|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 21:16:34   
*Junona*
Zdej se grem pa stuširat, potem pa na masažo. Me bo moj namazal s kremico po celem telesu, ker mam tak suho kožo. Vas pred spanjem pridem še prebrat.

Adijo babike.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 21:19:15   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Pa zakaj pa ne dela? Tale tud ne...ga bo treba kr skopirat v iskalnik zgleda.
pa res ne dela
,no punce sej samo kopy dajte pa enter in ste notuser posted image saj znateuser posted image

brigita:ja zellllllllllooooooooooooo čvekate,sta se z Junono vžgaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

junona.a zdaj k si pa prišla do 200 strani pa kr greš je treba do konbca jo napolnatuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 21:38:40   
sonček85
user posted image

ZAKLENJENO SMO NA TEJ STRANIuser posted image
http://www.ringaraja.net/forum/m_3874621/mpage_1/key_/tm.htm#3874917



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Aprilčice 2009-II.del
3.3.2009 11:06:21   
kunda
Živjo punce,
kok ene uživateuser posted image user posted image user posted image . A veste kje sem pa jaz? V porodnišnici Kranj. So me v nedeljo zvečer sprejeli. Po navodilu svojega ginekologa, da naj ne čakam, če se kaj začne (kratek maternični vrat 2 cm in nizka lega ploda) sem v nedeljo zvečer začutila močan pritisk navzdol in sva šla na kontrolo ... in sedaj dobivam injekcije za hiter razvoj pljučk mojega sončka in neke zoprne obliže, da zaustavijo te pritiske. Sicer je pri meni vse bolj preventivno, ker sem še zaprta in nisem imela popadkov, vendar je ziher ziher in lepo razvita pljučka bo imel čez par dni, tako da skrbi odpadejo. Res se bom pa mogla malo umiriti in dojeti, da sem res visoko noseča (32t 4/7) in da ne smem pretiravati (prejšni četrtek sem še skakala na aerobiki, potem pa ...).

Uživajte še naprej in pobožajte svoje trebuščke.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Aprilčice 2009-II.del
3.3.2009 15:30:30   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: kunda

Živjo punce,
kok ene uživateuser posted image user posted image user posted image . A veste kje sem pa jaz? V porodnišnici Kranj. So me v nedeljo zvečer sprejeli. Po navodilu svojega ginekologa, da naj ne čakam, če se kaj začne (kratek maternični vrat 2 cm in nizka lega ploda) sem v nedeljo zvečer začutila močan pritisk navzdol in sva šla na kontrolo ... in sedaj dobivam injekcije za hiter razvoj pljučk mojega sončka in neke zoprne obliže, da zaustavijo te pritiske. Sicer je pri meni vse bolj preventivno, ker sem še zaprta in nisem imela popadkov, vendar je ziher ziher in lepo razvita pljučka bo imel čez par dni, tako da skrbi odpadejo. Res se bom pa mogla malo umiriti in dojeti, da sem res visoko noseča (32t 4/7) in da ne smem pretiravati (prejšni četrtek sem še skakala na aerobiki, potem pa ...).

Uživajte še naprej in pobožajte svoje trebuščke.


Ojoj, boga.

Kunda, pridruži se nam na novi temi - Aprilčice 2009 - III. del

Pa bomo počvekale, ti pa nam sproti poročaj, kaj je novega.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu kunda)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Aprilčice 2009-II.del
17.3.2009 11:45:34   
sonček85
moderatorji ,prosim če zaklenete  to  temo.

hvala lp



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?