|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:37:04   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: april09

Brigita.. za AC so OK normalne lajšte od poda pojstle.. pri nas normalno dela.

malcekvita  - a pa ti bi sla probat naravno rodit z MV?

Srecka .. no pusnjeak je malo bolj strokovno zajel moje mnenje (sem prej ze odgovorila, pa sem dobila sorry user posted image ).. kar sem napisala je bilo, da se mi zdi, da psiha najvec naredi. Da se sama za razne zadeve ala akupunktura, dekompresija,... ne bom odlocila, ampak ce ti mislis, da ti bo pomagalo, pol ima to dober vliv na tvojo psiho in go for it.. Zadeve, ki pomagajo, so zelo individualne.


Hvala, sem se že ustrašla da bom mogla nov pod za postlco naročituser posted image
A je drugače zakompliciran za uporabo? Še nisem nič navodil prebrala.... upam da bova zadovoljna z njim, da ne tuli brezvezeuser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:40:25   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

sobra:kako lepo ime za pupikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
srečka:ja tudi meni je najina G to omenila.Je bila moja kolegica in je bila zadovoljna ,je rekla da nslednjič gre spet.Je pa šla k tej Ocvirkovi v Celju na skalni kleti,po 36t 5x in dala za 1x 15e,se pravi75e skupaj.zapiči ti iglice v roke in ležiš tam pol ure in to je to.

CSD:sem tko razočarana nad gospo ki tam dela da sem brez besed.Komaj čakam,da vse to uredim ,da to žensko ne vidim več.



user posted image user posted image user posted image user posted image CSD dragi moj sonček je vsepovsod katastrofauser posted image , razen če naletiš na dober dan. tam al vse bolj mal user posted image , al pa so tak zafurstriraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 20:44:03   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

Jaz pa sem imela zelo sončen dan v popolnem pomenu besede.
Po dopoldanskem obisku sestrične in njene male Ele (in paketu cotk), sem se dobila še s kolegicama v Tivoliju. Pupe ko bi vi videle koliko otrok je bilo zunaj. Prečudovito user posted image V čolnarni sem srečala še našo angelito, ki je veselo kramljala s frendicami, pa moje sodelavke in še kup mladih mamic s svojimi nadebudneži. Poleg tega sem ugotovila, da je to tudi odlična priložnost za spoznavanje vseh vrst vozičkov user posted image res, vidiš jih več kot v BC.

Ja Cveta jst sicer nisem bila v Tivoliju ampak sem se šetala po Celju in je bilo danes res ogromno mamic z vozički. Joj jst tudi komaj čakam, da bom tako ponosno špancirala ob vozičku....še maluser posted image



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 21:07:56   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

AC-punce rabim eno pomoč. Midva sva v soboto v BC v LJ kupila AC 401. Trgovka je rekla da mora imet posteljica ravno dilo, da v nasprotnem primeru tuli ko nor za vsak gib. Zdej pa mene zanima kaj to pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem da ga daš pod vzmetnico na letveno podlogo sam mi pa ni čist jasn kaj je misla s to ravno dilo.

Prosim če katera ve kaj bi naj to pomenl.


Ravna podlaga more bit.



Aha no sej podlaga je ravna, sam so latice. Jst pa nisem glih iz Lj pa nisem čist dobr razumela kaj mi hoče povedat s tem da mora bit dila ravnauser posted image .
Junonca še mal pa materinska hauser posted image ?


Js že komaj čakam.user posted image user posted image user posted image
Kje pa je to v ZD, mogoče veš?

Bom js tut pršla kej v Celje pa boma skupi vozičkale.user posted image user posted image user posted image
Pa v Tušu al pa City Centru na kaki pijački se bomo lahk dobile. Bo že toplo zunaj in bo prav prijetno na sončku ob bebicah in ob kavici.


< Sporočilo je popravil *Junona* -- 25.2.2009 21:09:00 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 21:13:22   
*Junona*
Zdej se grem pa k dragemu stisnat. Že nekaj drema. Pred spanjem mu morem še mal ponagajat..user posted image user posted image user posted image

Nočko aprilčice.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 25.2.2009 21:14:11 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 21:15:10   
brigita23
junona- to je v ZD tam ko so ginekoliške ambulante. Takoj prva vrata levo po tistem hodniku. 2. nadstropje.
Pa copate mormo met zraven, pa kratke nogavice??????(ti veš zakajuser posted image )

Ja super bo ko bomo občudovale naše sončke male in se z njimi sprehajale. Pol lahko še pa kak joging skupi usekamouser posted image , jst bom mogla kr pridno telovadit če bom hotela priti nazaj na svojo postavo.user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Aprilčice 2009-II.del
25.2.2009 23:12:15   
malcekvita
IZVIRNO SPOROČILO: april09

malcekvita  - a pa ti bi sla probat naravno rodit z MV? 


oh, jst bi raje vidla, da bi mi v tem primeru naredili carski rez. ampak to najbrž ni od mene odvisno...user posted image  misliš, da se da kej zmenit?

nočko pupe moje user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 7:33:34   
april09
Jutro, kako ste kaj?

Malcekvita - porod z MV delajo prakticno samo v LJ. Ker porajajo porodnicarji, ki morajo imeti izkusnje s tem. V vecini drugih P je CR ustaljena praksa in sploh ni govora  o vaginalnem porodu. . Razmisli pri sebi, kaj zelis, pogovori se z G in se zmenita, kaj in kako ukrepati. Se malo od pusenjaka ...
http://med.over.net/forum5/read.php?19,5218097,5220562#msg-5220562
http://med.over.net/forum5/read.php?19,5195581,5198153#msg-5198153
http://med.over.net/forum5/read.php?19,5152849,5152909#msg-5152909 
http://med.over.net/forum5/read.php?19,5059106,5061234#msg-5061234

Vaje za pomoc otroku pri obratu

1. zjutraj ko se zbudite, ne vstajajte in ne urinirajte, temveč še dodatno spijte pol litra vode, da se vam mehur še dodatno napolni.
2. Podložite si zadnjico oziroma križ z blazino
3. vlezite se s privzdignjeno zadnjico na tisto stran, na kateri otrok brca oziroma so vam povedali ob UZ preiskavi, da ima plod male dele (rokice in nogice)
4. zdržite čim dalj, kolikor vam pač dovoljuje poln sečni mehur.

Brigita - nastimat AC ni nic dramaticnega. Ampak piskal pa nam je vcasih brez veze oz verjetno je mala tako nezno dihala, da ni zaznal. Ampak ko vidis, da je vse OK, ti je vseeno, da je piskal za brez veze. Itak sva bila panicna samo prvic, pol pa nic vec. Vse skupaj ni bilo 5x v 1,5l.

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 7:56:07   
Pat74
Dobro jutro vsem!

Sama nimam AC, čeprav sem tudi že obakrat razmišljala, da bi ga kupila, pa je potem leto hitro minilo, tako da ga nisem več rabla - se mi je pa pri Maši enkrat zgodilo, da mi je v naročju tako trdno zaspala, da sem zagnala paniko, da ni več živa - še dobro, da je bila takrat ravno moja mama na obisku, sva jo malo potresli, pa sem si kar oddahnila, ko je zajavkala.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 8:02:37   
mišk
Malcekvita: Kot sem že rekla, je bila tudi moja prva hči dolgo v MV, pa so mi v brežiški porodnišnici rekli, da bom šla, če se ne obrne, v 37. tednu na zunanji obrat, drugače obvezno CR. Sploh pri prvorodkah je baje kar praksa, da se avtomatsko odločijo za CR.
Jst na vaginalni porod v MV sploh ne bi pomislila, pa če bi rodila prvič ali petič!!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 8:39:51   
brigita23
dobro jutro

April-hvala za odgovore glede ACuser posted image .

Sem bila na začetku tudi sama skeptična glede tega naj ga kupim ali neuser posted image  Pa sva se pol z mojim nekak odločila, sej bova še imela kakšnega otroka, tako da bo koristil svojemu namenu.

MV- am mislite da se pogosto zgodi, da se user posted image po 30 tednu obrne nazaj v MV? Naš je bil na zadnjem UZ že lepo na glavico obrnjen, sma je rekla da se še lahko obrneuser posted image

NASTAVKI ZA DOJENJE-sej lahko da je tole ful butasto vprašanje, sam sem pač prvič nosečauser posted image , kakšni zgledaja in čemu služijo, pa kje jih kupim? Ko piše da jih moraš imeti zraven za  porodnišnico.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 8:53:21   
Nalini
ojla.

kako ste spali user posted image ? .... mi na srečo spimo super,.... zaenkrat šeuser posted image ....

glede obračanja dojenčka v maternici - znanki se je obrnil iz glave na ritko v 37. tednu pa sploh ni čutila ..... (v 36. tednu je bil še na glavici, ker je takrat imela uz) .... tako,da nikoli ne veš kako se bodo naši user posted image  obračali sem in tja .... upam, da naš bejbi ostane na glavici user posted image  ...


midva bova tudi kupila angelcare oz. naročila prek sončka, ker ga imajo v akciji ....

kje ste kupile nastavke za dojenje? in kakšne? user posted image  nimam pojma o teh nastavkih zato sprašujem user posted image  ....


lep dan,
nalini

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 8:53:46   
L & L
NASTAVKI ZA DOJENJE-sej lahko da je tole ful butasto vprašanje, sam sem pač prvič noseča , kakšni zgledaja in čemu služijo, pa kje jih kupim? Ko piše da jih moraš imeti zraven za  porodnišnico.

To je to http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177075 to je fajn če vdrte bradavice in ti otroček ne more ornk zagrabit bradavico, al pa če maš poškodovane, meni so prvič kar fino prav ršle ker je naš patrik bil bol švohcan in ni nikakor mogu zagrabit in povlečt bradavice z nastavki pa je pol kr šlo, sam sva jih rabla tam en 3 tedne pol je blo pa kul.
Je pa tako to ti lahko tut dragi naknadno prinese v P če boš vidla da vama ne gre.
No pa še za eno lepo jutro ena huda stran http://www.elodiedetails.com/#

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:00:50   
L & L
Pa še ena dobra http://www.ergobabycarrier.com/

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:05:18   
april09
Brigita ... Nastavki so taki http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=175701  Nasi od aventa (imas razlicne velikosti) niso pasali, ampak od chiccota, ki pa so vecji in tanjsi.  JAz jih tokrat v naprej ne bom kupovala. Rabis jih s sabo v P na zacetku ziher ne, ker na zacetku itak dojis brez, se pa hitro vidi, a dojenje stece al ne. In ce ne, lahko tvoj siba v trgovino in jih kupi. v lj P mislim, da jih imajo celo v trgovini v pritlicju. Nisem ziher. MV - ja lahko se obrne tudi po 30t, se je ravno prijateljici zgodilo v nekje 36t. Nimas kaj.. Ampak tko kot gre v eno smer, gre tud v drugo user posted image  

Misk - jaz sem 99% ziher, da ne bi sla rodit vaginalno v primeru MV user posted image  

Spanje - jaz spim kot ubita, edin kriki male v spanju me zbudijo, pa wc...

AC - men tud en najboljsih nakupov za mirno spanje... ampak sem po naravi bolj zivcne sorte user posted image  in ce tega ne bi imela, bi n-x na noc prverjala dihanje. Joj se spomnim v P - ko tako mirno spijo, sem ji velikokrat polozila prst na prsa, da sem cutila, da se premika, ker na oko tega ni bilo za vidt user posted image  

< Sporočilo je popravil april09 -- 26.2.2009 9:07:47 >

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:08:35   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: mišk
user posted image  vstava: A je še od katere trenutno v medenični vstavi? Moj/a je še vedno, ampak vem, da ima še vedno čas da se obrne. Tudi hčerka se je na glavico obrnila šele nekje v 32.,33. tednu.

Moj koderček je na zadnjem UZ lepo čičal na nogicah ampak mi je G rekel, da ima še dovolj časa in prostora za obrat. potem pa se mi je zdelo, da se je čez kakšen teden resnično zasukal (drugačna oblika mojega bušija), sedaj pa mislim, da me zopet z glavico buta pod rebra user posted image Imamo čez 2t pregled pa bomo videli  kako in kaj.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:12:57   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

CSD - jaz pa moram naše kranjske tete zeloooo pohvalit. So mi že po telefonu vse prijazno razložile, na licu mesta pa sem bila gotova v 5 min. Smo skupaj preleteli obrazce, napisali kaj mora koder prinesti po rojstvu in odločbo sem dobila v 3 delovnih dneh user posted image user posted image user posted image

blagor vam za take prijazne tete,naša pa sam papirje ti da pa reče tu maš pa preber in prnes ,sej še maš dost cajta.nč kok pa kaj ,...eh brez veze.Evo sem klicala v LJ našo prijazno Matejo ,ki se ukvarja pri nas s temi papirji in ji pošljem po pošti da mi vpiše plače in ko dobim nazaj nesem tej nesramni teti,moj pa nese k bom rodila,edino za priznanje očetovstva greva prej.

junona:Nataša Cizej:drugo nadstropje k imap na vratih nalepljen plakat za pakete,mislim kako bi jouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image une spodaj so pa prijazneuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:12:59   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85
CSD:sem tko razočarana nad gospo ki tam dela da sem brez besed.Komaj čakam,da vse to uredim ,da to žensko ne vidim več.



user posted image user posted image user posted image user posted image CSD dragi moj sonček je vsepovsod katastrofauser posted image , razen če naletiš na dober dan. tam al vse bolj mal user posted image , al pa so tak zafurstriraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
ja nisem jim jaz kriiva,vsaj šiht majo naj bojo zadovoljne.moj je reku da ji bo naslednjič reku če bo imela tak odnos da lahko gre delat samo v cirkus ,pa še za tja niuser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23
MV- am mislite da se pogosto zgodi, da se po 30 tednu obrne nazaj v MV? Naš je bil na zadnjem UZ že lepo na glavico obrnjen, sma je rekla da se še lahko obrne
meni je tudi v 27t rekla G da se še lahko obrne in se mi do sedanje pregleda ksem ga imela ni obrnil.Hvala boguuser posted image user posted image
nastavki za dojenje.kupiš jih lahko v pikipoki,bc ,samo zakaj jih moraš pa za v P seboj met ,meni ne piše nič,da bi jih morala imet.zgledajo pa tko k kaka duda.Jaz imam bradavice ven in če jih bom potrebovala nastavke  mi ji bo šel dragi kupt ,čene pa ne bom brez veze kupovala.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:19:48   
Cveta28
nastavki za dojenje - ma jaz jih bi nabavila v primeru, da bi imela kakšne probleme drugače se bomo pa pomatrali. Sama sicer nimam ravno vdrtih bradavičk ampak ven štrlijo pa le če jih koder lepo poboža user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:22:41   
sonček85
srečka82:

user posted image
Veliko je takih dni,
ko sreča se ti nasmeji.
So pa tudi slabi dnevi,
zato zdaj želimo ti,
da bodi srečna na ta dan,
ko praznuješ svoj rojstni dan.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:33:45   
brigita23
srečka- vse naj naj danes ko praznuješ, čimlžji porod in veliko lepih dni s svojimuser posted image .user posted image user posted image
 
punce hvala za nasvete glede nastavkov, moje brdavice so zaenkrat čist ok, razen da so me zčele malce bolet, tako da bom že dragega poslala iskat če bomo rabili.
Zdej vsaj vem kako to zgledauser posted image . Sem si ravno nameravala it delat zajtrk, pa me danes moj pelje na zajtrk, mmmmm si bom kaj dobrega privoščilauser posted image user posted image user posted image .
Po včerajšni zelenjavi in tunah bo pasalouser posted image .

CSD- a ti sonček si nisi že prej teh obrazcov sprintala pa na firmo poslala? Jst grem pa v ponedeljek rihtat vse to. Kok časa pa čakaš pol na odločbo in paket?

Nič se grem zdej zrihtat pa papat, vam pol tipkamuser posted image . Lepo se imejte in se veliko smejte. Je dobro za naše dojenčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:43:13   
detelja
srečka82 
 
 
user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:49:24   
malcekvita
jutro,
april hvala za informacije user posted image , malo si me pomirila , ko sem prebrala, da prvorodkam naredijo kr carski rez v primeru MV. jst bom šla najbrž kr v PO rodit, ker sem tuki doma, pa nebi glih rada mojga user posted image  še dodatno obremenjevala z vožnjo. upam da je v PO taka praksa, da naredijo kr CR.
Vseeno pa upam, da bo moj sonček priden in se bo še obrnil na glavico. user posted image

danes je spet en lep sončen dan, moramo ga izkoristit!!!!

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:51:08   
malcekvita
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Malcekvita: Kot sem že rekla, je bila tudi moja prva hči dolgo v MV, pa so mi v brežiški porodnišnici rekli, da bom šla, če se ne obrne, v 37. tednu na zunanji obrat, drugače obvezno CR. Sploh pri prvorodkah je baje kar praksa, da se avtomatsko odločijo za CR.
Jst na vaginalni porod v MV sploh ne bi pomislila, pa če bi rodila prvič ali petič!!


user posted image hvala, upam da bo res tako...

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Aprilčice 2009-II.del
26.2.2009 9:52:35   
malcekvita
Srečka 82 vse najboljše! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?