|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:33:43   
brkn83
js zdele zopet jem pomaranče, mi jih je moj prinesu. Drugače pa neki za faks delam. Iščem neke podatke za eno seminarsko nalogo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:35:23   
claud
mihailo-jst sm ti poslala mail na ZS! Pejt v moja ringaraja pa maš tm zihr vsaj 3 ZSuser posted image

Sunny- ja pa je bil mal bl uspešen shopping kot zjutriuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:35:47   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

jaz sem bila v dm-u, sem šla pogledat to torbo, pa sem si premislila, je nisem kupila, se mi ne dopade. mislim se mi ne zdi nič posebnega. aja drugače pa dobiš noter neke robčke, pa kremo, pa še nekaj, se pozabila kajuser posted image

jst je še vidla nisem pa že razmišljam da sej praktično je ne rabim veliko polek tega pa mora bit dost velika da dam not še termo flašo in male flaške ker če ne bom dojila je treba to s sabo nosit in tako velika pa najbrž ni..... in bomo meli kr nahrbtnik kot pri florjanu.... jo bom pa ju3 vseeno pogledala ko grem po robčkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:35:58   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Tud men ni jasn kje so vseuser posted image  Jst sem speglala še več k sem misnla tko da zdej jemuser posted image

jst bi tud neki jedla me kislina matra pa nimam pojma kaj nej pojem v hladilniku so sma še borovničevi jogurti pa zanje mi pa ni kej prevečuser posted image user posted image user posted image



Jst jem pomaranče, moja nova obsedenostuser posted image  Pa če kero zanima, tanajboljše so v Šparu, une k so že pakirane, pa še cenej so k v merkatorju, sem bla dons prov presenečena k sva šla v merkator kok so drage.user posted image

v merkatorju se men zdi sadje vedno drago.... jst ma tud pomaranče sam ne vem kje sem jih kuplauser posted image user posted image user posted image klamantine in mandarine pa niso več dobre.....



Ma midva skoz v Šparu kupujeva. Se mi zdi da še največ dobiva. Čeprov pravjo da je kao Špar draguser posted image  Ampak k jst mal primerjam Merkator pa Špar, je Špar ulala cenejuser posted image
Sam res, klementine pa mandarine pa sploh niso več dobreuser posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:36:01   
sunny24
katjusa, sej sem kupla navadno majco in navadne hlače, ne nosečniške...Jst še kar vse spravim na rit v moji stari cifri, sam čez bušija ne zaprem...To bo pa itak šlo skupi pol ko rodim...user posted image   Aja, pa nosečniškega, razen kavbojk in enga modrca nisem nič kupla v celi nosečnosti...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:37:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

katjusa, sej sem kupla navadno majco in navadne hlače, ne nosečniške...Jst še kar vse spravim na rit v moji stari cifri, sam čez bušija ne zaprem...To bo pa itak šlo skupi pol ko rodim...user posted image   Aja, pa nosečniškega, razen kavbojk in enga modrca nisem nič kupla v celi nosečnosti...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst tud nosim skos ista oblačila majice so mal napete pa mi jih mal gor vleče morem večkrat popravit drgač pa ni sileuser posted image user posted image user posted image user posted image sam bunda ne gre več skupi pa sej po večini je ne rabim.... men je vedno vročeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:38:45   
Katjusa
birdy mi tud v šparu kupujemo pa v tušu mal in se mi zdi da je dost ceneje k merkator tja sploh ne hodmo več..... 

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:39:15   
MIHAILO
Punce sem vam poslala slike torbe ,sem dolgo rabila da si pridem gor in grem na zs pogledat ,da ste mi poslale mail...uglvanem sem vam poslala.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:41:45   
sunny24
Jst mam tudi probleme z bundo...sicer jo še zaprem, ampak lih za glih. Plašč mam pa kar odprt. Pa z majcami tudi nimam problemov, ker mam kar navadne puloverje te malo daljše, k jih zdej prodajajo in ni panike...Ta mala in buši so na toplem!user posted image user posted image user posted image

birdy, meni se tudi zdi špar cenejši kot mercator...Ker ta velika špeža v merkatorju nas pride za cca 30 evrov dražja kot v šparu (pa kupimo iste stvari). Pa sadje je dražje v šparu kot mercatorju.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:42:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Punce sem vam poslala slike torbe ,sem dolgo rabila da si pridem gor in grem na zs pogledat ,da ste mi poslale mail...uglvanem sem vam poslala.

evo to so zdej slike za tiste k vas tud zanimauser posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:43:18   
rebeka84
sunny-srečnica da hlače gor sparviš, jaz jih ne.
katjuša- jaz tudi bunde ne morem zapret, kr z odprto hodim, pol mam pa en full dolgi šal pa ga preko trebuha namestimuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:43:43   
brkn83
sunny - to je pa super, da se nisi nič zredila in da še lahk vse cunje oblečeš. Potem po porodu se ti ne bo treba ukvarjati s kilogrami.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:44:37   
claud
Sunny- se strinjam...sj so primerjal vse te trgovine in je mercator nasploh najdražji...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:46:41   
claud
Jst pa od 5 mesca že ne morm normalnih hlač zapet zdj jih pa tud v boke ne spravm ( nekaterih)....
Upam da grejo kosti po porodu skupuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:47:09   
MIHAILO
user posted image Katjusa,ko si dala slike gor.Cel dan se o tej torbi pise...user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:48:02   
Maksi1
Rebeka - v pikapolonici se da vse naročit. Samo, da je od tistega dobavitelja, od katerega oni dobivajo robo.

Špar vs Mercator - če hočeš pršparat moraš spremljat njihove akcije. Problem je v tem, da meni je Mercator najbližji in še fino mi je, ker imam njihovo plačilno kartico. Je pa res, da je Špar cenejši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:50:31   
rebeka84
hvala maksi, bom šla jutri še 1x tja pa naročila. bomo vidli kaj bodo rekli.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:52:23   
rebeka84
joj mam še eno vprašanje. kaj vam zdaj sdtojijo to modrčki za dojenje, so vam kaj preveliki?

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:52:28   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Jst pa od 5 mesca že ne morm normalnih hlač zapet zdj jih pa tud v boke ne spravm ( nekaterih)....
Upam da grejo kosti po porodu skupuser posted image



Claud, pri meni so šle od nosečnosti z Neli. Sam zdej sem pa spet čez medenico ko pralni strojuser posted image  Upam da bo šlo tokrat tud skup.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:53:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

user posted image Katjusa,ko si dala slike gor.Cel dan se o tej torbi pise...user posted image

preko shrani.si greš na njihovo stran naložiš sliko iz računalnika in tam daš dodatne možnosti izbereš 400 pikslov in pol kopiraš koda za forum sem in je to ti....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:56:35   
sunny24
brkn, sej ne da se nism zredila, se jih je nabralo enih 11 al 12 kil viška, sam zgleda, je šlo vse v trebuh in joške, k res vse hlače spravim gor in me nič ne tiščijo al kaj...sam zapret jih itak ne morem, zato sem si pa kupla une elastične paščke, k razširijo pas od hlač in je. user posted image

claud, ja, mercator je drag ko user posted image ! Sam na našem koncu je bil do nedavnega sam mercator in tuš, špar se nas je usmilu šele septembra in pol smo večina vsi navajeni hodit v mercator...user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 20:59:40   
Katjusa
Florjan se kopa in zdej je ati prišu pa je Florjen reku da se more on tud it kopat tak da zdej se gre še ati kopat in bom mela par minut čist mira...... se bosta z avtovčki igralauser posted image user posted image user posted image

merkator ma drgač oblekce za tamele lepe no enkrat sem kupla neke kratke komplete za florjana ful luštne pa še drago ni blouser posted image user posted image user posted image user posted image sem pa dobla enkrat en body za florjana pa mu nikakor ni šel žez glavo tak da je treba ful pazit.... če majo pa za bebe kej pa ne vem? ve katera? se splača it kej gledat?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   [Brisano sporočilo]
7.1.2009 21:01:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:01:32   
Katjusa
kak sta hecna moja fanta sej bi ju slikala sam nista za na forumuser posted image user posted image user posted image user posted image komi čakam da bom mela 3 fanteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.1.2009 21:03:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

UF KONČNOuser posted image ..pomoje sm rabla glih eno uro d sm vse prebrala...zdej me pač use zanimauser posted image ...jst že 3. dan bluzim k nora...še hujš k bi bla v službi...obožujem zadnji mesec nosečnosti.....neskončno lutanje po štacunah...........pretaknem vse do daske...sm najla tooooook lepo belo jakncouser posted image user posted image user posted image  v BC Domžale od KANZ -50%user posted image ...d b jo kr jst obleklauser posted image ...dons sva zabluzilez moževo svakinjo do daske....na konc sva "slučajno" padle še u kozmetični salon, da sva si mal obrvi doterale...men dragi sploh ni povedu, da so ga ful prenovil ter povečal in sm skor dol padla (salon je zravn njegove službeuser posted image user posted image user posted image )......kuham tut že 3 dni nč.....skratka zabušancija totalna....tok gledam d sm ob 14h doma, k moj pride ob 14 15user posted image .......pol smo se dons na brzino odločil, d se gremo mal z vlakom pelat....in smo šli do Kranja in nazaj...Majkl je kr vrešču od navdušenja...seveda k je blo treba dol je reku: NE DOL!


čak, zdej bom še še jst mal pokomentiralauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam res a ni lepo bit noseč sploh takle na koncu samo veselje in pričakovanje.....
florjan tud vedno govori da bi se z vlakom peljal pa se še nikol nismo.... bo treba nekratuser posted image user posted image

kaj pa slikica jaknceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?