|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 17:47:20   
tanci29
hej cvekice...

zdej ste pa tolk napisale da niti slučajno nimam cajta komentarjev pisat...

petrap-lepo da si nazaj 2v1...se malo zdrzi tako pa bomo vsi srečni

katjuša,brkn-uživčkejta jutri na kafetku pa da nausta preveč opravljali

dekompresijski stol-to je stol...se usedeš gor, pol ti pa da čes eno tako stvar kovinsko ne znam opisat pa čez eno tako vrečo, ubistvu od ziz dol si u to pokrit, potem ti pa zrak notr spušča...uglavnem baje da ful paše otročku, ker sedaj ko nima več tolk prostora, to pa deluje tako breztežnostno in ni utesnjen, pomaga pri mehčanju materičnega vratu pri porodu in baje so user posted image  bolj pametniuser posted image ...tako nekako...meni je fajn, mogoče mi je pri prvem porodu prav ta stol pomagal da sem tako hitro in brez težav rodila...

sem vam pa že pisala o tem in vam povedala da če ma katera interes in šanso da gre, da vam ful priporočam sam stze ma zgleda mal spregledale al pa takrat še ni bilo zanimivouser posted image

no tko zdej pa uživajte in pridne bodite...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:31:51   
brkn83
pozdravljene.

Js pa sem se zdele mal spočila. Sem namreč sedaj eno urco in pol mal dremala. Zdej pa sem kr mal lačna postala, pa ne vem kaj bi. Mogoče si bom kakšno sadje šla pripraviti.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:34:11   
MIHAILO
kako pa lahko gres na ta stol?a sama zahtevas al ti zdr. priporoca?prvic cujem za to,slisi se pa fajn ,ce olajsa je itak fajn user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:42:21   
claud
tanci29-kje pa majo ta stol? In kdaj greš to? A to je kot ena terapija al kaj?

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:44:57   
brkn83
katjuša - js pa bi te prosila, če bi se lahko dobile kdaj drugič. Namreč danes se je od mojga sestri pokvaril avto, tk da sva ji midva en avto posodla, da bo lahk v službo šla- zdej pa imava midva sam enga, ampak ker gre moj zjutri v službo ga on vzame in sem tako brez avta.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:46:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29
katjuša,brkn-uživčkejta jutri na kafetku pa da nausta preveč opravljali

ne nimame veliko za opravljat je pa zanimivo to, da si se ti oglasla k tebe imame pa prvo na spiskuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mihailo imaš ZS

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:47:22   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

katjuša - js pa bi te prosila, če bi se lahko dobile kdaj drugič. Namreč danes se je od mojga sestri pokvaril avto, tk da sva ji midva en avto posodla, da bo lahk v službo šla- zdej pa imava midva sam enga, ampak ker gre moj zjutri v službo ga on vzame in sem tako brez avta.


škoda... no jst bom verjetno vseeno šla..... lahko pa pridem pote če želiš?

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:51:49   
claud
Katjuša a teb se pa kr še da šetkat po trgovinah?
Mene pa pa za minutko zagrab, ampak me tok hitr mineuser posted image Še dobr da morm sam še lekarno pa drogerijo obiskat, drugač bi se mi kr zmešal....user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:55:45   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Katjuša a teb se pa kr še da šetkat po trgovinah?
Mene pa pa za minutko zagrab, ampak me tok hitr mineuser posted image Še dobr da morm sam še lekarno pa drogerijo obiskat, drugač bi se mi kr zmešal....user posted image


no ja mal morem ven iz hišeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa dopoldne še kr gre morem pa it v DM po vlažilne robčke za Florčijauser posted image user posted image user posted image
jst morem tud še sam v lekarno pa še to morem sam po gazice in alkohol (mogoče ga še mam celo kej) aja pa pleničke še morem kupit sma to niti ni tak nujno to lahko tud moj kupi vse po porodu....

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 18:57:52   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

kaj ta torba v DM zgleda takole k ta na sliki?
user posted image
kaj pa je že vse not?





dober večer... user posted image


kako ste kaj? Mene zelo zanima kakšna je tale torba? Katera ve?

A ste že vse pripravljene... No meni manjka še pajacek pa mogoče še par malenkosti... :)

A katera ve kako je kej naša balonchy..... držim pesti zanjo... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:00:55   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: claud

Katjuša a teb se pa kr še da šetkat po trgovinah?
Mene pa pa za minutko zagrab, ampak me tok hitr mineuser posted image Še dobr da morm sam še lekarno pa drogerijo obiskat, drugač bi se mi kr zmešal....user posted image


no ja mal morem ven iz hišeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa dopoldne še kr gre morem pa it v DM po vlažilne robčke za Florčijauser posted image user posted image user posted image
jst morem tud še sam v lekarno pa še to morem sam po gazice in alkohol (mogoče ga še mam celo kej) aja pa pleničke še morem kupit sma to niti ni tak nujno to lahko tud moj kupi vse po porodu....



To sm jst tud rekla da gre plenice lohk moj pol kupt....sam sm rekla da naj gre mami njegova zravn k drugač bo pomoje prnesu kr ene pa po možnosti ful prevelikeuser posted image

Sm pa hotla zadnjič mal po trgovinah, pa sm zdržala 10 minut pol mi je pa tok začel prtiskat dol da nism mogla več hodt...tko da sva kr obrnila pa šla domov...user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:02:30   
claud
Zdj morm pa spet mal v vodoravno...ne gre več sedenje...

Pridm pol!

Čaw

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:04:09   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Zdj morm pa spet mal v vodoravno...ne gre več sedenje...

Pridm pol!

Čaw




lahko noč... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:05:15   
Katjusa
evo samo za vsa sem slikala kaj sem pripravla za odhod iz P
user posted image
in sicer sem se odločila za pajacka v kompletu s toplejšo jaknco ker če ne bo minusa ne bom dajala gor kombinezončka ampak bom samo uporabla to kar je na sliki in dekico iz flisa (debel flis), ki sem jo sama nardila za jajčko....
na seznamu pa je:
tetra plenica 4x
povijalna plenica
topla bombažna kapica
copatki
bombažne žabe do ramen
body dolgi rokav
komplet pajacek in podložena jaknca s kapuco 8zato nimam potem še posebej tople kapice

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 7.1.2009 19:06:36 >

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:07:42   
birdy
Katjuša, jst ti pošljem jutri. Me je RR zajebuuser posted image  Si nisem tvojga naslova napisala k sem rekla da ko bom nesla na pošto bom prej pogledala. In takrat k sem hotla nest na pošto mi ni hotl odpret zs-jevuser posted image user posted image user posted image  Mam gumbke, prštimana baldahina, trenirko, vse, pa naslova ne. Zdej mi pa dela sam kaj k pošta tuki več ne delauser posted image user posted image user posted image
Sory, pomoje si prov mislš da se mal norca delamuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:08:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: claud
Sm pa hotla zadnjič mal po trgovinah, pa sm zdržala 10 minut pol mi je pa tok začel prtiskat dol da nism mogla več hodt...tko da sva kr obrnila pa šla domov...user posted image


sej zato pa jst raje grem dopoldne od doma kot pa zvečer..... ker pol že res težko hodim zjutraj sem pa še za kako rabouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:09:33   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Katjuša, jst ti pošljem jutri. Me je RR zajebuuser posted image  Si nisem tvojga naslova napisala k sem rekla da ko bom nesla na pošto bom prej pogledala. In takrat k sem hotla nest na pošto mi ni hotl odpret zs-jevuser posted image user posted image user posted image  Mam gumbke, prštimana baldahina, trenirko, vse, pa naslova ne. Zdej mi pa dela sam kaj k pošta tuki več ne delauser posted image user posted image user posted image
Sory, pomoje si prov mislš da se mal norca delamuser posted image

sem ti poslala še enkrat ZS z mojim naslovomuser posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:20:04   
birdy
Katjuša hvalauser posted image user posted image user posted image
Bom jutr kr v vrečko napokala pa že na poti na faks oddalauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:21:41   
birdy
Gremjst peglat, smo čist brez tetra plenic ostal...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:27:39   
tanci29
mihailo in cloud-ta stol imajo v sklopu materinske v ljubljani...jaz ne hodim zdaj v materinsko ampak sem vseeno se odločla za stol, greš samo po nalepke in se naročiš...to je vse....ne rabiš nobene napotnice al pa kaj od zdravnika...lahko pa samo pokličeš tja in se zmeniš...če rabite št. vam jo lahko napišem...

lp

< Sporočilo je popravil tanci29 -- 7.1.2009 19:28:40 >

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:28:18   
brkn83
katjuša - ja lahko pa prideš k meni na kavo.  Sej sem itak doma. Vstanem pa tudi tam nekje okol pol devetih.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:29:48   
brkn83
birdy - vidim, da boš pridna in boš likala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Js pa sem si zdele pomaranče olupla in se vsedla pred računalnik.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:30:01   
MIHAILO
Claud pravis da te tako pritiska dol ?Mene tudi,ko hodim se mi zdi da me na mehur in me kr dol tisci kot bi me na wc tiscalo.Zakaj noben ne napise maila da posljem sliko torbe ,ko si jo zelite videt in potem jo lahko date na album ,ker jaz tega ne znam ...naj se javi katera...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:30:14   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29
katjuša,brkn-uživčkejta jutri na kafetku pa da nausta preveč opravljali

ne nimame veliko za opravljat je pa zanimivo to, da si se ti oglasla k tebe imame pa prvo na spiskuuser posted image user posted image user posted image user posted image



ti porednica ti...zdej se mi bo pa cel dopoldne kolcaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 19:32:37   
glen
Pozdravljene sončice.
Za mano je pregled.
Je vse o.k.,pritisk o.k.,smo poslušali srček,sem še zaprta in spodaj kaže vse o.k.(me je pregledal,ker mi že par dni otrdeva trebuh pa za preventivo),kg +6,5 obuta in oblečena vglavnem je vse v najlepšem redu.
Naslednji pregled imam 21.jan.
Sem pa danes spet ful pohajala.
Lin nisem peljala v vrtec ker je moja mama na dopustu pa smo bili povabljeni na kosilo.
tako da sem zjutraj peljala Lin k njej,šla na pregled,po pregledu še malo v izvidnico na popuste,pa še na kavo s prijatelco.
Pol pa sem šla k mami,kjer sem še lahko uro lepo počivala na kauču in pol je prišu še moj možek iz službe in smo lepo popapcali(beri se nažrli)in šli na lep sprehod,ma tako je pasalo.

Na popustih sem pa kupla sebi in Lin enako bundo.
Sem šla pokukat v benetton in so meli od -30 do -80 in sem kupla njej bundico za 5 let meni pa največjo otroško,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mi je bila prav,sicer je nezaprem čez trebuh ampak pri prsih in drugje je kot ulita.
Je nežno roza.
komaj čakam feb. ko se rešim bušija,bova z Lin lahko pohajale v enaki bundi.
Si pa dosti krat privoščim kaj z otroškega oddelka,še posebej poleti v H&M,le hlače nepridejo prav zaradi dolžine,saj imam 176 cm.

katjusa  vidim da si neki spraševala glede torbe iz dm-a.
Tista ki sem jo jaz omenjala neki dni nmazaj za 20 eu je cela črna ali cela rdeča,dosti lepaš kot ta in not dobiš termos torbo za stekleničko,katero lahko pritrdiš na vozuser posted image previjalno podlogo,velik paket vlažilnih robčkov,veliko kremo,vzorec najmanjših pleničk(2 kosa)pa nevem če še kaj.
Je pa ful lepa.

Ajvy,lepo pozdravljena,in hvala za pestke za pregled,glede avta pa si me spraševala,imamo C5 karava l. 2004 pa bi ga menjali,no moj dragi bi ga se ga je mal naveličal,samo meni ga je malo žal,ker je res fuul velik in nobenih problemov z njim.

tanči29 mene pa zanima ta stol,a ti stoli so v porodnišnici ali to greš že prej nanj ,kam.kako kje??????


Sunny kako kaj vaša sobica,ste se je lotli?


In vsem ostalim lep večer






(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?