilo veliko manj starh poroda. tko pa pravijo, da če je medenična vstava, da ti rezanje ne uide. ajme meni, tega se res najbolj bojim.

čestitke vsem, ki ste dobro opravile preglede user posted image

aja,
junona 3 krofi niso veliko, ker je en za atija, en za mamico in en za malega pikeca user posted image . pa še prav lepa nosečnica si (sicer ne vem katera izmed tistih ki ste ble na srečanju, ampak vse ste res lepotičke user posted image ).

moram se spravit kuhat.
ma grem, še kr neki dela me čaka, z naslednjim tednom  bi res rada začela počivat. ala čauči user posted image


Hvala.....kak lepo...user posted image ...sem tista s črnimi dolgimi lasmi v beli majčki.
Sej se mi je zdelo, da trije krofki niso veliko...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 13:45:35   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

mafini z višnjami.... mmmmmmmmmmmmmm user posted image



Mmmmm.....njamiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 13:46:14   
*Junona*
Punce, povejte mi prosim, če je bila katera zdaj kaj v Marks&Spencerju? Imajo fajne cotke?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 13:51:26   
*Junona*
Glede imena - je že izbrano.user posted image user posted image user posted image user posted image Je meni že dolgo všeč, sem ga samo omenila in to že preden sem zanosila in potem še pred NS. Moj pa ni nikoli nič komentiral, da mu ni všeč in niti da mu je. Sem ga spraševala, katero ime je njemu všeč, pa je vedno rekel, da še ni nič o imenu razmišljal. Ko pa sva šla iz NS in sva izvedela za spol, pa je moj user posted image najino štručko kar po imenu poklical...iiii...mi je bilo tako lepo, da sem se naredila, da nisem slišala, kaj je rekel, samo da je še enkrat ponovil.user posted image user posted image user posted image Tako da najin bebi ima že od NS svoje ime, ki sva ga izbrala oba.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 13:56:59   
L & L

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, povejte mi prosim, če je bila katera zdaj kaj v Marks&Spencerju? Imajo fajne cotke?user posted image user posted image user posted image

Ja men so tm fajn cotke sploh bodiji pa pižamice so fajn, bodije bobiš po ugodni ceni mislim da jih je 7 skupej, pižamice so pa po 3 pakirane pa še materjal je vredu, pa ni predrago.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 14:22:12   
Cveta28
Imeni sta že izbrani in srečke user posted image , ki so bile na Trojanah ga že vedo, za ostale pa naj bo še malce skrivnost user posted image Izbor je bil delno narejen že pred nosečnostjo, drugače pa sva se zelo hitro dogovorila kaj nama je všeč in kaj ne. Pa še to, pri imenih sva se izogibala tujim črkam, 3-črkovnim imenom, možnosti pomanjševalnic. Moj dodaten kriterij za fantka pa je še bil, da se mu ime ne konča na A.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 14:29:58   
malcekvita
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Punce, povejte mi prosim, če je bila katera zdaj kaj v Marks&Spencerju? Imajo fajne cotke?user posted image user posted image user posted image


ja jst sem neki gledala in cunjice so ble res luštne, samo bodiji se mi pa niso zdeli glih praktični, ker jih moraš čez glavico vlečt, v babiški šoli nas je pa glih na to oppzorila, naj pazimo kakšne bodije kupujemo ( take, da jih ni treba vlečt čez glavo in se lahko zavežejo ali zapnejo na hrbtu). ko bo pa malo večji, bom tudi tja hodila nabavljat user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 14:39:46   
*Junona*
Kaj že imajo mogoče spomladansko kolekcijo za novorojenčke, katera ve?

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 14:55:19   
Pat74
Men je tud všeč M&S - glede bodijev pa tako, ja taprve številke je res boljš, če so na preklop, polje pa brezveze, če lahko dobiš komplet 7 po ful ugodni ceni, pa še ta njihov bombaž je super za pranje, se ne znuca kar tako.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 14:58:02   
Pat74
Sem pozabla povedat, da sem šla danes skozi (res nisem nič kupla!) HM v BTC-ju in majo ful nove robe za otročke, tako da tiste, ki še niste nabavljale, kar pejte pogledat. Tokrat sem pa bolj gledala za naši taveliki, ki sta bili z mano - ma, bi samo halo kitty htele met.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 15:23:23   
NinaMM
Kak lep daaaaan!

Midva s user posted image  sva ravno prišla iz sprehoda po sončku, me je peljal še v slaščičarno na sadno solato user posted image  Zdaj pa malo spančka, treba nadoknadit za ponoči, ko je delal ... Priden muc user posted image  Še prej sva pa bila v baby centru in sva kupila par malenkosti: posodico za na previjalno, škarje za nohtke, glavniček in krtačko, nepremočljivo podlogico za jogi, eno dudico pa eno full full lepo rdeče-bele karirasto kapico z zajčkom za poleti user posted image  Zapravila bi pa lahko neskončno ...

Glede imena sva midva za punčko oba že od začetka govorila, da bo Zarja, za fantka se pa full nisva mogla zmenit, bi se poklala. Še dobro, da je user posted image ! Kaj bo pri naslednjem, pa raje ne razmišljam user posted image .

Zdaj moram pa eno kritiko za faks popravit še malo, zvečer dobiva obiske za tarok, bo spet dolga user posted image  



_____________________________

14. 4. 09 se je rodila najina Zarja.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 15:42:03   
srecka82
Ojla čveke.

Danes je res lep dan tako, da sem ga izkoristila za čiščenje in pranje cotuser posted image . Sedaj pa čisto zares imam vse pripravljeno za prihod našega novega člana. Samo še čakam slavnostni čepek ali plodovnico in šibamo v Puser posted image . Manjka mi samo še kozmetika in flaška pa dudica. Nekaj stvari pa sva prepustila ožjim sorodnikom, da bodo kupili. Seveda sva jim povedala želje tako, da točno veva kaj dobiva. To pomeni še en odhod v trgovino in potem imamo čisto vse.

Tudi midva že imava izbrano ime. Za punčko sva imela takoj izbrano (Iva), za fantka je bil pa težji zalogaj. Sva ostala pri Maksu čeprav mi na začetku ravno ni bil čisto všeč, sedaj mi je pa zakon.

Tudi meni vsakodnevno otrdeva trebuh. Predvsem takrat ko večkrat zaporedoma grem po stopnicah gor in dol in po možnosti še kaj vlačim v rokah...potem pa je trebuh trd kot kamen.

Naslednji teden grem v službo, da mi vpišejo plače v tisti obrazec od CSD. Se mi gre, da bo notri zajeta še februarska plača 2009, ker se bo poznalo na porodniškem nadomestilu. Pa tudi podpis očetovstva bova urejala naslednji teden.

Punce a ve boste šle na akopunkturo...kao lažje bi se odpirale pri porodu in naj bi manj bolelo?! Jaz grem, sicer malo dvomim v te stvari, ampak mi to priporoča moja G in še mama. Jaz se naslednji teden naročim na to zadevo. Na to se gre 4x oz. 5x, 4 tedne pred PDP. Koliko p ato znaša pa nimam pojma, ker mi časti moja mami. Sicer me je malo strah, ker se bojim igel, ampak bom že preživela. Če je res kaj na tem, potem se splača.

Ok čveke šibam malce v vodoravni položaj, ker Maks tako brca in suva v moj trebuh, da komaj sedim.



(odgovor članu NinaMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 15:56:15   
brigita23
En lep sončen pozdravček

Kaj počnete ko je tako lepo vreme? Pa menda ja ne spiteuser posted image ???? Moje postenje danes je šlo po zlu me je ragi povabu na kosilo, sva jedla ligne in vse kar zraven paše, na koncu pa še palačinkeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...bajsika jst.
Ko sva prišla domov sva šla sestavljati posteljico. Kok lepo paše v spalnicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zdej se mal spočijeva potem pa še omarico.

IME-midva sva se že na zečetku najine veze bolj skozi hec pogovarjala o imenih otrok, katera so nama všeč. No in nekako sva se kar strinjala. Ta imena so ostala še danes. Najino edino načelo je bilo le to, da bi bilo dobro da je ime kratko ker imava dolgi priimekuser posted image .

cotke H&m- sva jih včeraj nakupila v Grazu. Ful lepe, pa 100% bombaž. A mogoče katera ve, če bi mi eno srajco ko sem jo zase kupila, pa mi je prevelika fulllll, tukaj v H&M menjali?



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu NinaMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 16:06:14   
brigita23
AC-punce rabim eno pomoč. Midva sva v soboto v BC v LJ kupila AC 401. Trgovka je rekla da mora imet posteljica ravno dilo, da v nasprotnem primeru tuli ko nor za vsak gib. Zdej pa mene zanima kaj to pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem da ga daš pod vzmetnico na letveno podlogo sam mi pa ni čist jasn kaj je misla s to ravno dilo.

Prosim če katera ve kaj bi naj to pomenl.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 18:30:57   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

AC-punce rabim eno pomoč. Midva sva v soboto v BC v LJ kupila AC 401. Trgovka je rekla da mora imet posteljica ravno dilo, da v nasprotnem primeru tuli ko nor za vsak gib. Zdej pa mene zanima kaj to pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem da ga daš pod vzmetnico na letveno podlogo sam mi pa ni čist jasn kaj je misla s to ravno dilo.

Prosim če katera ve kaj bi naj to pomenl.


Ravna podlaga more bit.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 18:33:26   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: srecka82

Ojla čveke.

Danes je res lep dan tako, da sem ga izkoristila za čiščenje in pranje cotuser posted image . Sedaj pa čisto zares imam vse pripravljeno za prihod našega novega člana. Samo še čakam slavnostni čepek ali plodovnico in šibamo v Puser posted image . Manjka mi samo še kozmetika in flaška pa dudica. Nekaj stvari pa sva prepustila ožjim sorodnikom, da bodo kupili. Seveda sva jim povedala želje tako, da točno veva kaj dobiva. To pomeni še en odhod v trgovino in potem imamo čisto vse.

Tudi midva že imava izbrano ime. Za punčko sva imela takoj izbrano (Iva), za fantka je bil pa težji zalogaj. Sva ostala pri Maksu čeprav mi na začetku ravno ni bil čisto všeč, sedaj mi je pa zakon.

Tudi meni vsakodnevno otrdeva trebuh. Predvsem takrat ko večkrat zaporedoma grem po stopnicah gor in dol in po možnosti še kaj vlačim v rokah...potem pa je trebuh trd kot kamen.

Naslednji teden grem v službo, da mi vpišejo plače v tisti obrazec od CSD. Se mi gre, da bo notri zajeta še februarska plača 2009, ker se bo poznalo na porodniškem nadomestilu. Pa tudi podpis očetovstva bova urejala naslednji teden.

Punce a ve boste šle na akopunkturo...kao lažje bi se odpirale pri porodu in naj bi manj bolelo?! Jaz grem, sicer malo dvomim v te stvari, ampak mi to priporoča moja G in še mama. Jaz se naslednji teden naročim na to zadevo. Na to se gre 4x oz. 5x, 4 tedne pred PDP. Koliko p ato znaša pa nimam pojma, ker mi časti moja mami. Sicer me je malo strah, ker se bojim igel, ampak bom že preživela. Če je res kaj na tem, potem se splača.

Ok čveke šibam malce v vodoravni položaj, ker Maks tako brca in suva v moj trebuh, da komaj sedim.





Jaz sem se odločila, da ne grem. Veliko žensk hvali akupunkturo, nimam kej rečt. Škoditi sigurno ne more, ampak tole me je prepričalo: http://med.over.net/forum5/read.php?19,4620925


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 18:35:41   
april09
Brigita.. za AC so OK normalne lajšte od poda pojstle.. pri nas normalno dela.

malcekvita  - a pa ti bi sla probat naravno rodit z MV?

Srecka .. no pusnjeak je malo bolj strokovno zajel moje mnenje (sem prej ze odgovorila, pa sem dobila sorry user posted image ).. kar sem napisala je bilo, da se mi zdi, da psiha najvec naredi. Da se sama za razne zadeve ala akupunktura, dekompresija,... ne bom odlocila, ampak ce ti mislis, da ti bo pomagalo, pol ima to dober vliv na tvojo psiho in go for it.. Zadeve, ki pomagajo, so zelo individualne.

< Sporočilo je popravil april09 -- 25.2.2009 18:38:37 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 18:36:40   
*Junona*
Js sem se pa zdle navečerjala...mmm je pasalo nekaj osvežilnega. Pojedla sem jogurt MU z okusom gozdnih sadežev, jabolko in 2 banani.

Kje pa ste vse?user posted image user posted image user posted image

Srecka82, ti si pa pridna, da že maš vse urejeno... zdaj se pa lahko kaj pokažeš v Celju, da gremo na kako kavico.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 19:15:41   
sonček85
sobra:kako lepo ime za pupikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
srečka:ja tudi meni je najina G to omenila.Je bila moja kolegica in je bila zadovoljna ,je rekla da nslednjič gre spet.Je pa šla k tej Ocvirkovi v Celju na skalni kleti,po 36t 5x in dala za 1x 15e,se pravi75e skupaj.zapiči ti iglice v roke in ležiš tam pol ure in to je to.

CSD:sem tko razočarana nad gospo ki tam dela da sem brez besed.Komaj čakam,da vse to uredim ,da to žensko ne vidim več.

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 19:48:29   
Cveta28
Jaz pa sem imela zelo sončen dan v popolnem pomenu besede.
Po dopoldanskem obisku sestrične in njene male Ele (in paketu cotk), sem se dobila še s kolegicama v Tivoliju. Pupe ko bi vi videle koliko otrok je bilo zunaj. Prečudovito user posted image V čolnarni sem srečala še našo angelito, ki je veselo kramljala s frendicami, pa moje sodelavke in še kup mladih mamic s svojimi nadebudneži. Poleg tega sem ugotovila, da je to tudi odlična priložnost za spoznavanje vseh vrst vozičkov user posted image res, vidiš jih več kot v BC.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 19:53:32   
Cveta28
CSD - jaz pa moram naše kranjske tete zeloooo pohvalit. So mi že po telefonu vse prijazno razložile, na licu mesta pa sem bila gotova v 5 min. Smo skupaj preleteli obrazce, napisali kaj mora koder prinesti po rojstvu in odločbo sem dobila v 3 delovnih dneh user posted image user posted image user posted image
akopunktura, dekompresije itd - ma jaz tudi nisem kaj preveč za to. Že tako imam probleme s samoprepričevanjem v tisoč drugih in bolj oprijemljivih stvari. Še alternativne medicine ne povoham user posted image moje mnenje pač ampak pupe, če imate pozitivno razmišljanje o teh stvareh potem vam jih definitivno ne branim. Še vedno sem mnenja, da vsak posameznik zase najbolje ve kaj mu odgovarja.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:10:20   
*Junona*
Ja, se strinjam, da je vse v glavi. In ravno zato te stvari potem pomagajo, ker se sam prepričaš. In tako je tudi baje s porodom. So punce zadnjič govorile o psihološki pripravi na porod - to je to. Enim to uspe s knjigami, drugim z akupunkturo in podobnimi stvarmi, enim pa sploh ne. Js upam, da mi bo pomagala kakšna dobra knjiga. Tiste evrčke bom pa raje za kaj druga porabila.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:11:06   
*Junona*
Sonček, katero si pa imela na CSD? Js sem zadnjič bla, 2 sta ble ok, ena pa ne. Še sama ni točno vedla, kok pa kej.user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:26:29   
mišk
user posted image  vstava: A je še od katere trenutno v medenični vstavi? Moj/a je še vedno, ampak vem, da ima še vedno čas da se obrne. Tudi hčerka se je na glavico obrnila šele nekje v 32.,33. tednu.

Stvari za user posted image : Popolnoma nič še ne razmišljam o kakšnih pripravah. Zibelko, banjico in vse ta male cotke imam še pri bratovi ženi, voziček čaka na pranje, mož mora naredit previjalno komodo,... Ma nč uglavnem!user posted image

V torek grem tudi jaz urejat na CSD.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:34:57   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

AC-punce rabim eno pomoč. Midva sva v soboto v BC v LJ kupila AC 401. Trgovka je rekla da mora imet posteljica ravno dilo, da v nasprotnem primeru tuli ko nor za vsak gib. Zdej pa mene zanima kaj to pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem da ga daš pod vzmetnico na letveno podlogo sam mi pa ni čist jasn kaj je misla s to ravno dilo.

Prosim če katera ve kaj bi naj to pomenl.


Ravna podlaga more bit.



Aha no sej podlaga je ravna, sam so latice. Jst pa nisem glih iz Lj pa nisem čist dobr razumela kaj mi hoče povedat s tem da mora bit dila ravnauser posted image .
Junonca še mal pa materinska hauser posted image ?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?